Telestars Boards
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Επεισόδιο 83

Πήγαινε κάτω 
+3
dorinaki
Silv
mkostas
7 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Πως σας φάνηκε το επεισόδιο;
Υπερκαταπληκτικό
Επεισόδιο 83 - Σελίδα 2 I_vote_lcap75%Επεισόδιο 83 - Σελίδα 2 I_vote_rcap
 75% [ 3 ]
Καταπληκτικό
Επεισόδιο 83 - Σελίδα 2 I_vote_lcap25%Επεισόδιο 83 - Σελίδα 2 I_vote_rcap
 25% [ 1 ]
Πάρα πολύ καλό
Επεισόδιο 83 - Σελίδα 2 I_vote_lcap0%Επεισόδιο 83 - Σελίδα 2 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Πολύ καλό
Επεισόδιο 83 - Σελίδα 2 I_vote_lcap0%Επεισόδιο 83 - Σελίδα 2 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Σχετικά καλό
Επεισόδιο 83 - Σελίδα 2 I_vote_lcap0%Επεισόδιο 83 - Σελίδα 2 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Μέτριο
Επεισόδιο 83 - Σελίδα 2 I_vote_lcap0%Επεισόδιο 83 - Σελίδα 2 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Κακό
Επεισόδιο 83 - Σελίδα 2 I_vote_lcap0%Επεισόδιο 83 - Σελίδα 2 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Χάλια
Επεισόδιο 83 - Σελίδα 2 I_vote_lcap0%Επεισόδιο 83 - Σελίδα 2 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Σύνολο Ψήφων : 4
 

ΣυγγραφέαςΜήνυμα
dorinaki
Πορνίδιο
dorinaki


Αριθμός μηνυμάτων : 5608
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 28

Επεισόδιο 83 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επεισόδιο 83   Επεισόδιο 83 - Σελίδα 2 EmptyΔευ Μαρ 21, 2011 5:02 pm

Κάτι στιγμιότυπα εννοω ρεεεεεε pppppppp
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Silv
Στην αγκαλιά του Πιρουλίτο!
Silv


Αριθμός μηνυμάτων : 7389
Ημερομηνία εγγραφής : 24/04/2010
Ηλικία : 34

Επεισόδιο 83 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επεισόδιο 83   Επεισόδιο 83 - Σελίδα 2 EmptyΔευ Μαρ 21, 2011 9:04 pm

mkostas έγραψε:
Σκανδαλίστηκες με το Contracorriente. Σκανδαλίστηκες με τη σκηνή Cardona-Martinez στο Rosario Tijeas. Σκανδαλίστηκες ΚΑΙ με τον Capo. Θες κι άλλα; gelio

Δεν σκανδαλίστηκα με κανένα από τα τρία λέμε ρεεε, πόσες φορές θα το πω? tsk

Με Καρντόνα - Μαρτίνεζ δεν σκανδαλίστηκα, απλά είπα ότι όντως είναι τολμηρή σκηνή.
Με Capo χίλιες φορές σου είπα ότι μου έκανε εντύπωση που είχε τέτοια σκηνή στο intro. grrrrr
Και με τους άλλους τους 2 αηδίασα, δεν σκανδαλίστηκα. Ε, δεν μου άρεσε αυτό το θέαμα, τι θες τώρα? grrrrr
Από αυτό προκύπτει ότι είμαι μυξοπαρθένα? grrrrr Βρε ουστ. ooxi
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mkostas
Admin
mkostas


Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010
Ηλικία : 32

Επεισόδιο 83 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επεισόδιο 83   Επεισόδιο 83 - Σελίδα 2 EmptyΔευ Μαρ 21, 2011 9:06 pm

Σε πιστέψαμε τώρα pppppppp
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://telestarsboards.forumgreek.com
LadyOscar

LadyOscar


Αριθμός μηνυμάτων : 1426
Ημερομηνία εγγραφής : 28/04/2010

Επεισόδιο 83 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επεισόδιο 83   Επεισόδιο 83 - Σελίδα 2 EmptyΠεμ Απρ 28, 2011 12:44 pm

Καταπληκτικό επεισόδιο!
Μου άρεσαν πάρα πολύ η πρώτη και η τελευταία σκηνή (Ελκιν-Κάρεν και Ανίμπαλ-Έλκιν).
Αλλά και όλες οι ενδιάμεσες ήταν πολύ καλές, ακόμα και το Αμίρα-Χούλιο ήταν πολύ καλογραμμένο.
Με τον καμπέτο γέλασα πάρα πολύ. Είναι πολύ έξυπνο που βάζουν έναν καθαρόαιμο κωμικό δίπλα στον Ανίμπαλ, γενικά να είναι παρών στην πλοκή γιατί αποφορτίζει το κλίμα. Αυτό όμως που είπε ότι η Τζενι δεν θα έπρεπ να ζηλευει γιατί είναι παντρεμένη, ενώ ξέρει με ποιον είναι παντρεμένη και πώς της συμπεριφέρεται ο άντρας της, ήταν βλακώδες.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mkostas
Admin
mkostas


Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010
Ηλικία : 32

Επεισόδιο 83 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επεισόδιο 83   Επεισόδιο 83 - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Απρ 29, 2011 11:25 am

Παράθεση :
Είναι πολύ έξυπνο που βάζουν έναν καθαρόαιμο κωμικό δίπλα στον Ανίμπαλ
Τον Cabeto τον θεωρείς καθαρόαιμο κωμικό ρόλο; Εγώ όχι. Ούτε και καθαρόαιμο δραματικό βέβαια. Βασικά είναι ο χαρακτήρας με την καλύτερη ισορροπία ανάμεσα στο δράμα και την κωμωδία. Αλλά βγάζει γέλιο κυρίως μέσα από ατάκες και ειρωνείες.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://telestarsboards.forumgreek.com
LadyOscar

LadyOscar


Αριθμός μηνυμάτων : 1426
Ημερομηνία εγγραφής : 28/04/2010

Επεισόδιο 83 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επεισόδιο 83   Επεισόδιο 83 - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Απρ 29, 2011 1:14 pm

Ναι μέσα στο δίδυμο Ανίμπαλ-Καμπέτο νομίζω πως κρατάει αυτόν τον ρόλο. Κινείται ατσούμπαλα δίπλα στον ατσαλάκωτο Ανίμπαλ και έχει δηλητηριώδεις κωμικές ατάκες.
Ακόμα όμως και στο ειδύλλιό του με την Τζένι τώρα που το σκέφτομαι είναι αυτός που βάζει τα κωμικά στοιχεία είτε όταν ξερογλείφεται είτε όταν αγχώνεται και φοβαται τον Αμπελ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mkostas
Admin
mkostas


Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010
Ηλικία : 32

Επεισόδιο 83 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επεισόδιο 83   Επεισόδιο 83 - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Απρ 29, 2011 1:23 pm

Στο δίδυμο με τον Anibal ναι, είναι ο κωμικός. Αν και σε κάποιες περιστάσεις έχουν κάποιες καλές ανταλλαγές ρόλων. Στο δίδυμο με τη Yeni νομίζω είναι 50-50. Μετά την Ines πάντως ο Cabeto είναι σίγουρα αυτός που βγάζει το περισσότερο γέλιο. Και μ'αρέσει γιατί το χιούμορ στις σκηνές του είναι πάντα πολύ έξυπνο και κυρίως γιατί ποτέ δεν πλησιάζει ούτε στο ελάχιστο την καρικατούρα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://telestarsboards.forumgreek.com
lorizza

lorizza


Αριθμός μηνυμάτων : 624
Ημερομηνία εγγραφής : 01/05/2010

Επεισόδιο 83 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επεισόδιο 83   Επεισόδιο 83 - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Απρ 29, 2011 1:42 pm

O Cabeto ήταν μορφή. Θα έπρεπε κάποιος να συλλέξει τις ατάκες του και να τις βάλει κάπου. Απο την αρχή σχεδόν ήταν ο αγαπημένος μου χαρακτήρας.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mkostas
Admin
mkostas


Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010
Ηλικία : 32

Επεισόδιο 83 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επεισόδιο 83   Επεισόδιο 83 - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Απρ 29, 2011 1:58 pm

Εγώ πλέον νομίζω ότι δεν μπορώ να καταλήξω με 100% σιγουριά στο ποιος είναι ο αγαπημένος μου gelio Αλλά μάλλον θα έλεγα Elkin-Diana.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://telestarsboards.forumgreek.com
LadyOscar

LadyOscar


Αριθμός μηνυμάτων : 1426
Ημερομηνία εγγραφής : 28/04/2010

Επεισόδιο 83 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επεισόδιο 83   Επεισόδιο 83 - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Απρ 29, 2011 2:57 pm

Παράθεση :
γιατί ποτέ δεν πλησιάζει ούτε στο ελάχιστο την καρικατούρα.

Αυτό οφείλεται στην κλάση και το ταλέντο του ηθοποιού. Άλλος στη θέση του θα γινόταν κλόουν.
Στις σκηνές με την Ινές εμένα δεν μου βγάζει τόσο γέλιο, πιο πολύ η ατμόσφαιρα βγάζει παράπονο και θλίψη. Ίσως επειδή η Ινές είναι η αιτία όλων των προβλημάτων του.
Ποιος είναι ο αγαπημένος μου χαρακτήρας δεν μπορώ να πω με σιγουριά. Πάντως όχι ο Καμπέτο, γιατί μου έχει αφήσει την αίσθηση ότι δεν στέκεται απεναντι στην Τζένι στο ύψος των περιστάσεων και πραγματικά φοβάμαι τι θα κάνει στο μέλλον που τα πράγματα θα σκουρύνουν.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Επεισόδιο 83
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 4Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Επεισόδιο 47
» Επεισόδιο 16
» Επεισόδιο 33
» Επεισόδιο 50
» Επεισόδιο 66

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Τηλεόραση :: Λατινοαμερικάνικες σειρές :: Σειρές :: La Viuda de la Mafia-
Μετάβαση σε: