Telestars Boards
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Pirates of the Caribbean 4 : On stranger tides

Πήγαινε κάτω 
+6
filareti
katroulina
Silv
marion
dorinaki
Eleni7
10 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Pirates of the Caribbean 4 : On stranger tides - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Pirates of the Caribbean 4 : On stranger tides   Pirates of the Caribbean 4 : On stranger tides - Σελίδα 12 EmptyΣαβ Ιουν 11, 2011 2:17 pm

τους το λεγα η ριμαδα, παμε πειρατες παμε πειρατες, τιποτα τα ζωα, τι να κανα κι εγω να μπαινα μονη μου σαν το καημενο να τη δω? [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Ιωάννινα

Pirates of the Caribbean 4 : On stranger tides - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Pirates of the Caribbean 4 : On stranger tides   Pirates of the Caribbean 4 : On stranger tides - Σελίδα 12 EmptyΣαβ Ιουν 11, 2011 2:28 pm

Τουλαχιστον αφου βλεπατε οτι ηταν πατατα,δεν την κανατε στην μεση της ταινιας να μπειτε σε διπλανη αιθουσα που δειχνει πειρατες (το εχουμε κανει gelio )
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Pirates of the Caribbean 4 : On stranger tides - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Pirates of the Caribbean 4 : On stranger tides   Pirates of the Caribbean 4 : On stranger tides - Σελίδα 12 EmptyΣαβ Ιουν 11, 2011 2:40 pm

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

ρε αν δεν ειχαμε κλ@σει στο γελιο με τη μ@λακια που βλεπαμε αυτο θα καναμε, αλλα καναμε καινουργιο σικωτι!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
filareti
Ύαινα
filareti


Αριθμός μηνυμάτων : 5233
Ημερομηνία εγγραφής : 12/04/2010
Τόπος : αλλού

Pirates of the Caribbean 4 : On stranger tides - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Pirates of the Caribbean 4 : On stranger tides   Pirates of the Caribbean 4 : On stranger tides - Σελίδα 12 EmptyΚυρ Ιουν 12, 2011 7:12 pm

Παράθεση :
αλλα σε σχεση με την δευτερη που δεν μ αρεσε με τιποτα,αυτη μου φανηκε καλυτερη

affraid
Η δευτερη ειναι η αγαπημενη μου! Τι γελιο ειχα ριξει εκει περα δε λεγεται Razz
Εμενα η τριτη ειναι η χειροτερη μου.Αν και νομιζω οτι περιλαμβανει την αγαπημενη μου σκηνη του Τζακ Σπαροου σε δραση"Do you think he plans it all out or just makes it up as he goes along?"gelio


Παράθεση :
Δευτερον,εντελως ακυρος ο τροπος που λυθηκε ο Τζακ στην σκηνη που τον ειχαν δεμενο γυρω γυρω στην καρυδια.Hello?Πως εφτασε πανω?Αφου το δεντρο ειχε κλωναρια και καρυδες.

Αχαχα εεελα ρε,τι προσεξες και συ?Αυτα για τον Τζακ Σπαροου ειναι λεπτομερειες.Ενταξει δε θυμαμαι αν ειχε κλαδια το δεντρο κι αν ειχε οντως επρεπε να το προσεξουν,αλλά εδω που τα λεμε,τα μισα απο αυτα που κανει ειναι αρκετα μακρια απο τη σφαιρα του ρεαλισμου για να το θεσω διακριτικα Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Ιωάννινα

Pirates of the Caribbean 4 : On stranger tides - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Pirates of the Caribbean 4 : On stranger tides   Pirates of the Caribbean 4 : On stranger tides - Σελίδα 12 EmptyΚυρ Ιουν 12, 2011 7:22 pm

Φιλαρετη,ειχε κλαδια τον δεντρο.Ηταν ακυρος ο τροπος που λυθηκε αλλα τεσπα.Οντως,σε αυτη την ταινια,ξεπερασε σε παρα πολλα σημεια τον εαυτο του.Κοινως,το παραχεσανε gelio .Η σκηνη στο 2 με τον μυλο φανηκε πταισμα μπροστα σε αυτα που εκανε στο 4. gelio

Δεν ξερω,το 2 δε μ'αρεσε καθολου.Κατι δεν μου καθοταν καλα.Και χαρακτηριστικα,ειναι η μοναδικη ταινια Πειρατων που δεν θυμαμαι καθολου την ιστορια της.Μου εχουν μεινει στο μυαλο μονο 2-3 σκηνες
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

Pirates of the Caribbean 4 : On stranger tides - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Pirates of the Caribbean 4 : On stranger tides   Pirates of the Caribbean 4 : On stranger tides - Σελίδα 12 EmptyΣαβ Οκτ 27, 2012 8:13 pm

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]


τι να λεμε τωρα Cool
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Pirates of the Caribbean 4 : On stranger tides
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 12 από 12Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
 Παρόμοια θέματα
-
» 6x04 - Book of the Stranger

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Γενικά :: Cinema-
Μετάβαση σε: