Telestars Boards
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 8x05 - The Bells

Πήγαινε κάτω 
+2
felia
Silv
6 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Βαθμολογήστε το επεισόδιο:
Τέλειο
8x05 - The Bells - Σελίδα 2 I_vote_lcap17%8x05 - The Bells - Σελίδα 2 I_vote_rcap
 17% [ 1 ]
Πολύ καλό
8x05 - The Bells - Σελίδα 2 I_vote_lcap17%8x05 - The Bells - Σελίδα 2 I_vote_rcap
 17% [ 1 ]
Καλό
8x05 - The Bells - Σελίδα 2 I_vote_lcap33%8x05 - The Bells - Σελίδα 2 I_vote_rcap
 33% [ 2 ]
Μέτριο
8x05 - The Bells - Σελίδα 2 I_vote_lcap0%8x05 - The Bells - Σελίδα 2 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Κακό
8x05 - The Bells - Σελίδα 2 I_vote_lcap33%8x05 - The Bells - Σελίδα 2 I_vote_rcap
 33% [ 2 ]
Άθλιο
8x05 - The Bells - Σελίδα 2 I_vote_lcap0%8x05 - The Bells - Σελίδα 2 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Σύνολο Ψήφων : 6
 

ΣυγγραφέαςΜήνυμα
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

8x05 - The Bells - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 8x05 - The Bells   8x05 - The Bells - Σελίδα 2 EmptyΔευ Μάης 13, 2019 10:04 pm

Silv έγραψε:



Όμως, όπως λες, δεν είναι μόνο το σενάριο. Την αγαπώ τη σειρούλα και ακόμη δεν με έχει ξενερώσει, παρ' όλα αυτά που λες. gelio Και το τελευταίο επεισόδιο τώρα να μην μου αρέσει καθόλου, δεν με νοιάζει, δεν θα πω "μου ακύρωσαν τη σειρά".



Ενταξει εξαρταται. Για μερικους η ιστορια ειναι το Α και το Ω. Και ολα τα υπολοιπα μετρανε βεβαια.

Εμενα εν την προκειμενη δεν μου ακυρωσαν τιποτα γιατι ποτε δεν δεθηκα ιδιαιτερα. Ακριβως λογω διαχειρισης σεναριου Laughing

Εμενα ο μονος τροπος να μου ακυρωσεις μια σειρα (και δεν μιλαω για εδω αλλα γενικα) ειναι να εχω δεθει συναισθηματικα και να εχω επενδυσει σε μια σειρα και να με απογοητευσης με το να μου εμφανισεις ξαφνικα κραυγαλεο OOC και στα βασικα και στους χαρακτηρες και να μην σεβεσαι τους φανς εντος και εκτος σεναριου. Εκει πραγματικα κανω delete σε ολα και αντε γεια.  Laughing
Παράθεση :

Άλλο ένα ερώτημα που θα μείνει αναπάντητο μάλλον!  gelio 

Kαι να ταν μονο ενα  Laughing

Παράθεση :
Παράθεση :
Ε, το είχαν παρακάνει πια, όμως. Αυτή η πλευρά της μου θύμισε την παλιά Σέρσεϊ.

Δεν πειράζει μωρέ, καλύτερα από τούβλο, παραήταν brutal όλο το επεισόδιο, δεν ήθελα κι άλλες σφαγές. Χαλάλι της. gelio (Πού φτάσαμε; Laughing ) 


Εγω παλι ηθελα ενα θανατικο ισαξιο του χαρακτηρα της και της ατακας When you play the game of thrones you win or you die. 

Παράθεση :
Παράθεση :
Παράθεση :

Σπόιλερ:

Σπόιλερ:


Παράθεση :
Παράθεση :
Παράθεση :
Παράθεση :
Παράθεση :
Σωστα ο Τζονακος στοκος ξεκινησε στοκος τελειωσε...μια συνεπεια την εχει οσο να πεις dunato gelio dunato gelio

Εντάξει, μην τον αδικούμε και τελείως. Δεν ξεκίνησε στόκος ο γλυκούλης.  gelio  Έχει κάνει αρκετούς λανθασμένους χειρισμούς, αλλά όχι και στόκος. Απλώς, η σειρά μας διδάσκει ότι με τον σταυρό στο χέρι δεν πας πουθενά (βλ. Ned κ.λπ.). Laughing

Στοκος ξερω τι λεω. 

Και δεν εχει και νοημα δηλαδη. Γιατι μεσα στην σειρα μας ειχαν δειξει παλιοτερα πως και πρωτοβουλιες μπορουσε να παρει. Και κριση ειχε και ας εκανε λαθη ακομα και θανασιμα. Και να το παιξει κατασκοπος μπορουσε. Και να αμφισβητησει εντολες ανωτερων του οταν ο κομπος εφτανε στο χτενι.

Τωρα βλεπει την αλλη να καιει τον Βαρις στο χαλαρο και το υποστηριζει και σφυριζει αδιαφορα "oh my queen" και μετα βλεπεις σοκαρεται οταν γινεται της Πομπηιας το καγκελο.  Laughing

Και πλεον τον δειχνουν τερμα αφελη. Στο τελος αν του δινανε τον θρονο θα μπορουσε να βγει και να πει και το αμιμητο "παραλαβαμε καμενη γη"  dunato gelio dunato gelio dunato gelio
Παράθεση :
Παράθεση :
Παράθεση :
Παράθεση :
Παράθεση :
Δηλαδη προφητειες, επαναστασεις, κρυφες γεννες, κρυφη υπαρξη, ορκοι, νεκραναστασεις, θεωριες για τους γονεις του, αποκαλυψεις, δικαιωμα στον θρονο, η μαχη με τα ζομπι και τον ΝΚ...και ο Τζονακος απλα να ουρλιαζει σε εναν δρακο, να κοιταει σαν το χαιβανι, και να θελει στην ουσια να τον αφησουν στην ησυχια του να ριξει κανα υπνακο γιατι δεν αντεχει αλλο dunato gelio dunato gelio dunato gelio

dunato gelio  dunato gelio  dunato gelio  dunato gelio  dunato gelio 

Τώρα, εδώ που τα λέμε, δεν έχει περάσει και λίγα 8 σεζόν τώρα. Όλα τα κακά της μοίρας του είναι το στόρι του. Λίγο να ξαποστάσει, δηλαδή. dunato gelio  dunato gelio  dunato gelio 

Μονο στην 8η;  dunato gelio

Απο τοτε που τον αναστησαν εχει μια κουραση που δεν περιγραφεται  dunato gelio dunato gelio

Και βασικα αναθεμα και αν καταλαβαμε και γιατι ο Lord of the Light τον αναστησε. Ετσι να μας βρισκεται τριγυρω να φωναζει στους δρακους και να κοιταει σαν τον χανο  dunato gelio dunato gelio dunato gelio

Παράθεση :
Παράθεση :
Παράθεση :
Παράθεση :
Παράθεση :


Σπόιλερ:


Σπόιλερ:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

8x05 - The Bells - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 8x05 - The Bells   8x05 - The Bells - Σελίδα 2 EmptyΔευ Μάης 13, 2019 10:09 pm

Εν το μεταξυ το plot armor που εχει η Αρια δεν το εχει κανεις σε αυτη την σειρα λεμε. Την μαχαιρωνουν, την ποδοπατουν, πεφτουν κτιρια γυρω της και επανω της, πεφτει φωτια παντου και ολοι γινονται σταχτη...της την πεφτουν οι πεθαμενοι και ο ΝΚ...και η Αρια συνεχιζει ακαθεκτη. Λιγες γρατζουνιες του στυλ μαμα βαβα και ενα αλογο δωρο bonus dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

8x05 - The Bells - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 8x05 - The Bells   8x05 - The Bells - Σελίδα 2 EmptyΔευ Μάης 13, 2019 10:24 pm

Παντως στα θετικα του επεισοδιου:

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Φοβερη εικονα.

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Και το βλεμμα του ηθοποιου του Βαρυς οταν αντικρισε τον Δρακο και ηξερε πως σε δευτερολεπτα θα πεθανει ηταν ολα τα λεφτα.

Επισης σκηνοθετικα και σαν κινηματογραφιση η εικονα της Αρια με το αλογο ηταν πολυ ομορφη.

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Επισης δεν θεωρω την Εμιλια απο τις καλυτερες ηθοποιους αν και εχει δωσει αξιοπρεπεις ερμηνειες ανα καιρους αλλα σε αυτα τα επεισοδια προσπαθει πολυ και φαινεται.

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


Απο σκηνες μου αρεσαν αρκετα αυτη της Αρια με τον Σαντορ

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

Και ο αποχαιρετισμος του Τζειμι με τον Τυριον (ασχετα του ποσο βλακα τον εχουν κανει...που πηγαν να μας κανουν να γελασουμε κιολας με το ποσο κακος ηταν στα Valyrian και καλα σαν παραλληλη με την σκηνη του παλια με τον Βαρις στην Μιριν που νομιζε η αλλη πως ηθελε να της φαει το παιδι.)


[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

I NEVER BET AGAINST MY FAMILY.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Silv
Στην αγκαλιά του Πιρουλίτο!
Silv


Αριθμός μηνυμάτων : 7389
Ημερομηνία εγγραφής : 24/04/2010
Ηλικία : 34

8x05 - The Bells - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 8x05 - The Bells   8x05 - The Bells - Σελίδα 2 EmptyΔευ Μάης 13, 2019 10:39 pm

Παράθεση :
Σπόιλερ:

Σπόιλερ:

Παράθεση :

Στοκος ξερω τι λεω. 

Και δεν εχει και νοημα δηλαδη. Γιατι μεσα στην σειρα μας ειχαν δειξει παλιοτερα πως και πρωτοβουλιες μπορουσε να παρει. Και κριση ειχε και ας εκανε λαθη ακομα και θανασιμα. Και να το παιξει κατασκοπος μπορουσε. Και να αμφισβητησει εντολες ανωτερων του οταν ο κομπος εφτανε στο χτενι.

Το ίδιο λέμε. Ότι δεν ξεκίνησε ως στόκος. Μετά τη γνωριμία με τη wanna be queen, τον έκαναν τελείως μαλακομπούκωμα, χωρίς λόγο.  tourtastamoutra

Παράθεση :
Και βασικα αναθεμα και αν καταλαβαμε και γιατι ο Lord of the Light τον αναστησε. Ετσι να μας βρισκεται τριγυρω να φωναζει στους δρακους και να κοιταει σαν τον χανο  dunato gelio dunato gelio dunato gelio

Σπόιλερ:



Παράθεση :
Σπόιλερ:

Θα προτιμούσα να μην χρειαστεί. Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

8x05 - The Bells - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 8x05 - The Bells   8x05 - The Bells - Σελίδα 2 EmptyΔευ Μάης 13, 2019 10:49 pm

Silv έγραψε:

Σπόιλερ:

Σπόιλερ:

Παράθεση :


Παράθεση :

Στοκος ξερω τι λεω. 

Και δεν εχει και νοημα δηλαδη. Γιατι μεσα στην σειρα μας ειχαν δειξει παλιοτερα πως και πρωτοβουλιες μπορουσε να παρει. Και κριση ειχε και ας εκανε λαθη ακομα και θανασιμα. Και να το παιξει κατασκοπος μπορουσε. Και να αμφισβητησει εντολες ανωτερων του οταν ο κομπος εφτανε στο χτενι.

Το ίδιο λέμε. Ότι δεν ξεκίνησε ως στόκος. Μετά τη γνωριμία με τη wanna be queen, τον έκαναν τελείως μαλακομπούκωμα, χωρίς λόγο.  tourtastamoutra

Βασικα στοκος ξεκινησε...μετα εδειξε μια μικρη ανακαμψη και μετα ξανα το γυρισε στο καρβουνο Laughing  (pun intended lol! )

Αλλα δεν νομιζω πως εγινε τελειως μαλακομπουκωμα χωρις λογο με την Ντανι. Απλα μας εγκωσαν 2 σεζον τωρα με το ρομαντζο του αρλεκιν και ηρθε και εδεσε ολο αυτο dunato gelio dunato gelio

Παράθεση :


Σπόιλερ:




Σπόιλερ:

Παράθεση :
Θα προτιμούσα να μην χρειαστεί. [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

    Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Silv
Στην αγκαλιά του Πιρουλίτο!
Silv


Αριθμός μηνυμάτων : 7389
Ημερομηνία εγγραφής : 24/04/2010
Ηλικία : 34

8x05 - The Bells - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 8x05 - The Bells   8x05 - The Bells - Σελίδα 2 EmptyΔευ Μάης 13, 2019 11:05 pm

Η σκηνή με την Άρια και το άλογο ήταν ΦΟΒΕΡΗ.

Η Clarke μου άρεσε.

Κατά τα άλλα, το επεισόδιο δεν με άγγιξε ιδιαίτερα συναισθηματικά. Ούτε στο Τύριον-Τζέιμι. Μόνο στο Σέρσεϊ - Τζέιμι πολύ λίγο, όλως περιέργως. Κυρίως "αγωνία" είχα, μέχρι να τρελαθεί αυτή. Μετά φαινόταν πώς θα πάει. Ντάξει, μπορεί να φοβήθηκα ελάχιστα και για την Άρια, αλλά μετά σκέφτηκα, κλάιν, αφού έχει τον απέθαντο, όπως λες κι εσύ. dunato gelio

Βασικά, ψέματα λέω. Με άγγιξε. Έγινα έξαλλη. Έριξα κάτι ωραιότατα βρισίδια στην Ντάνυ, θυμήθηκα παλιές καλές εποχές Σέρσεϊ. dunato gelio

Δεν ξέρω τι να ψηφίσω. Laughing


Παράθεση :

Σπόιλερ:

Αυτό ακριβώς.  gelio


Παράθεση :
Βασικα στοκος ξεκινησε...μετα εδειξε μια μικρη ανακαμψη και μετα ξανα το γυρισε στο καρβουνο Laughing  (pun intended lol! )

Δεν το θυμάμαι, ρε. Τι βλακείες έκανε στην αρχή;  dunato gelio

Παράθεση :
Αλλα δεν νομιζω πως εγινε τελειως μαλακομπουκωμα χωρις λογο με την Ντανι. Απλα μας εγκωσαν 2 σεζον τωρα με το ρομαντζο του αρλεκιν και ηρθε και εδεσε ολο αυτο dunato gelio dunato gelio

emetos

Ευτυχώς που δεν της κάθεται πια. Βέβαια, έβαλε κι αυτό το λιθαράκι του στην τρέλα, αλλά τεσπα, το προτιμώ.  dunato gelio  dunato gelio

Παράθεση :
Σπόιλερ:

Σπόιλερ:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

8x05 - The Bells - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 8x05 - The Bells   8x05 - The Bells - Σελίδα 2 EmptyΔευ Μάης 13, 2019 11:28 pm

Silv έγραψε:
Η σκηνή με την Άρια και το άλογο ήταν ΦΟΒΕΡΗ.

Η Clarke μου άρεσε.

Κατά τα άλλα, το επεισόδιο δεν με άγγιξε ιδιαίτερα συναισθηματικά. Ούτε στο Τύριον-Τζέιμι. Μόνο στο Σέρσεϊ - Τζέιμι πολύ λίγο, όλως περιέργως. Κυρίως "αγωνία" είχα, μέχρι να τρελαθεί αυτή. Μετά φαινόταν πώς θα πάει. Ντάξει, μπορεί να φοβήθηκα ελάχιστα και για την Άρια, αλλά μετά σκέφτηκα, κλάιν, αφού έχει τον απέθαντο, όπως λες κι εσύ. dunato gelio

Βασικά, ψέματα λέω. Με άγγιξε. Έγινα έξαλλη. Έριξα κάτι ωραιότατα βρισίδια στην Ντάνυ, θυμήθηκα παλιές καλές εποχές Σέρσεϊ. dunato gelio

Δεν ξέρω τι να ψηφίσω. Laughing


H σκηνη με το αλογο σαν εικονα ηταν πολυ ομορφη αλλα και παλι ρε συ. Ολοι καηκαν εκτος απο την Αρια και ξαφνικα ενα αλογο unicorn που εμφανιζεται απο το πουθενα για να ανεβει η Αρια επανω και να παει μερικα στενα παρακατω dunato gelio dunato gelio

Αλλα ειπαμε...αλληγορικες σημασιες ολε.

Κατα τα αλλα αυτη η σειρα εχει πολυ καιρο να μου δωσει σκηνη που να με αγγιξει στο συναισθημα ετσι κι αλλιως.


Παράθεση :


 


Παράθεση :
Βασικα στοκος ξεκινησε...μετα εδειξε μια μικρη ανακαμψη και μετα ξανα το γυρισε στο καρβουνο Laughing  (pun intended lol! )

Δεν το θυμάμαι, ρε. Τι βλακείες έκανε στην αρχή;  dunato gelio

Θυμασαι που πηγε να δωσει ορκο ζωης για την Φρουρα στο τειχος χωρις να ξερει καν τι ειναι και τι κανουν και ποιους δεχονται ετσι; dunato gelio

Να του τα λεει ο Τυριον και το δικο μας το ζουδι να ειναι στην κοσμαρα του και μετα να κλαψουριζει...μονο εσυ μου ειπες την αληθεια dunato gelio dunato gelio

Ενταξει...μικρο το κακο...σαμπως και θα ηταν για ολη του την ζωη; Οh wait dunato gelio dunato gelio dunato gelio

Παράθεση :

 Ευτυχώς που δεν της κάθεται πια. Βέβαια, έβαλε κι αυτό το λιθαράκι του στην τρέλα, αλλά τεσπα, το προτιμώ.  dunato gelio  dunato gelio

Αυτο παλι...που η σταγονα που ξεχειλισε το ποτηρι πριν τις καμπανες ηταν το οτι δεν της καθισε το ανηψι που το βαζεις dunato gelio dunato gelio

Δηλαδη βασικα αν της ειχε κατσει θα ειχε γλυτωσει κοσμος και κοσμακης lmao lmao lmao lmao

Ηξερα και εγω πως η ελλειψη σεξ προκαλει διαφορα στους ανθρωπους αλλα οχι και ετσι lmao lmao

Απο την αλλη ο Τζον μια χαρα την γουσταρει και ακομα ειναι ερωτευμενος μαζι της αλλα την ανατριχιλα της αιμομιξιας μια χαρα την νιωθει και παθαινει συγκρυο gelio gelio gelio

Εχει κολλησει βεβαια στο I love you my Queen gelio gelio ...Τι να κανει και αυτος ο καημενος tourtastamoutra

Παράθεση :


Σπόιλερ:


Σπόιλερ:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

8x05 - The Bells - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 8x05 - The Bells   8x05 - The Bells - Σελίδα 2 EmptyΔευ Μάης 13, 2019 11:57 pm

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

8x05 - The Bells - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 8x05 - The Bells   8x05 - The Bells - Σελίδα 2 EmptyΤρι Μάης 14, 2019 12:05 am

to πρωτο συνοπτικο ποστ πριν διαβασω τι εχει υποθει εδω μεσα

-ολα ηταν ΤΙΓΚΑ αναμενομενα χωρις να εχω διαβασει ουτε ενα σποιλερ dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio

και ω λαλα το οραμα βγηκε αληθινο και καηκε το καστρο και ω κλαμα κι οδυρμος το βουνο σκοτωθηκε με τον σκυλο-απιστευτο- και Ω ΘΕΟΙ ΣΕΡΣΙ ΚΑΙ ΤΖΕΙΜΙ ΠΕΘΑΝΑΝ ΜΑΖΙ ΑΓΚΑΛΙΑΣΜΕΝΟΙ ΠΟΙΟΣ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΕ ΚΑΙ ....και ....και

η Ν ΤΑΝΙ ΑΠΟΤΡΕΛΑΘΗΚΕ

dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio

περα απ το πλακα το επεισοδιο θα μου αρεσε αν δεν γινοταν ΤΟ ΑΔΙΑΝΟΗΤΟ ο ντρογκο να ξεπαστρεψει ολο το καστρο και τη φρουρα (σοτ κατω κατω γιατι δεν κατεβαινε ολα τουτα τα χρονια η δικια σου μονο με τον δρακο? αφου κανενας ασπιλος και ντοθρακι δεν της χρειαστηκε για να παρει τη πολη) και ΚΑΜΙΑ ΒΑΛΛΙΣΤΡΑ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΤΥΖΕ ΚΑΙ ΓΚΡΕΜΙΣΕ ΤΟ ΤΟΙΧΟς ΜΟΝΟς ΣΑΝ ΑΛΛΟΣ τερμνειτορ...αλλα νταξ μπλοκμπαστερια βλεπουμε και ποιος χεστηκε...εδω κανανε την αλλη θεομουρλη χωρις ΚΑΝ ΔΡΑΜΑΤΟΥΡΓΙΚΟ ΣΤΟΙΧΕΙΟ...δλδ ενω πηγαινε να σκοτωσει τη Σερσει ξαφνικα η τυπισσα στα μισα της πορειας αλλαξε γνωμη και ειπε "αχ κατσε να ξεπαστρεψω τα 9/10 της πρωτευουσας why not"..δλδ δεν το χτισε καθολου μαλακα λιγο να πεις "α τη καημενη της εστριψε αλλα τη καταλβαιανω".... νικουσε...οι καμπανες χτυπουσαν...και ξαφνικα ειπε οοοχι πουτανακια θα σας καψω κιολας....το χτισιμο των 3 επεισοδιων δεν δικιολογει αυτη τη συμπερφιορα...δεν θα χα κανενα θεμα να μου την κανανε τρελη μεσα σε 2 σεζον ακομα...αλλα εγινε τοσο αποτομα που δεν πειθει...ευτυχως που ειμαι καζουαλ βιουερ και δεν με νοιαζει αλλιως θα βριζα τωρα  dunato gelio dunato gelio 

παρ  ολα αυτα το επεισοδιο τρελο eye candy...η μαχη μου αρεσε πιο πολυ απ το 3ο επεισοδιο...

επισης η γιαρα ΠΟΥ ΣΤΟ ΠΟΥΤΣΟ ΕΙΝΑΙ? αΥΤΗ επρεπε να φαει τον γιουρον οχι ο τζειμι...

επισης το plo shield της Αρυα κοντευει να ξεπερασει ολα τα καμπαναρια του westeros...

θερμα συλληπηρια στον τυριον και την αταλαντοσυνη των συγγραφεων να τον κανουν κατι καλυτερο απο τον να περιφερεται απο δω κι απο κει γεματος κλ@ψομουνιαση


Έχει επεξεργασθεί από τον/την katroulina στις Τρι Μάης 14, 2019 12:27 am, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

8x05 - The Bells - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 8x05 - The Bells   8x05 - The Bells - Σελίδα 2 EmptyΤρι Μάης 14, 2019 12:09 am

xezoulina έγραψε:
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]


ΚΛΑΙΩ dunato gelio dunato gelio dunato gelio 

Και καπου πιο πανω στα σχολια το ειχα πει και εγω dunato gelio dunato gelio dunato gelio

Παράθεση :
to πρωτο συνοπτικο ποστ πριν διαβασω τι εχει υποθει εδω μεσα


Μην μπεις στον κοπο. Οτι γραφεις λεγαμε και εμεις dunato gelio dunato gelio

xezoulina έγραψε:

-ολα ηταν ΤΙΓΚΑ αναμενομενα χωρις να εχω διαβασει ουτε ενα σποιλερ dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio

και ω λαλα το οραμα βγηκε αληθινο και καηκε το καστρο και ω κλαμα κι οδοιρμος το βουνο σκοτωθηκε με τον σκυλο-απιστευτο- και Ω ΘΕΟΙ ΣΕΡΣΙ ΚΑΙ ΤΖΕΙΜΙ ΠΕΘΑΝΑΝ ΜΑΖΙ ΑΓΚΑΛΙΑΣΜΕΝΟΙ ΠΟΙΟΣ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΕ ΚΑΙ ....και ....και

η Ν ΤΑΝΙ ΑΠΟΤΡΕΛΑΘΗΚΕ

dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio

περα απ το πλακα το επεισοδιο θα μου αρεσε αν δεν γινοταν ΤΟ ΑΔΙΑΝΟΗΤΟ ο ντρογκο να ξεπαστρεψει ολο το καστρο και τη φρουρα (σοτ κατω κατω γιατι δεν κατεβαινε ολα τουτα τα χρονια η δικια σου μονο με τον δρακο? αφου κανενας ασπιλος και ντοθρακι δεν της χρειαστηκε για να παρει τη πολη) και ΚΑΜΙΑ ΒΑΛΛΙΣΤΡΑ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΤΥΖΕ ΚΑΙ ΓΚΡΕΜΙΣΕ ΤΟ ΤΟΙΧΟς ΜΟΝΟς ΣΑΝ ΑΛΛΟΣ τερμνειτρ...αλλα νταξ μπλοκμπαστερια βλεπουμε και ποιος χεστηκε...εδω κανανε την αλλη θεομουρλη χωρις ΚΑΝ ΔΡΑΜΑΤΟΥΡΓΙΚΟ ΣΤΟΙΧΕΙΟ...δλδ ενω πηγαινε να σκοτωσει τη Σερσει ξαφνικα η τυπισσα στα μισα της πορειας αλλαξε γνωμη και ειπε "αχ κατσε να ξεπαστρεψω τα 9/10 της πρωτευουσας why not"..δλδ δεν το χτισε καθολου μαλακα λιγο να πεις "α τη καημενη της εστριψε αλλα τη καταλβαιανω".... νικουσε...οι καμπανες χτυπουσαν...και ξαφνικα ειπε οοοχι πουτανακια θα σας καψω κιολας....το χτισιμο των 3 επεισοδιων δεν δικιολογει αυτη τη συμπερφιορα...δεν θα χα κανενα θεμα να μου την κανανε τρελη μεσα σε 2 σεζον ακομα...αλλα εγινε τοσο αποτομα που δεν πειθει...ευτυχως που ειμαι καζουαλ βιουερ και δεν με νοιαζει αλλιως θα βριζα τωρα  dunato gelio dunato gelio 

παρ  ολα αυτα το επεισοδιο τρελο eye candy...η μαχη μου αρεσε πιο πολυ απ το 3ο επεισοδιο...

επισης η γιαρα ΠΟΥ ΣΤΟ ΠΟΥΤΣΟ ΕΙΝΑΙ? αΥΤΗ επρεπε να φαει τον γιουρον οχι ο τζειμι...

επισης το plo shield της Αρυα κοντευει να ξεπερασει ολα τα καμπαναρια του westeros...

θερμα συλληπηρια στον τυριον και την αταλαντοσυνη των συγγραφεων να τον κανουν κατι καλυτερο απο τον να περιφερεται απο δω κι απο κει γεματος κλ@ψομουνιαση


++++++++++++++++++++++

Παράθεση :
η μαχη μου αρεσε πιο πολυ απ το 3ο επεισοδιο...


Αφου στο 3ο δεν βλεπαμε την τυφλα μας ρε...εδω τουλαχιστον ειχε φως dunato gelio dunato gelio
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
8x05 - The Bells
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 7Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Εδώ καιγόμαστε :: Game of Thrones-
Μετάβαση σε: