Telestars Boards
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 8x04 - The Last of the Starks

Πήγαινε κάτω 
4 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Βαθμολογήστε το επεισόδιο
Τέλειο
8x04 - The Last of the Starks - Σελίδα 3 I_vote_lcap0%8x04 - The Last of the Starks - Σελίδα 3 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Πολύ Καλό
8x04 - The Last of the Starks - Σελίδα 3 I_vote_lcap40%8x04 - The Last of the Starks - Σελίδα 3 I_vote_rcap
 40% [ 2 ]
Καλό
8x04 - The Last of the Starks - Σελίδα 3 I_vote_lcap20%8x04 - The Last of the Starks - Σελίδα 3 I_vote_rcap
 20% [ 1 ]
Μέτριο
8x04 - The Last of the Starks - Σελίδα 3 I_vote_lcap40%8x04 - The Last of the Starks - Σελίδα 3 I_vote_rcap
 40% [ 2 ]
Κακό
8x04 - The Last of the Starks - Σελίδα 3 I_vote_lcap0%8x04 - The Last of the Starks - Σελίδα 3 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Άθλιο
8x04 - The Last of the Starks - Σελίδα 3 I_vote_lcap0%8x04 - The Last of the Starks - Σελίδα 3 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Σύνολο Ψήφων : 5
 

ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Ιωάννινα

8x04 - The Last of the Starks - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 8x04 - The Last of the Starks   8x04 - The Last of the Starks - Σελίδα 3 EmptyΔευ Μάης 06, 2019 9:15 pm

χαχαχαχα γαμησε:

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

8x04 - The Last of the Starks - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 8x04 - The Last of the Starks   8x04 - The Last of the Starks - Σελίδα 3 EmptyΔευ Μάης 06, 2019 9:25 pm

To θυμαμαι εγω. Και τοτε ειχαν πει πως ειχε παιξει μεσα στο επεισοδιο αλλα τελικα ηταν απο τις προβες. 

Αυτη ηταν η σκηνη. 



Δεν υπαρχει κατι.

Και ειχε ξαναγινει το μπερδεμα με ενα φορτηγο που και καλα ειχαν επισης καταλαθος δειξει στις σκηνες του Beyond the Wall περσι αλλα τελικα ηταν στα βιντεακια με τις συνεντευξεις και τα featurette πισω απο τις σκηνες.

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Αυτο βεβαια φετος ειναι καθαρα μεσα απο το επεισοδιο δυστυχως.


[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Silv
Στην αγκαλιά του Πιρουλίτο!
Silv


Αριθμός μηνυμάτων : 7389
Ημερομηνία εγγραφής : 24/04/2010
Ηλικία : 34

8x04 - The Last of the Starks - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 8x04 - The Last of the Starks   8x04 - The Last of the Starks - Σελίδα 3 EmptyΔευ Μάης 06, 2019 10:15 pm

Έλεος, να πεις ότι δεν είχαν και χρόνο να το τσεκάρουν. Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Silv
Στην αγκαλιά του Πιρουλίτο!
Silv


Αριθμός μηνυμάτων : 7389
Ημερομηνία εγγραφής : 24/04/2010
Ηλικία : 34

8x04 - The Last of the Starks - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 8x04 - The Last of the Starks   8x04 - The Last of the Starks - Σελίδα 3 EmptyΔευ Μάης 06, 2019 10:19 pm

Να πω κάτι σχετικοάσχετο, αυτή η ηθοποιός που κάνει τη Μισάντεϊ, ενώ μου αρέσει ως κοπέλα, δεν μου άρεσε σχεδόν καθόλου όπως έπαιζε. Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

8x04 - The Last of the Starks - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 8x04 - The Last of the Starks   8x04 - The Last of the Starks - Σελίδα 3 EmptyΤρι Μάης 07, 2019 12:09 am

παιδια εμενα μουθ αρεσε το επεισοδιο παρολο που ολοι το κραζουν

δλδ οκ το πρωτο μισο ηταν κραυγαλεο fanservice και φαινεται οτι πλεον ο παππουλης δεν λεει τη δικια του ιστορια

αλλα το δευτερο μισο μου αρεσε περισσοτερο απο το τριτο επεισοδιο της 8ης

μ αρεσε που η Σανσα αρχισε να λεει δεξια κι αριστερα το μυστικο, οπου ο ο Βαρις ξυπνησε και πηγε να ταρακουνησει και τον Τυριον

δυστυχως η διπλωματια του Τυριον ηταν απαραδεκτη δλδ με τι σκεπτικο πηγε να< μιλησει στη Σερσει...ας ελεγε τουλαχιστον "σκεψου το παιδι σου και τον Τζειμι " μπας και ξυπνουσε ο Γιουρον οτι η Σερσι τον δουλευει

ο δευτερος δρακος αναμενομενο οτι θα ψοφησει δεν καταλαβαινω γτ ολοι τρελαινονται προφανως και θα μενε με εναν δρακο στο τελος η Ντανι

τωρα κατα ποσο θα επιβιωσει το σεναριο το παιδι της ντανι και του τζον να παρει το θρονο εξαρταται απο το αν θα προλαβει να ζησει μεχρι τοτε η Καλισι dunato gelio dunato gelio

δυστυχως πολυ φοβαμαι οτι στο επομενο επεισοδιο θα την φανε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Ιωάννινα

8x04 - The Last of the Starks - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 8x04 - The Last of the Starks   8x04 - The Last of the Starks - Σελίδα 3 EmptyΤρι Μάης 07, 2019 1:50 am

xezoulina έγραψε:
παιδια εμενα μουθ αρεσε το επεισοδιο παρολο που ολοι το κραζουν

Και εγω που το ξαναειδα αποψε, το γουσταρα ακομη περισσοτερο. Game of Thrones με τα ολα του. Αντε βγαλε ακρη ποιος θα φαει ποιον τωρα.

Παντως περα απο οσους εχουν γενικα θεματα με το πως εχει κυλισει η σειρα, νομιζω οτι μεγαλο κομματι εχει αρχισει να τα παιρνει επειδη ειναι φαν της Ντενερυς και σιπαρουν Jonerys. Ε και κομματακι τους γαμησε αυτο το επεισοδιο. Γιατι παμε καρφι για φονο. Απλα δεν ξερω ακομη ποιος εκ των δυο θα φαει τον αλλον.

xezoulina έγραψε:


μ αρεσε που η Σανσα αρχισε να λεει δεξια κι αριστερα το μυστικο, οπου ο ο Βαρις ξυπνησε και πηγε να ταρακουνησει και τον Τυριον

Η Σανσα το εκανε στοχευμενα αυτο. Epic play. Ο μονος τροπος να σωθει ο Τζον ειναι να ξεσηκωθουν εναντια στην τρελη πλεον Ντενερυς. Αλλιως με την 1η ευκαιρια δεν θα διστασει να τον φαει και αυτον λαχανο.

Ο Βαρυς γαματος. Εχει καταλαβει τι παιζει απο το Winterfell, εκει που οι αλλοι μεθανε και αυτος παρατηρει συμπεριφορες και βλεματα.


xezoulina έγραψε:
δυστυχως η διπλωματια του Τυριον ηταν απαραδεκτη δλδ με τι σκεπτικο πηγε να< μιλησει στη Σερσει...ας ελεγε τουλαχιστον "σκεψου το παιδι σου και τον Τζειμι " μπας και ξυπνουσε ο Γιουρον οτι η Σερσι τον δουλευει

Και παλι, θα τον ψιλιασει τον Γιουρον. Γιατι πως ειναι δυνατον να ξερει ο νανος οτι αυτη ειναι εγκυος; Που το εμαθε; Οταν ηταν στο Winterfell; Προφανως το ξερει απο την τελευταια τους επισκεψη στο KL, οπου ηταν και ο Γιουρον παρον στο meeting.

xezoulina έγραψε:
ο δευτερος δρακος αναμενομενο οτι θα ψοφησει δεν καταλαβαινω γτ ολοι τρελαινονται προφανως και θα μενε με εναν δρακο στο τελος η Ντανι

Περιμενα οτι θα γινει μαλακια οταν στην αρχη ο Ραιγκαλ δεν μπορουσε να πεταξει και στην συνεχεια η Σανσα τους ελεγε οτι ο στρατος και οι δρακοι πρεπει να θεραπευτουν. Αλλα που να ακουσει η αλλη.

Επισης να δουμε λιγο και τον ολο συμβολισμο του επεισοδιου που εχει να κανει με τον Τζον. Πρωτα αφηνει τον λυκο του να φυγει και μετα πεθαινει και ο δρακος του. Σα να εχασε σχεδον ταυτοχρονα και την Σταρκ και την Ταργκαρυεν πλευρα του. Να δουμε αν αυτο λεει κατι ή ετυχε (αν και πλεον δε νομιζω οτι τετοια πραγματα γινονται στην τυχη)

xezoulina έγραψε:
τωρα κατα ποσο θα επιβιωσει το σεναριο το παιδι της ντανι και του τζον να παρει το θρονο εξαρταται απο το αν θα προλαβει να ζησει μεχρι τοτε η Καλισι dunato gelio dunato gelio

δυστυχως πολυ φοβαμαι οτι στο επομενο επεισοδιο θα την φανε

Μπα, δεν νομιζω οτι πλεον τιθεται θεμα γκαστρωματος. Θα το ειχαν δειξει ηδη. Μας ψαρωσαν ελαφρως με αυτα που ελεγαν στην 7η περι διαδοχης. Αλλα πλεον δεν τιθεται καν θεμα διαδοχης πιστευω. Δε θα παρει ποτε το θρονο αυτη.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Silv
Στην αγκαλιά του Πιρουλίτο!
Silv


Αριθμός μηνυμάτων : 7389
Ημερομηνία εγγραφής : 24/04/2010
Ηλικία : 34

8x04 - The Last of the Starks - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 8x04 - The Last of the Starks   8x04 - The Last of the Starks - Σελίδα 3 EmptyΤρι Μάης 07, 2019 2:29 am

Κι εμένα μου άρεσε! Ας σχολιάσω κι εγώ με αφορμή τα σχόλιά σας.

Παράθεση :
μ αρεσε που η Σανσα αρχισε να λεει δεξια κι αριστερα το μυστικο, οπου ο ο Βαρις ξυπνησε και πηγε να ταρακουνησει και τον Τυριον

Εγώ παρακαλούσα ο Τζον να το πει σε καμιά αδερφή του μπας και γίνει τίποτα, γιατί αν περιμένουμε από αυτόν. Ο υπέρτατος μπούφος, έλεος "my queen" και "my queen", δεν βλέπεις ότι πάει να σε χειραγωγήσει;  grrrrr Ο καημένος την κοιτάει με μια ηλίθια καλοσύνη. gelio

Εντάξει, τη λυπήθηκα λίγο την Ντάνι, εκεί που συνειδητοποίησε ότι είναι μόνη της και στην ουσία ξένη, αλλά έχει χάσει τελείως το αίσθημα δικαίου και την αξιοπρέπειά της. Καθόταν και παρακαλούσε τον άλλον να μην πει την αλήθεια, τι είναι αυτά, ρε; Πήγε και μου πέταξε και το "rightful queen" κάποια στιγμή και με αποτελείωσε. Βρίσκεται σε άρνηση, ξεκάθαρα. Laughing

Στην ίδια άρνηση που βρίσκεται κι ο Τύριον, θυμίστε μου λίγο γιατί τόση εμμονή κι αυτός με την his queen; Επειδή από το 7x07 πολλοί είχαν υποθέσει ότι έχει φάει καψούρα.

Παράθεση :
δυστυχως η διπλωματια του Τυριον ηταν απαραδεκτη δλδ με τι σκεπτικο πηγε να< μιλησει στη Σερσει...

+++++

Παράθεση :
ο δευτερος δρακος αναμενομενο οτι θα ψοφησει δεν καταλαβαινω γτ ολοι τρελαινονται προφανως και θα μενε με εναν δρακο στο τελος η Ντανι

Υποθέτω γιατί ήταν κρίμα το δρακάκι, έτσι όπως το έφαγαν.

Σε αυτό το σημείο να πω ότι μάτωσε η ψυχή μου με τον Ghost. Ρε, πώς το παράτησε έτσι το ζωντανό; Ούτε καν το πλησίασε; Με στεναχώρησε αυτή η σκηνή.

Τζον είσαι τελείως ηλίθιος, πίσω από τα φουστάνια της αλληνής ξέρεις να τρέχεις, λίγο χρόνο για το λυκάκι σου δεν έχεις. moutza

Αλλά βέβαια, η πιο ακριβή παραγωγή και έχει ξοδέψει όοοολο το budget της αλλού και την έχουν πληρώσει τα λυκάκια. grrrrr  

Παράθεση :
δυστυχως πολυ φοβαμαι οτι στο επομενο επεισοδιο θα την φανε

Και γιατί πολύ φοβάσαι, καλέ; Να ζήσουμε να τη θυμόμαστε. Laughing

Παράθεση :
Παντως περα απο οσους εχουν γενικα θεματα με το πως εχει κυλισει η σειρα, νομιζω οτι μεγαλο κομματι εχει αρχισει να τα παιρνει επειδη ειναι φαν της Ντενερυς και σιπαρουν Jonerys. Ε και κομματακι τους γαμησε αυτο το επεισοδιο.

emetos

Να μάθουν να έχουν καλύτερο κριτήριο άλλη φορά. Μα, ποιος πίστευε ότι θα υπάρχει αίσιο τέλος μεταξύ των 2;

Άλλωστε, η Ντάνι έχει δώσει δείγματα αλαζονείας και εμμονής να κατακτήσει αυτό που και καλά της ανήκει. Νομίζω ότι αυτή η αντίδραση απέναντί του ταιριάζει στην εξέλιξη του χαρακτήρα της.

Παράθεση :
Ο Βαρυς γαματος. Εχει καταλαβει τι παιζει απο το Winterfell, εκει που οι αλλοι μεθανε και αυτος παρατηρει συμπεριφορες και βλεματα.

++++++++

Εν τω μεταξύ, τέτοιο ειλικρινές και σταθερό ενδιαφέρον για το καλό του απλού λαού δεν νομίζω να έχει επιδείξει άλλος χαρακτήρας σε όλο το GoT. Ας πάρει αυτός τον θρόνο, να τελειώνουμε.  dunato gelio

Παράθεση :
Και παλι, θα τον ψιλιασει τον Γιουρον. Γιατι πως ειναι δυνατον να ξερει ο νανος οτι αυτη ειναι εγκυος; Που το εμαθε; Οταν ηταν στο Winterfell; Προφανως το ξερει απο την τελευταια τους επισκεψη στο KL, οπου ηταν και ο Γιουρον παρον στο meeting.

Φοβάμαι ότι πρόκειται απλώς για σεναριακή απροσεξία, αλλά τέλος πάντων.

Παράθεση :
Μπα, δεν νομιζω οτι πλεον τιθεται θεμα γκαστρωματος. Θα το ειχαν δειξει ηδη. Μας ψαρωσαν ελαφρως με αυτα που ελεγαν στην 7η περι διαδοχης. Αλλα πλεον δεν τιθεται καν θεμα διαδοχης πιστευω. Δε θα παρει ποτε το θρονο αυτη.

+++++++++++


- Κατά τα άλλα, μου άρεσαν πολλές σκηνές, όπως η αρχική που αποχαιρετούσαν τους νεκρούς, Σάνσα - Hound, Άρια - Hound, Άρια "I'm not a lady", όλες του Τόρμουντ (φυσικά) κ.ά..

Η ερωτική σκηνή Jaimie - Brienne πολύ άγαρμπη. Επίσης, ήθελα να δω αντίδραση αδελφών Σταρκ στην αποκάλυψη της ταυτότητας του Τζον. Τέλος, η Μισάντεϊ ώρα της ήταν να μας αφήσει χρόνους, την είχα βαρεθεί. Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Ιωάννινα

8x04 - The Last of the Starks - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 8x04 - The Last of the Starks   8x04 - The Last of the Starks - Σελίδα 3 EmptyΤρι Μάης 07, 2019 2:50 am

Παράθεση :
Στην ίδια άρνηση που βρίσκεται κι ο Τύριον, θυμίστε μου λίγο γιατί τόση εμμονή κι αυτός με την his queen; Επειδή από το 7x07 πολλοί είχαν υποθέσει ότι έχει φάει καψούρα.

Γενικοτερα τα κινητρα του Τυριον απο την αρχη μεχρι το τελος ειναι υπο αμφισβηση για εμενα. Κυριως επειδη οντως ηταν απο τους πιο εξυπνους ανθρωπους στο Γουεστερος οπως ειχε πει και η Σανσα. Τι ακριβως εγινε και κολλησε με την Ντενερυς ενω πλεον βλεπουν και οι τυφλοι το τι γινεται, ειναι αποριας αξιο και θελω να δω πως θα το χειριστουν.


Παράθεση :
Εντάξει, τη λυπήθηκα λίγο την Ντάνι, εκεί που συνειδητοποίησε ότι είναι μόνη της και στην ουσία ξένη, αλλά έχει χάσει τελείως το αίσθημα δικαίου και την αξιοπρέπειά της. Καθόταν και παρακαλούσε τον άλλον να μην πει την αλήθεια, τι είναι αυτά, ρε; Πήγε και μου πέταξε και το "rightful queen" κάποια στιγμή και με αποτελείωσε. Βρίσκεται σε άρνηση, ξεκάθαρα.

Η αληθεια ειναι οτι σου βγαζει και κατι το λυπηρο. Δεν ειναι ακριβως μισος. Βασικα ποτε δεν την μισησα εγω προσωπικα και κατα καιρους την ηθελα και στον θρονο. Love to hate φαση ειναι η Σερσει πχ. Με την Ντενερυς  νιωθεις και λιγο λυπη επειδη τραβηξε πολλα, εθεσε αλλους στοχους στην αρχη, ηθελε οντως να κανει κατι το διαφορετικο, αλλα τελικα εχει ερθει σε μια κατασταση που μονο τραγικο τελος μπορει να εχει. Και σιγουρα οτι στην πορεια τους εχασε ολους (και ειναι μια διαδικασια που της συμβαινει απο την μερα που γεννηθηκε, ενω στην σειρα το βλεπουμε απο την 1η σεζον) σου βγαζει ενα συναισθημα στεναχωριας γι' αυτην. Σιγουρα ειναι απο τα τραγικα προσωπα της ιστοριας.



Παράθεση :
Να μάθουν να έχουν καλύτερο κριτήριο άλλη φορά. Μα, ποιος πίστευε ότι θα υπάρχει αίσιο τέλος μεταξύ των 2;

Άλλωστε, η Ντάνι έχει δώσει δείγματα αλαζονείας και εμμονής να κατακτήσει αυτό που και καλά της ανήκει. Νομίζω ότι αυτή η αντίδραση απέναντί του ταιριάζει στην εξέλιξη του χαρακτήρα της.

Υπαρχει πολυς κοσμος που τους θελει μαζι. Περισσοτεροι απο οσοι φανταζεσαι χαχαχα
Επισης πολλους φανς εχει και απο μονη της η Ντανυ. Αλλα ναι, η αληθεια ειναι αυτη που λες. Απο πολυ νωρις στις σεζον εχουν δειξει δειγματα αυτου που βλεπουμε τωρα. Απλα οι απωλειες στην πορεια την σαλταρισαν τελειως. Κυριως επειδη αυτοι κρατουσαν κατα καιρους τα χαλιναρια. Αλλα αν για να γινει βασιλιας καποιος, θελει κοντα του και 20 ατομα για να εξασφαλιστει οτι δε θα δολοφονησει οτι κινειται επειδη ξυπνησε στραβα, χεσε μεσα.


Παράθεση :
Εν τω μεταξύ, τέτοιο ειλικρινές και σταθερό ενδιαφέρον για το καλό του απλού λαού δεν νομίζω να έχει επιδείξει άλλος χαρακτήρας σε όλο το GoT. Ας πάρει αυτός τον θρόνο, να τελειώνουμε.

Αυτο και αν ηταν ανατροπη. Γιατι εξ αρχης ολοι θεωρουσαμε τον Βαρυς ως εναν γλοιωδη τυπο που παντα τρεχει πισω απο τον εκαστοτε βασιλια. Σε φαση Μικροδακτυλου, αλλα οχι τετοιου επιπεδου παικτη. Αλλα εν τελει ειναι και ο μονος που ανεξαρτητα απο το ποιος ειναι στον θρονο, εχει ως νο1 προτεραιοτητα τον κοσμο. Και λογικα θα πεθανει και γι αυτο.


Παράθεση :
Τέλος, η Μισάντεϊ ώρα της ήταν να μας αφήσει χρόνους, την είχα βαρεθεί.

Η Μισαντει ειναι ακομη ενα παραδειγμα της τυφλης υποταγης στην Ντανυ. Και αυτη εχει δει και ορισμενα πραγματα με τα ματια της για μερικα τερατα που εχει κανει η αλλη. Αλλα εκει, τυφλη εμπιστοσυνη. Μεχρι που στο προηγουμενο παει και την λεει στην Σανσα οτι εξαιτιας της Ντανυ ειναι ολοι ζωντανοι. Το οποιο απειχε ελαφρως απο την πραγματικοτητα.


@ για τις πολλες αναφορες σου στο βλητο τον Τζον, πιστευω οτι μεγαλο ρολο απο εδω και κατω θα παιξει το ποτε θα ξυπνησει. Γιατι αν δεν το κανει, θα τον δολοφονησει ουτως ή αλλως η αλλη. Μιλαμε για επικη χειραγωγηση μεχρι τωρα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Silv
Στην αγκαλιά του Πιρουλίτο!
Silv


Αριθμός μηνυμάτων : 7389
Ημερομηνία εγγραφής : 24/04/2010
Ηλικία : 34

8x04 - The Last of the Starks - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 8x04 - The Last of the Starks   8x04 - The Last of the Starks - Σελίδα 3 EmptyΤρι Μάης 07, 2019 3:09 am

Συμφωνώ σε όλα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Silv
Στην αγκαλιά του Πιρουλίτο!
Silv


Αριθμός μηνυμάτων : 7389
Ημερομηνία εγγραφής : 24/04/2010
Ηλικία : 34

8x04 - The Last of the Starks - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 8x04 - The Last of the Starks   8x04 - The Last of the Starks - Σελίδα 3 EmptyΤρι Μάης 07, 2019 3:19 am

Α, και ξέχασα:

Eleni7 έγραψε:

Επισης να δουμε λιγο και τον ολο συμβολισμο του επεισοδιου που εχει να κανει με τον Τζον. Πρωτα αφηνει τον λυκο του να φυγει και μετα πεθαινει και ο δρακος του. Σα να εχασε σχεδον ταυτοχρονα και την Σταρκ και την Ταργκαρυεν πλευρα του. Να δουμε αν αυτο λεει κατι ή ετυχε (αν και πλεον δε νομιζω οτι τετοια πραγματα γινονται στην τυχη)

Εμένα πάντως αυτό σε συνδυασμό με μία ατάκα που ειπώθηκε με προϊδεάζουν για κάτι πολύ συγκεκριμένο σχετικά με τον Τζον, αλλά δεν θα το πω, γιατί έχω επηρεαστεί κι από κάποια υποτιθέμενα leaks για το φινάλε, κι ίσως διαφορετικά να μην το σκεφτόμουν έτσι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
8x04 - The Last of the Starks
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 3 από 4Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Εδώ καιγόμαστε :: Game of Thrones-
Μετάβαση σε: