Telestars Boards
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 8x01 - Winterfell - Final Season Premiere

Πήγαινε κάτω 
4 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

8x01 - Winterfell - Final Season Premiere - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 8x01 - Winterfell - Final Season Premiere   8x01 - Winterfell - Final Season Premiere - Σελίδα 3 EmptyΤετ Απρ 17, 2019 12:52 am

Silv έγραψε:


Δεν διαφωνώ, δεν παύει ωστόσο να με εκνευρίζει. Και, μάλλον, φταίει το γεγονός ότι το κάνει με έπαρση δίπλα στον πραγματικό νόμιμο διάδοχο. Αυτή θα μου πεις δεν το ξέρει, το ξέρω εγώ, όμως, και μου αρκεί. Laughing

Kοιτα να δεις τωρα. Το κατα ποσο ο Τζον ειναι ο πραγματικος νομιμος διαδοχος ειναι μεγαλη συζητηση.

1ον. Οταν ο Ραεγκαρ πεθανε δεν ηταν Βασιλιας και ο Αερις ζουσε και η Ντανι ειναι κορη του Αερις.



2ον. Στα επισημα βιβλια (Citadel) πουθενα δεν αναφερεται η γεννηση του Τζον. Η οτι ο Τζον ειναι οντως αυτος που λενε πως ειναι. Ακομα και ο φιλος του Νεντ που ηταν μαρτυρας που λογικα θα ζει για να το επιβεβαιωσει ποιος θα τον παρει σαν αξιοπιστη πηγη; Και οτι θα πουν τι για να πεισουν για την ταυτοτητα του Τζον...α κοιτατε εχουμε και ενα μεντιουμ μαζι μας Laughing



3ον. Η ολη ακυρωση του γαμου του Ραεγκαρ απο την Ελια βασικα μπαζει απο παντου.



4ον. Η Ντανι ειναι κορη του Αερις. Βασικα χανει στα σημεια επειδη ειναι γυναικα. Αλλιως αν ηταν ο Βισερις για παραδειγμα στην θεση της θα ηταν μεγαλη η συζητηση για το αν ο Θρονος θα ανηκε δικαιωματικα σε αυτον η τον Τζον. Λογικα αν παρουμε για παραδειγμα τον Αγγλικο Θρονο τωρα ο Πριγκηπας Χαρι εχει ερθει εκτος στην σειρα διαδοχης μετα τον Γουιλιαμ και τα παιδια του παρολο που ο Γουιλιαμ δεν ειναι Βασιλιας τοτε ο Τζον παλι παει λιγο πιο μπροστα στην κουρσα (ΑΝ ηταν αναγνωρισμενος και γεννημενος επισημα) αλλα εδω μιλαμε για παλιες κοινωνιες μοναρχιας και για καθε Βασιλικο οικο που σε τετοια θεματα κατεληγε σε εμφυλιους παντα και ποσο μαλλον σε αυτη εδω την ιστορια που ειναι και βασισμενη στον πολεμο των Ροδων.


5ον. Ο Οικος των Ταργκερυεν καταστραφηκε. Και δυο Οικοι εχουν περασει απο τον Θρονο μετα απο αυτους.
Πλεον δεν τους ανηκει δικαιωματικα τιποτα. Ειναι σαν λεμε επεσε η Βασιλεια στην Ελλαδα αλλα ερχεται ενας απο τους γιους του πρωην (και μαλιστα καποιος που λεει πως ειναι γιος του) να διεκδισει το στεμμα. Τι και ποιος να διεκδικησει τι. Ειναι σαν να ξεφυτρωνε ξαφνικα δεκαετιες μετα την Πτωση των Πλανταγενετων ενας 'διαδοχος' απο εναν αμφιλεγομενο και κρυφο εκτος νομου γαμου να διεκδισει εναν θρονο μετα απο δεκαετιες με τους Τυδωρ στην εξουσια. Ενας διαδοχος που η καταγωγη του ειναι βασισμενη σε φημες και ανυποστατα νομικα μεσα για την εποχη. Βασικα αυτο υπηρξε οντως στην ιστορια (ο χαμενος και καλα διαδοχος των Γιορκ που ελεγε πως ηταν ενας απο τους αγνοουμενους Πριγκηπες του Πυργου του Λονδινου...αλλα να μην σου πω τι πηρε καλυτερα Laughing )



6ον. Η μονη ευκαιρια για να ανεβουν ξανα οι Ταργκερυεν στον θρονο ειναι να κατακτησουν ξανα τα Βασιλεια. Και ποιος θα το κανει αυτο; Ο νομιμος διαδοχος Τζον; Που οπου δει εξουσια τρεχει προς την αλλη κατευθυνση;

Και η Ντανι που εχει και αυτη βαρβατο δικαιωμα στο θρονο, δικο της στρατο και δρακους που αποδεικνυουν την ταυτοτητα της μιας και ιδια οχι μονο μπορει να τους καβαλησει αλλα δεν καιγεται κιολας (ενω ο Τζον ναι) θα πει ενταξει βρε αδερφε...αλλος ειναι ο πραγματικος διαδοχος; Και δεν θα το πει μονο αυτη αλλα και ολοι οι υπολοιποι; Δυσκολακι.



Το γεγονος πως εμεις ξερουμε την αληθεια μεσα απο την πλοκη της ιστοριας δεν σημαινει οτι αυτη η αληθεια πρακτικα μπορει να σταθει σε ρεαλιστικο πλανο για τον Τζον. Με αυτη την λογικη και ο Γκεντρι (που για καποιο λογο ειναι εκει) ειναι ο τελευταιος εν ζωη Μπαραθεον. Γιατι να μην διαδεχθει αυτος τον Θρονο του πατερα του που πηρε τον αξιωμα με επανασταση και Βασιλεψε για χρονια;


Αλλα σιγουρα μια τετοια εξελιξη δεν καταπινεται ευκολα...ειδικα απο την Ντανι που και πρακτικα και συναισθηματικα εχει ως βαση για τις διεκδικησεις της πως ο Θρονος της ανηκει χωρις καμια αμφιβολια. Τσουπ....να σου η αμφιβολια Laughing



Γι'αυτο λεω εγω πως κολλαει αυτοι οι δυο να κανουν οντως παιδι οπου εκει απλα κανεις δεν θα αμφιβαλλει για το που ανηκει η διαδοχη (αν και εφοσον κερδισουν τον Θρονο απο την Σερσει και νικησουν και τον NK).



Παράθεση :


Ναι, δίκιο έχεις. Όμως, νομίζω ότι το πρότυπό της είναι η Σέρσεϊ. Laughing

Εν μερη. Και ο Μικροδαχτυλος της εμαθε πολλα. Ισως τα περισσοτερα.

Ο Τυριον και οι Μπολτον επισης.


Παράθεση :

Παράθεση :

felia έγραψε:

Εμενα μου κανει εντυπωση που εκανε σε πολλους εντυπωση. Σχετικα αναμενομενη φαση ηταν εξαρχης.

Το είχα σκεφτεί από τις πρώτες σεζόν, αγνοώντας όμως τη συγγένεια. Οπότε, δεν με ενοχλούσε.

Για το GoT μιλαμε. Επρεπε να το περιμενεις Laughing

Παράθεση :

Παράθεση :


felia έγραψε:

Και ο Τζειμι και η Σερσει εχουν αιμομικτικη σχεση αλλα ανεξαρτητα απο το ποσο συμπαθουμε η αντιπαθουμε τους χαρακτηρες και ασχετα απο την τοξικη τους σχεση οι ηθοποιοι το υποστηριξαν πολυ καλυτερα γενικα. 

Πράγματι, οι ηθοποιοί το έχουν υποστηρίξει πολύ καλύτερα. Όμως, παρουσιάζεται ακριβώς όπως λες, σαν μία τοξική σχέση. Δεν πάνε να μας το πλασάρουν ως ρομαντικό και γούτσου γούτσου love story.  silent

Ειναι λογικο να παρουσιαζεται ετσι μιας και ο Τζον και η Ντανι δεν ηξεραν για την συγγενεια τους ομως.
Και η τοξικοτητα στην σχεση της Σερσει με τον Τζειμι δεν προερχεται μονο απο την αιμομιξα αλλα και απο το πως συμπεριφερονται ο ενας στον αλλον και απο τους χαρακτηρες τους και τις αντιδρασεις τους. Η Σερσει ειναι δηλητηριο σκετο. Ο Τζειμι ειναι εθισμενος και κολλημενος μαζι της. Πλεκτανες, μυστικα, ιντριγκες, βιασμοι, φονικα, προδοσιες και δεν συμμαζευεται. Δηλαδη και αδερφια να μην ηταν παλι η σχεση τους θα ηταν τοξικη. Απλα τωρα ερχετα και το εμετικο και δενει Laughing

Επισης γενικα στην ιστορια οι Ταργκαρυεν παντα παρουσιαζοταν με τον κλασσικο μεσαιωνικο ρομαντισμο και με epic στοιχεια οποτε λογικο η ιστορια να δωθει της Ντανι και του Τζον με αυτον τον τροπο. Και μιας και σε αυτες τις ιστοριες τετοιοι γαμοι γινονταν ετσι κι αλλιως και εντος και εκτος σειρες...βασικα ειναι κουκια μετρημενα Laughing

Εμενα δεν με χαλασε το οτι το πλασαραν ως ρομαντικο γιατι πολλα απλα ειχαν ξεκαθαρισει τις ταυτοτητες των ηρωων εξαρχης. Δεν ειναι δηλαδη πως δεν υποψιαζομασταν καν την συγγενεια τους και αφου τους ειχαν βαλει μαζι ξαφνικα σου εριξαν το τουβλο στο κεφαλι Laughing...Γιατι εκει θα το ειχαμε βιωσει εξαρχης σαν νορμαλ.
Εμενα αυτο που με χαλασε ειναι πως δεν ξερουν να γραφουν ερωτικες/ρομαντικες ιστοριες καθολου και αντε μετα οι ηθοποιοι με την οποια αδυναμη χημεια μεταξυ τους να το υποστηριξουν. Οπως λεει και σιχαμενη σαν να βλεπεις Βουγιουκλακη και Παπαμιχαηλ ειναι Laughing


Παράθεση :

Παράθεση :


felia έγραψε:

Δεν θεωρω βεβαια πως η Εμιλια και ο Κιτ δεν βλεπονται καν σαν ντουετο. Αλλα ιδιαιτερη χημεια απλα δεν εχουν. Δεν τους βγαινει. Και ερχεται και το τοσο 'διακριτικο' γραψιμο και δενει Laughing

Γλυκούληδες είναι, μωρέ, αλλά παρά είναι γλυκανάλατο όλο. Δηλαδή, και πέρα από τη συγγένεια, ΔΕΝ. Και κάπως άγαρμπα έγινε όλο, και κάποιο ιδιαίτερο υπόβαθρο δεν έχει η σχέση. Τίποτα, ξενέρωτα πράγματα. Razz


+++++++++++++++++++++++++


Cringe and Cheese Laughing

Παράθεση :

Παράθεση :


felia έγραψε:

Αλλα μην ξεχναμε πως ο Τζον εχει και δικιο σε μερικα πραγματα και δεν του αναγνωριζει κανεις.

Του το αναγνωρίζω εγώ κατά βάθος και γι' αυτό τον αγαπώ. enamor  enamor  dunato gelio

Βασικά, δεν το αγαπώ γι' αυτό. Η αλήθεια είναι ότι τον αγαπώ επειδή είναι έντιμος, καλόκαρδος και δίκαιος μέχρι αηδίας και βλακείας (αυτό δεν θα έπρεπε να μου αρέσει κανονικά, αλλά του το δίνω ως συν, επειδή είναι από τους ελάχιστους που έχει αποδείξει ότι έχει κάποιες ηθικές αξίες γενικά. Άσχετο αν παρέβη τον όρκο του και κουτούπωσε την Ίνγκριντ, βέβαια gelio ). Α, και επειδή είναι γλυκούλης. gelio


Και τοσο ποσο βαριεμαι τετοιους χαρακτηρες δεν περιγραφεται Laughing

Αλλα ενταξει αυτον εχουμε με αυτον θα πορευτουμε εδω που φτασαμε Laughing


Παράθεση :

Παράθεση :

Σιγά μην τον θρηνήσει κιόλας, έχει πάθει ανοσία πλέον. Εδώ δεν θρήνησε το τρίτο παιδί της (πέρα από τον εσωτερικό πόνο που εικάζουμε ότι υφίσταται). Laughing

Ειναι εσωτερικευμενος ο πονος dunato gelio dunato gelio

Στο πολυ βαθος ομως dunato gelio

Νομιζω παντως πως στον Τομμεν απλα ειχε αδεισει η Σερσει απο ολα τα συναισθηματα που ειχε. Ηταν η σταγονα που ξεχειλισε το ποτηρι. Μετα κενο.


Παράθεση :

Παράθεση :

 

felia έγραψε:

Αυτα ειναι! Και μου ειχαν λειψει!

Αλίμονο Laughing


Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Silv
Στην αγκαλιά του Πιρουλίτο!
Silv


Αριθμός μηνυμάτων : 7389
Ημερομηνία εγγραφής : 24/04/2010
Ηλικία : 34

8x01 - Winterfell - Final Season Premiere - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 8x01 - Winterfell - Final Season Premiere   8x01 - Winterfell - Final Season Premiere - Σελίδα 3 EmptyΤετ Απρ 17, 2019 1:56 am

  affraid Δεν είμαι μυημένη σε τόσες λεπτομέρειες, ρε. Εγώ βλέπω μόνο ο,τι μου πλασάρει η σειρά. gelio

Και δεν διαφωνώ σε αυτά που λες περί διαδοχής και πόσο εύκολα ή δύσκολα θα μπορούσαν όντως να αποδεχθούν τον Τζον ως rightful king. Στάθηκα, απλως, στο υφακι της "queen". Laughing

Να σου πω κ την αλήθεια, δεν έχω τέτοιες προσδοκίες. Εδώ δεν έχει ο ίδιος ο Τζονακος, με το ζόρι θα τον βάλουμε να κάτσει στον θρόνο; gelio

felia έγραψε:


Γι'αυτο λεω εγω πως κολλαει αυτοι οι δυο να κανουν οντως παιδι οπου εκει απλα κανεις δεν θα αμφιβαλλει για το που ανηκει η διαδοχη (αν και εφοσον κερδισουν τον Θρονο απο την Σερσει και νικησουν και τον NK).
 

Κι εγώ εκεί τείνω από την προηγούμενη σεζόν.

felia έγραψε:

Επισης γενικα στην ιστορια οι Ταργκαρυεν παντα παρουσιαζοταν με τον κλασσικο μεσαιωνικο ρομαντισμο και με epic στοιχεια οποτε λογικο η ιστορια να δωθει της Ντανι και του Τζον με αυτον τον τροπο. Και μιας και σε αυτες τις ιστοριες τετοιοι γαμοι γινονταν ετσι κι αλλιως και εντος και εκτος σειρες...βασικα ειναι κουκια μετρημενα Laughing 

Ε, τότε θα βαριόμουν κάθε love story του εν λόγω οίκου Razz Το "σε είδα, με είδες, ερωτευτήκαμε, τα φτιάξαμε", έτσι ρομαντικουλικα, δεν με κάνει να ξετρελαθώ με ένα ζευγάρι. Θέλω λίγη ένταση, ένα κατιτις τέλος πάντων. Εδώ βαριέμαι. Και σίγουρα, όπως λες, φταίει και το πώς το αποδίδουν οι σεναριογράφοι.

felia έγραψε:

Και τοσο ποσο βαριεμαι τετοιους χαρακτηρες δεν περιγραφεται Laughing

Αλλα ενταξει αυτον εχουμε με αυτον θα πορευτουμε εδω που φτασαμε Laughing

dunato gelio dunato gelio dunato gelio
Έλα μωρέ, τον γλυκούλη. Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

8x01 - Winterfell - Final Season Premiere - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 8x01 - Winterfell - Final Season Premiere   8x01 - Winterfell - Final Season Premiere - Σελίδα 3 EmptyΤετ Απρ 17, 2019 2:51 am

Silv έγραψε:
  affraid Δεν είμαι μυημένη σε τόσες λεπτομέρειες, ρε. Εγώ βλέπω μόνο ο,τι μου πλασάρει η σειρά.  gelio

Και δεν διαφωνώ σε αυτά που λες περί διαδοχής και πόσο εύκολα ή δύσκολα θα μπορούσαν όντως να αποδεχθούν τον Τζον ως rightful king. Στάθηκα, απλως, στο υφακι της "queen". Laughing

Και που να δουμε το υφακι της οταν γινουν τα αποκαλυπτηρια dunato gelio dunato gelio dunato gelio

Και εχει πολυ φαση γιατι κανονικα η Ντανι σε οποιαδηποτε αλλη φαση θα χαιροταν. Δεν εχει κανεναν απο οικογενεια. A targaryen alone in the world is a terrible thing. κτλ κτλ....αυτη σιγα μην σταθει και τοσο στην αιμομιξια...και την εχει δαγκωσει και την λαμαρινα με το ανηψι...αλλα να σου και η διαδοχη του Θρονου. Τομπολα dunato gelio

Παράθεση :

 

felia έγραψε:

Επισης γενικα στην ιστορια οι Ταργκαρυεν παντα παρουσιαζοταν με τον κλασσικο μεσαιωνικο ρομαντισμο και με epic στοιχεια οποτε λογικο η ιστορια να δωθει της Ντανι και του Τζον με αυτον τον τροπο. Και μιας και σε αυτες τις ιστοριες τετοιοι γαμοι γινονταν ετσι κι αλλιως και εντος και εκτος σειρες...βασικα ειναι κουκια μετρημενα Laughing 

Ε, τότε θα βαριόμουν κάθε love story του εν λόγω οίκου  Razz Το "σε είδα, με είδες, ερωτευτήκαμε, τα φτιάξαμε", έτσι ρομαντικουλικα, δεν με κάνει να ξετρελαθώ με ένα ζευγάρι. Θέλω λίγη ένταση, ένα κατιτις τέλος πάντων. Εδώ βαριέμαι. Και σίγουρα, όπως λες, φταίει και το πώς το αποδίδουν οι σεναριογράφοι.




 Ενταξει ρομαντισμος με ρομαντισμος εχει διαφορα. Ειδικα στις μεσαιωνικες ιστοριες. Μην κοιτας που εδω οι σεναριογραφοι δεν το κατεχουν το αθλημα. dunato gelio

Ο Μαρτιν εχει αλλο ταλεντο.





Παράθεση :
felia έγραψε:

Και τοσο ποσο βαριεμαι τετοιους χαρακτηρες δεν περιγραφεται Laughing

Αλλα ενταξει αυτον εχουμε με αυτον θα πορευτουμε εδω που φτασαμε Laughing

dunato gelio  dunato gelio  dunato gelio
Έλα μωρέ, τον γλυκούλη.  Laughing



Γλυκουλης γλυκουλης αλλα το ομολογω...ανα καιρους μια υπνηλια μου την ειχε φερει dunato gelio dunato gelio dunato gelio
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

8x01 - Winterfell - Final Season Premiere - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 8x01 - Winterfell - Final Season Premiere   8x01 - Winterfell - Final Season Premiere - Σελίδα 3 EmptyΠεμ Απρ 18, 2019 9:31 am

Παράθεση :
Βασικα αυτη την φαση εσυ δεν ηθελες να χασεις...γι' αυτο και μονο καθισες και ειδες την σειρα. Τουλαχιστον οι πιτσες και οι μπυρες ελεγαν; [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

xaxaxaxaxa ΑΞΙΖΕ ΦΟΥΛ δεν εχω παραπονο dunato gelio dunato gelio dunato gelio

παιδια και το να εισαι casual viewer εχει τη μαγεια του δεν εχω παραπονο! παιζει να ναι και καλυτερο απο το να βλεπεις μανιακα μια σειρα  dunato gelio

Παράθεση :

(μπορει να γινει και συνδυασμος βεβαια, να την φαει η Αρυα φορωντας την φατσα του Τζειμι. Ξερω το χω καψει λολ)

ισχυειιιιι κι αυτο παιζειιιι...αλλα εγω η Σερσι θελω να παει απο χερι Λανιστερ , οχι Σταρκ


Παράθεση :
Βαρυς ειδαν τον Τζον να καβαλαει τον Δρακο και μπορει η Ντανι και ο Τζον να καινε μαζουτ αλλα αυτοι εχουν ακομα εγκεφαλικα κυτταρα. Ειδες πως κοιταξαν την ολη φαση;


 ΚΛΑΙΩ

Παράθεση :
στις σκηνές επανένωσης μένω λίγο απογοητευμένη στις τελευταίες σεζόν της σειράς.

ισχυει ηταν λιγο "στα @@ μας " οι περισσοτεροι αλλα ουτως ή αλλως κανενας απ τους ηθοποιους δεν δινει και κανενα ρεσιταλ  performance Laughing

Παράθεση :
Και στους Borgias ειχαν αιμομιξια και μεταξυ αδερφων αλλα οι ηθοποιοι ειχαν χημεια.
Και ο Τζειμι και η Σερσει εχουν αιμομικτικη σχεση αλλα ανεξαρτητα απο το ποσο συμπαθουμε η αντιπαθουμε τους χαρακτηρες και ασχετα απο την τοξικη τους σχεση οι ηθοποιοι το υποστηριξαν πολυ καλυτερα γενικα.

Δεν θεωρω βεβαια πως η Εμιλια και ο Κιτ δεν βλεπονται καν σαν ντουετο. Αλλα ιδιαιτερη χημεια απλα δεν εχουν. Δεν τους βγαινει. Και ερχεται και το τοσο 'διακριτικο' γραψιμο και δενει [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


 ++++++++++++++++

einai ΧΑΛΙΑ μαζι αφου εγω σε καποιες φασεις ξεχνουσα οτι εχουν πηδηχτει οταν μιλανε dunato gelio


Παράθεση :
εν το βλεπω το Wintefell να στεκεται. Ουτε πετρα δεν θα μεινει.

 
ελα παιδια αφου εγινε προοικονομια στη πρεμιερα απο τους γκρειτζοι, το winterfell θα πεσει και θα πανε ολοι στο dragonstone που θα χει κατακτησει εκεινη

επισης

Παράθεση :
Τρέχουσα κατάσταση: Δυσφορώ και φρίττω [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

η καλυτερη υπογραφη που ειχες ΕΒΕΡ dunato gelio dunato gelio dunato gelio
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Silv
Στην αγκαλιά του Πιρουλίτο!
Silv


Αριθμός μηνυμάτων : 7389
Ημερομηνία εγγραφής : 24/04/2010
Ηλικία : 34

8x01 - Winterfell - Final Season Premiere - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 8x01 - Winterfell - Final Season Premiere   8x01 - Winterfell - Final Season Premiere - Σελίδα 3 EmptyΤρι Απρ 23, 2019 4:24 pm

felia έγραψε:

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Νομίζω ότι αυτό ανταποκρίνεται περισσότερο στην πραγματικότητα:
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

8x01 - Winterfell - Final Season Premiere - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 8x01 - Winterfell - Final Season Premiere   8x01 - Winterfell - Final Season Premiere - Σελίδα 3 EmptyΤρι Απρ 23, 2019 9:28 pm

Ναι νομιζω αυτο ειναι πιο ρεαλιστικο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
8x01 - Winterfell - Final Season Premiere
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 3 από 3Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3
 Παρόμοια θέματα
-
» Season 7 Premiere
» House md season 7 premiere-Now What?
» Season 6 Premiere - The Red Woman
»  Castle's Season 7 Premiere - "Driven"
» Castle's Season 5 Premiere - "After The Storm"

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Εδώ καιγόμαστε :: Game of Thrones-
Μετάβαση σε: