Telestars Boards
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 5x10 - Mother's Mercy - Season finale

Πήγαινε κάτω 
+3
Maria
Eleni7
filareti
7 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
filareti
Ύαινα
filareti


Αριθμός μηνυμάτων : 5233
Ημερομηνία εγγραφής : 12/04/2010
Τόπος : αλλού

5x10 - Mother's Mercy - Season finale Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: 5x10 - Mother's Mercy - Season finale   5x10 - Mother's Mercy - Season finale EmptyΤρι Ιουν 16, 2015 12:10 am

Το ειδατε? Πως σας φανηκε?
Εγω ειμαι ακομα στη μεση της σεζον μεν,αλλα εχουν εκραγει τα social media με σχολια,παντου μπροστα μου το βλεπω.Ευτυχως προσεχουν με τα σποιλερ κι ετσι μονο ενα βασικο εμαθα.Παντως εχουν κανει καμποσα απροσδοκητα πραγματα απο ο,τι καταλαβα Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Ιωάννινα

5x10 - Mother's Mercy - Season finale Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 5x10 - Mother's Mercy - Season finale   5x10 - Mother's Mercy - Season finale EmptyΤρι Ιουν 16, 2015 5:03 pm

filareti έγραψε:
Το ειδατε? Πως σας φανηκε?
Εγω ειμαι ακομα στη μεση της σεζον μεν,αλλα εχουν εκραγει τα social media με σχολια,παντου μπροστα μου το βλεπω.Ευτυχως προσεχουν με τα σποιλερ κι ετσι μονο ενα βασικο εμαθα.Παντως εχουν κανει καμποσα απροσδοκητα πραγματα απο ο,τι καταλαβα Laughing

Πως να μας φανηκε; Οι ανθρωποι ειναι ανωμαλοι αχαχαχαχαχαχαχαχαχα


Στο τελος ειχα ξεχασει ποιος πεθανε και πως με τοσο θανατικο αχαχαχαχαχαχα

Ελπιζω να μη γινει καμια μαλακια με τον Χιονια. Εφοσον πηγε εκει το κουγκαρ ελπιζω οτι κατι θα γινει και θα αλλαξει η κατασταση. Αν και ο ηθοποιος ειπε οτι δεν επιστρεφει (αν και δε νομιζω οτι θα ελεγε κατι αλλα εδω που τα λεμε, κλιφ ειναι).
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
filareti
Ύαινα
filareti


Αριθμός μηνυμάτων : 5233
Ημερομηνία εγγραφής : 12/04/2010
Τόπος : αλλού

5x10 - Mother's Mercy - Season finale Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 5x10 - Mother's Mercy - Season finale   5x10 - Mother's Mercy - Season finale EmptyΤρι Ιουν 16, 2015 9:15 pm

Ειμαι κακια που δε με νοιαζει ιδιαιτερα αν πεθανε,το ξερω Laughing Αλλα υπαρχουν αλλοι που απειλουνται που με ανησυχουν πολυ περισσοτερο. Αρχιζω το catching-up με τα επεισοδια,εχω μια πολυ δυσαρεστη υποψια για ενα συμπαθεστατο κοριτσακι απο κατι που διαβασα,ελπιζω να μην επαληθευτουν οι χειροτεροι φοβοι μου (αλλα για το got μιλαμε...να δεις που θα επαληθευτουν and then some!) affraid
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Maria
Slasher
Maria


Αριθμός μηνυμάτων : 2717
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 36

5x10 - Mother's Mercy - Season finale Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 5x10 - Mother's Mercy - Season finale   5x10 - Mother's Mercy - Season finale EmptyΤρι Ιουν 16, 2015 9:16 pm

Διάβασα άρθρο για το τελευταίο επεισόδιο και έχω απορίες. Ότι τα'κανε πουτάνα όλα το κατάλαβα, βέβαια. Για όνομα του Θεού. livan
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
filareti
Ύαινα
filareti


Αριθμός μηνυμάτων : 5233
Ημερομηνία εγγραφής : 12/04/2010
Τόπος : αλλού

5x10 - Mother's Mercy - Season finale Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 5x10 - Mother's Mercy - Season finale   5x10 - Mother's Mercy - Season finale EmptyΤρι Ιουν 16, 2015 9:20 pm

Πες να σου τις λυσουν σε σποιλερ ταγκς. Εγω ευχαριστως αφου το δω,τωρα δεν μπορω Laughing

Παράθεση :
Ότι τα'κανε πουτάνα όλα το κατάλαβα, βέβαια.

Οποια εκπληξις! gelio
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

5x10 - Mother's Mercy - Season finale Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 5x10 - Mother's Mercy - Season finale   5x10 - Mother's Mercy - Season finale EmptyΤρι Ιουν 16, 2015 9:44 pm

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]


dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Maria
Slasher
Maria


Αριθμός μηνυμάτων : 2717
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 36

5x10 - Mother's Mercy - Season finale Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 5x10 - Mother's Mercy - Season finale   5x10 - Mother's Mercy - Season finale EmptyΤρι Ιουν 16, 2015 9:58 pm

Ούτε που ξέρω πλέον τι απορίες είχα, βασικά. Διάβασα άρθρο στο Daily Mail, όσο ξέρετε εσείς τι διάβασα, άλλο τόσο ξέρω κι εγώ. Δεν ξέρω γιατί μπαίνω συνέχεια στο κωλο-σάιτ τους, ούτε για ντομάτες δεν κάνει. grrrrr
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Ιωάννινα

5x10 - Mother's Mercy - Season finale Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 5x10 - Mother's Mercy - Season finale   5x10 - Mother's Mercy - Season finale EmptyΤρι Ιουν 16, 2015 10:11 pm

4,1 το demo (νομιζω ειναι series high) ενω ειχαμε και all-time record σε κατεβασματα. Ασυλληπτα πραγματα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Silv
Στην αγκαλιά του Πιρουλίτο!
Silv


Αριθμός μηνυμάτων : 7389
Ημερομηνία εγγραφής : 24/04/2010
Ηλικία : 34

5x10 - Mother's Mercy - Season finale Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 5x10 - Mother's Mercy - Season finale   5x10 - Mother's Mercy - Season finale EmptyΤετ Ιουν 17, 2015 8:07 pm

.......

Δεν θέλω να ξαναδώ GoT ποτέ.

lloradera lloradera lloradera lloradera lloradera lloradera
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
MariaS
Κουρούνα
MariaS


Αριθμός μηνυμάτων : 6879
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34

5x10 - Mother's Mercy - Season finale Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 5x10 - Mother's Mercy - Season finale   5x10 - Mother's Mercy - Season finale EmptyΤετ Ιουν 17, 2015 9:19 pm

Ρε σεις, όσοι ξέρετε παραπάνω απο μένα, τι λέει, το χάσαμε το κορμί?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
5x10 - Mother's Mercy - Season finale
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 5Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» 3x10 _ Mysha / Season 3 Finale. 2013
»  Castle's Season 6 Finale - "For Better Or Worse"
» 4x10 - The Children ~ Season Finale
» Castle's Season 5 Finale - "Watershed"
» 7x07 - The Dragon and the Wolf - Season 7 Finale

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Εδώ καιγόμαστε :: Game of Thrones-
Μετάβαση σε: