Telestars Boards
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 5x02 - Τhe house of black and white

Πήγαινε κάτω 
4 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
filareti
Ύαινα
filareti


Αριθμός μηνυμάτων : 5233
Ημερομηνία εγγραφής : 12/04/2010
Τόπος : αλλού

5x02 - Τhe house of black and white - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 5x02 - Τhe house of black and white   5x02 - Τhe house of black and white - Σελίδα 2 EmptyΤρι Απρ 28, 2015 12:25 am

cheers afro cheers Ωραια καλα τα ακουω τα πραγματα.Πιο πολυ ενδιαφερον μεχρι στιγμης μου προκαλουν το Μπρααβος και η Ντορν,αλλα γενικα παντου ανοιγουν μετωπα ειναι αληθεια. Ακομα κι η καημενη η Μπριεν που με αυτα και με κεινα φαινεται να ειναι απο τους χαρακτηρας που θα ριξουν περιπλανηση φετος - καθε χρονο εχουμε- τουλαχιστον εχει ευκαιριες να ειναι γαματη-χρατς παει ο ενας,παει κι ο αλλος.Γατακια Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Ιωάννινα

5x02 - Τhe house of black and white - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 5x02 - Τhe house of black and white   5x02 - Τhe house of black and white - Σελίδα 2 EmptyΤρι Απρ 28, 2015 12:29 am

filareti έγραψε:
cheers afro cheers Ωραια καλα τα ακουω τα πραγματα.Πιο πολυ ενδιαφερον μεχρι στιγμης μου προκαλουν το Μπρααβος και η Ντορν,αλλα γενικα παντου ανοιγουν μετωπα ειναι αληθεια. Ακομα κι η καημενη η Μπριεν που με αυτα και με κεινα φαινεται να ειναι απο τους χαρακτηρας που θα ριξουν περιπλανηση φετος - καθε χρονο εχουμε- τουλαχιστον εχει ευκαιριες να ειναι γαματη-χρατς παει ο ενας,παει κι ο αλλος.Γατακια Laughing

Χαμος γινεται ρε συ. Σε ολες τις τοποθεσιες. Απο τη Ντορν μεχρι το Τειχος.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

5x02 - Τhe house of black and white - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 5x02 - Τhe house of black and white   5x02 - Τhe house of black and white - Σελίδα 2 EmptyΤρι Απρ 28, 2015 1:07 am

MariaS έγραψε:
Φελ έχεις πολύ πλάκα, όταν βάζεις Χ σε κάτι βάζεις Χ ρε παιδί, δεν θες ούτε να το ακούσεις dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio


Point.

dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio

Oχι ρε συ χαλαρα. Εδω για παραδειγμα δεν εχω θεμα να βλεπω Gifakia και σχολια και να κανω και reblog ακομα. Και εδω μπαινω και σποιλερ βλεπω και σχολιασμους επεισοδιων. Απλα δεν ενδιαφερομαι να δω κατι απο το επεισοδιο. Που να κατεβαζω τωρα η να ψαχνω σε youtube (ειδικα αν δεν καιγομαι κιολας για κατι αχαχαχα)

Οταν βαζω πραγματικα Χ σε κατι εχω αλλη.... σταση τελειως Laughing (φαινεται απο χιλιομετρα Laughing )

Εδω ενταξει...χαλαρα πραγματα lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

5x02 - Τhe house of black and white - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 5x02 - Τhe house of black and white   5x02 - Τhe house of black and white - Σελίδα 2 EmptyΤρι Απρ 28, 2015 1:14 am

Παντως ξερετε τι παρατηρω; Πως τα περισσοτερα πραγματα τα παραταω στην 4η σεζον τους (μα εγω φταιω που εκει χαλανεWink. Αναφερομαι σε σειρες που τις παρακολουθω παραλληλα με την προβολη τους και οχι binge watching.

The mentalist, Bones, TVD, GoT, κτλ κτλ
Και το Castle αν δεν ηταν τα κοριτσια θα το ειχα κοψει νωριτερα αχαχαχαχαχα. Το Grey's το σταματησα στην 6η αλλα την 5η και την 6η την εβλεπα με ff. Δεν αντεχοταν εδω που τα λεμε η μπουρδα Laughing
Και το OUAT μαλλον φετος θα το κοψω (ηδη δηλαδη παιζει ff με την σεσουλα αχαχαχα) και ειναι στην 4η του σεζον. Ουτε αυτο αντεχεται αχαχαχαχα

Αλλα ενταξει. Το Lost το εκοψα στην 3η Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
filareti
Ύαινα
filareti


Αριθμός μηνυμάτων : 5233
Ημερομηνία εγγραφής : 12/04/2010
Τόπος : αλλού

5x02 - Τhe house of black and white - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 5x02 - Τhe house of black and white   5x02 - Τhe house of black and white - Σελίδα 2 EmptyΤρι Απρ 28, 2015 1:40 am

Asxeto alla emena to QUAt με εψησε μια φιλη μου να το ξαναδοκιμασω με αυτα που μου ειπε.Αλλα ποιος βλεπει το 2ο μισο της 2ης?!

Παράθεση :
Χαμος γινεται ρε συ. Σε ολες τις τοποθεσιες. Απο τη Ντορν μεχρι το Τειχος
Οντως,ειμαστε σε σημειο που προοιωνιζονται εξελιξεις παντου ευτυχως. Στην Αρια δλδ δεν ξερω αν θα δουμε τρομερες εξελιξεις φετος,αλλα ειναι τοσο γαματο το στορι που δεν πειραζει και να μην εχει.

Και μια και λεμε για τις κορες Σταρκ,ενα σχολιο επι του επεισοδιου: μωρη Σανσα μια φορα ειπες να συμφωνησεις με την αδερφη σου,στο να μην εμπιστευτεις την Μπριεν επρεπε να ειναι? poiosirthe?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Ιωάννινα

5x02 - Τhe house of black and white - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 5x02 - Τhe house of black and white   5x02 - Τhe house of black and white - Σελίδα 2 EmptyΤρι Απρ 28, 2015 1:45 am

felia έγραψε:
Παντως ξερετε τι παρατηρω; Πως τα περισσοτερα πραγματα τα παραταω στην 4η σεζον τους (μα εγω φταιω που εκει χαλανεWink. Αναφερομαι σε σειρες που τις παρακολουθω παραλληλα με την προβολη τους και οχι binge watching.

The mentalist, Bones, TVD, GoT, κτλ κτλ
Και το Castle αν δεν ηταν τα κοριτσια θα το ειχα κοψει νωριτερα αχαχαχαχαχα. Το Grey's το σταματησα στην 6η αλλα την 5η και την 6η την εβλεπα με ff. Δεν αντεχοταν εδω που τα λεμε η μπουρδα Laughing
Και το OUAT μαλλον φετος θα το κοψω (ηδη δηλαδη παιζει ff με την σεσουλα αχαχαχα) και ειναι στην 4η του σεζον. Ουτε αυτο αντεχεται αχαχαχαχα

Αλλα ενταξει. Το Lost το εκοψα στην 3η Laughing

Το Mentalist τελειωσε στην 4η. Οποιος λεει το αντιθετο ας ερθει να ξηγηθουμε.

Το Λοστ σειραρα μεχρι την 3η, η Λαμψη και η Καλημερα Ζωη ανωτερα του μετα την 4η.

Grey's μετα την 4η ΜΟΝΟ αναλαμπες. Τοτε αρχισε να σπαει ο πυρηνας που εφυγε η Αντισον και μετα στο φιναλε 5ης εφυγαν και οι Ιζι-Τζορτζ. Απο εκει και κατω κατηφορα.

Bones επικη 4η. Απο εκει και κατω γαμησε τα.

Το Castle αλλη κατηγορια σε σχεση με ολα τα παραπανω. Ακομη και τις πρωτες σεζον πρεπει να το βλεπεις για το ζευγαρι για να λες οτι βλεπεις κατι που σου αρεσει. Αλλιως σαν procedural, μονο αμα το βλεπεις για τις τρολιες του αξιζει. Αλλα και ποσο να το δεις μονο γι' αυτες;


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Eleni7 στις Τρι Απρ 28, 2015 1:47 am, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Ιωάννινα

5x02 - Τhe house of black and white - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 5x02 - Τhe house of black and white   5x02 - Τhe house of black and white - Σελίδα 2 EmptyΤρι Απρ 28, 2015 1:46 am

Παράθεση :
Οντως,ειμαστε σε σημειο που προοιωνιζονται εξελιξεις παντου ευτυχως. Στην Αρια δλδ δεν ξερω αν θα δουμε τρομερες εξελιξεις φετος,αλλα ειναι τοσο γαματο το στορι που δεν πειραζει και να μην εχει.

Η Αρια και μονο που εχει Τζακεν ειναι εξελιξη απο μονο του  Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

5x02 - Τhe house of black and white - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 5x02 - Τhe house of black and white   5x02 - Τhe house of black and white - Σελίδα 2 EmptyΤρι Απρ 28, 2015 1:46 am

filareti έγραψε:
Asxeto alla emena to QUAt με εψησε μια φιλη μου να το ξαναδοκιμασω με αυτα που μου ειπε.Αλλα ποιος βλεπει το 2ο μισο της 2ης?!

Η τριτη ρε δεν βλεπεται dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio

Και στο λεω εγω που εχω φτασει στην 4η dunato gelio dunato gelio dunato gelio
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

5x02 - Τhe house of black and white - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 5x02 - Τhe house of black and white   5x02 - Τhe house of black and white - Σελίδα 2 EmptyΤρι Απρ 28, 2015 1:49 am

Eleni7 έγραψε:


Το Mentalist τελειωσε στην 4η. Οποιος λεει το αντιθετο ας ερθει να ξηγηθουμε.

Το Λοστ σειραρα μεχρι την 3η, η Λαμψη και η Καλημερα Ζωη ανωτερα του μετα την 4η.

Grey's μετα την 4η ΜΟΝΟ αναλαμπες. Τοτε αρχισε να σπαει ο πυρηνας που εφυγε η Αντισον και μετα στο φιναλε 5ης εφυγαν και οι Ιζι-Τζορτζ. Απο εκει και κατω κατηφορα.

Bones επικη 4η. Απο εκει και κατω γαμησε τα.


Αρα μια χαρα τα σταματησα. Εκει που επρεπε Laughing


Παράθεση :


Το Castle αλλη κατηγορια σε σχεση με ολα τα παραπανω. Ακομη και τις πρωτες σεζον πρεπει να το βλεπεις για το ζευγαρι για να λες οτι βλεπεις κατι που σου αρεσει. Αλλιως σαν procedural, μονο αμα το βλεπεις για τις τρολιες του αξιζει. Αλλα και ποσο να το δεις μονο γι' αυτες;

Οπως ειπα το περισσοτερο Καστλ που εχω δει το εβγαλα για σενα και την σιχαμενη (αν και η 3η και η 4η σεζον βλεπονταν ευχαριστα σε αρκετα σημεια τους). Το ζευγαρι ποτε δεν με τρελανε ιδιαιτερα και απο procedural βραστα Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

5x02 - Τhe house of black and white - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 5x02 - Τhe house of black and white   5x02 - Τhe house of black and white - Σελίδα 2 EmptyΔευ Ιουλ 11, 2016 11:32 pm

Tην ξαναπιασα λοιπον την σειρα λογω
Σπόιλερ:
που εδειξαν στην 6η. Αλλα ρε παιδι μου ειμαι τελειως αποστασιοποιημενη. Βλεπω το επεισοδιο και ειμαι... Razz Sleep

Κατα τα αλλα καποτε μου αρεσε ο Τζακεν...τωρα περασε και δεν ακουμπησε. Μην σας πω πως μου εβγαλε και κατι γλοιωδες.

Επισης το μονο ουσιαστικο σχολιο που εχω για το επεισοδιο ειναι αυτο που σχολιασα και στο tumblr

I have watched 5x02 of GoT and I have only one comment to make. Daenerys’ eyebrows are too dark and after the finale of S1 Emilia’s wigs get progressively worse.


Aυταααα pig

Υ.γ: Μεχρι και tag εβαλα για το σποιλερ σε μετεπειτα σεζον. Τι αλλο να κανω πια για σας... Καλόπιασμα Καλόπιασμα Καλόπιασμα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
5x02 - Τhe house of black and white
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
 Παρόμοια θέματα
-
» Black Swan
» orange is the new black
» House
» Black Sails (2014)
» House md season 7 premiere-Now What?

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Εδώ καιγόμαστε :: Game of Thrones-
Μετάβαση σε: