Telestars Boards
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 5x02 - Τhe house of black and white

Πήγαινε κάτω 
4 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
filareti
Ύαινα
filareti


Αριθμός μηνυμάτων : 5233
Ημερομηνία εγγραφής : 12/04/2010
Τόπος : αλλού

5x02 - Τhe house of black and white Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: 5x02 - Τhe house of black and white   5x02 - Τhe house of black and white EmptyΔευ Απρ 27, 2015 10:31 pm

Αποφασισα να ανοιξω τοπικ,απλα και μονο γιατι:
1)Ναιιιιιιιιιιιιι η Αρια! Και ο Τζακεν!cheers cheers cheers (Η ενας με το προσωπο του,αλλα οπως και να 'χει βλεπουμε τον Τζακεν!-Φελ και για σενα,σε περιπτωση που θες να δεις σκηνες αν δε βλεπεις επεισοδια,σε αυτο εχει afro )
2) Ναιιιιιιιιιιιιι η Ντορν! Και ο Ντοραν! afro afro afro cheers cheers cheers cheers Χασαμε τον Ομπεριν lloradera ,αλλα ηρθε ο αλλος αγαπημενος αδερφος-τελειως αλλο στυλ με την πρωτη ματια βεβαια. Η Ελαρια εδωσε λιγο ρεσιταλ ξινιλας σε αυτη τη σκηνη,αλλα θα δειξω κατανοηση λογω των περιστασεων. Ο τροπος ομως που τους γυναικειους χαρακτηρες της Ντορν
Σπόιλερ:
δεν ειμαι σιγουρη οτι μου αρεσει,θα δουμε!

@ειμαι τρομερα περηφανη για την αυτοσυγκρατηση που εχω επιδειξει μεχρι στιγμης και τα βλεπω οπως προβαλλονται. Ελενη εχω ξεπερασει και σενα ρε,να τρομαξουμε? dunato gelio dunato gelio dunato gelio
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

5x02 - Τhe house of black and white Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 5x02 - Τhe house of black and white   5x02 - Τhe house of black and white EmptyΔευ Απρ 27, 2015 10:33 pm

filareti έγραψε:
Φελ και για σενα,σε περιπτωση που θες να δεις σκηνες αν δε βλεπεις επεισοδια,σε αυτο εχει


Μου φτανουν τα gifs απο το tumblr ευχαριστω Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
filareti
Ύαινα
filareti


Αριθμός μηνυμάτων : 5233
Ημερομηνία εγγραφής : 12/04/2010
Τόπος : αλλού

5x02 - Τhe house of black and white Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 5x02 - Τhe house of black and white   5x02 - Τhe house of black and white EmptyΔευ Απρ 27, 2015 10:35 pm

dunato gelio Καλα ρε μονο για οφθαλμολουτρο τον θελεις τον ανθρωπο? ooxi
Αλλη χαρη εχει να τον ακους κιολας.Αλλα ενταξει,οπως βολευεται ο καθενας. Παντως αν και κατα πασα πιθανοτητα δεν ειναι ο ιδιος ανθρωπος,χαρα μεγαλη που τον ειδα Cool
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

5x02 - Τhe house of black and white Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 5x02 - Τhe house of black and white   5x02 - Τhe house of black and white EmptyΔευ Απρ 27, 2015 10:39 pm

filareti έγραψε:
dunato gelio Καλα ρε μονο για οφθαλμολουτρο τον θελεις τον ανθρωπο? ooxi


Ανεκαθεν ημουν ρηχος ανθρωπος μην το κανουμε θεμα Laughing



Παράθεση :
Παντως αν και κατα πασα πιθανοτητα δεν ειναι ο ιδιος ανθρωπος,χαρα μεγαλη που τον ειδα Cool

Κατι τετοιο ακουσα και εγω και ψιλοσπαστηκα η αληθεια ειναι οποτε και τα gif καλα ειναι lol!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
MariaS
Κουρούνα
MariaS


Αριθμός μηνυμάτων : 6879
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34

5x02 - Τhe house of black and white Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 5x02 - Τhe house of black and white   5x02 - Τhe house of black and white EmptyΔευ Απρ 27, 2015 10:44 pm

Φελ έχεις πολύ πλάκα, όταν βάζεις Χ σε κάτι βάζεις Χ ρε παιδί, δεν θες ούτε να το ακούσεις dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Ιωάννινα

5x02 - Τhe house of black and white Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 5x02 - Τhe house of black and white   5x02 - Τhe house of black and white EmptyΔευ Απρ 27, 2015 10:51 pm

Παράθεση :
@ειμαι τρομερα περηφανη για την αυτοσυγκρατηση που εχω επιδειξει μεχρι στιγμης και τα βλεπω οπως προβαλλονται. Ελενη εχω ξεπερασει και σενα ρε,να τρομαξουμε? 

Καλα κανεις. Εγω που τωρα περιμενω σα το μαλακα τι καταλαβα;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
filareti
Ύαινα
filareti


Αριθμός μηνυμάτων : 5233
Ημερομηνία εγγραφής : 12/04/2010
Τόπος : αλλού

5x02 - Τhe house of black and white Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 5x02 - Τhe house of black and white   5x02 - Τhe house of black and white EmptyΔευ Απρ 27, 2015 11:51 pm

felia έγραψε:
filareti έγραψε:
dunato gelio Καλα ρε μονο για οφθαλμολουτρο τον θελεις τον ανθρωπο? ooxi
 


Ανεκαθεν ημουν ρηχος ανθρωπος μην το κανουμε θεμα  Laughing



Παράθεση :
Παντως αν και κατα πασα πιθανοτητα δεν ειναι ο ιδιος ανθρωπος,χαρα μεγαλη που τον ειδα Cool

Κατι τετοιο ακουσα και εγω και ψιλοσπαστηκα η αληθεια ειναι οποτε και τα gif καλα ειναι  lol!


- dunato gelio

-Ναι,καπως σου το δινει ενα feeling οτι κατι δεν παει καλα η υποψια. Αλλα παλι,δεν ξερεις ποτε με αυτους τους faceless τι μπορει να παιζει,επιφυλασσομαι.

Παράθεση :
Καλα κανεις. Εγω που τωρα περιμενω σα το μαλακα τι καταλαβα;
gelio Τουλαχιστον εισαι προφυλαγμενη απο σποιλερς. Εγω ηδη εμαθα ενα-καλα το ηξερα απο τα βιβλια,αλλα λεμε τωρα dunato gelio
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Ιωάννινα

5x02 - Τhe house of black and white Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 5x02 - Τhe house of black and white   5x02 - Τhe house of black and white EmptyΔευ Απρ 27, 2015 11:58 pm

Παράθεση :
Τουλαχιστον εισαι προφυλαγμενη απο σποιλερς. Εγω ηδη εμαθα ενα-καλα το ηξερα απο τα βιβλια,αλλα λεμε τωρα 

Απο τα 4 πρωτα επεισοδια ειναι;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
filareti
Ύαινα
filareti


Αριθμός μηνυμάτων : 5233
Ημερομηνία εγγραφής : 12/04/2010
Τόπος : αλλού

5x02 - Τhe house of black and white Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 5x02 - Τhe house of black and white   5x02 - Τhe house of black and white EmptyΤρι Απρ 28, 2015 12:10 am

Χαχαχαχ ναι,μη φοβου εσυ. Laughing Αφου τα ειδες και τα 4,γινεται καπου καποιος πανικος μεχρι στιγμης? Η μαλλον μη σε βαλω να κανεις και σποιλερ Laughing
να το θεσω αλλιως: ποιο ειναι το καλυτερο,εχουμε αποψη?
Το 2 παντως μεχρι στιγμης μου αρεσε περισσοτερο απο την πρεμιερα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Ιωάννινα

5x02 - Τhe house of black and white Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 5x02 - Τhe house of black and white   5x02 - Τhe house of black and white EmptyΤρι Απρ 28, 2015 12:17 am

filareti έγραψε:
Χαχαχαχ ναι,μη φοβου εσυ. Laughing Αφου τα ειδες και τα 4,γινεται καπου καποιος πανικος μεχρι στιγμης? Η μαλλον μη σε βαλω να κανεις και σποιλερ Laughing
να το θεσω αλλιως: ποιο ειναι το καλυτερο,εχουμε αποψη?

Απο τα 4 επεισοδια; Νομιζω οτι πιο πολυ ενταση ας το πουμε ετσι εχει το 4ο. Αλλα η αληθεια ειναι οτι γενικα η σεζον εχει ανοιξει πολλα μετωπα και εχω περιεργια για ολα. Περυσι και προπερσι σε αυτο το χρονικο σημειο περα απο το θανατο του μουλικου δεν ειχαμε κατι το αξιοσημειωτο. Απο το 5ο/6ο και μετα αρχιζανε οι σοβαρες εξελιξεις. Τωρα εχουν μπει αρκετες βασεις για παρακατω και τα μισα απο αυτα να αρχισουν να εξελισσονται θα γινει της πουτανας.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
5x02 - Τhe house of black and white
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 2Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Black Swan
» orange is the new black
» House
» Black Sails (2014)
» House md season 7 premiere-Now What?

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Εδώ καιγόμαστε :: Game of Thrones-
Μετάβαση σε: