Telestars Boards
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 4x08: The Mountain and the Viper

Πήγαινε κάτω 
+4
kalymera_george
filareti
Τέρψη
felia
8 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

4x08: The Mountain and the Viper - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 4x08: The Mountain and the Viper   4x08: The Mountain and the Viper - Σελίδα 2 EmptyΔευ Ιουν 02, 2014 10:44 pm

τι εγινε?Ολοι λενε για τη τελευταια σκηνη στο got πεθανε κανεις?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
filareti
Ύαινα
filareti


Αριθμός μηνυμάτων : 5233
Ημερομηνία εγγραφής : 12/04/2010
Τόπος : αλλού

4x08: The Mountain and the Viper - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 4x08: The Mountain and the Viper   4x08: The Mountain and the Viper - Σελίδα 2 EmptyΔευ Ιουν 02, 2014 10:47 pm

felia έγραψε:
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Oh god… I get it now. T_T



 No  No  No  No 


----

Φιλ ενα εχω να σου πω...ΤΗΝ Κ-Α-Τ-Α-Ρ-ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΜΟΥ ΝΑ ΧΕΙ!!!!! ΦΑΛΑΚΡΑ ΝΑ ΤΟΝ ΕΒΡΕΙ! ΠΑΝΤΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!

I don't get it ρε παιδια.Παει να πει η εικονα και κατι αλλο εκτος του προφανους οτι κλεισανε τα ματακια για παντα η αυτο?


Αχχ Φελ μου σε ευχαριστω βρε.Πρεπει να σου πω οτι ηδη νιωθω λιγο καλυτερα στη σκεψη  Laughing  Φαλακρα εχει ηδη αρκετη,ελπιζω να τον εβρει και τιποτα αλλο gelio
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
filareti
Ύαινα
filareti


Αριθμός μηνυμάτων : 5233
Ημερομηνία εγγραφής : 12/04/2010
Τόπος : αλλού

4x08: The Mountain and the Viper - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 4x08: The Mountain and the Viper   4x08: The Mountain and the Viper - Σελίδα 2 EmptyΔευ Ιουν 02, 2014 10:47 pm

xezoulina έγραψε:
τι εγινε?Ολοι λενε για τη τελευταια σκηνη στο got πεθανε κανεις?
 gelio  gelio  gelio Μ αρεσουν οι ρητορικες ερωτησεις.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

4x08: The Mountain and the Viper - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 4x08: The Mountain and the Viper   4x08: The Mountain and the Viper - Σελίδα 2 EmptyΔευ Ιουν 02, 2014 10:49 pm

filareti έγραψε:
felia έγραψε:
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Oh god… I get it now. T_T



 No  No  No  No 


----

Φιλ ενα εχω να σου πω...ΤΗΝ Κ-Α-Τ-Α-Ρ-ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΜΟΥ ΝΑ ΧΕΙ!!!!! ΦΑΛΑΚΡΑ ΝΑ ΤΟΝ ΕΒΡΕΙ! ΠΑΝΤΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!

I don't get it ρε παιδια.Παει να πει η εικονα και κατι αλλο εκτος του προφανους οτι κλεισανε τα ματακια για παντα η αυτο?


Θα καταλαβεις μολις δεις το επεισοδιο. Την τελευταια σκηνη συγκεκριμενα.


Παράθεση :

Αχχ Φελ μου σε ευχαριστω βρε.Πρεπει να σου πω οτι ηδη νιωθω λιγο καλυτερα στη σκεψη  Laughing  Φαλακρα εχει ηδη αρκετη,ελπιζω να τον εβρει και τιποτα αλλο gelio

ΨΩΡΙΑΣΗ μας κανει; Τωρα θα μου πεις απο αυτα που λες ηδη ειναι ψωριαρης ο σιχαμενος!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

4x08: The Mountain and the Viper - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 4x08: The Mountain and the Viper   4x08: The Mountain and the Viper - Σελίδα 2 EmptyΔευ Ιουν 02, 2014 10:49 pm

xezoulina έγραψε:
τι εγινε?Ολοι λενε για τη τελευταια σκηνη στο got πεθανε κανεις?


 lloradera  lloradera  lloradera  lloradera  lloradera  lloradera  lloradera  lloradera  lloradera  lloradera  lloradera  lloradera  lloradera  lloradera  lloradera
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
filareti
Ύαινα
filareti


Αριθμός μηνυμάτων : 5233
Ημερομηνία εγγραφής : 12/04/2010
Τόπος : αλλού

4x08: The Mountain and the Viper - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 4x08: The Mountain and the Viper   4x08: The Mountain and the Viper - Σελίδα 2 EmptyΔευ Ιουν 02, 2014 10:52 pm

Παράθεση :
ΨΩΡΙΑΣΗ μας κανει; Τωρα θα μου πεις απο αυτα που λες ηδη ειναι ψωριαρης ο σιχαμενος!

Ειναι ειναι ειναι και εχει κερδισει το μισος που επαξια! Στην πυρα! Χμμ...κοιτα αμα ειναι βαριας μορφης η ψωριαση ενταξει...εγω βεβαια λεω να παθει κατι πιο σπλαχνικο...γαστρεντερικο...γιατι δλδ να ταλαιπωρουνται τοσοι ανθρωποι κι αυτος που ειναι και κρετινος να τη γλιτωνει? ooxi 
Κατ ευχησου του ρε και συ υγεια και μακροημερευση...η μαλλον οχι ενταξει...ευχησου του κι απλα καλο μηνα  Laughing

---
Θα πρεπει να ειναι πολυ εντονο το επεισοδιο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
MariaS
Κουρούνα
MariaS


Αριθμός μηνυμάτων : 6879
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34

4x08: The Mountain and the Viper - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 4x08: The Mountain and the Viper   4x08: The Mountain and the Viper - Σελίδα 2 EmptyΔευ Ιουν 02, 2014 10:53 pm

Πειράζει να γελάσω? ΧΑΧΑΧΑΧΑ
Ουπς. Τώρα γέλασα, no take-sie backsies
Αλλά ρε παιδί πολύ άγρια φάση...Πωπω...Ρε φελ, τι να πω...συλληπητήρια?  What a Face 
Και στο βιβλίο έτσι έγινε ρε?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

4x08: The Mountain and the Viper - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 4x08: The Mountain and the Viper   4x08: The Mountain and the Viper - Σελίδα 2 EmptyΔευ Ιουν 02, 2014 11:10 pm

MariaS έγραψε:
Πωπω...Ρε φελ, τι να πω...συλληπητήρια?  What a Face


 lloradera  lloradera  lloradera  lloradera  lloradera  lloradera  lloradera  lloradera  lloradera  lloradera  lloradera  lloradera


#everysingletime!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

4x08: The Mountain and the Viper - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 4x08: The Mountain and the Viper   4x08: The Mountain and the Viper - Σελίδα 2 EmptyΔευ Ιουν 02, 2014 11:11 pm

filareti έγραψε:
Παράθεση :
ΨΩΡΙΑΣΗ μας κανει; Τωρα θα μου πεις απο αυτα που λες ηδη ειναι ψωριαρης ο σιχαμενος!

Ειναι ειναι ειναι και εχει κερδισει το μισος που επαξια! Στην πυρα! Χμμ...κοιτα αμα ειναι βαριας μορφης η ψωριαση ενταξει...εγω βεβαια λεω να παθει κατι πιο σπλαχνικο...γαστρεντερικο...γιατι δλδ να ταλαιπωρουνται τοσοι ανθρωποι κι αυτος που ειναι και κρετινος να τη γλιτωνει? ooxi 
Κατ ευχησου του ρε και συ υγεια και μακροημερευση...η μαλλον οχι ενταξει...ευχησου του κι απλα καλο μηνα  Laughing



Tις καταρες μου να χει γενικα να τον ακολουθουν καθημερινα και οποια πιασει μην κανουμε διακρισεις  Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

4x08: The Mountain and the Viper - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 4x08: The Mountain and the Viper   4x08: The Mountain and the Viper - Σελίδα 2 EmptyΔευ Ιουν 02, 2014 11:13 pm

ποιον βριζουμε ρε παιδια πειτε μου κι εμεν  gelio  gelio  gelio
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
4x08: The Mountain and the Viper
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 10Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Εδώ καιγόμαστε :: Game of Thrones-
Μετάβαση σε: