Telestars Boards
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 4x08: The Mountain and the Viper

Πήγαινε κάτω 
+4
kalymera_george
filareti
Τέρψη
felia
8 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

4x08: The Mountain and the Viper Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: 4x08: The Mountain and the Viper   4x08: The Mountain and the Viper EmptyΔευ Ιουν 02, 2014 5:17 am

lloradera  lloradera  lloradera  lloradera  lloradera  lloradera  lloradera  lloradera  lloradera  lloradera  lloradera  lloradera  lloradera  lloradera  lloradera  lloradera  lloradera  lloradera
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

4x08: The Mountain and the Viper Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 4x08: The Mountain and the Viper   4x08: The Mountain and the Viper EmptyΔευ Ιουν 02, 2014 6:47 am

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Τέρψη

Τέρψη


Αριθμός μηνυμάτων : 8268
Ημερομηνία εγγραφής : 26/04/2010

4x08: The Mountain and the Viper Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 4x08: The Mountain and the Viper   4x08: The Mountain and the Viper EmptyΔευ Ιουν 02, 2014 7:01 pm

Αχ πολύ λυπηρό επεισόδιο. Ήταν τρομερά φρικιαστική και άγρια η σκηνή του θανάτου του Όμπεριν. Το ήξερα βέβαια, αλλά και πάλι δεν αλλάζει το θέαμα που είδα. Το είδαμε με τον αδελφό μου και ο καημένος συγκλονίστηκε, δεν το περίμενε. Ήταν τόσο άδοξο... ήθελε με όλη του την καρδιά να εκδικηθεί για την αδελφή του, ήθελε να τον ακούσει να λέει πως την σκότωσε και να τον δει να υποφέρει και τελικα για ακόμη μια φορά σ'αυτή την σειρά κέρδισε το κακό. Όχι απλά τον σκότωσε, αλλά ο τρόπος που αυτό έγινε, αφου του είπε πως έτσι ακριβώς σκότωσε και την αδελφή του  No 

Κατά τα άλλα η Σάνσα πονήρεψε και μεγάλωσε. Δεν είναι αθώο κοριτσάκι πια, ειδικά στην σκηνή που κατέβαινε την σκάλα ήταν μία γυναίκα και μάλιστα που ξέρει τι θέλει. Τον έπαιξε με το βλέμμα τον Δαχτυλάκια.

Η Ντενέρις είναι ανάλγητη πάντως. Τον λυπήθηκα τον Τζόρα. Φυσικά και θα ερχόταν η στιγμή που θα το μάθαινε, αλλά πάντα πίστευα πως θα τον συγχωρούσε. Είχαν περάσει πια τόσα πολλά μαζί, ήταν προφανές πως είχε μετανιώσει και ήταν μαζί της γτ την αγαπούσε. Πολύ κρίμα.

Ο γλυκούλης ο Grey Worm, την έχει ερωτευτεί την Μελισάντεϊ... τι γλυκός που είναι Sad 

Τα υπόλοιπα είναι ακόμα σε κατάσταση να γίνουν. Οι άγριοι οδεύουν προς το τείχος και η Άρια για ακόμη μια φορά έφτασε αργά στον προορισμό της.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
filareti
Ύαινα
filareti


Αριθμός μηνυμάτων : 5233
Ημερομηνία εγγραφής : 12/04/2010
Τόπος : αλλού

4x08: The Mountain and the Viper Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 4x08: The Mountain and the Viper   4x08: The Mountain and the Viper EmptyΔευ Ιουν 02, 2014 7:48 pm

Πωω τελεια ενα κι ενα για την ψυχολογια μου θα ειναι το επεισοδιο απο τη μια ο Ομπεριν κι απο την αλλη ο Τζορα.
@εχω φοβερα νευρα σημερα γιατι ενα καθικι με εκοψε σε προφορικα.Και ηταν πραγματικα περιπτωση ''με εκοψε'' κι οχι ''κοπηκα''. devil  Oποτε παιζει αν ειναι για να βαλω να δω επεισοδιο να συνταυτιστω η να το αποφυγω για να μη γινω ακομα πιο bang head
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Τέρψη

Τέρψη


Αριθμός μηνυμάτων : 8268
Ημερομηνία εγγραφής : 26/04/2010

4x08: The Mountain and the Viper Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 4x08: The Mountain and the Viper   4x08: The Mountain and the Viper EmptyΔευ Ιουν 02, 2014 8:09 pm

Την κατάρα μου σ'αυτόν που σε έκοψε! Το έζησα και γω αυτό το προηγούμενο εξάμηνο. Είναι κομπλεξικοί κάποιοι άνθρωποι, δεν μπορείς να κάνεις κάτι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
filareti
Ύαινα
filareti


Αριθμός μηνυμάτων : 5233
Ημερομηνία εγγραφής : 12/04/2010
Τόπος : αλλού

4x08: The Mountain and the Viper Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 4x08: The Mountain and the Viper   4x08: The Mountain and the Viper EmptyΔευ Ιουν 02, 2014 8:28 pm

Τέρψη έγραψε:
Την κατάρα μου σ'αυτόν που σε έκοψε! Το έζησα και γω αυτό το προηγούμενο εξάμηνο. Είναι κομπλεξικοί κάποιοι άνθρωποι, δεν μπορείς να κάνεις κάτι.
Να 'σαι καλα ρε Τερψη!Toυ 'χω στειλει και γω πολλες,ελπιζω καποια να τον πιασει!   Twisted Evil  Laughing  Ασε ρε συ ακομα δεν μπορω να ηρεμησω,πραγματικα οταν βλεπεις τον αλλον να εχεις θεμα που ξερεις και να θελει να σε κοψει σου 'ρχεται τρελα. Μια φορα ακομα μου ειχε συμβει,αλλα αυτο ηταν χειροτερο.Πραγματικα μερικοι τυποι τη βρισκουν με την κακια τους. No
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Τέρψη

Τέρψη


Αριθμός μηνυμάτων : 8268
Ημερομηνία εγγραφής : 26/04/2010

4x08: The Mountain and the Viper Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 4x08: The Mountain and the Viper   4x08: The Mountain and the Viper EmptyΔευ Ιουν 02, 2014 8:43 pm

Δεν έχει νόημα να συγχύζεται κανείς για τέτοιους τύπους, αλλά δυστυχώς δεν γίνεται κι αλλιώς. Και γω είχα στενοχωρηθεί πολύ τότε, αλλά ο τύπος ήταν κομπλεξάρας από τους λίγους. Πάντα θα συναντάς τέτοιους στη ζωή σου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kalymera_george
παχυδερμο καλαμάρι
kalymera_george


Αριθμός μηνυμάτων : 1097
Ημερομηνία εγγραφής : 12/04/2010
Ηλικία : 40

4x08: The Mountain and the Viper Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 4x08: The Mountain and the Viper   4x08: The Mountain and the Viper EmptyΔευ Ιουν 02, 2014 8:58 pm

1ον) Για τον κομπλεξικό που έκοψε την Φιλαρέτη στείλτε του άπλα την Κατερίνα
2ον)πούστη Μάρτιν την κατάρα μου να χεις ρε τον Κακομοίρη τον Όμπεριν ούτε ένα όργιο δεν πρόλαβε να ολοκληρώσει
3ον) η Άρυα απ την στιγμή που η θείτσα τίναξε τα πέταλα δεν μπήκε στο κάστρο; η αδερφούλα δεν την περιμάζεψε γκαντέμια κι αυτή η κοπέλα φτάνει μετά χάρου
4ον) φτωχέ μου Τύριον θα σε φάει το μαύρο χώμα με τι χαρά ο πατέρας της χρονιάς ανακοίνωνε την εκτέλεση ψόφα ρε
5ον) Ο Ραμσέι απο μπασταρδέλι εγίνε νομίμο τέκνο ωραία απ αυτόν τον σαδίστη θα δούμε πολλά μου φαίνεται
6ον) Α ρε Ντενίρυς θα χτυπάς το κεφάλι σου στον τοίχο αλλά μετά ο Τζόρας θα σου πει όόόόόχι καριολάκι να την φας την κολόνα και τους βράχους απ τους Λανίστερ νιπ ξανθιά αυτή η κοπέλα ναι μεν είναι όλα αλήθεια αλλά γιατί βγήκαν στην φόρα τώρα;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://vampirediaries.do-forum.com/forum.htm
filareti
Ύαινα
filareti


Αριθμός μηνυμάτων : 5233
Ημερομηνία εγγραφής : 12/04/2010
Τόπος : αλλού

4x08: The Mountain and the Viper Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 4x08: The Mountain and the Viper   4x08: The Mountain and the Viper EmptyΔευ Ιουν 02, 2014 10:40 pm

Τέρψη έγραψε:
Δεν έχει νόημα να συγχύζεται κανείς για τέτοιους τύπους, αλλά δυστυχώς δεν γίνεται κι αλλιώς. Και γω είχα στενοχωρηθεί πολύ τότε, αλλά ο τύπος ήταν κομπλεξάρας από τους λίγους. Πάντα θα συναντάς τέτοιους στη ζωή σου.
Δυστυχως αληθεια...τι να γινει...κουραγιο χρειαζεται.

Παράθεση :
1ον) Για τον κομπλεξικό που έκοψε την Φιλαρέτη στείλτε του άπλα την Κατερίνα

Φιλε ναι! Δικιο εχει ο Γιωργος! Εδω εχουμε τους ειδικους και να μενουν ανεκμεταλλευτοι? gelio  Θα ζητησω να επιληφθουν οι επαγγελματιες (Κατ-Φελια Laughing )

@Για τον Ομπεριν μεχρι και εκδηλωση στο fcb μου στειλανε οτι ειχαν δημιουργησει Oberyn of Dorne vs the Mountain,τοποθεσια Κing's Landing Cool ...τωρα πραγματικα απο τη μια θελω να χαλαρωσω γιατι δεν μπορω να διαβασω και λεω να δω επεισοδιο,αλλα... Και να μου φανε τον Ομπεριν και να μου διωξουν τον Τζορα ενω εχω που εχω τα νευρα μου? Ποσα να αντεξει κανεις σε μια μερα? oxristoskipanagia 

Παράθεση :
αλλά μετά ο Τζόρας θα σου πει όόόόόχι καριολάκι

 gelio
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

4x08: The Mountain and the Viper Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 4x08: The Mountain and the Viper   4x08: The Mountain and the Viper EmptyΔευ Ιουν 02, 2014 10:43 pm

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Oh god… I get it now. T_T



 No  No  No  No 


----

Φιλ ενα εχω να σου πω...ΤΗΝ Κ-Α-Τ-Α-Ρ-ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΜΟΥ ΝΑ ΧΕΙ!!!!! ΦΑΛΑΚΡΑ ΝΑ ΤΟΝ ΕΒΡΕΙ! ΠΑΝΤΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
4x08: The Mountain and the Viper
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 10Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Εδώ καιγόμαστε :: Game of Thrones-
Μετάβαση σε: