Telestars Boards
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Τhe 100

Πήγαινε κάτω 
+3
MariaS
felia
filareti
7 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 35 ... 69  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

Τhe 100 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τhe 100   Τhe 100 - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Μάης 16, 2014 10:05 pm

MariaS έγραψε:

Παράθεση :
Eν το μεταξυ 2 σειρες σου εχω προτεινει μεχρι τωρα...το the 100 και το teen wolf. Τωρα αυτο ειναι για καλο η κακο δεν ξερω
Ας μη το συζητήσουμε  gelio 

 dunato gelio  dunato gelio  dunato gelio  dunato gelio  dunato gelio  dunato gelio
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
MariaS
Κουρούνα
MariaS


Αριθμός μηνυμάτων : 6879
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34

Τhe 100 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τhe 100   Τhe 100 - Σελίδα 2 EmptyΚυρ Μάης 18, 2014 12:28 am

OXI ΡΕ ΦΙΛΕ
Η ΑΓΑΝΑΚΤΗΣΗ ΠΟΥ ΝΙΩΘΩ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΟΡΙΑ
ΤΑ ΣΚΑΤΩΣΕ ΡΕ
ΠΑΝΩ ΠΟΥ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΦΕΡΕΤΑΙ ΣΧΕΔΟΝ ΣΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟΣ
ΜΕ ΑΙΣΘΗΜΑΤΑ
ΚΑΙ ΚΑΡΔΙΑ
ΤΑ ΞΑΝΑΣΚΑΤΩΣΕ ΡΕ ΦΙΛΕ
ΠΑΝΕ 300 ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΤΖΑΜΠΑ
ΜΑΛΑΚΑΣ ΕΠΙΚΩΝ ΔΙΑΣΤΑΣΕΩΝ ΜΙΛΑΜΕ
ιξφοιξηγσιοξηγηγσδι ΟΠΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΤΕ ΕΙΔΑ ΤΟ 5!!!!
 bang head  bang head  bang head  bang head  bang head  bang head  bang head 
ΛΟΙΠΟΝ, για να ανακεφαλαιώσουμε. Πάει ο Γουες, τον έφαγε η μικρή μπαμπέσικα  Laughing 
Τώρα, εδώ που τα λέμε όμως, ο Μέρφι πολύ αρ@#$#@, αλλά είχε ένα δίκιο έτσι? Να λέμε και του στραβού το δίκιο. Δεν γίνεται να δώσεις χάρη στην άλλη επειδή ''έβλεπε εφιάλτες''  Rolling Eyes 
Επίσης αυτή η mob mentality που επικρατεί γενικά ανάμεσα στους 100, άκρως επικίνδυνη. Έτοιμοι να ακολουθήσουν εντολές, όποιες κι αν είναι αυτές...
Καταπίνω τα λόγια μου για τον Κειν. Όντως δεν ήθελε εξουσία, φάνηκε όταν πήγε ο Τζαχα να θυσιαστεί. Ειλικρινά δεν ήθελε να γίνει αυτό. Θέλει αυτό που θεωρεί καλύτερο για όλους.
Πάει ο Ατομ. Ε ρε δόλιε...Και εν τω μεταξύ ο ''γαμάω και δέρνω'' Μπελαμι δεν μπόρεσε να το κάνει, μέχρι που έκλαιγε. Έπρεπε να πάει η ''πριγκίπισσα'' να τον σκοτώσει. Σίγουρα όσο πάει παρουσιάζει τρελό ενδιαφέρον σαν χαρακτήρας. Αυτό το αναγνωρίζω. Άλλο που θέλω να τον πνίξω  dunato gelio Αν φτιάξει η συμπεριφορά του, μπορεί και να μπει στην καλή μου λίστα.  sfirizi 
Επίσης έχει πολυγαμική σχέση η απλώς του κάθονται φάσεις για τριολέ?  dunato gelio 
Αυτός ο μαλάκας ο Μέρφι δεν ξαναεμφανίζεται, έτσι? Πεθάινει ανώνυμα και επώδυνα, έτσι?
Πραγματικά, εκεί που έκανε κουμάντο ποιός θα χτίσει και ποιος θα πιεί νερό.... angry angry angry angry ΠΟΙΟΣ ΤΟΥΣ ΟΡΙΣΕ ΣΚΛΑΒΟΥΣ ΣΟΥ ΜΠΑΣΤΑΡΔΙ???? ΤΡΑΒΑ ΨΟΦΑ ΝΑ ΞΕΒΡΩΜΙΣΕΙ Ο ΤΟΠΟΣ!
Επίσης άκρως εκνευριστική η Ναιτζελ. Γκρρρρρρρρ.
Xxxxμμμμ, ενδιαφέρουσα η σεξοσκηνή Κλαρκ-Φιν. Αλλά έλα που έπρεπε να εμφανιστει η Ρειβεν! Γκαντεμια, πουλάκια μου  dunato gelio 
Για το πλήθος στην Κιβωτό που πέθανε τι να πω? Έκλαψα λίγο, δεν ντρέπομαι να το παραδεχτώ, ειδικά με τον πατέρα που είπε αντίο στο κοριτσάκι του...Πολύ ωραίες σκηνές...
Απόψε τα υπόλοιπα...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Τέρψη

Τέρψη


Αριθμός μηνυμάτων : 8268
Ημερομηνία εγγραφής : 26/04/2010

Τhe 100 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τhe 100   Τhe 100 - Σελίδα 2 EmptyΚυρ Μάης 18, 2014 1:01 am

Tι λέει η σειρά Μαρία? Για να ακούσω και τη δική σου άποψη.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
MariaS
Κουρούνα
MariaS


Αριθμός μηνυμάτων : 6879
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34

Τhe 100 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τhe 100   Τhe 100 - Σελίδα 2 EmptyΚυρ Μάης 18, 2014 1:13 am

Εχμ, πως να το εξηγήσω τώρα?
Είναι σειρά του CW. Καλή, αλλά σειρά του CW. Με καταλαβαίνεις νομίζω gelio 
Γενικά αν δεν σε απωθεί το είδος, δώσε μια ευκαιρία. Βλέπεται ευχάριστα! Σίγουρα δεν είναι αριστούργημα, και έχει τα κλισεδάκια της, αλλά καλή..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Τέρψη

Τέρψη


Αριθμός μηνυμάτων : 8268
Ημερομηνία εγγραφής : 26/04/2010

Τhe 100 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τhe 100   Τhe 100 - Σελίδα 2 EmptyΚυρ Μάης 18, 2014 1:15 am

Ναι ξέρω από σειρές cw. Σήμερα μου διηγόταν το φινάλε reign η κολλητή μου και είχαμε λιώσει. Ελπίζω να μην είναι σε τόσο κακά επίπεδα. Όταν τελειώσω agents ίσως δώσω μία ευκαιρία. Για την ώρα καίγομαι αλλού!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
filareti
Ύαινα
filareti


Αριθμός μηνυμάτων : 5233
Ημερομηνία εγγραφής : 12/04/2010
Τόπος : αλλού

Τhe 100 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τhe 100   Τhe 100 - Σελίδα 2 EmptyΚυρ Μάης 18, 2014 2:47 am

Τέρψη έγραψε:
Ναι ξέρω από σειρές cw. Σήμερα μου διηγόταν το φινάλε reign η κολλητή μου και είχαμε λιώσει. Ελπίζω να μην είναι σε τόσο κακά επίπεδα. Όταν τελειώσω agents ίσως δώσω μία ευκαιρία. Για την ώρα καίγομαι αλλού!

Οχι ρε συ,επειδη εχω δει μερικα επεισοδια reign σε στιγμες τρελου καψιματος Laughing , καμια σχεση(τι εγινε στο φιναλε? Να το δω να γελασω ΚΑΙ αυτο? gelio ). Αν εξαιρεσεις δλδ καποιους νεους,ωραιους και οχι τρελα ταλαντουχους που υπαρχουν και στις 2 περιπτωσεις. Laughing

Παράθεση :
ΛΟΙΠΟΝ, για να ανακεφαλαιώσουμε. Πάει ο Γουες, τον έφαγε η μικρή μπαμπέσικα  Τhe 100 - Σελίδα 2 Icon_lol 
Τώρα, εδώ που τα λέμε όμως, ο Μέρφι πολύ αρ@#$#@, αλλά είχε ένα δίκιο έτσι? Να λέμε και του στραβού το δίκιο. Δεν γίνεται να δώσεις χάρη στην άλλη επειδή ''έβλεπε εφιάλτες''  Τhe 100 - Σελίδα 2 Icon_rolleyes 

Αυτος ηταν ο ερμος που  συμπαθουσα. Laughing  Εξαλλη εγινα με το ζαβο το μικρο που τον καθαρισε. Δλδ ελεος! Δε φτανει που τον κατηγορουσαν ολοι αδικα για τον πατερα του,αυτη πηγε και τον ξεκανε κιολας. Α στα διαλα μωρη τρελη,για να κοιμασαι εσυ ησυχη δλδ θα σκοτωσεις τον καημενο τον αθωο ανθρωπο. Ε σε λυπομουνα μεν,αλλα ψοφα!
Τα υπολοιπα δεν τα βλεπω θα το παιξω spoiler free για την ωρα Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Τέρψη

Τέρψη


Αριθμός μηνυμάτων : 8268
Ημερομηνία εγγραφής : 26/04/2010

Τhe 100 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τhe 100   Τhe 100 - Σελίδα 2 EmptyΚυρ Μάης 18, 2014 2:49 am

filareti έγραψε:
Τέρψη έγραψε:
Ναι ξέρω από σειρές cw. Σήμερα μου διηγόταν το φινάλε reign η κολλητή μου και είχαμε λιώσει. Ελπίζω να μην είναι σε τόσο κακά επίπεδα. Όταν τελειώσω agents ίσως δώσω μία ευκαιρία. Για την ώρα καίγομαι αλλού!

Οχι ρε συ,επειδη εχω δει μερικα επεισοδια reign σε στιγμες τρελου καψιματος Laughing , καμια σχεση(τι εγινε στο φιναλε? Να το δω να γελασω ΚΑΙ αυτο? gelio ). Αν εξαιρεσεις δλδ καποιους νεους,ωραιους και οχι τρελα ταλαντουχους που υπαρχουν και στις 2 περιπτωσεις. Laughing

Εγώ θα βαριόμουν να το δω σε κάθε περίπτωση, να ναι καλά η μαζόχα η κολλητή μου το βλέπεις και με ενημερώνει κάθε φορά. Έχω λάβει κορυφαία βιντεάκια από αποσπάσματα της σειρά. Μιλάμε για τρελά γέλια, όχι αστεία. Ο αγαπημένος μου μακράν, λατρεία μου, είναι ο βασιλιάς dunato gelio dunato gelio dunato gelio 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
filareti
Ύαινα
filareti


Αριθμός μηνυμάτων : 5233
Ημερομηνία εγγραφής : 12/04/2010
Τόπος : αλλού

Τhe 100 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τhe 100   Τhe 100 - Σελίδα 2 EmptyΚυρ Μάης 18, 2014 2:53 am

Δεν εχω δει και τοσο πολυ για να ξεχωρισω τις καμμενες στιγμες φαινεται  gelio  Πρεπει να εχω δει 3-4 επεισοδια,αλλα ηταν κυριως απο τα πρωτα κι ενα πιο μετα...δεν μπορω να πω οτι προσεξα κατι πααρα πολυ τραγικο Laughing  Αλλα σ' αυτο το πιο προσφατο που ειχα δει που ο βασιλιας ειχε αρχισει να τρελαινεται λεγανε, οντως εδινε ρεσιταλ παπαρολογιας Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Τέρψη

Τέρψη


Αριθμός μηνυμάτων : 8268
Ημερομηνία εγγραφής : 26/04/2010

Τhe 100 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τhe 100   Τhe 100 - Σελίδα 2 EmptyΚυρ Μάης 18, 2014 2:56 am

Ναι ρε! Αυτό με την τρέλα του με είχε τρελάνει! Αφου κάθε φορά την ρώταγα αν είδε επεισόδιο και τι κάνει η λατρεία μου! Είχα βρει μάλιστα αυτό βίντεο και είχα λιώσει και με το τραγούδι  dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio  Δεν τον λατρεύω μόνο εγώ και κάποιος άλλος μπήκε στον κόπο να κάνει βίντεο για πάρτη του!  dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
filareti
Ύαινα
filareti


Αριθμός μηνυμάτων : 5233
Ημερομηνία εγγραφής : 12/04/2010
Τόπος : αλλού

Τhe 100 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τhe 100   Τhe 100 - Σελίδα 2 EmptyΚυρ Μάης 18, 2014 3:01 am

lol!  Οσο περνανε τα επεισοδια πρεπει να ξεφευγει η κατασταση. Δεν ξερω τι ειναι πιο σουρρεαλιστικο στο μεταξυ , τα -χαριτωμενα κατα τα αλλα- ρουχα των δεσποινιδων της αυλης η οτι βρισκονται τοσες γυναικες να τον γουσταρουν αυτον gelio
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Τhe 100
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 69Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 35 ... 69  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Τηλεόραση :: Αγγλόφωνες σειρές-
Μετάβαση σε: