Telestars Boards
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Τhe 100

Πήγαινε κάτω 
+3
MariaS
felia
filareti
7 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3 ... 35 ... 69  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
filareti
Ύαινα
filareti


Αριθμός μηνυμάτων : 5233
Ημερομηνία εγγραφής : 12/04/2010
Τόπος : αλλού

Τhe 100 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Τhe 100   Τhe 100 EmptyΠεμ Μάης 15, 2014 12:20 am

Θα βαλω να δω το 5ο σε λιγο οποτε ειπα να ανοιξω ενα θεμα να βρισκεται. Laughing 

Περιληψη:

Παράθεση :
Post apocalyptic drama.The series is set 97 years after a devastating nuclear war that wiped out all life on Earth. The only survivors were supposed to be the residents of twelve space stations in Earth orbit prior to the war, and a handful of "grounders" who managed to escape to the space stations. These space stations banded together to form a single massive station named "The Ark", where about 2,400 people live. Resources are scarce and all crimes no matter their nature or severity are punishable by death ("floating") unless the perpetrator is under 18. After the Ark's life support systems are found to be critically failing, one hundred imprisoned convicts are declared "expendable" and sent to the surface in a last ditch attempt to determine if Earth is habitable again.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

Τhe 100 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τhe 100   Τhe 100 EmptyΠαρ Μάης 16, 2014 4:45 am

Τhe 100 Tumblr_n5kvhrQaGI1so0w8qo1_500
Τhe 100 Tumblr_n5kvhrQaGI1so0w8qo2_500
Τhe 100 Tumblr_n5kvhrQaGI1so0w8qo3_500
Τhe 100 Tumblr_n5kvhrQaGI1so0w8qo4_500


Παλι καλα αλλα θελουν κι αλλο τσαλακωμα  Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
filareti
Ύαινα
filareti


Αριθμός μηνυμάτων : 5233
Ημερομηνία εγγραφής : 12/04/2010
Τόπος : αλλού

Τhe 100 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τhe 100   Τhe 100 EmptyΠαρ Μάης 16, 2014 10:57 am

Ουφ ενταξει ''φτιαχνει'' καπως το πραγμα τουλαχιστον Laughing  Ε μα ηταν τραγικη η κατασταση στην αρχη,ειδικα οι κοπελες κι ειδικα η καστανη εδειχνε μονιμως λες και βγηκε απο διαφημιση.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
MariaS
Κουρούνα
MariaS


Αριθμός μηνυμάτων : 6879
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34

Τhe 100 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τhe 100   Τhe 100 EmptyΠαρ Μάης 16, 2014 9:01 pm

Πωπω ναι ρε φίλε, πιο βαμένη ήταν απο εμένα όταν βγαίνω...Η Κλαρκ ήταν σε πιο νορμάλ κατάσταση!
Λοιπόοοννν, έχουμε και λέμε. Είδα τα δύο πρώτα! Όντως μύριζε πιλοτίλα, αλλά πιστεύω είναι σε καλό δρόμο αν δεν το τραβήξουν για καμια 10ρια σεζόν.
Κλαρκ...Μικρή μου ηγέτιδα  Laughing Καλός χαρακτήρας, οχι και για να τρελαίνεσαι, αλλά έχει τα φόντα για μια καλή εξέλιξη νομίζω. Έξυπνη, ικανή...
Φιν. Τα ίδια. Μου αρέσει που είναι τρελός αλλά σε καβγά ήρεμη δύναμη. Και σαν ζευγαράκι καλούληδες...
Oκτάβια. Συμπαθητική μεν, αλλά όλο λόγια κι απο πράξεις τίποτα. Θέλω να την δω σε δράση. Crowning moment of awesome η σκηνή που πάτησε στο έδαφος και
Τhe 100 Tumblr_n2stswcma01qekcrso4_250
Xαχαχαχα, γαμάτο! Και πόσο ειρωνία που έπαιζαν το...Radoactive...Χαχαχαχα
Μου άρεσαν και να νέρντια, γλυκά παιδάκια  Laughing 
Μπελάμι. Πω ρε φίλε. Εδώ θα έχουμε θέμα. Πιο καρτουνίστικο δεν μπορούσαν να τον γράψουν? Μόνο που δεν κάνει μουαχαχαα και τρίβει τα χέρια του σε κάθε σκηνή. Πάει και να το παίξει δικτάτορας το μπάζο  dunato gelio Ελπίζω να φτιάξει γιατί γκρρρρρρ. Αυτός και ο Κειν. Ρε μπας και είναι πατέρας του?  dunato gelio 
Tα τσιράκια του δε, ιδιαίτερα ο ένας (μου διαφεύγει το όνομα του), για γέλια. Μην αναφέρω τους υπόλοιπους. Αμέσως να κόψουν τα βραχιόλια. Ζωάδιαααααα...
Η κοπελιά η μηχανικός είναι γκόμενα του Φιν? Ουπς...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
filareti
Ύαινα
filareti


Αριθμός μηνυμάτων : 5233
Ημερομηνία εγγραφής : 12/04/2010
Τόπος : αλλού

Τhe 100 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τhe 100   Τhe 100 EmptyΠαρ Μάης 16, 2014 9:34 pm

Χαχαχα.
Παράθεση :
πιο βαμένη ήταν απο εμένα όταν βγαίνω

Aσε.  Laughing Αυτη ειναι η Ελληνιδα νομιζω κιολας.

Παράθεση :
Μπελάμι. Πω ρε φίλε. Εδώ θα έχουμε θέμα. Πιο καρτουνίστικο δεν μπορούσαν να τον γράψουν? Μόνο που δεν κάνει μουαχαχαα και τρίβει τα χέρια του σε κάθε σκηνή.

Πραγματικα. Για μπατσες.Αλλα για να πω την αληθεια,δεν το θεωρω κι εντελως εκτος πραγματικοτητας,αρκει να φερω στο μυαλο μερικους τυπους απο το σχολειο Laughing 
Δεν κατασυμπαθησα ακριβως κανεναν χαρακτηρα αρχικα... εκτος ισως απο εναν...που δε θα πω ποιον μεχρι να δεις και το επομενο gelio
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

Τhe 100 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τhe 100   Τhe 100 EmptyΠαρ Μάης 16, 2014 9:45 pm

MariaS έγραψε:
Πωπω ναι ρε φίλε, πιο βαμένη ήταν απο εμένα όταν βγαίνω...Η Κλαρκ ήταν σε πιο νορμάλ κατάσταση!
Λοιπόοοννν, έχουμε και λέμε. Είδα τα δύο πρώτα! Όντως μύριζε πιλοτίλα, αλλά πιστεύω είναι σε καλό δρόμο αν δεν το τραβήξουν για καμια 10ρια σεζόν.


 dunato gelio  dunato gelio  dunato gelio  dunato gelio  dunato gelio  dunato gelio

Eν το μεταξυ αυτο που ειναι καλο ειναι που η πρωτη σεζον εχει 13 επεισοδια. Ελπιζω να το κρατησουν αυτο το μοτιβο.


Παράθεση :
Κλαρκ...Μικρή μου ηγέτιδα  Laughing Καλός χαρακτήρας, οχι και για να τρελαίνεσαι, αλλά έχει τα φόντα για μια καλή εξέλιξη νομίζω. Έξυπνη, ικανή...



Ειναι ικανη ναι αλλα εμενα μου σπαει το νευρικο μου συστημα...αυτο το ξερω τι κανω οταν στην ουσια ξεραδια ξερω μου δινει πολυ στο νευρικο συστημα  dunato gelio  dunato gelio  dunato gelio


Παράθεση :
Φιν. Τα ίδια. Μου αρέσει που είναι τρελός αλλά σε καβγά ήρεμη δύναμη. Και σαν ζευγαράκι καλούληδες...



Αυτος ανεκτος  lol!


Παράθεση :
Oκτάβια. Συμπαθητική μεν, αλλά όλο λόγια κι απο πράξεις τίποτα. Θέλω να την δω σε δράση. Crowning moment of awesome η σκηνή που πάτησε στο έδαφος και
Τhe 100 Tumblr_n2stswcma01qekcrso4_250



Αυτην την παω  lol!


Και ειναι και Ελληνιδα οποτε μπονους! Ευτυχως δηλαδη γιατι η Ελληνιδα απο το Revolution το οποιο ειναι και του Κριπκε και επεσε και cancellation ηταν τρισαθλια  dunato gelio


Παράθεση :
Xαχαχαχα, γαμάτο! Και πόσο ειρωνία που έπαιζαν το...Radoactive...Χαχαχαχα


 dunato gelio  dunato gelio  dunato gelio  dunato gelio



Παράθεση :
Μου άρεσαν και να νέρντια, γλυκά παιδάκια  Laughing 
Μπελάμι. Πω ρε φίλε. Εδώ θα έχουμε θέμα. Πιο καρτουνίστικο δεν μπορούσαν να τον γράψουν? Μόνο που δεν κάνει μουαχαχαα και τρίβει τα χέρια του σε κάθε σκηνή. Πάει και να το παίξει δικτάτορας το μπάζο  dunato gelio Ελπίζω να φτιάξει γιατί γκρρρρρρ.


ΔΕΝ ΤΟΝ ΑΝΤΕΧΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ  moutza 

 gelio  gelio  gelio  gelio  gelio



Παράθεση :
Αυτός και ο Κειν. Ρε μπας και είναι πατέρας του?  dunato gelio


Αυτον παλι προσωπικα τον παω  Laughing 

Αρχικα επειδη μου αρεσε ο ηθοποιος και μετεπειτα επειδη ο ρολος του εχει ενδιαφερουσα ας το πουμε πορεια.


Καμια σχεση ομως ο Κειν με το Μπελαμι. Ο ενας ειναι τυφλωμενος απο την ιδεολογια του ενω ο αλλος ηταν μονο ο εαυτουλης του.

Παράθεση :
Tα τσιράκια του δε, ιδιαίτερα ο ένας (μου διαφεύγει το όνομα του), για γέλια. Μην αναφέρω τους υπόλοιπους. Αμέσως να κόψουν τα βραχιόλια. Ζωάδιαααααα...
Η κοπελιά η μηχανικός είναι γκόμενα του Φιν? Ουπς...

 dunato gelio  dunato gelio  dunato gelio  dunato gelio  dunato gelio
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
MariaS
Κουρούνα
MariaS


Αριθμός μηνυμάτων : 6879
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34

Τhe 100 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τhe 100   Τhe 100 EmptyΠαρ Μάης 16, 2014 9:53 pm

Κοίτα γέλιο και χαρά που με κατάφερε να δω σειρά το τσουλάκι  gelio gelio gelio gelio gelio 
Πραγματικά κατόρθωμα, έχω να αρχίσω σειρά κανένα δύο χρόνια. Nα δούμε αν θα με κρατήσει  gelio 
Παράθεση :
Αυτον παλι προσωπικα τον παω
Αρχικα επειδη μου αρεσε ο ηθοποιος και μετεπειτα επειδη ο ρολος του εχει ενδιαφερουσα ας το πουμε πορεια.

Καμια σχεση ομως ο Κειν με το Μπελαμι. Ο ενας ειναι τυφλωμενος απο την ιδεολογια του ενω ο αλλος ηταν μονο ο εαυτουλης του.
Ο ηθοποιός εννοείται πολύ καλός! Αλλά δεν ξέρω, ως τώρα μου δίνει την εντύπωση πως τα κάνει όλα για την εξουσία.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

Τhe 100 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τhe 100   Τhe 100 EmptyΠαρ Μάης 16, 2014 9:56 pm

MariaS έγραψε:
Κοίτα γέλιο και χαρά που με κατάφερε να δω σειρά το τσουλάκι  gelio gelio gelio gelio gelio 


 dunato gelio  dunato gelio  dunato gelio  dunato gelio  dunato gelio  dunato gelio  dunato gelio


Eν το μεταξυ 2 σειρες σου εχω προτεινει μεχρι τωρα...το the 100 και το teen wolf. Τωρα αυτο ειναι για καλο η κακο δεν ξερω  dunato gelio  dunato gelio  dunato gelio  dunato gelio  dunato gelio


Παράθεση :
Πραγματικά κατόρθωμα, έχω να αρχίσω σειρά κανένα δύο χρόνια. Nα δούμε αν θα με κρατήσει  gelio 



Φτασε στο 5  lol!


Παράθεση :
Παράθεση :
Αυτον παλι προσωπικα τον παω
Αρχικα επειδη μου αρεσε ο ηθοποιος και μετεπειτα επειδη ο ρολος του εχει ενδιαφερουσα ας το πουμε πορεια.

Καμια σχεση ομως ο Κειν με το Μπελαμι. Ο ενας ειναι τυφλωμενος απο την ιδεολογια του ενω ο αλλος ηταν μονο ο εαυτουλης του.
Ο ηθοποιός εννοείται πολύ καλός! Αλλά δεν ξέρω, ως τώρα μου δίνει την εντύπωση πως τα κάνει όλα για την εξουσία.


Βασικα στο μελλον...ΣΠΟΙΛΕΡ  pppppppp  dunato gelio  dunato gelio  dunato gelio
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

Τhe 100 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τhe 100   Τhe 100 EmptyΠαρ Μάης 16, 2014 9:58 pm

Επισης εμενα μου αρεσει και αλλος ενας χαρακτηρας που δεν εχει εμφανιστει ακομα!

Και ξεχασα να σου πω πως τα νερντια οπως του αποκαλεις ειναι γλυκες και ειναι ο Τζασπερ και ο Μοντυ. ααχαχαχαχαχαχα.

Κανονικα στον πιλοτο ο Τζασπερ ηταν να πεθανει και αμα παρατηρησεις και τα ματια του ειχαν γυρισει την σκηνη με το δορυ σε στυλ οπου πεθαινει στιγμιαια αλλα αποφασισαν τελικα να τον κρατησουν γιατι τους αρεσε ο ρολος.


# Επισης η σειρα ειναι βασισμενη σε βιβλια.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
MariaS
Κουρούνα
MariaS


Αριθμός μηνυμάτων : 6879
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34

Τhe 100 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τhe 100   Τhe 100 EmptyΠαρ Μάης 16, 2014 10:00 pm

Παράθεση :
Επισης εμενα μου αρεσει και αλλος ενας χαρακτηρας που δεν εχει εμφανιστει ακομα!

Και ξεχασα να σου πω πως τα νερντια οπως του αποκαλεις ειναι γλυκες και ειναι ο Τζασπερ και ο Μοντυ. ααχαχαχαχαχαχα.

Κανονικα στον πιλοτο ο Τζασπερ ηταν να πεθανει και αμα παρατηρησεις και τα ματια του ειχαν γυρισει την σκηνη με το δορυ σε στυλ οπου πεθαινει στιγμιαια αλλα αποφασισαν τελικα να τον κρατησουν γιατι τους αρεσε ο ρολος.
Ναιιιι, είναι πολύ καλούληδες!
και αναρωτιόμουν ρε, γιατί πάνε να τον βρούν αφού τα τίναξε τα πέταλα? Αλλά ευτυχώς έζησε.
Παράθεση :
Eν το μεταξυ 2 σειρες σου εχω προτεινει μεχρι τωρα...το the 100 και το teen wolf. Τωρα αυτο ειναι για καλο η κακο δεν ξερω
Ας μη το συζητήσουμε  gelio 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Τhe 100
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 69Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3 ... 35 ... 69  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Τηλεόραση :: Αγγλόφωνες σειρές-
Μετάβαση σε: