Telestars Boards
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 4x01: Two Swords _ Season 4 Premiere

Πήγαινε κάτω 
+2
Eleni7
felia
6 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Ιωάννινα

4x01: Two Swords _ Season 4 Premiere - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 4x01: Two Swords _ Season 4 Premiere   4x01: Two Swords _ Season 4 Premiere - Σελίδα 7 EmptyΤετ Απρ 09, 2014 6:20 pm

Παράθεση :
Ρε ναι! Τον άλλαξαν που τον άλλαξαν, ας έλεγαν στον ηθοποιό να μελατήσει την μαγκιά κλάνιά του πορηγούμενου για να παίζει με τον ίδιο τρόπο. Εγώ τους βρήκα τελείως διαφορετικούς. Κάποιος με μνήμη Ελένης δεν θα καταλάβει καν πως πρόκειται για το ίδιο πρόσωπο από την άλλη σεζόν, θα τον περάσει για καινούργιο ήρωα.

Τωρα το ειδα αυτο. Ρε θα σταματησετε επιτελους με την μνημη μου; Ακομη και Τερψη με πηρε στο ψιλο. Που να θυμαμαι τι εγινε 1 χρονο πισω;  dunato gelio 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Ιωάννινα

4x01: Two Swords _ Season 4 Premiere - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 4x01: Two Swords _ Season 4 Premiere   4x01: Two Swords _ Season 4 Premiere - Σελίδα 7 EmptyΤετ Απρ 09, 2014 6:22 pm

Παράθεση :
Ηταν καλο απλα οχι τιποτα ιδιαιτερο για μενα.

Περα απο τον πιλοτο η σειρα συνηθως δινει κουραστικες πρεμιερες. Αυτη ηταν η λιγοτερο κουραστικη θα ελεγα. Ισως βοηθησε το γεγονος οτι δεν ειχαμε καινουργιο βιβλιο να μας στουμπωσουν με 15 καινουργιους χαρακτηρες, αλλα ειμαστε στο ιδιο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
filareti
Ύαινα
filareti


Αριθμός μηνυμάτων : 5233
Ημερομηνία εγγραφής : 12/04/2010
Τόπος : αλλού

4x01: Two Swords _ Season 4 Premiere - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 4x01: Two Swords _ Season 4 Premiere   4x01: Two Swords _ Season 4 Premiere - Σελίδα 7 EmptyΠεμ Απρ 10, 2014 6:24 pm

Eleni7 έγραψε:
Παράθεση :
Ρε ναι! Τον άλλαξαν που τον άλλαξαν, ας έλεγαν στον ηθοποιό να μελατήσει την μαγκιά κλάνιά του πορηγούμενου για να παίζει με τον ίδιο τρόπο. Εγώ τους βρήκα τελείως διαφορετικούς. Κάποιος με μνήμη Ελένης δεν θα καταλάβει καν πως πρόκειται για το ίδιο πρόσωπο από την άλλη σεζόν, θα τον περάσει για καινούργιο ήρωα.

Τωρα το ειδα αυτο. Ρε θα σταματησετε επιτελους με την μνημη μου; Ακομη και Τερψη με πηρε στο ψιλο. Που να θυμαμαι τι εγινε 1 χρονο πισω;  dunato gelio 
 dunato gelio  dunato gelio  dunato gelio 
Οχι εχεις δικιο...εδω δε θυμασαι τι εγινε ενα μηνα πισω lol!

Συνηθως οι πρεμιερες ειναι λιγο μουδιασμενες μεχρι να δουμε και να θυμηθουμε που ειναι ο καθενας...αυτη ηταν πολυ καλη απο αυτην την αποψη,ξεκινησε με ολα τα βασικα,τα συνεδεσε,ειχαμε λιγους καινουριους χαρακτηρες-και τι χαρακτηρες Cool - και καναμε focus χωρις να χαθει η μπαλα .Δε χρειαζεται να γινει κατι φοβερο για να ειναι καλο το επεισοδιο,αρκει να εχει καποιες δυνατες σκηνες και να δειχνει οτι θετει βασεις για τα επομενα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
filareti
Ύαινα
filareti


Αριθμός μηνυμάτων : 5233
Ημερομηνία εγγραφής : 12/04/2010
Τόπος : αλλού

4x01: Two Swords _ Season 4 Premiere - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 4x01: Two Swords _ Season 4 Premiere   4x01: Two Swords _ Season 4 Premiere - Σελίδα 7 EmptyΠεμ Απρ 10, 2014 9:50 pm

Τωρα που βλεπω το επεισοδιο πιο κανονικα,εχω να προσθεσω οτι:
-οντως για μια φορα οι σκηνες στο Τειχος και περα απ αυτο δεν ηταν βαρετες. Αυτοι οι καινουριοι τυποι που προστεθηκαν στους Αγριους,πολυ πιο αγριοι.Βλακα πως ηταν ετσι ο αρχηγος τους. Αυτον αμα ερθουν τα ζομπι θα τον περασουν για δικο τους ανετα dunato gelio  Και ειναι και ανθρωποφαγοι..!?! affraid  affraid 
Παντως τα ονοματα πολλων απο αυτους εκει στο τειχος μου διαφευγουν και μενα.Εχει σημασια να ξερω ποιος κανει τον αρχηγο τωρα εκει? Ουτε που τον θυμαμαι.
-Στην πρωτευουσα μου αρεσαν ολες οι σκηνες.Ο Τζειμι να χαιρεταει πολυ γελιο. Τον Τζεφρι τον ειχαν κανει και αγαλμα στον κηπο,μπρρρ...!
-Ντααριο ειτε παλιος ειτε καινουριος μου τη δινει gelio Ο παλιος μου την εδινε περισσοτερο βεβαια,αλλα ηταν και πιο douchebag-πλησιεστερη μεταφραση που μου 'ρχεται κοπανος gelio δλδ πιο κοντα στο ρολο. 
-Τζειμι-Μπριεν σκηνη made of win.Ta comments στα γκιφ που βαλατε ακομα περισσοτερο dunato gelio Αχ μα τι σοκ κι αυτο,να μην ξερω ποιο ζευγαρι να πρωτοσιπαρω με τον Τζειμι μεσα dunato gelio Οχι βεβαια πως χρειαζεται να ανησυχω και πολυ,στο got ειμαστε,οι πιθανοτητες να πεθανουν αργα η γρηγορα ολοι οι πιθανοι συνδυασμοι ειναι μαλλον αυξημενες  gelio

Παράθεση :
αλλα και μερικες αλλες ακομη πιο δυσκολες σκηνες οταν βλεπεις το επεισοδιο με την μανα σου. Ημαρτον ρε!
Χαχαχα η αληθεια ειναι οτι δεν ειναι η πλεον καταλληλη σειρα για να την παρακολουθεις με γονεις. Το παρακανουν μερικες φορες,η γκομενα που εκανε γυμνες πιρουετες για χατιρι της αγαπητικιας του Ομπεριν ηταν τερμα υπερβολικη poiosirthe?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
MariaS
Κουρούνα
MariaS


Αριθμός μηνυμάτων : 6879
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34

4x01: Two Swords _ Season 4 Premiere - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 4x01: Two Swords _ Season 4 Premiere   4x01: Two Swords _ Season 4 Premiere - Σελίδα 7 EmptyΠεμ Απρ 10, 2014 10:42 pm

Ναι, όντως παίζει μια αμηχανία όταν το βλέπεις με την μάνα σου. Και δύο μη σας πω. Αλλά εντάξει, προσωπικά το συνήθισα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

4x01: Two Swords _ Season 4 Premiere - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 4x01: Two Swords _ Season 4 Premiere   4x01: Two Swords _ Season 4 Premiere - Σελίδα 7 EmptyΤρι Απρ 15, 2014 11:40 pm

χαχαχαχαχα
και εχουμε και τους Shippers του Jaime/Sansa οπου....


if Jaime/Brienne fandom can squeal over the “are we sure we’re not related” line then surely I can do the same about the fact that Jaime called Sansa his sister in law


 dunato gelio  dunato gelio  dunato gelio  dunato gelio  dunato gelio  dunato gelio  dunato gelio
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
4x01: Two Swords _ Season 4 Premiere
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 7 από 7Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 Παρόμοια θέματα
-
» Season 7 Premiere
» Season 6 Premiere - The Red Woman
» House md season 7 premiere-Now What?
»  Castle's Season 7 Premiere - "Driven"
» Castle's Season 5 Premiere - "After The Storm"

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Εδώ καιγόμαστε :: Game of Thrones-
Μετάβαση σε: