Telestars Boards
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 4x01: Two Swords _ Season 4 Premiere

Πήγαινε κάτω 
+2
Eleni7
felia
6 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Τέρψη

Τέρψη


Αριθμός μηνυμάτων : 8268
Ημερομηνία εγγραφής : 26/04/2010

4x01: Two Swords _ Season 4 Premiere - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 4x01: Two Swords _ Season 4 Premiere   4x01: Two Swords _ Season 4 Premiere - Σελίδα 6 EmptyΤετ Απρ 09, 2014 5:08 pm

filareti έγραψε:

Ασε κοριτσαρα μου,σε δυσκολευουνε...εχεις που εχεις μνημη χρυσοψαρου,περνανε και 9 μηνες,σου βαζουν και αλλο ηθοποιο,ποσα να αντεξεις και συ gelio
 gelio gelio gelio gelio gelio 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Ιωάννινα

4x01: Two Swords _ Season 4 Premiere - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 4x01: Two Swords _ Season 4 Premiere   4x01: Two Swords _ Season 4 Premiere - Σελίδα 6 EmptyΤετ Απρ 09, 2014 5:13 pm

Παράθεση :
Ε τον ξαναειδαμε περσι που ειχε πουλησει τους συντροφους του,τους καθαρισε και πηγε με τη μερια της Ντανιερις. Εκεινος ο μισθοφορος με την ξανθια μαλλουρα ηταν


Α, μπραβο. Περυσι ηταν αυτο; Νομιζα ηταν στην 2η. Επρεπε να ειχα κανει rewatch γαμωτο.

Αυτος τωρα αλλαξε μουρη ετσι; Ή αλλαξαν τον ηθοποιο αναγκαστικα; Θελω να πω, ηταν οπως εκεινον τον τυπο που του ειχε δωσει η Αρια τα ονοματα να τους φαει και της εδωσε το νομισμα και στο φιναλε αλλαξε προσωπο;


Και σταματειστε επιτελους με την μνημη μου! Εγω φταιω που εχουν 50 χαρακτηρες την σεζον;  dunato gelio
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
filareti
Ύαινα
filareti


Αριθμός μηνυμάτων : 5233
Ημερομηνία εγγραφής : 12/04/2010
Τόπος : αλλού

4x01: Two Swords _ Season 4 Premiere - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 4x01: Two Swords _ Season 4 Premiere   4x01: Two Swords _ Season 4 Premiere - Σελίδα 6 EmptyΤετ Απρ 09, 2014 5:16 pm

Χαχαχαχαχα και 20 να ειχαν,ενα προβληματακι υποπτευομαστε οτι θα το ειχες Laughing 
Οχι δεν παιζει κατι τετοιο με τον ναχαρις απο οσο ξερουμε τουλαχιστον.Απλα εφυγε ο ηθοποιος κι αναγκαστηκαν να τον αλλαξουν. Στους πιο πολλους δεν αρεσε η αλλαγη απο ο,τι ειδα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Ιωάννινα

4x01: Two Swords _ Season 4 Premiere - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 4x01: Two Swords _ Season 4 Premiere   4x01: Two Swords _ Season 4 Premiere - Σελίδα 6 EmptyΤετ Απρ 09, 2014 5:19 pm

Παράθεση :
Οχι δεν παιζει κατι τετοιο με τον ναχαρις απο οσο ξερουμε τουλαχιστον.Απλα εφυγε ο ηθοποιος κι αναγκαστηκαν να τον αλλαξουν. Στους πιο πολλους δεν αρεσε η αλλαγη απο ο,τι ειδα.

Τι να σου πω; Εγω που δεν θυμαμαι ποιος ηταν ο προηγουμενος δεν εχω θεμα  dunato gelio 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
filareti
Ύαινα
filareti


Αριθμός μηνυμάτων : 5233
Ημερομηνία εγγραφής : 12/04/2010
Τόπος : αλλού

4x01: Two Swords _ Season 4 Premiere - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 4x01: Two Swords _ Season 4 Premiere   4x01: Two Swords _ Season 4 Premiere - Σελίδα 6 EmptyΤετ Απρ 09, 2014 5:20 pm

Eleni7 έγραψε:
Παράθεση :
Οχι δεν παιζει κατι τετοιο με τον ναχαρις απο οσο ξερουμε τουλαχιστον.Απλα εφυγε ο ηθοποιος κι αναγκαστηκαν να τον αλλαξουν. Στους πιο πολλους δεν αρεσε η αλλαγη απο ο,τι ειδα.

Τι να σου πω; Εγω που δεν θυμαμαι ποιος ηταν ο προηγουμενος δεν εχω θεμα  dunato gelio 
 dunato gelio  dunato gelio Αυτα ειναι dunato gelio

Δεν ειμαι σιγουρη ποιον προτιμω,τον ειδαμε πολυ λιγο αυτον...ο αλλος μου την εσπαγε τερμα,αλλα εν μερει αυτο ηταν το ζητουμενο..και ξεχωριζε εστω λογω μαλλουρας, που περιγραφεται οντως πολυ εξεζητημενος στην εμφανιση ο Νταριο.Απο μια αποψη μπορει να αποδειχτει καλυτερος αυτος...αλλα οι αλλαγες ηθοποιων γενικα δεν ειναι ο,τι καλυτερο και φετος θα γινουν αλλες δυο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Ιωάννινα

4x01: Two Swords _ Season 4 Premiere - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 4x01: Two Swords _ Season 4 Premiere   4x01: Two Swords _ Season 4 Premiere - Σελίδα 6 EmptyΤετ Απρ 09, 2014 5:24 pm

Παράθεση :
αλλα οι αλλαγες ηθοποιων γενικα δεν ειναι ο,τι καλυτερο και φετος θα γινουν αλλες δυο.


Τι εννοεις; Οτι θα φυγουν καποιοι ηθοποιοι και στον ιδιο ρολο θα παιξουν αλλοι; Σε ποιους θα το κανουν αυτο;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
filareti
Ύαινα
filareti


Αριθμός μηνυμάτων : 5233
Ημερομηνία εγγραφής : 12/04/2010
Τόπος : αλλού

4x01: Two Swords _ Season 4 Premiere - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 4x01: Two Swords _ Season 4 Premiere   4x01: Two Swords _ Season 4 Premiere - Σελίδα 6 EmptyΤετ Απρ 09, 2014 5:25 pm

Α να πω για τη σκηνη της Αρια οτι ηταν καλη μεν,αλλα δεν ενθουσιαστηκα οσο αλλοι...περιμενα κατι παραπανω κι ας εκανε καλο κλεισιμο. Προσωπικα δε μου αρεσει και ο Σκυλος ιδιαιτερα και δε με τρελαινει το διδυμακι.Βασικα(ακολουθει περιγραφη σκηνης απο βιβλιο)
Σπόιλερ:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
filareti
Ύαινα
filareti


Αριθμός μηνυμάτων : 5233
Ημερομηνία εγγραφής : 12/04/2010
Τόπος : αλλού

4x01: Two Swords _ Season 4 Premiere - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 4x01: Two Swords _ Season 4 Premiere   4x01: Two Swords _ Season 4 Premiere - Σελίδα 6 EmptyΤετ Απρ 09, 2014 5:28 pm

Eleni7 έγραψε:
Παράθεση :
αλλα οι αλλαγες ηθοποιων γενικα δεν ειναι ο,τι καλυτερο και φετος θα γινουν αλλες δυο.


Τι εννοεις; Οτι θα φυγουν καποιοι ηθοποιοι και στον ιδιο ρολο θα παιξουν αλλοι; Σε ποιους θα το κανουν αυτο;
Ναι. Ειναι σε ρολους που δε φανηκαν τοσο πολυ μεχρι στιγμης οποτε δεν ειναι τοσο τραγικο,αλλα και παλι καπως χτυπαει. Θα ειναι ο Τομεν,ο γιος της Σερσει κι αδερφος του Τζεφρι και ο Γκρεγκορ the Mountain,ο αδερφος του Σκυλου. Το γιο της Σερσει ειχα ακουσει μαλιστα οτι θα τον παιζει ο ιδιος ηθοποιος που εκανε περσι το μικρο ξαδερφο Λανιστερ που σκοτωσε ο Καρσταρκ,πραγμα που αν τελικα ισχυει θα ειναι ξενερα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Ιωάννινα

4x01: Two Swords _ Season 4 Premiere - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 4x01: Two Swords _ Season 4 Premiere   4x01: Two Swords _ Season 4 Premiere - Σελίδα 6 EmptyΤετ Απρ 09, 2014 5:36 pm

Α, μαλιστα. Οντως δεν τους εχουμε δει πολυ αυτους. Οποτε για εμενα δεν ειναι τοσο θεμα. Για αλλους δεν ξερω  Laughing 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

4x01: Two Swords _ Season 4 Premiere - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 4x01: Two Swords _ Season 4 Premiere   4x01: Two Swords _ Season 4 Premiere - Σελίδα 6 EmptyΤετ Απρ 09, 2014 6:13 pm

filareti έγραψε:


Τι λες καλε...εγω μαζι σου για να φαμε ξυλο δεν ερχομαι να το ξερεις  Laughing 




Μην ερθεις...δυσκολη πονεμενη ζωη τι να πεις....καθε επανασταση ξεκιναει με πονο και.... με λιγους  Laughing



Παράθεση :

Επισης  Τερψη τι ηταν αυτο που ξεστομισες? Συγκρινες τον Ομπεριν,εναν Μαρτελ,απο τους πιο badass χαρακτηρες ever με τη θρασυδειλη μισοριξια? Πως τολμας?!!! wtf    gelio


αλλα οχι και να τον βαλουμε στο ιδιο επιπεδο με την δαιμονικη μαιμου! affraid





 dunato gelio  dunato gelio  dunato gelio  dunato gelio  dunato gelio  dunato gelio  dunato gelio  dunato gelio  dunato gelio







Και ομως φετος ηταν η ΠΡΩΤΗ φορα που οι σκηνες στο τειχος μου αρεσαν. Η πρωτη και πιθανολογω και η τελευταια  dunato gelio  dunato gelio  dunato gelio

Μεγαλωσε ρε ο Jon και δεν κολωνει...αντε καιρος ηταν και αυτος να ενηληκιωθει  dunato gelio




Παράθεση :


Eleni7Μολις το ειδα και εγω. Καλο επεισοδιο. Οχι τοσο κουραστικο οπως οι πρεμιερες της 2ης και 3ης που σου πεταγαν 10 ονοματα το λεπτο.


Ηταν καλο απλα οχι τιποτα ιδιαιτερο για μενα.







Τον πατηρ Λαννιστερ  pppppppp




Eleni7 έγραψε:
Θυμηστε μου λιγο καποια ποιος ειναι ο Νταριο Ναχαρις. Κατι μου θυμιζει το ονομα. Ηταν μαζι με την Ντανερις και περυσι; Εχει κολλησει το μυαλο μου.


 dunato gelio  dunato gelio  dunato gelio  dunato gelio  dunato gelio  dunato gelio  dunato gelio  dunato gelio  dunato gelio  dunato gelio


Τέρψη έγραψε:






Μωρέ ναι το ξέρω, αλλά πχ σπόιλερ δεν είναι μόνο να πεις "ο Ντρόγκο πεθαίνει" ευθεώς, αλλά αν πεις "ο Ντρόγκο μ'αρέσει πολύ ρε γαμώτο... lloradera " βγάζει μάτι τι εννοείται πίσω από το emoticon.







Μα αυτο το σχολιο ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΕΜΟΤΙΚΟΝ το κανω παντα πλεον και χωρις να ξερω σποιλερ  dunato gelio  dunato gelio  dunato gelio  dunato gelio  dunato gelio 


Παράθεση :
Όταν έρθει η ώρα να ξεπληρώσεις την Ελένη ρίξε προειδοποίηση! gelio


Done!

Παράθεση :


Ρε ναι! Τον άλλαξαν που τον άλλαξαν, ας έλεγαν στον ηθοποιό να μελατήσει την μαγκιά κλάνιά του πορηγούμενου για να παίζει με τον ίδιο τρόπο. Εγώ τους βρήκα τελείως διαφορετικούς. Κάποιος με μνήμη Ελένης δεν θα καταλάβει καν πως πρόκειται για το ίδιο πρόσωπο από την άλλη σεζόν, θα τον περάσει για καινούργιο ήρωα.




+++++++++++++++++++++++++


Παράθεση :



Ναι αυτό εξυπακούεται! Και λίγα έπαθε. Δεν το ξεχνάω τι άνθρωπος ήταν και είναι δλδ. Άσχετο που μέσω της σχέσης του με την Μπριάν φάνηκε μια πιο καλή πλευρά του.




++++++++++++++++++++++

Aκριβως...απλα οταν ακουω συνεχεια το honor και honor κατι με πιανει   nonononono


filareti έγραψε:
Ασε κοριτσαρα,σε δυσκολευουνε...εχεις που εχεις μνημη χρυσοψαρου,περνανε και 9 μηνες,σου βαζουν και αλλο ηθοποιο,ποσα να αντεξεις και συ gelio



αχα
χα
χα
χ
αχαχαχαχ
αχα
χαχα
χα
χαχααχαχαχαχα  lmao  lmao  lmao  lmao  lmao  lmao  lmao  lmao  lmao


Ελενη σε πηρανε ολοι χαμπαρι ρε συ  gelio  gelio  gelio  gelio  gelio  gelio 

filareti έγραψε:

Ναι. Ειναι σε ρολους που δε φανηκαν τοσο πολυ μεχρι στιγμης οποτε δεν ειναι τοσο τραγικο,αλλα και παλι καπως χτυπαει. Θα ειναι ο Τομεν,ο γιος της Σερσει κι αδερφος του Τζεφρι και ο Γκρεγκορ the Mountain,ο αδερφος του Σκυλου. Το γιο της Σερσει ειχα ακουσει μαλιστα οτι θα τον παιζει ο ιδιος ηθοποιος που εκανε περσι το μικρο ξαδερφο Λανιστερ που σκοτωσε ο Καρσταρκ,πραγμα που αν τελικα ισχυει θα ειναι ξενερα.



Οκ...τρελη ξενερα!



# Α! Και στο σχολιο που εκανες για την Αρια Φιλ. Εμενα μου αρεσε η σκηνη παρα πολυ αλλα συμφωνω πως δεν ταιριαζε για κλεισιμο πρεμιερας!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
4x01: Two Swords _ Season 4 Premiere
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 6 από 7Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Season 7 Premiere
» Season 6 Premiere - The Red Woman
» House md season 7 premiere-Now What?
»  Castle's Season 7 Premiere - "Driven"
» Castle's Season 5 Premiere - "After The Storm"

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Εδώ καιγόμαστε :: Game of Thrones-
Μετάβαση σε: