Telestars Boards
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 The Borgias (2011)

Πήγαινε κάτω 
+7
katroulina
Eleni7
mkostas
filareti
Τέρψη
fayvl
felia
11 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 16 ... 31  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
fayvl

fayvl


Αριθμός μηνυμάτων : 420
Ημερομηνία εγγραφής : 28/02/2013
Τόπος : Καπου στον 19 αιωνα της Ωστεν

The Borgias (2011) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: The Borgias (2011)   The Borgias (2011) - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Μάης 24, 2013 10:08 am

Mεταφερω εδω το πρωτο μου ποστ σχετικα με τους Βοργιες, για να ειναι εδω οι φωτο αυτες... enamor
Τερψη, αν αναρωτιεσαι, gelio μιλουσαμε για την ανδρικη ομορφια(Τζοζεφ Μοργκαν, και Τσαρλυ μπιουλι,) και δεν κρατηθηκα... Poniro skato Καλόπιασμα


και μια που μιλαμε για ανδρικο καλλος...επιτρεψτε μου.. to kapelo tou gianni

Μετα τον ξανθο θεο, ας περασουμε στο μελαχροινο Δωρο του Θεου για τις γυναικες...Διοτι οπως και να το κανουμε....

Mesogeios RULES.... Ypoklisi Ypoklisi

YΓ ΟΙ ΦΩΤΟ ΑΣΧΕΤΕΣ ΜΕ ΤΟ DIARIES, ΥΠΟΣΧΟΜΑΙ ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΩΤΗ ΚΑΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΠΟΣΤΑΡΩ ΚΑΤΙ ΑΣΧΕΤΟ. Embarassed ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΙΣ ΔΥΝΑΜΕΙΣ ΜΟΥ...... Poniro skato Poniro skato


Cesare Borgia....AND HIS LEATHER PANTS. (aka Dark Prince) Poniro skato Poniro skato Poniro skato Poniro skato Poniro skato


The Borgias (2011) - Σελίδα 2 Cezare1

The Borgias (2011) - Σελίδα 2 Cezare2

The Borgias (2011) - Σελίδα 2 Tumblrmkj6is7udo1qib0lt

The Borgias (2011) - Σελίδα 2 Cezare7

The Borgias (2011) - Σελίδα 2 Cezare3

The Borgias (2011) - Σελίδα 2 Cezare4

The Borgias (2011) - Σελίδα 2 Cezare5

The Borgias (2011) - Σελίδα 2 Cezare6

The Borgias (2011) - Σελίδα 2 Tumblrmmp1yboyhe1qdg7hh

The Borgias (2011) - Σελίδα 2 Tumblrmmp2fltjrc1ryoca7

The Borgias (2011) - Σελίδα 2 Cezare8

The Borgias (2011) - Σελίδα 2 Cezare9 cyclops cyclops cyclops cyclops xanameno xanameno Poniro skato Poniro skato Poniro skato
AN EINAI NA KOΛΑΣΤΩ, ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΚΟΛΑΣΤΩΩΩΩ, ΘΕΛΩ ΜΟΝΟ ΜΑΖΙ ΣΟΥΥΥΥΥΥ enamor enamor enamor to kapelo tou gianni to kapelo tou gianni

Η ΒΟΣΣΟΥ ΗΞΕΡΕ ΤΙ ΤΡΑΓΟΥΔΟΥΣΕ... to kapelo tou gianni to kapelo tou gianni

ΓΙΑΤΙ ΑΓΟΡΙ ΜΟΥ ΚΥΚΛΟΦΟΡΕΙΣ ΑΚΟΜΗ ΕΛΕΥΘΕΡΑ? ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΗΔΗ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑΝΟΜΗ Η ΚΥΚΛΟΦΟΡΙΑ ΣΟΥ ΣΤΟ ΧΩΡΟ...ΣΕΡΝΟΝΤΑΙ ΜΑΖΙΚΑ ΕΜΦΡΑΓΜΑΤΑ.. to kapelo tou gianni to kapelo tou gianni

ΥΓ1 ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΕΧΩ ΕΡΩΤΕΥΤΕΙ ΕΝΑ ΔΕΡΜΑΤΙΝΟ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙ ΜΕ ΕΝΑ ΖΕΥΓΑΡΙ ΔΕΡΜΑΤΙΝΕΣ ΜΠΟΤΕΣ ΜΕ ΒΛΕΜΜΑ ΠΟΥ ΣΚΟΤΩΝΕΙ? Καλόπιασμα Poniro skato xanameno xanameno enamor enamor enamor enamor

ΥΓ2 ΜΕΤΑΚΟΜΙΖΩ ΑΜΕΣΑ ΣΤΗ ΓΑΛΛΟΚΑΝΑΔΙΚΗ ΣΥΝΟΙΚΙΑ.. Καλόπιασμα Καλόπιασμα Καλόπιασμα
ΕΛΛΑΣ-ΓΑΛΛΙΑ ΣΥΜΜΑΧΙΑ! Poniro skato

Lucrezia Borgia...
Aυτη η γυναικα, οχι απλως δεν θα επρεπε να κυκλοφορει νομιμα αναμεσα μας, αλλα θα επρεπε ΕΞΑΡΧΗΣ να φοραει μπουργκα.
Ειπαμε, ΕΙΜΑΙ ΑΝΩΤΕΡΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ, αλλα εχω και τα ορια μου... to kapelo tou gianni Οδηγει στην αυτοκτονια την αυτοπεποιθηση μου.

The Borgias (2011) - Σελίδα 2 Tumblrmmnfntmiqa1sp41oc
The Borgias (2011) - Σελίδα 2 Lu1
The Borgias (2011) - Σελίδα 2 Lu2e
The Borgias (2011) - Σελίδα 2 Lu3
The Borgias (2011) - Σελίδα 2 Lu4i
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
fayvl

fayvl


Αριθμός μηνυμάτων : 420
Ημερομηνία εγγραφής : 28/02/2013
Τόπος : Καπου στον 19 αιωνα της Ωστεν

The Borgias (2011) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: The Borgias (2011)   The Borgias (2011) - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Μάης 24, 2013 12:53 pm

Rise of Cesare- Season 3 PROMO Με σχολια του Φρανσουα, του Γκαι Μπαρτ (ο αγαπημενος μας ταλαντουχος βασικος σεναριογραφος Very Happy εκτος του Τζορνταν, που εχει δωσει τα περισσοτερα ΚΟΡΥΦΑΙΑ επ της σειρας, με καταιγιστικες εξελιξεις, αποφευγοντας τις επαναληψεις και τα περιττα,) και του Νηλ Τζορνταν για τη "γεννηση" και εξελιξη του χαρακτηρα..

Τι κανει δηλ Η Πλεκ Φελ? ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ. gelio gelio
Μηπως να το στελναμε στην Πλεκ να παρει μαθηματα? Μπα, τοσο στοκος που ειναι αυτη, ουτε ΚΑΝ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ σε τι αναφερεται ο Τζορνταν... tourtastamoutra

JESUS LOVES ME...... drunken admin (IL VALENTINO IS COMING) Ypoklisi Ypoklisi Ypoklisi Ypoklisi
SO DO WE DARLING..... enamor to kapelo tou gianni to kapelo tou gianni




The Borgias "Brace Yourself" promo; aired on Showtime before the first season 2011;

Francois and David to kapelo tou gianni Ypoklisi
ΑΓΑΠΩ ΦΡΑΝΣΟΥΑ ΤΕΛΟΣ!!! lmao lmao lmao Ypoklisi Ypoklisi Ypoklisi enamor enamor

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
filareti
Ύαινα
filareti


Αριθμός μηνυμάτων : 5233
Ημερομηνία εγγραφής : 12/04/2010
Τόπος : αλλού

The Borgias (2011) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: The Borgias (2011)   The Borgias (2011) - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Μάης 24, 2013 2:30 pm

Παιδια τι παιζει μ'αυτη τη σειρα, αξιζει? Εχω ακουσει και καλα λογια- κουλ ιντριγκες κλπ-αλλα και επικριτικα για υπερβολες,αιμομειξιες(?) και διαφορα. Στα συν οτι παιζει ο Τζερεμι Αιρονς(αγαπω φωνη του Σκαρ Cool Laughing )
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mkostas
Admin
mkostas


Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010
Ηλικία : 32

The Borgias (2011) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: The Borgias (2011)   The Borgias (2011) - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Μάης 24, 2013 2:35 pm

Εγώ πάντως αιμομικτικό ζευγάρι το δέχομαι μόνο αν παρουσιάζεται σαν κάτι 100% νοσηρό!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://telestarsboards.forumgreek.com
filareti
Ύαινα
filareti


Αριθμός μηνυμάτων : 5233
Ημερομηνία εγγραφής : 12/04/2010
Τόπος : αλλού

The Borgias (2011) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: The Borgias (2011)   The Borgias (2011) - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Μάης 24, 2013 2:41 pm

Διαβασα σχολια για να δω τι παιζει,ειναι αδερφια αυτοι οι 2 απο ο,τι φαινεται.Ηταν παντρεμενη με εναν που την κακοποιυσε αυτη καποια στιγμη..μου θυμισε Τζειμι Σερσει.Ρε πρωτα το got ,μετα εδω,τι γινεται? Laughing Για να ειμαι ειλικρινης εμενα με απωθει η ιδεα οτι παρουσιαζουν βασικη ερωτικη σχεση αναμεσα σε αδερφια.
*εσυ ρε χανο δεν υποστηριζες κατι κοντινα ξαδερφια? Laughing Δεν ειναι αδερφια μεν,αλλα και παλι. Απο ο,τι λεγατε,δε θεωρουνταν νοσηρο εκει,οχι?
Καταλαβαινω γιατι μπορει να αρεσει αν εχει δοθει ομαλα,με σωστη αναπτυξη,δενεσαι με τους χαρακτηρες,σειρα ειναι...αλλα...δεν μπορουσαν να τους κανουν τουλαχιστον ξαδερφια? Laughing Δεν ξερω,δε μου καθεται καλα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mkostas
Admin
mkostas


Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010
Ηλικία : 32

The Borgias (2011) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: The Borgias (2011)   The Borgias (2011) - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Μάης 24, 2013 2:47 pm

Δεύτερα ξαδέρφια, αν εννοείς τη Saga, δεν είναι αιμομιξία. Τουλάχιστον, όχι ιατρικά. Τόσο ο νόμος όσο και η εκκλησία (τόσο η καθολική όσο και η ορθόδοξη), επιτρέπουν και γάμο. Πρώτα ξαδέρφια σίγουρα ο νόμος, η εκκλησία δε ξέρω. Πρώτα ξαδέρφια μ'άρεσαν στο 3 Milagros αλλά δε παρουσιάστηκε σαν κάτι φυσιολογικό, ούτε και τα έφτιαξαν ποτέ. Σε εκείνη τη σειρά δεν υπήρχε γενικά κάτι φυσιολογικό... Όλες οι καταστάσεις που έθιξε ήταν καθαρά νοσηρές ή είχαν μια τέτοια δόση. Αυτό ήταν το concept.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://telestarsboards.forumgreek.com
filareti
Ύαινα
filareti


Αριθμός μηνυμάτων : 5233
Ημερομηνία εγγραφής : 12/04/2010
Τόπος : αλλού

The Borgias (2011) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: The Borgias (2011)   The Borgias (2011) - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Μάης 24, 2013 2:54 pm

Πλακα μου κανεις τωρα που θες να ξερω και ποιο εννοω dunato gelio Οποιο ηταν αυτο για το οποιο διαφωνουσατε,δε θυμαμαι. Τελος παντων,τοτε ειχε γινει ολοκληρο θεμα,ας μην το ξανανοιξουμε,ειδικα τα πρωτα ξαδερφια μου φαινεται καπως,αλλα και τι επιτρεπει ο νομος δεν το εχω ψαξει οποτε δε θελω να πω και κατι αλλο,.'Νταξει σε μια σειρα βλεπεις και πραγματα που στην πραγματικοτητα τα βλεπεις αλλιως,αλλα και παλι αδερφια? Μα αδερφια? Laughing Μην εχοντας δει τη σειρα δεν ξερω κι ακριβως τι γινεται βεβαια.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
fayvl

fayvl


Αριθμός μηνυμάτων : 420
Ημερομηνία εγγραφής : 28/02/2013
Τόπος : Καπου στον 19 αιωνα της Ωστεν

The Borgias (2011) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: The Borgias (2011)   The Borgias (2011) - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Μάης 24, 2013 3:04 pm

Οποιος/οποια θελει να δει τι "παιζει", ας διαβασει τα σχολια μου στην προηγουμενη σελ, θα του λυθουν αρκετες αποριες. Very Happy

υγ και οχι, οπως λενε και τα σχολια των τηλεκριτικων και των φαν, δινεται απο πρωτη στιγμη ως μια ΑΠΟΛΥΤΗ, ανυπερβλητη αγαπη 2 ανθρωπων που ενω αγαπουν απολυτα ο ενας τον αλλο, ειχαν την ατυχια να γεννηθουν αδερφια. Η ιστορια-αναφορικα με αυτο το κομματι- ειναι μια τραγικη ιστορια αγαπης. Αν ψαχνεται 'αρρωστες" σεξουαλικες σχεσεις μεταξυ αδελφων lol! δεν θα το δειτε εδω. Καμια σχεση με GoT, οπως ξερω οτι δινεται. Εδω υπαρχει συναισθημα και πολυ κλαμα.

Στην αρχη ημουν πολυ διστακτικη στο θεμα αυτο. Ξεκινησα να το βλεπω, και απο το πρωτο επ καταλαβαινεις αμεσως, οτι ο ενας δεν υφισταται χωρις τον αλλο. Τωρα ειμαι με τα Ζεβα ανα χειρας. lloradera Ο σκηνοθετης ΗΞΕΡΕ ακριβως πως να το δωσει, γι αυτο κ εχει φανατικους τηλεθ. Wink
Κατα τα αλλα, η σχεση αυτη αν και ειναι μεγαλο κομματι, δεν καπελωνει επ ουδενι τις υπολοιπες.
ΑΨΟΓΑ ΟΛΑ, ΤΑ ΠΑΝΤΑ. η σχεση πατερα γιου, και η εξελιξη του Τσεζ στον φοβο και τρομο της Ιταλιας, ΓΙΑ ΟΣΚΑΡ. αν σας αρεσει η μεστη σκηνοθεσια, ενα σεναριο που δινει βαση στην εξελιξη των χαρακτηρων, οι αψογες ερμηνειες, και τα διπλα νοηματα σε καθε λεξη, οι δολοπλοκιες, τα βασανιστηρια, και οι δολοφονιες μαζι με παιχνιδια εξουσιας, ΑΥΤΗ ειναι η σειρα σας! Wink

ΥΓ2 Οχι δεν μπορουσαν να τους κανουν τουλαχιστον ξαδερφια, dunato gelio dunato gelio γιατι η σειρα αναφερεται ΣΕ ΥΠΑΡΚΤΑ ιστορικα προσωπα, και αφηγειται την αληθινη τους ιστορια.-κ με στοιχεια μυθοπλασιας φυσικα, σειρα ειναι, οχι ντοκυμαντερ, αλλα ο βασικος κορμος ειναι πραγματικος. Και στην πραγματικοτητα ηταν αδερφια, που αγαπουσαν ο ενας τον αλλο, τοσο, που εμειναν στην ιστορια. Γι αυτο κ για πολλα αλλα (παιχνιδια εξουσιας, διαφθορας_δεν ειναι τυχαιο οτι ο Τσεζ ονομαζοταν "Dark Prince". to kapelo tou gianni
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Ιωάννινα

The Borgias (2011) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: The Borgias (2011)   The Borgias (2011) - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Μάης 24, 2013 4:01 pm

Δεν μιλαω τοσες μερες για να μην πεταξω κανα σποιλερ στο ακυρο.

Τελοσπαντων.Τον αγαπητο Τσεζαρε τον εχω πετυχει οντας Ezio Auditore,γι αυτο ξερω κατι παραπανω για την ιστορια του και τον Οικο του γενικοτερα (κυριως ξερω πολλα για τον πατερα του).


Οποιος βλεπει την σειρα ΜΗΝ ΑΝΟΙΞΕΙ ΤΟ ΣΠΟΙΛΕΡ ΤΑΓΚ
Σπόιλερ:

Τεσπα,ο Τσεζαρε στο παιχνιδι ειναι ο τυπας στην αμαξα μετα το 00:55.Στο 1:54 μιλαει.Το προμο δεν περιεχει ΚΑΝΕΝΑ σποιλερ.Μην κρινετε απο αυτο που φαινεται οτι παει να γινει στην τελευταια σκηνη.


Στο παιχνιδι ειχε κανει την εμφανιση της καποια στιγμη και η Λουκρετσια.Φυσικα υπαρχει αναφορα (αποτελει βασικο κομματι του παιχνιδιου απο τον προηγουμενο κιολλας τιτλο με τον Ετζιο) στον πατερα του Ροντριγκο (ειναι και αυτος στην αμαξα)


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Eleni7 στις Παρ Μάης 24, 2013 4:11 pm, 3 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mkostas
Admin
mkostas


Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010
Ηλικία : 32

The Borgias (2011) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: The Borgias (2011)   The Borgias (2011) - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Μάης 24, 2013 4:02 pm

Τι φοράδα που είσαι dunato gelio
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://telestarsboards.forumgreek.com
 
The Borgias (2011)
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 31Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 16 ... 31  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Homeland (2011)
» Shameless US (2011)
» Suits (2011)
» Βραβεία Frandula 2011
» Lo bueno y lo malo de la TV 2011

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Τηλεόραση :: Αγγλόφωνες σειρές-
Μετάβαση σε: