Telestars Boards
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 3χ08

Πήγαινε κάτω 
3 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
filareti
Ύαινα
filareti


Αριθμός μηνυμάτων : 5233
Ημερομηνία εγγραφής : 12/04/2010
Τόπος : αλλού

3χ08 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 3χ08   3χ08 - Σελίδα 2 EmptyΚυρ Ιουν 02, 2013 3:51 pm

cheers Πωπω ποσο με εντυπωσιαζεις,απανωτοι σχολιασμοι σε 2 επεισοδια! Μην ειναι ονειρο απατηλο? gelio

Παράθεση :
Αυτό που με απασχολεί είναι το πώς λειτούργησε με τους άλλους, κάτι που δεν τον καθιστά κι ιδιαίτερα άξιο εμπιστοσύνης στα μάτια μου. Βέβαια, σημασία έχει τι τον καθιστά στα μάτια της Καλήσι, κι όχι στα δικά μου...
Δεν ημασταν μπροστα για να δουμε ακριβως τι εγινε κι αυτο μου δημιουργει και μερικες επιπλεον αμφιβολιες.Ο Νταριο σιγουρα ειναι καυχησιαρης,αυτο κανει καραμπαμ (και λιγο μυθομανης ψωναρα,εδω στο βιβλιο καυχιεται οτι
Σπόιλερ:
) ποιος μας λεει οτι εγιναν τα πραγματα ακριβως οπως τα ειπε? Πολυ πιθανο μου φαινεται να συμφωνησε εκεινη την ωρα και μετα να τους εφαγε μπαμπεσικα στον υπνο. Αντικειμενικα κι η Καλισι το ειπε οτι δεν της εμπνεει εμπιστοσυνη,αλλο αν το κανει γαργαρα για αλλους λογους.Παντως ως γνωστον'πριν κανεις καποιον φιλο,δες πως συμπεριφερθηκε στον προηγουμενο φιλο του'.Ε lol!

Παράθεση :
Το μόνο που της αναγνωρίζω είναι το γαμάτο ύφος της την ώρα που η Μάρτζερι την έπιασε αγκαζέ που ήταν όλα τα λεφτά. Μετά βέβαια άρχισε πάλι τις ξινίλες της και.
Ε καλα,αυτη τη φορα εχει καθε λογο να ειναι ξυνη,ετσι που την πατησε.Αν και χαζομαρα της,καλυτερα να το επαιζε αδερφουλα κι αυτη και να τους εσκαβε το λακκο υπογεια.Αλλα ηταν γαματες ρε οι σκηνες με τα αδερφια Τυρελ,ειδικα με τον λορας εγω ξεραθηκα στο γελιο gelio

Παράθεση :
Για μια ακόμα φορά αποδεικνύεται πόσο εύκολα μπορείς να κοροϊδέψεις τους άντρες, αφυπνίζοντας το κάτω κεφάλι τους.
Αστα να πανε! Α ρε Τζεντρι,δεν το περιμενα να εισαι και συ τοσο μπουφος.Αν και θα επρεπε,αντρας δεν ειναι? gelio

Παράθεση :
Γενικά, τον Σαμ και την άλλη τη βουρλίτσα τους βαριέμαι πάρα πολύ...
Πραγματικα,ο απολυτος υπνος κι εχουν και συνεχεια σκηνες ρε φιλε,ελεος! και τον Μπραν τον βαριεμαι εξισου,αλλα αυτο ειναι το αποκορυφωμα,οι δυο τους ειναι ο,τι πιο βαρετο.Μεχρι κι ο Τζον πιο πολυ ενδιαφερον εχει! Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Silv
Στην αγκαλιά του Πιρουλίτο!
Silv


Αριθμός μηνυμάτων : 7389
Ημερομηνία εγγραφής : 24/04/2010
Ηλικία : 34

3χ08 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 3χ08   3χ08 - Σελίδα 2 EmptyΚυρ Ιουν 02, 2013 4:01 pm

filareti έγραψε:
Ο Νταριο σιγουρα ειναι καυχησιαρης,αυτο κανει καραμπαμ (και λιγο μυθομανης ψωναρα,εδω στο βιβλιο καυχιεται οτι
Σπόιλερ:
)

dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio

Παράθεση :
ποιος μας λεει οτι εγιναν τα πραγματα ακριβως οπως τα ειπε? Πολυ πιθανο μου φαινεται να συμφωνησε εκεινη την ωρα και μετα να τους εφαγε μπαμπεσικα στον υπνο.

Εγώ μάλλον προς τα εκεί τείνω. Laughing

Παράθεση :
Ε καλα,αυτη τη φορα εχει καθε λογο να ειναι ξυνη.
Δεν χρειάζεται λόγο, είναι ούτως ή άλλως έτσι αυτή. ooxi

Παράθεση :
Πραγματικα,ο απολυτος υπνος κι εχουν και συνεχεια σκηνες ρε φιλε,ελεος! και τον Μπραν τον βαριεμαι εξισου,αλλα αυτο ειναι το αποκορυφωμα,οι δυο τους ειναι ο,τι πιο βαρετο.

Κι εγώ τον βαριέμαι τον Μπραν.

Παράθεση :
Μεχρι κι ο Τζον πιο πολυ ενδιαφερον εχει!
Btw καθόλου δεν τον έδειξε νομίζω τον Τζονάκο σ' αυτό, αλλά τουλάχιστον γλιτώσαμε τα σπαστικά "you know nothing Jon Snow" spasimo kefaliou
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
filareti
Ύαινα
filareti


Αριθμός μηνυμάτων : 5233
Ημερομηνία εγγραφής : 12/04/2010
Τόπος : αλλού

3χ08 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 3χ08   3χ08 - Σελίδα 2 EmptyΚυρ Ιουν 02, 2013 4:09 pm

Παράθεση :
Αυτή πάντως τι καριολίτσα που είναι. Πρώτα το κουτούπωσε κανονικότατα το γκομενάκι και μετά έκανε αυτό που ήταν να κάνει.
Αχαχαχα,το τερπνον μετα του ωφελιμου,βλεπει μπροστα η τυπισσα.Πολυ υπουλη ομως ναι.Τι ρολο βαραει αυτη ακριβως δεν ξερω,ο θεος τους φαινεται να εχει καποια δυναμη παντως.Η απλα τους διδασκουν καλα ξορκια.

Παράθεση :
αλλά τουλάχιστον γλιτώσαμε τα σπαστικά "you know nothing Jon Snow
Αχαχαχα ισχυει,εδω περασε την αποθηκη για ανακτορο,του παιζει και την πολυξερη Razz Πολλη εμφαση εχει πεσει σ'αυτο το λαβ στορι παντως.

-Ε μα βλεπεις τι δηλωσεις κανει ο Νταριο,πως να τον παρω σοβαρα? gelio Κι η αλλη δεν του εριξε μια μουντζα οταν το ακουσε αυτο moutza
Και γω παντως αυτο πιστευω,αλλιως θα ειχε ξεσηκωθει φασαρια στον καταυλισμο.

-Τον Σαμ και τον Μπραν τελικα πολυς κοσμος τους βαριεται,ειδικα τωρα δε βλεπουμε τιποτα ενδιαφερον μ'αυτους,καθε φορα ευχομαι να ειχε σκηνη καποιος με καλυτερο στορι.

Παντως μενουν 2 επεισοδια και στις 2 προηγουμενες σεζον απο το προτελευταιο γινοταν χοντρο τζερτζελο,μενει να δουμε αν θα ακολουθησουν την ιδια τακτικη.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Silv
Στην αγκαλιά του Πιρουλίτο!
Silv


Αριθμός μηνυμάτων : 7389
Ημερομηνία εγγραφής : 24/04/2010
Ηλικία : 34

3χ08 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 3χ08   3χ08 - Σελίδα 2 EmptyΚυρ Ιουν 02, 2013 4:17 pm

filareti έγραψε:
Παράθεση :
Αυτή πάντως τι καριολίτσα που είναι. Πρώτα το κουτούπωσε κανονικότατα το γκομενάκι και μετά έκανε αυτό που ήταν να κάνει.
Αχαχαχα,το τερπνον μετα του ωφελιμου,βλεπει μπροστα η τυπισσα.Πολυ υπουλη ομως ναι.Τι ρολο βαραει αυτη ακριβως δεν ξερω,ο θεος τους φαινεται να εχει καποια δυναμη παντως.Η απλα τους διδασκουν καλα ξορκια.

Είναι πολύ ύπουλη, αλλά ότι έχει περιέργες δυνάμεις, έχει. Μην ξεχνάμε αυτό το πράγμα που γέννησε. Κι είχε πει και στην Άρια btw πως βλέπει στα μάτια της σκοτάδι και πίσω από αυτό πράνινα καφέ κλπ μάτια που θα σκοτώσει αυτή. Έχει να φάει κόσμο η Άρια... mpoxoxo
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
filareti
Ύαινα
filareti


Αριθμός μηνυμάτων : 5233
Ημερομηνία εγγραφής : 12/04/2010
Τόπος : αλλού

3χ08 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 3χ08   3χ08 - Σελίδα 2 EmptyΚυρ Ιουν 02, 2013 4:21 pm

Αχαχα φαντασου μεχρι κι αυτη τρομαξε.Ειμαι πολυ περιεργη αν θα καταφερει να τους ξεκανει ολους αυτους που εχει στη λιστα της.Η εστω μερικους.
Εδω που τα λεμε,με την Μελισανδρε στο πλευρο του ο Στανις παιρνει πιθανοτητες,αν δεν ηταν αυτη θα τον θεωρουσα τελειωμενο σ'αυτη τη φαση.Αλλα τωρα τι σοι δικαιος μαχητης ειναι με φουλ καταμαυρη μαγεια δεν ξερω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Silv
Στην αγκαλιά του Πιρουλίτο!
Silv


Αριθμός μηνυμάτων : 7389
Ημερομηνία εγγραφής : 24/04/2010
Ηλικία : 34

3χ08 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 3χ08   3χ08 - Σελίδα 2 EmptyΚυρ Ιουν 02, 2013 4:44 pm

Ναι, καλά, δίκαιος μαχητής και πράσινα άλογα. Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
3χ08
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Εδώ καιγόμαστε :: Game of Thrones-
Μετάβαση σε: