Telestars Boards
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 3χ07

Πήγαινε κάτω 
5 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Silv
Στην αγκαλιά του Πιρουλίτο!
Silv


Αριθμός μηνυμάτων : 7389
Ημερομηνία εγγραφής : 24/04/2010
Ηλικία : 34

3χ07 - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 3χ07   3χ07 - Σελίδα 5 EmptyΚυρ Ιουν 02, 2013 3:03 am

Κοιτάξτε εδώ ευτυχία.. gelio

Παράθεση :
Α το προβλημα μου δεν ειναι αν ειναι τουλι η οχι(που ειναι λιγο,οπως εδειξε αυτη η σκηνη Laughing ).Απλα το κατα ποσο ειναι εντλως αδιστακτη κι απλως το κρυβει πολυ εξυπνα.Δεν ειμαι σιγουρη αν ειναι καλο ατομο,αλλα τρομερα φιλοδοξη που το παιζει αθωα η αν ειναι διατεθειμενη να κανει τα παντα για τις φιλοδοξιες της,απλα με το χαμογελο για μοστρα.

Τρομερά φιλόδοξη νόμιζω είναι πασιφανές πως είναι. Εντελώς αδίστακτη δεν ξέρω, αλλά δεν το αποκλείω. Πάντως το στυλάκι της προς το παρόν μου αρέσει. Laughing

Παράθεση :
Μα το οτι δειχνει παναγαθη ειναι βασικος λογος να την υποπτευθεις gelio Για το got μιλαμε gelio Συγγνωμη,αμα δεν κραξεις εδω,πού θα κραξεις? Laughing

Όντως και όντως. Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
filareti
Ύαινα
filareti


Αριθμός μηνυμάτων : 5233
Ημερομηνία εγγραφής : 12/04/2010
Τόπος : αλλού

3χ07 - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 3χ07   3χ07 - Σελίδα 5 EmptyΚυρ Ιουν 02, 2013 3:11 am

Παράθεση :
Η τελευταία σκηνή πόσο γαμάτη. Ypoklisi Ypoklisi Ypoklisi Δεν περίμενα ότι θα το έλεγα αυτό, αλλά αγάπησα Τζέιμι Λάνιστερ. Βέβαια, δεν ξεχνώ, είναι ο ίδιος τιποτένιος που στο πρώτο επεισόδιο έκανε ό,τι έκανε στο γλυκούλι (έχει ψιλοασχημύνει το παιδάκι btw, τι άχαρη ηλικία η εφηβία) αλλά... ΑΛΛΑ... Τώρα τελευταία κάνουν τα αδύνατα δυνατά για να τον συμπαθήσουμε. Ελπίζω να το ξεπεράσω για να τα έχω καλά με τον εαυτό μου. Laughing
gelio
Ναι ρε παιδι μου μ'αυτον τον τυπο υπαρχει αυτο το προβλημα.Εχει αποκτησει φανατικο φαν κλαμπ κι εμενα εχει ανεβει στην εκτιμηση μου,αλλα μην ξεχναμε και πως εκλεισε το πρωτο πρωτο επεισοδιο.
Το παιδακι ψιλοχαλια εχει γινει,ατιμο πραγμα η εφηβεια.
Βασικα ολοι οι νεοι πρωταγωνιστες το ποσο γρηγορα αλλαζουν σε σχεση με το ποσο αργα γυριζουν τη σειρα θα δημιουργησει προβλημα νομιζω.
Πχ η Σανσα εχει γινει πανυψηλη!
Η οποια Σανσα απο τη μια ειναι βαρεμενη,αλλα απο την αλλη σαν τι επιλογες εχει? Να το σκασει με το μεθυσμενο σκυλο η με τον υπερ-υπουλο (αν και αδυναμια μου)Μικροδαχτυλο? Και το να μεταμφιεστει δεν ειναι τοσο ευκολο οσο για την Αρια,ειναι ηδη κοπελα,μονο οσοι θα της ορμουσαν σ'αυτο το υπερβαρβαρο συμπαν να τη βιασουν...δυσκολο να το παιξει αγορι.Και για να ειμαστε ειλικρινεις,καμια κοπελα στη θεση της δε θα ενθουσιαζοταν με το γαμο της.

Για αυτο που ρωτας για τον Θιον,εχουν δωσει ενδειξεις,αλλα ξεκαθαρες απαντησεις οχι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

3χ07 - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 3χ07   3χ07 - Σελίδα 5 EmptyΚυρ Ιουν 02, 2013 3:27 am

Επειδη το εχω δει σε πολλα σχολια στο Tumblr.



Γιατι να χαρει η Σανσα με τον γαμο της; Οκ ειχε τα μυαλα πανω απο το κεφαλι αλλα στην σειρα παρουσιαζεται ως μια 14χρονη. Μια 14χρονη που εχει υποστει ψυχολογικη, συναισθηματικη και σωματικη βια απο την ιδια οικογενεια του Τυριον. Οκ στεκεται και στην εξωτερικη εμφανιση. Γιατι να μην το κανει; Μικρη ειναι, ειχε αλλα ονειρα εστω και αν τα μυαλα της ειναι πανω απο το κεφαλι της.



Στην τελικη την παζαρευουν σαν να ειναι ενα κομματι κρεας. Ο Τυριον της εχει συμπεριφερθει γενικα καλα αλλα αυτο δεν αλλαζει πως την εξαναγκαζουν να τον παντρευτει. Ο Τζοφρυ ο ψυχακιας αρχικα ηταν My lady Και My lady και μετα την εβαλε να χαζεψει το κεφαλι του μπαμπακα της που του το εκοψε μπροστα της στην πλατεια ενω την βαλει να τον πεισει να υποχωρησει.



Ειναι μονη της. Αιχμαλωτη. Δεν εχει κανεναν να της δωσει καμια σωστη συμβουλη. Ποιον να εμπιστευτει και γιατι;



Σιγουρα ο Τυριον δεν ειναι η χειροτερη επιλογη και μεσα στην ατυχια της ακομα και αν δεν το βλεπει εχει σταθει παρα πολυ τυχερη αλλα αυτο δεν αλλαζει πως ολα οσα της εχουν συμβει ειναι πολυ αδικα. Γιατι εμεις βλεπουμε μια μεγαλωμενη εμφανισιακα κοπελα αλλα στην σειρα ειπαν πως ειναι 14 χρονων. Και μην ξεχναμε πως ναι μεν ηταν μια Σταρκ αλλα και ο Νεντ και η μανα της την ειχαν πολυ προστατευμενη. Ειχε ονειρα για πριγκηπες και παιδια και ομορφη ζωη και δεν ξερει να κρινει χαρακτηρες. Ο χαρακτηρας της δεν ηταν σαν της Αρια. Δεν ηταν ποτε της μαχητικη. Και ενταξει να την βρισεις μια δυο τρεις για το γεγονος πως ηταν κακομαθημενη και εκανε μεγαλα λαθη αλλα μιλαμε για ενα παιδι.

# H μαρτζορι ειναι ΘΕΑ.



# Τον Ρομπ και τον Τζων τους βαριεμαι αφορητα.



# *Ο&^%$#(*&^%$^&**&^% να πανε να )*(&^%$#%^&*((*&^%$# εγω τον Τζειμι δεν θα τον συμπαθησω ο κοσμος να γυρισει αναποδα! Κοφτε του και οτι αλλο εξεχει δεν με νοιαζει [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] Κριμα που η αρκουδα δεν εκοψε και κανα αλλο κομματι...



Βεβαια μαζι του κανουμε καλο οφθαλμολουτρο οποτε τον ανεχομαστε δεν τιθεται [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]



# Πολυ φαση η σκηνη του πατηρ Λανιστερ με τον "βασιλια" αχαχαχαχαχαχαχαχαχα



# Η Ντανυ το εχει καβαλησει το καλαμι αλλα δεν βαριεσαι....ΔΩΣΕ ΠΟΝΟ! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

3χ07 - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 3χ07   3χ07 - Σελίδα 5 EmptyΚυρ Ιουν 02, 2013 3:28 am

Φιλ δεν εχεις παραπανω. Σχολιασα Laughing



# Επισης καλα κανουν στον Θιον. Please continue!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
filareti
Ύαινα
filareti


Αριθμός μηνυμάτων : 5233
Ημερομηνία εγγραφής : 12/04/2010
Τόπος : αλλού

3χ07 - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 3χ07   3χ07 - Σελίδα 5 EmptyΚυρ Ιουν 02, 2013 4:01 am

felia έγραψε:
Φιλ δεν εχεις παραπανω. Σχολιασα Laughing


dunato gelio Τοσο πολυ βαριοσουν? gelio

Καιρος ηταν.Αν κι εγω περιμενα να μπεις να σχολιασεις τις σκηνες της Σερσει με τα αδερφια Τυρελ. to kapelo tou gianni

Εγω την Μαρτζερι δεν την παω ιδιαιτερα,αλλα ουτε την αντιπαθω κιολας.Απολαμβανω τις σκηνες της παντως.

Για τον Τζειμι καλα κανετε και κρατατε χαρακτηρα,εχω βαρεθει να τον λατρευουν ξαφνικα ολοι. Laughing Αν και δεν καταλαβαινω τι σας αρεσει τοσο πολυ στην εμφανιση του ειλικρινα.

Για ολα οσα ειπες για τη Σανσα συμφωνω.Τι λενε στο tumblr? Εχω την εντυπωση οτι επειδη ο Τυριον ειναι fan favorite κι η Σανσα χαζοβιολα,ειναι ολοι φοβερα προκατειλημμενοι απεναντι της.Οπως και να το κανουμε,καμια κοπελα στη θεση της δε θα τον ηθελε,για αυτο και δεν του ειχε βρει νυφη τοσον καιρο ο μπαμπας. Και μην ξεχναμε οτι εκτος οσων ειπες,στην εποχη τους,το να εισαι νανος ηταν φοβερο στιγμα,ολοι The imp τον φωναζουν,ακομα και με την καλη εμφανιση που εχει στη σειρα(γιατι κανονικα υποτιθεται οτι δειχνει και τρομακτικος) και θεωρειται δαιμονικος. Το αστειο ειναι οτι οι περισσοτεροι που κατηγορουν τη Σανσα για επιφανειακη ειναι οι ιδιοι που σχολιαζουν ποια εχει τα ωραιοτερα βυζια ας πουμε η εγκρινουν
Σπόιλερ:
γιατι δειχνει πιο ωραιος απο ο,τι περιμεναν cyclops Κι αυτη στο κατω κατω ειναι και 14,πραγμα που ξεχνανε λογω εμφανισης .Α κι ακομα κι ετσι,η συμβουλη του Μπρον ηταν 'ε παντρεψου την κι ασε την εγκυο κι εχε γκομενα την αλλη'.Μιλαμε φοβερη η θεση της γυναικας!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
3χ07
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 5 από 5Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Εδώ καιγόμαστε :: Game of Thrones-
Μετάβαση σε: