Telestars Boards
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 3χ07

Πήγαινε κάτω 
5 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
mkostas
Admin
mkostas


Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010
Ηλικία : 32

3χ07 - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 3χ07   3χ07 - Σελίδα 4 EmptyΤρι Μάης 14, 2013 9:18 am

ooxi
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://telestarsboards.forumgreek.com
filareti
Ύαινα
filareti


Αριθμός μηνυμάτων : 5233
Ημερομηνία εγγραφής : 12/04/2010
Τόπος : αλλού

3χ07 - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 3χ07   3χ07 - Σελίδα 4 EmptyΤρι Μάης 14, 2013 9:28 pm

Silv έγραψε:
Είσαι μαλάκας;;; Και με πονάει πολύ το δεξί τώρα τελευταία, κανόνισε!

Εμ...πρωτα η ξαφνικη διαπιστωση οτι η Κατ ειναι τρελη...τωρα αυτη η ερωτηση... Laughing Laughing lmao
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Silv
Στην αγκαλιά του Πιρουλίτο!
Silv


Αριθμός μηνυμάτων : 7389
Ημερομηνία εγγραφής : 24/04/2010
Ηλικία : 34

3χ07 - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 3χ07   3χ07 - Σελίδα 4 EmptyΤρι Μάης 14, 2013 10:09 pm

Χίλια δίκια έχεις και πάλι... Laughing Δεν ξέρω τι μου συμβαίνει.. gelio
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
filareti
Ύαινα
filareti


Αριθμός μηνυμάτων : 5233
Ημερομηνία εγγραφής : 12/04/2010
Τόπος : αλλού

3χ07 - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 3χ07   3χ07 - Σελίδα 4 EmptyΤρι Μάης 14, 2013 11:05 pm

Silv έγραψε:
Χίλια δίκια έχεις και πάλι... Laughing Δεν ξέρω τι μου συμβαίνει.. gelio

Αχ ναι πραγματι to kapelo tou gianni gelio

Κουραγιο,θα σου περασει Laughing

Ας πω και κατι για το επεισοδιο gelio ...Θιον σε λυπαμαι μεν ,αλλα εισαι τοοσο μπουφος.Μα σοβαρα τωρα νομισε οτι ακουσαν οι γκομενες για τα προοντα του και ξεγλιστρησαν απο τους φρουρους για να πανε μαζι του? livan
Η τελευταια σκηνη μ'αρεσε πολυ,παρολο που καταλαβαινω οσους εχουν διαβασει τα βιβλια και γκρινιαζουν,εκει ηταν ακομα καλυτερη.Αυτον τον Λοκ μπορουμε να τον ξαναδουμε? Κατα προτιμηση στα χερια αυτου που εχει αναλαβει τον Θιον? devil smiley
Η Ταλισα ειναι λιγο υποπτη αραγε? Η οχι? Αυτο το γραμμα σε ξενη γλωσσα δε μ'αρεσει...απολυτα φυσικο φαινεται βεβαια,αλλα και παλι...
Ο Μπραν και σια ειναι οσο βαρετος φοβομουν,μονο η Οσα κραταει μια λογικη εκει περα.
Και για την Καλισι προσωπικα νομιζω οτι καλυτερα θα ηταν να επαιρνε το χρυσο και να εφευγε.Καλυτερα για ολους εκτος απο τους σκλαβους θα μου πεις. Παντως οι σκηνες της εχουν ενα μεγαλο συν,τον σερ Τζορα που μιλαει μ'αυτο το σοφο υφος enamor και τα δρακακια που λιγο λιγο γινονται δρακαροι κι αρχιζουν να δικαιολογουν τη φημη τους. Kι αλλο ενα επιφανειακο σχολιο,της πηγαινε το φορεματακι βρε,με κεινο το τζιν(?) που φορουσε ειχα βαρεθει να αναρωτιεμαι τι ειναι αυτο που μοιαζει με τζιν αλλα δεν ειναι gelio
Μου αρεσε παντως πολυ αυτο κι απο δω και περα κατι μου λεει οτι δε θα παρουμε ανασα. afro Θελω πολυ να δω σχολια οσο πλησιαζουμε στο τελος της σεζον... gualofouska
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Τέρψη

Τέρψη


Αριθμός μηνυμάτων : 8268
Ημερομηνία εγγραφής : 26/04/2010

3χ07 - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 3χ07   3χ07 - Σελίδα 4 EmptyΠαρ Μάης 17, 2013 2:49 am

Μόνο εγώ και συ το βλέπουμε ρε Φιλ?


Η σχέση και η χημεία Τζέιμι-Μπριάν μου αρέσουν πολύ. Σήμερα το επεισόδιο έδωσε αρκετά από αυτούς. Τον αποκάλεσε και Σερ Τζέιμι πρώτη φορά και γυάλισε το μάτι του από τη συγκίνηση. Αλλά και αυτός πήγε εκεί για εκείνη και ρίσκαρε, πρωτοφανές για έναν Τζέιμι αυτό.

Η Μάρτζερι αθώα μου Σάνσα ξέρει από σεξ όσα δεν θα μάθεις ποτέ εσύ dunato gelio Απορώ ποιος πιστεύει πως το τσουλί δεν έχει πάει ποτέ με άντρα!

Η Ντενέρις όπως σωστά ανέφερες και συ έχει μια αλαζονία πλέον, άλλο πράγμα! Μιλάμε σε όλους την σπάει. Ο αδελφός μου θέλει να την δείρει και η κολλητή μου δεν μπορεί να την βλέπει. Και στην πρώτη σεζόν δεν είχαν τις ίδιες αντιδράσεις. Σταδιακά την μίσησαν. Έχει πολύ μιαγκιόρικο στυλάκι είναι η αλήθεια.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
filareti
Ύαινα
filareti


Αριθμός μηνυμάτων : 5233
Ημερομηνία εγγραφής : 12/04/2010
Τόπος : αλλού

3χ07 - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 3χ07   3χ07 - Σελίδα 4 EmptyΠαρ Μάης 17, 2013 12:54 pm

Μονο εγω και συ το σχολιαζουμε Τερψη Laughing Γιατι μερικες μερικες ονοματα δε λεμε- γκουχου γκουχου Ελενη,Σιλβ,αντε πες οι αλλοι ετσι κι αλλιως δε γραφουν συχνα- ειτε βαριουνται ειτε σχολιαζουν αποκλειστικα και μονο στο Κασλ knuppel Τη δε Ελενη πρεπει να παμε να τη συρουμε απο κει προς τα κατω,ασε που την εχω ικανη να μην μπαινει γιατι την τρομαζει η υποψια των σποιλερ κααπου μεσα στο υποφορουμ gelio
Θα απαντησω μετα στα σχολια,τωρα βιαζομαι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
filareti
Ύαινα
filareti


Αριθμός μηνυμάτων : 5233
Ημερομηνία εγγραφής : 12/04/2010
Τόπος : αλλού

3χ07 - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 3χ07   3χ07 - Σελίδα 4 EmptyΠαρ Μάης 17, 2013 7:56 pm

Τέρψη έγραψε:
Μόνο εγώ και συ το βλέπουμε ρε Φιλ?


Η σχέση και η χημεία Τζέιμι-Μπριάν μου αρέσουν πολύ. Σήμερα το επεισόδιο έδωσε αρκετά από αυτούς. Τον αποκάλεσε και Σερ Τζέιμι πρώτη φορά και γυάλισε το μάτι του από τη συγκίνηση. Αλλά και αυτός πήγε εκεί για εκείνη και ρίσκαρε, πρωτοφανές για έναν Τζέιμι αυτό.

Η Μάρτζερι αθώα μου Σάνσα ξέρει από σεξ όσα δεν θα μάθεις ποτέ εσύ dunato gelio Απορώ ποιος πιστεύει πως το τσουλί δεν έχει πάει ποτέ με άντρα!

Η Ντενέρις όπως σωστά ανέφερες και συ έχει μια αλαζονία πλέον, άλλο πράγμα! Μιλάμε σε όλους την σπάει. Ο αδελφός μου θέλει να την δείρει και η κολλητή μου δεν μπορεί να την βλέπει. Και στην πρώτη σεζόν δεν είχαν τις ίδιες αντιδράσεις. Σταδιακά την μίσησαν. Έχει πολύ μιαγκιόρικο στυλάκι είναι η αλήθεια.

-Η Μαρτζερι με τη Σανσα.Απο το 2.50 και μετα,απλως επικ

lmao lmao gelio Αναρωτιεμαι αφου το παιζει παρθενα για να παντρευτει το βασιλια,τι θα πει μετα? Κι αν τελος παντων ειναι τοσο ευκολο να βρεις καταλληλη δικαιολογια,πως και δεν εχουν ακολουθησει κι αλλες το παραδειγμα της και εξακολουθει να γινεται τοσο μεγαλο θεμα η 'αθωωτητα' της μιας και της αλλης? gelio Τωρα που το σκεφτομαι βεβαια κι η Σερσει κατι θα ειχε πει στον Ρομπερτ gelio

-Φιλε ναι,η Ντανιερις εχει πολυ υφακι.Δε με πειραζει να ειναι μαγκας,στο κατω κατω το αξιζει περισσοτερο απο πολλους,αλλα αρχιζει να την ψωνιζει και χανει την μπαλα.Τωρα θα μου πεις κοτζαμ δρακους εχει το κοριτσι κι επιτελους αρχιζει κι αποκταει δικη της δυναμη.Ναι ρε παιδι μου, αλλα ετσι οπως παει δε διαφερει και πολυ απο ολους τους αλλους ψωνισμενους που νομιζουν οτι δικαιουνται το θρονο απο τα γεννοφασκια τους και για αυτο μπορουν να κανουν ο,τι τους καπνισει. Οι φανς της υποστηριζουν οτι ειδικα επειδη ειναι γυναικα πολυς κοσμος την κραζει για την υπερβολικη αυτοπεποιθηση, αυτο γινεται απο καποιους κι ειναι λαθος φυσικα,αλλα εγω δεν εχω κανενα τετοιο θεμα,εξισου κραζω και τους βλαμμενους αντρες που ψωνιστηκαν με το αρχηγιλικι.Υποτιθεται οτι αυτη ηταν καλυτερη Rolling Eyes

-Ο τζειμι για να λεμε και του στραβου το δικιο ηταν πολυ ιπποτικο αυτο που εκανε.Αναμενω με ενδιαφερον την εξελιξη της σχεσης αυτων των δυο οποια κι αν ειναι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Τέρψη

Τέρψη


Αριθμός μηνυμάτων : 8268
Ημερομηνία εγγραφής : 26/04/2010

3χ07 - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 3χ07   3χ07 - Σελίδα 4 EmptyΠαρ Μάης 17, 2013 11:44 pm

Μωρέ η Ντενέρις θεωρώ πως έχει τον πιο σωστό χαρακτήρα. Οδηγεί το στρατό της στην απελευθέρωση των δούλων και νοιάζεται για τον λαό της. Θα γίνει η καλύτερη βασίλισσα σίγουρα. Απλά έχει ένα ύφος που την κάνει αντιπαθή. Δεν την κάνει αντιπαθή μόνο στους άντρες σεξιστικά επειδή είναι γυναίκα, αλλά και σε πολλές γυναίκες έχει αρχίσει και την σπάει.
Οδηγείται από τα καλύτερα κίνητρα, όμως έχει γίνει κάπως αλαζονική.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Silv
Στην αγκαλιά του Πιρουλίτο!
Silv


Αριθμός μηνυμάτων : 7389
Ημερομηνία εγγραφής : 24/04/2010
Ηλικία : 34

3χ07 - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 3χ07   3χ07 - Σελίδα 4 EmptyΚυρ Ιουν 02, 2013 2:29 am

Λοιπόν, αυτό το επεισόδιο μου άρεσε πιο πολύ απ' όλα τα φετινά ως τώρα.

Αλλά τι νόημα έχει να σχολιάσω, αφού πάλι quote τη Φιλ θα κάνω.

filareti έγραψε:
η Ντανιερις εχει αποκτησει μια (φυσιολογικη) αλαζονεια να το πω,υπερβολικη σιγουρια να το πω

Το παρατήρησα κι εγώ αυτό. Γενικά, η Καλήσι μου είναι συμπαθής, αλλά ώρες ώρες το ύφος της μου τη σπάει απίστευτα.

Παράθεση :
ο Τάιγουιν ειχε μια διασκεδαστικη σκηνη με τον εγγονο του που επιτελους ειναι μαζεμενος μπροστα σε καποιον αν και ολως παραδοξως ο εγγονος φαινεται να εχει καλυτερη αντιληψη του κινδυνου απο τον παππου affraid Shocked


Η σκηνή αυτή για μένα ήταν απολαυστική! Κι οι δύο ηθοποιοί γαμάτοι! Ypoklisi Ypoklisi Ypoklisi

Ο Τζόφρι δε μαζεύτηκε απλά, χέστηκε πάνω του! gelio
Παράθεση :

η Μαρτζερι εκει που τη ρωταει η Σανσα αν τις λεπτομερειες που ξερει για τις ερωτικες σχεσεις ανδρων γυναικων της τις εμαθε η μητερα της,την κοιταει η αλλη σαν να βλεπει ουφο(που βλεπει Laughing ) και της λεει..ναι γλυκεια μου,η μητερα μου dunato gelio

Για κάποιο λόγο, η Μάρτζερι, τσουλί ξετσουλί, μου αρέσει αρκετά. Laughing

filareti έγραψε:
Θιον σε λυπαμαι μεν ,αλλα εισαι τοοσο μπουφος.Μα σοβαρα τωρα νομισε οτι ακουσαν οι γκομενες για τα προοντα του και ξεγλιστρησαν απο τους φρουρους για να πανε μαζι του? livan

Κι εγώ τον λυπήθηκα λίγο αλλά γενικά, δεν τον έχω μες στην καρδιά μου, είναι βλακόφατσα (και μπούφος φυσικά όπως λέει κι η Φιλ). Αλλά πραγματικά, δεν έχω καταλάβει ποιος είναι αυτός που τον βασανίζει και γιατί κι αναρωτιέμαι αν έχει ειπωθεί κάτι που μου έχει διαφύγει/έχω ξεχάσει(?)

Παράθεση :
Η Ταλισα ειναι λιγο υποπτη αραγε?

Φοβόμουν να πω ότι κάτι δε μ' αρέσει σ' αυτήν, γιατί γενικά κράζω πολλούς και θα με λέγατε προκατειλημμένη. Laughing Φαινομενικά πάντως δείχνει πανάγαθη.


Επίσης, θα σχολιάσω ότι αυτή η Ίγκριντ ( spasimo kefaliou ) το παίζει ανεξαρτησία και δυναμισμός κι ιστορίες αλλά όλο "είμαι δικιά σου, είμαι η γυναίκα σου, είμαστε ένα", έλεος κοπελίτσα μου, λίγο προβληματική μου κάνεις. Κι αυτός ο Τζονάκος μου πια τι χλεχλές... Sleep

Τώρα, για Σάνσα, Τύριον, κλπ τι να πω... Ο Τύριον δεν πιστεύω πως χαλάστηκε και πολύ πάντως. Για τη Σάνσα θα ήταν σκληρό να πει κανείς ότι γενικά είναι άξια της μοίρας (/βλακείας ) της αλλά θα ήταν κι εντελώς άδικο? Τεσπα, είμαι περίεργη να δω πως θα εξελιχθούν τα πράγματα μεταξύ τους.

Χμμμμ.. η ιστορία με τον φίλο της Άρια (δεν θυμάμαι όνομα) άρχισε να μου προκαλεί μεγάλο ενδιαφέρον ομολογώ... Cool

Η τελευταία σκηνή πόσο γαμάτη. Ypoklisi Ypoklisi Ypoklisi Δεν περίμενα ότι θα το έλεγα αυτό, αλλά αγάπησα Τζέιμι Λάνιστερ. Βέβαια, δεν ξεχνώ, είναι ο ίδιος τιποτένιος που στο πρώτο επεισόδιο έκανε ό,τι έκανε στο γλυκούλι (έχει ψιλοασχημύνει το παιδάκι btw, τι άχαρη ηλικία η εφηβία) αλλά... ΑΛΛΑ... Τώρα τελευταία κάνουν τα αδύνατα δυνατά για να τον συμπαθήσουμε. Ελπίζω να το ξεπεράσω για να τα έχω καλά με τον εαυτό μου. Laughing

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
filareti
Ύαινα
filareti


Αριθμός μηνυμάτων : 5233
Ημερομηνία εγγραφής : 12/04/2010
Τόπος : αλλού

3χ07 - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 3χ07   3χ07 - Σελίδα 4 EmptyΚυρ Ιουν 02, 2013 2:44 am

Παράθεση :
Αλλά τι νόημα έχει να σχολιάσω, αφού πάλι quote τη Φιλ θα κάνω.

Ναι,αλλα η χαρα που μου δινεις? Laughing

Περιττο να πω ποσο εχω συγκινηθει αυτη τη στιγμη.Νομιζω ενα δακρυ θα κυλισει σε λιγο klaps Laughing

Κι αφου εξεφρασα τη χαρα μου cheers ,εις βαθος θα τα διαβασω μαλλον αυριο γιατι τωρα ειναι κι αργα.Αλλα θα πω τωρα οτι:

Παράθεση :
Κι αυτός ο Τζονάκος μου πια τι χλεχλές..
Συ ειπας Laughing



Παράθεση :
Γενικά, η Καλήσι μου είναι συμπαθής, αλλά ώρες ώρες το ύφος της μου τη σπάει απίστευτα.
Αυτο.Απο τη μια το καταλαβαινω και γιατι δεν ειναι και λιγα αυτα που πετυχε σχεδον μονη της-εστω με τη βοηθεια του σερ και καποιων αλλων- και γιατι αν δε δειξει σιγουρια χαθηκε,αλλα απο την αλλη νομιζω οτι οσο παει ψωνιζεται και περισσοτερο.

Παράθεση :
Ο Τύριον δεν πιστεύω πως χαλάστηκε και πολύ πάντως.
Ουτε και γω.Προσπαθουν οσο μπορουν να τον δειξουν παναγαθο με χρυση καρδια,αλλα ειναι ιδιοτελης κι αυτος σε ενα σημαντικο βαθμο,πραγμα που η σειρα το προσπερναει γιατι εχει πολλους φανς και τον πανε για κεντρικο ηρωα.Φυσικα παλι μια χαρα ειναι σε συγκριση με το τι κυκλοφορει στα Γουεστερος gelio

Παράθεση :
η Μάρτζερι, τσουλί ξετσουλί, μου αρέσει αρκετά. Laughing
Α το προβλημα μου δεν ειναι αν ειναι τουλι η οχι(που ειναι λιγο,οπως εδειξε αυτη η σκηνη Laughing ).Απλα το κατα ποσο ειναι εντλως αδιστακτη κι απλως το κρυβει πολυ εξυπνα.Δεν ειμαι σιγουρη αν ειναι καλο ατομο,αλλα τρομερα φιλοδοξη που το παιζει αθωα η αν ειναι διατεθειμενη να κανει τα παντα για τις φιλοδοξιες της,απλα με το χαμογελο για μοστρα.

Παράθεση :
Φοβόμουν να πω ότι κάτι δε μ' αρέσει σ' αυτήν, γιατί γενικά κράζω πολλούς και θα με λέγατε προκατειλημμένη. Laughing Φαινομενικά πάντως δείχνει πανάγαθη.
Μα το οτι δειχνει παναγαθη ειναι βασικος λογος να την υποπτευθεις gelio Για το got μιλαμε gelio Συγγνωμη,αμα δεν κραξεις εδω,πού θα κραξεις? Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
3χ07
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 4 από 5Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Εδώ καιγόμαστε :: Game of Thrones-
Μετάβαση σε: