Telestars Boards
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Castle Season 5 Spoilers

Πήγαινε κάτω 
4 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 51 ... 100  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Castle Season 5 Spoilers - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 Spoilers   Castle Season 5 Spoilers - Σελίδα 2 EmptyΤρι Μαρ 12, 2013 10:19 pm

Παράθεση :
Σε αυτο δεν ξερω πως να σου απαντησω. Μου
φαινεται πολυ τραβηγμενο και μονο να σκεφτεις κατι τετοιο ειδικα οταν
μιλαμε για την Κατερινα και εμενα. Λυπαμαι πολυ και μονο που το
σκεφτηκες και δεν βρισκω καν και τον λογο για να υποψιαστεις κατι
τετοιο. Μιλαμε πολυ καιρο τωρα διαδικτυακα, υπο αυτη την οπτικη μας
ξερεις και εμενα και την Κατερινα και τον Κωστα και ολα τα παιδια εδω
μεσα που συμμετεχουμε ενεργα και παντα οταν καναμε πλακες ηταν κατι στο
οποιο συμμετειχαμε ολοι μαζι και ποτε δεν ηταν κακεντρεχες και ποτε δεν
ειχε σκοπο να την πεσουμε ολοι μαζι σε καποιον αλλον και ποσο μαλλον να
τον κανουμε να αισθανθει ασχημα. Δεν νομιζω να σου δωσαμε ποτε στο
παρελθον τετοια εντυπωση.

++++++++++++++++++
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Ιωάννινα

Castle Season 5 Spoilers - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 Spoilers   Castle Season 5 Spoilers - Σελίδα 2 EmptyΤρι Μαρ 12, 2013 10:22 pm

Παράθεση :
Σε αυτο δεν ξερω πως να σου απαντησω. Μου φαινεται πολυ τραβηγμενο και μονο να σκεφτεις κατι τετοιο ειδικα οταν μιλαμε για την Κατερινα και εμενα. Λυπαμαι πολυ και μονο που το σκεφτηκες και δεν βρισκω καν και τον λογο για να υποψιαστεις κατι τετοιο. Μιλαμε πολυ καιρο τωρα διαδικτυακα, υπο αυτη την οπτικη μας ξερεις και εμενα και την Κατερινα και τον Κωστα και ολα τα παιδια εδω μεσα που συμμετεχουμε ενεργα και παντα οταν καναμε πλακες ηταν κατι στο οποιο συμμετειχαμε ολοι μαζι και ποτε δεν ηταν κακεντρεχες και ποτε δεν ειχε σκοπο να την πεσουμε ολοι μαζι σε καποιον αλλον και ποσο μαλλον να τον κανουμε να αισθανθει ασχημα. Δεν νομιζω να σου δωσαμε ποτε στο παρελθον τετοια εντυπωση.


Δεν ειπα οτι εγινε απο κακη προθεση,και ουτε οτι το κανατε για να με κανετε να αισθανθω ασχημα.Απλα μου φανηκε περιεργο που μπηκατε και οι 2 ταυτοχρονα και ειχατε ΑΚΡΙΒΩΣ το ιδιο στυλακι.Σου ξαναλεω,ποτε δεν ειπα οτι εγινε απο κακη προθεση.Οποτε μην μου λες οτι "σας εχω για τετοια ατομα κτλ" γιατι αμα ειναι ετσι ας το αφησουμε καλυτερα.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

Castle Season 5 Spoilers - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 Spoilers   Castle Season 5 Spoilers - Σελίδα 2 EmptyΤρι Μαρ 12, 2013 10:23 pm

Eleni7 έγραψε:
Παράθεση :
Απλα οπως ειπα και πιο πανω δεν θεωρω κατι τετοιο σοβαρο λογο για να ενοχληθει ο οποιοσδηποτε αλλα ο καθενας εχει διαφορετικη οπτικη

Κατανοητο,αν και πρεπει να βρεθεις στην απεναντι πλευρα για να κρινεις.Αλλα γι αυτο και σου ειπα οτι δεν θελω να μου ζητησεις καμια συγνωμη.Αμα για σενα δεν ειναι κατι λαθος (απολυτα θεμιτο και σεβαστο) τοτε γιατι να μου ζητησεις συγνωμη;

Σου ζητησα συγνωμη γιατι δεν καταλαβα πως ενοχληθηκες. Κατα τα αλλα δεν θεωρω πως εκανα το οτιδηποτε για να σε ενοχλησω. Ηταν μια πλακα στην οποια συμμετειχες και εσυ. Και ηταν για καθαρα παιδικα θεματα.

Οσο για το αν εχω βρεθει στην απεναντι πλευρα; Σοβαρα το λες αυτο τωρα; Λιγες φορες εχει συμβει; Σε μενα; Στην Κατερινα; Στον Κωστα; Στην Σιλβ; Στην Δορινα;

Εγω τουλαχιστον δεν εχω προσβληθει ποτε και με πιο χοντρο δουλεμα. Ειδικα οταν ειχε αναφερθει και το πραγματικο μου ονομα εδω μεσα που το ειχα απαγορεψει εξ'α ρχης στα παιδια που το ξερουν και ομως συνεβη. Δεν εγινε με κακο σκοπο και εγινε και πανω στην πλακα και γι αυτο και δεν θυμωσα.

Λυπαμαι αν εχεις αυτη την εντυπωση αλλα αμα παρατηρησεις λιγο πιο προσεκτικα θα δεις πως ολοι μας εχουμε κανει πλακα σε αλλους και ολοι μας την εχουμε υποστει.

Η μονη διαφορα μας ειναι πως εν την προκειμενη - εγω τουλαχιστον- δεν καταλαβα πως ειχες παψει να το βλεπεις σαν πλακα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mkostas
Admin
mkostas


Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010
Ηλικία : 32

Castle Season 5 Spoilers - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 Spoilers   Castle Season 5 Spoilers - Σελίδα 2 EmptyΤρι Μαρ 12, 2013 10:29 pm

Ελένη, στο 99% των περιπτώσεων, όταν βριζόμαστε για πλάκα, κάνουμε συμμαχίες. Είναι κάτι που γίνεται πάντα...

Καταλαβαίνω την ενόχλησή σου, κι εμένα αρκετές φορές με έχουν πειράξει ή με έχουν κουράσει κάποια αστεία. Και σίγουρα όταν είναι 2 και 3 VS 1, μπορεί να γίνει αυτό... Και σίγουρα σε όλους μας έχει τύχει να ενοχληθούμε από κάτι. Αλλά αυτός, δεν είναι λόγος παρεξήγησης... Όπως σου είπα, μου έχει συμβεί και μένα, αλλά απλά σταματάω να συμμετέχω εκείνη τη στιγμή και δε τρέχει τίποτα. Δε θα μπορούσα να θυμώσω πραγματικά γιατί κι εγώ ο ίδιος κάνω τέτοιες πλάκες...

Κι εσύ και η Κατερίνα, πολλές φορές έχετε στριμώξει παρέα κάποιον. Αυτά γίνονται... Τι να πει μετά η Ελίνα που τη κοροϊδεύουμε συνέχεια για άντρες που της αρέσουν και, συνήθως, χωρίς λόγο; Ή τι να πει η Δορίνα, που πολλές φορές έχει τύχει να τη στριμώξει το φόρουμ ολόκληρο; Μέχρι και η Τέρψη που, γενικά, δε τρολάρει...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://telestarsboards.forumgreek.com
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Ιωάννινα

Castle Season 5 Spoilers - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 Spoilers   Castle Season 5 Spoilers - Σελίδα 2 EmptyΤρι Μαρ 12, 2013 10:32 pm

Παιδια ενταξει δεν εχει νοημα,το ληγουμε.Ειμαι αρκετα πτωμα τοσες μερες και πραγματικα δεν θελω να λεω λογια που μετα τα μετανιωνω ή να γραφω κατι που μετα δεν ξεγραφεται

Το ειπα και το ξαναειπα.Δεν με ενοχλει να γινονται πλακες.Εχω συμμετασχει επανειλλειμενα σε τετοιες και ημουν και στις 2 πλευρες (ειτε πομπος ειτε δεκτης).Με πειραξε το γεγονος οτι η πλακα αυτη ηταν κοντα στο 3ωρο και με πηρατε κανονικα και με τον νομο μονοτερμα μολις μπηκατε.Αν δεν εβγαινα δηλαδη θα το ειχατε παει ανετα μεχρι το πρωι.Προσωπικα δεν θυμαμαι να εχει γινει κατι αναλογο εδω μεσα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

Castle Season 5 Spoilers - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 Spoilers   Castle Season 5 Spoilers - Σελίδα 2 EmptyΤρι Μαρ 12, 2013 10:34 pm

Eleni7 έγραψε:


Σου ξαναλεω,καμια περιπτωση απο αυτες που μου γραφεις δεν ειναι ιδια.Και θα στο ρωτησω ευθεως με την ελπιδα να εισαι ειλικρινης επειδη το σχολιασα και δεν μου το απαντησες.Το ειχατε συζητησει απο πριν να το κανετε;Εγω να ξερεις οτι οτι και να πεις θα σε πιστεψω.


Στο λεω εγω και αν θες με πιστευεις. ΟΧΙ βεβαια. Ελενη αν θυμηθεις να ποστ πιο προσεκτικα θα δεις πως πρωτον η πλακα ξεκινησε απο μενα και την σιχαμενη για τα στοιχηματα. Μονη σου συμμετειχες σε αυτη δεν σε ειχαμε αναφερει. Και μετα εξελιχθηκε απο εκει.


Eleni7 έγραψε:
Παράθεση :
Σε αυτο δεν ξερω πως να σου απαντησω. Μου φαινεται πολυ τραβηγμενο και μονο να σκεφτεις κατι τετοιο ειδικα οταν μιλαμε για την Κατερινα και εμενα. Λυπαμαι πολυ και μονο που το σκεφτηκες και δεν βρισκω καν και τον λογο για να υποψιαστεις κατι τετοιο. Μιλαμε πολυ καιρο τωρα διαδικτυακα, υπο αυτη την οπτικη μας ξερεις και εμενα και την Κατερινα και τον Κωστα και ολα τα παιδια εδω μεσα που συμμετεχουμε ενεργα και παντα οταν καναμε πλακες ηταν κατι στο οποιο συμμετειχαμε ολοι μαζι και ποτε δεν ηταν κακεντρεχες και ποτε δεν ειχε σκοπο να την πεσουμε ολοι μαζι σε καποιον αλλον και ποσο μαλλον να τον κανουμε να αισθανθει ασχημα. Δεν νομιζω να σου δωσαμε ποτε στο παρελθον τετοια εντυπωση.


Δεν ειπα οτι εγινε απο κακη προθεση,και ουτε οτι το κανατε για να με κανετε να αισθανθω ασχημα.Απλα μου φανηκε περιεργο που μπηκατε και οι 2 ταυτοχρονα και ειχατε ΑΚΡΙΒΩΣ το ιδιο στυλακι.Σου ξαναλεω,ποτε δεν ειπα οτι εγινε απο κακη προθεση.Οποτε μην μου λες οτι "σας εχω για τετοια ατομα κτλ" γιατι αμα ειναι ετσι ας το αφησουμε καλυτερα.....

Με συγχωρεις αλλα ειναι το ιδιο. Για πιο λογο να συννενοηθουμε για να σου κανουμε πλακα; Μια και δυο φορες εχουν συμβει τετοιες καταστασεις στο φορουμ; Δεν νομιζω.

Και σιγουρα πολλες φορες αν παρατηρησεις πιο προσεχτικα θα δεις πως οταν η Κατερινα και εγω δεν τρωγομαστε μεταξυ μας το στυλακι μας μοιαζει παρα πολυ. Μπορει να στο επιβεβαιωσει και ο Κωστας οταν του εχουμε κανει μαζι πλακα.

Λες πως σε πηραμε μονοτερμα. Και ο Κωστας με την Κατερινα μου το εχουν κανει απειρες φορες και με πολυ πιο χοντρο δουλεμα αλλα ουτε για μια στιγμη δεν υποψιαστηκα κατι τετοιο. Γιατι; Γιατι σας ξερω πολλα καιρο, δεν μιλαμε μηνες εδω μεσα μιλαμε χρονια. Οποτε καποια τετοια σκεψη, ειδικα για θεματα πλακας και γελοιοτητας θα μου φαινοταν πολυ επιστημονικη φαντασια.

Αλλα οπως ειπα και σε προηγουμενα ποστ ο καθενας μας εχει διαφορετικη οπτικη. Και γι αυτο και εγω δεν καταλαβα πως ειχες ενοχληθει αλλωστε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Ιωάννινα

Castle Season 5 Spoilers - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 Spoilers   Castle Season 5 Spoilers - Σελίδα 2 EmptyΤρι Μαρ 12, 2013 10:35 pm

Παράθεση :
Καταλαβαίνω την ενόχλησή σου, κι εμένα αρκετές φορές με έχουν πειράξει ή με έχουν κουράσει κάποια αστεία. Και σίγουρα όταν είναι 2 και 3 VS 1, μπορεί να γίνει αυτό... Και σίγουρα σε όλους μας έχει τύχει να ενοχληθούμε από κάτι. Αλλά αυτός, δεν είναι λόγος παρεξήγησης... Όπως σου είπα, μου έχει συμβεί και μένα, αλλά απλά σταματάω να συμμετέχω εκείνη τη στιγμή και δε τρέχει τίποτα.

Μα αυτο δεν εκανα και εγω;Και ξαφνικα εγινε θεμα το "Γιατι δεν εχεις μπει 2 μερες τωρα".Που ουσιαστικα μια μερα ειναι,η χθεσινη.Ενοχληθηκα,βγηκα,μπηκα σημερα ξανα.

Ξαναλεω για 100487289738927489 φορα.Δεν με πειραζει να μου κανετε πλακες.Εχω κατσει να τα λουστω ποσες φορες και το ξερετε ολοι.Ποτε γκρινιαξα γι αυτο;Μου κανατε,μου κανετε και να μου ξανακανετε.Τωρα με τσαντισε περισσοτερο ο τροπος.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Castle Season 5 Spoilers - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 Spoilers   Castle Season 5 Spoilers - Σελίδα 2 EmptyΤρι Μαρ 12, 2013 10:35 pm

Παράθεση :
Ποτε δεν εχει γινει αυτο.Ποτε ομως.Λιγες φορες
μου την λενε ταυτοχρονα ο Κωστας,η Φιλ ή η Φελια για τα σποιλερς;Με
εχεις δει να ενοχλουμαι;Ψαξε οσα ποστ δικα μου θες.Ποτε εχω
πειραχτει;Μαλιστα συνεχιζω να ποσταρω το γκιφ με την εκρηξη και
συνεχιζεται το αστειακι.Ρε εδω ο Κωστας με λεει Βαζελενη και δεν με
πειραζει,πλακα κανουμε τωρα;

Δεν εχει γινει στο σημειο που εγινε τωρα, αλλα εχει γινει..και τη προηγουμενη φορα που μιλαγαμε και διαφωνουσαμε περι Καστλ τα χες παρει επισης και χωρις λογο κιολας, ουτε σε ειχα δουλεψει ουτε τπτ..

επισης ρε φιλε το Βαζελενη δεν ειναι σοβαρος λογος για θυμωσεις,ανεξαρτητως με το αν βλεπεις μπαλα ή οχι....ειναι σαν να γυρισω και να πω τη σιχαμενη θρησκα και να τα παρει επειδη ειναι αθεη... Laughing



Παράθεση :
Σου ξαναλεω,καμια περιπτωση απο αυτες που μου
γραφεις δεν ειναι ιδια.Και θα στο ρωτησω ευθεως με την ελπιδα να εισαι
ειλικρινης επειδη το σχολιασα και δεν μου το απαντησες.Το ειχατε
συζητησει απο πριν να το κανετε;Εγω να ξερεις οτι οτι και να πεις θα σε
πιστεψω.

φιλε πας καλα τι ρωτας τωρα?

Γυρνας και λες στη Φελ οτι το ξερεις οτι δεν καναμε τπτ απο κακια προθεση και τωρα ρωτας αν το χαμε συζητησει?

Δεν καταλαβαινω το νοημα της ερωτησης,σοβαρα τωρα εξηγησε μου...

επισης ειναι το ιδιο και πολυ πιο ηπια βερσιον Laughing...δεν εχεις φαει ΧΟΝΤΡΟ ΔΟΥΛΕΜΑ για να καταλαβεις τι θα πει ΧΟΝΤΡΟ ΔΟΥΛΕΜΑ να σου ανεβαινει το αιμα στο κεφαλι drunken
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

Castle Season 5 Spoilers - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 Spoilers   Castle Season 5 Spoilers - Σελίδα 2 EmptyΤρι Μαρ 12, 2013 10:36 pm

mkostas έγραψε:
Ελένη, στο 99% των περιπτώσεων, όταν βριζόμαστε για πλάκα, κάνουμε συμμαχίες. Είναι κάτι που γίνεται πάντα...

Καταλαβαίνω την ενόχλησή σου, κι εμένα αρκετές φορές με έχουν πειράξει ή με έχουν κουράσει κάποια αστεία. Και σίγουρα όταν είναι 2 και 3 VS 1, μπορεί να γίνει αυτό... Και σίγουρα σε όλους μας έχει τύχει να ενοχληθούμε από κάτι. Αλλά αυτός, δεν είναι λόγος παρεξήγησης... Όπως σου είπα, μου έχει συμβεί και μένα, αλλά απλά σταματάω να συμμετέχω εκείνη τη στιγμή και δε τρέχει τίποτα. Δε θα μπορούσα να θυμώσω πραγματικά γιατί κι εγώ ο ίδιος κάνω τέτοιες πλάκες...

Κι εσύ και η Κατερίνα, πολλές φορές έχετε στριμώξει παρέα κάποιον. Αυτά γίνονται... Τι να πει μετά η Ελίνα που τη κοροϊδεύουμε συνέχεια για άντρες που της αρέσουν και, συνήθως, χωρίς λόγο; Ή τι να πει η Δορίνα, που πολλές φορές έχει τύχει να τη στριμώξει το φόρουμ ολόκληρο; Μέχρι και η Τέρψη που, γενικά, δε τρολάρει...

Καλα ειδικα η Δορινα τι να πει. Πραγματικα νομιζω αυτη η κοπελα εχει φαει το πιο χοντρο δουλεμα απο ολους μας εδω μεσα και εχει τυχει να της την εχουμε πεσει ολοι μαζι για ΩΡΕΣ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mkostas
Admin
mkostas


Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010
Ηλικία : 32

Castle Season 5 Spoilers - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 Spoilers   Castle Season 5 Spoilers - Σελίδα 2 EmptyΤρι Μαρ 12, 2013 10:38 pm

Έχουν γίνει και χειρότερα... Πόσες φορές δε τρολάραμε επί ώρες τη Δορίνα για σειρές που τις άρεσαν; Που εκεί μπορεί να θιχτεί κανείς ανετότατα... Laughing Ή με εμένα και τη Σιλβ... Μη μου πεις πως δε θυμάσαι τα τεράστια κόκκινα γράμματα στο Chatroom, όταν με ξέχεζε κανονικότατα και άγρια γιατί καβγάς για ζευγάρι σε σειρά κατέληξε σε φαλοκρατικοφεμινιστικομισανδριστικό καβγά... Laughing Που μέχρι και με sms τον συνέχισε Laughing Ή δε θυμάσαι πως Χεζούλω-Φέλια, κι εσύ μαζί τους, τρολάρατε και κάνατε άνω κάτω αποτελέσματα ψηφοφοριών που μου πήρε μήνες να ανοίξω; Laughing

Σόρρι, κιόλας, αλλά νομίζω πως φταίει που έχεις κουραστεί πολύ στη σχολή... Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://telestarsboards.forumgreek.com
 
Castle Season 5 Spoilers
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 100Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 51 ... 100  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Castle Season 6 Spoilers
» Castle Season 6 Spoilers
» Castle Season 6 Spoilers
» Castle Season 5 Spoilers
» Castle Season 7 Spoilers

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Εδώ καιγόμαστε :: Castle-
Μετάβαση σε: