Telestars Boards
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Castle Season 5 Spoilers

Πήγαινε κάτω 
4 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3 ... 50 ... 100  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Ιωάννινα

Castle Season 5 Spoilers Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Castle Season 5 Spoilers   Castle Season 5 Spoilers EmptyΤρι Μαρ 12, 2013 9:35 pm

Που ρε φιλε εχει ξαναγινει;Να με παρετε σε 5 τοπικ ταυτοχρονα μονοτερμα και να με δουλευετε κανονικως;Ποτε εχει ξαναγινει;Εγω προσωπικα σορι,αλλα δεν το θεωρησα πλακα.Και απο εκεινο το βραδυ ειπα "Νομιζετε οτι εγω σας κανω πλακα;".Ουτε ενα emoticon δεν χρησιμοποιησα σε κανενα απο τα ποστ μου.Δηλαδη εγω πρεπει να εκλαμβανω μια πλακα ως αυτονοητη αλλα εσεις δεν καταλαβαινετε ποτε ενοχλειται ο αλλος;Πρεπει να το γραφω στην υπογραφη μου;Ή πρεπει να γραφω ποτε δεν ειμαι στα καλα μου και δεν μπορω να σηκωσω τετοιου ειδους "πλακες".Ενταξει να το κανετε 1-2 φορες,εχει ξαναγινει στο φορουμ.Εσεις το κανατε επι 3 ωρες την Κυριακη.Νωριτερα επρεπε να βγω και οχι να καθομαι να απανταω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

Castle Season 5 Spoilers Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 Spoilers   Castle Season 5 Spoilers EmptyΤρι Μαρ 12, 2013 9:49 pm

Μαλιστα. Κατανοητο. Προσωπικα δεν θεωρω πως αυτος ειναι σοβαρος λογος για να παρεξηγηθεις (αλλα αυτο ειναι καθαρα δικη μου γνωμη) εφοσον ομως συνεβη και ευθυνομαι και εγω γι αυτο σου ζητω συγνωμη. Ηταν καθαρα για πλακα η ολη κατασταση εκεινο το βραδυ (μια πλακα στην οποια να σου υπενθυμισω πως την ξεκινησα εγω με την σιχαμενη και συμμετειχες και εσυ αρχικα απο μονη σου). Δεν ηταν η προθεση μου και κανενος αλλου πιστευω να σε ενοχλησουμε με τον οποιοδηποτε τροπο. Ειδικα σε θεματα που φαινοταν εξαρχης που δεν ειχαν καμια σοβαροτητα και γινονταν για πλακα.

Μιλωντας καθαρα προσωπικα εχεις τον λογο μου πως δεν θα επαναληφθει ξανα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Ιωάννινα

Castle Season 5 Spoilers Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 Spoilers   Castle Season 5 Spoilers EmptyΤρι Μαρ 12, 2013 9:56 pm

Μα δεν θελω να μου ζητησεις συγνωμη.Σου ζητησα να κανεις κατι τετοιο;Και ουτε να σας φερω σε δυσκολη θεση εχω προθεση.Γι αυτο και δεν μιλησα εξ αρχης.Τι να σας πω;

Ρε συ Φελια το ξερω πως ξεκινησε απο πλακα.Ειπα κιολλας οτι αυτα γινονται στο φορουμ.Αλλα μετα με πηρατε απο 1vs2 και ακομη και σε σοβαρη συζητηση που πηγαινε να γινει η μια πετουσε κατι και ξεκαρδιζοσασταν και οι 2.Δηλαδη εγω να κατσω να κανω τι μετα;Να συνεχισω να απανταω για να γελατε ακομη περισσοτερο;

Επαναληφθει-δεν επαναληφθει μικρη σημασια εχει


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Eleni7 στις Τρι Μαρ 12, 2013 9:57 pm, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Castle Season 5 Spoilers Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 Spoilers   Castle Season 5 Spoilers EmptyΤρι Μαρ 12, 2013 9:56 pm

Eleni7 έγραψε:
Που ρε φιλε εχει ξαναγινει;Να με παρετε σε 5 τοπικ ταυτοχρονα μονοτερμα και να με δουλευετε κανονικως;Ποτε εχει ξαναγινει;Εγω προσωπικα σορι,αλλα δεν το θεωρησα πλακα.Και απο εκεινο το βραδυ ειπα "Νομιζετε οτι εγω σας κανω πλακα;".Ουτε ενα emoticon δεν χρησιμοποιησα σε κανενα απο τα ποστ μου.Δηλαδη εγω πρεπει να εκλαμβανω μια πλακα ως αυτονοητη αλλα εσεις δεν καταλαβαινετε ποτε ενοχλειται ο αλλος;Πρεπει να το γραφω στην υπογραφη μου;Ή πρεπει να γραφω ποτε δεν ειμαι στα καλα μου και δεν μπορω να σηκωσω τετοιου ειδους "πλακες".Ενταξει να το κανετε 1-2 φορες,εχει ξαναγινει στο φορουμ.Εσεις το κανατε επι 3 ωρες την Κυριακη.Νωριτερα επρεπε να βγω και οχι να καθομαι να απανταω.

κοιτα αν γενικα δεν σηκωνεις χαβαλε πλακα κλπ πρεπει να το λες εξαρχης ουτως ωστε να βαζουμε καποια ορια στις συζητησεις...απ ο,τι εχεις δει εδω μεσα εγω, η Σιλβ, ο Κωστας, η σιχαμενη βριζομαστε και πειραζουμε ΣΥΝΕΧΕΙΑ ο ενας τον αλλο...και στο βαζω με κεφαλαια γιατι στο περσινο φορουμ δεν μπορεις να φανταστεις τι λεγαμε ο ενας για τον αλλο (ειδικα τοτε με την Ελενα-Σιλβ γινοταν το ελα να δεις..)...νομιζω οτι δεν χρειαζεται να κατσω να γραψω ποσες φορες με εχουν δουλεψει ΟΛΟΙ εδω μεσα...αλλα ολοι..δλδ τι να κατσω να κλαψω που με λετε αλκοολικη ή που κανω ορθογραφικα? LaughingΚαι μονο που πληκτρολογω τη προταση γελαω.. Laughing .. νομιζω οτι μετα απο 4 σχεδον χρονια εχουμε αλλη ανεση εδω μεσα..αν κατι τετοιο νιωθεις οτι σε προσβαλει πολυ απλα δεν θα ξαναγινει..το οτι εγραφες χωρις εμοτικον δεν σημαινει κατι..κι εγω πολλες φορες δεν βαζω,δεν σημαινει οτι τα χω παρει, ουτε τηρουμε καποιους κανονες εδω μεσα ουτως ωστε να πω τους αθετησα αρα σου δωσα δικαιωμα..

και ναι το χω πει και θα το ξαναπω οταν καποιος δεν γουσταρει το λεει ξεκαθαρα εδω μεσα...ουτε μπιχτες,ουτε βγαινω εκτος φορουμ ουτε τπτ...δεν ειμαστε 5 χρονων.Αμα ενοχλεισαι να το λες...δεν εχουμε αμεση επαφη,δεν σε βλεπω για να μπορω να καταλαβω...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

Castle Season 5 Spoilers Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 Spoilers   Castle Season 5 Spoilers EmptyΤρι Μαρ 12, 2013 9:58 pm

Οπως ειπα και πιο πανω κατανοητο Ελενη. Εγω τουλαχιστον δεν ειχα καταλαβει πως ειχες ενοχληθει. Αν το ειχα καταλαβει δεν θα το ειχα συνεχισει. Απλα οπως ειπα και πιο πανω δεν θεωρω κατι τετοιο σοβαρο λογο για να ενοχληθει ο οποιοσδηποτε αλλα ο καθενας εχει διαφορετικη οπτικη.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Ιωάννινα

Castle Season 5 Spoilers Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 Spoilers   Castle Season 5 Spoilers EmptyΤρι Μαρ 12, 2013 10:04 pm

Δες λιγο τι απαντησα παραπανω.Με εχεις για ατομο που δεν σηκωνει πλακες;Δεν εχω "βριστει" επανειλλημενα εδω μεσα με ολους σας και ταυτοχρονα γελαμε;Και αυτο την Κυριακη απο ψιλοπλακα ξεκινησε.Αλλα μετα πλακα δεν ηταν.Πλακα ειναι να λεμε τις μαλακιες μας και να γελαμε εκατεροθεν.Οχι να πεφτει γελιο μονοπλευρα.Εμενα για να πω την αληθεια μου φανηκε "ψιλοσυννενοημενο" ολο αυτο.Του στυλ "Παμε να της την πεσουμε για να γελασουμε".Τουλαχιστον ετσι φανηκε.Δεν ηταν η τυπικη πλακα που γινεται εδω μεσα.Τουλαχιστον ετσι το εισεπραξα εγω και αυτο ηταν που με πειραξε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Ιωάννινα

Castle Season 5 Spoilers Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 Spoilers   Castle Season 5 Spoilers EmptyΤρι Μαρ 12, 2013 10:08 pm

Παράθεση :
Απλα οπως ειπα και πιο πανω δεν θεωρω κατι τετοιο σοβαρο λογο για να ενοχληθει ο οποιοσδηποτε αλλα ο καθενας εχει διαφορετικη οπτικη

Κατανοητο,αν και πρεπει να βρεθεις στην απεναντι πλευρα για να κρινεις.Αλλα γι αυτο και σου ειπα οτι δεν θελω να μου ζητησεις καμια συγνωμη.Αμα για σενα δεν ειναι κατι λαθος (απολυτα θεμιτο και σεβαστο) τοτε γιατι να μου ζητησεις συγνωμη;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Castle Season 5 Spoilers Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 Spoilers   Castle Season 5 Spoilers EmptyΤρι Μαρ 12, 2013 10:10 pm

Eleni7 έγραψε:
Δες λιγο τι απαντησα παραπανω.Με εχεις για ατομο που δεν σηκωνει πλακες;Δεν εχω "βριστει" επανειλλημενα εδω μεσα με ολους σας και ταυτοχρονα γελαμε;Και αυτο την Κυριακη απο ψιλοπλακα ξεκινησε.Αλλα μετα πλακα δεν ηταν.Πλακα ειναι να λεμε τις μαλακιες μας και να γελαμε εκατεροθεν.Οχι να πεφτει γελιο μονοπλευρα.Εμενα για να πω την αληθεια μου φανηκε "ψιλοσυννενοημενο" ολο αυτο.Του στυλ "Παμε να της την πεσουμε για να γελασουμε".Τουλαχιστον ετσι φανηκε.Δεν ηταν η τυπικη πλακα που γινεται εδω μεσα.Τουλαχιστον ετσι το εισεπραξα εγω και αυτο ηταν που με πειραξε

Θες την αληθεια?Δεν ειναι παντα ετσι..ειναι πολλες φορες που κανουμε πλακα και σε βλεπω που ψιλοσκαλωνεις οταν η συζητηση γυρναει σε σενα..δηλαδη μπορει να δουλευομαστε ολοι κι αν 2-3 ατομα πουνε κατι παραπανω τα παιρνεις για καποιο λογο, οταν κατι τετοιο το κανουμε με ολους....

δηλαδη οταν βριζαμε και καναμε ντου στη σιχαμενη ποια ηταν η διαφορα?

οταν εγω και η σιχαμενη τρολλαραμε ολες τις ψηφοφοριες του Κωστα ποια ηταν η διαφορα?

Οταν ο Κωστας μας εκλεισε το θρεντ ποια ηταν η διαφορα?

και αλλα παααααααααααρα πολλα τετοια παραδειγματα...

γιατι εσυ με τη σιχαμενη δεν μ εχετε παρει μονοτερμα?

μην το ψαχνεις τωρα τετοιες καφριλες εχουμε κανει απειρες...

και ολοι λιγο ως πολυ μπορει να χουμε εκνευριστει ειτε γιατι το γαμησαμε το αστειο και ψοφησε ειτε γιατι μας παει ολη η μερα γαμησε τα και ξεσπαμε εδω...αλλα αλλο αυτο κι αλλο να απεχεις συνειδητα 3 μερες για τετοιο λογο..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

Castle Season 5 Spoilers Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 Spoilers   Castle Season 5 Spoilers EmptyΤρι Μαρ 12, 2013 10:17 pm

Eleni7 έγραψε:
Δες λιγο τι απαντησα παραπανω.Με εχεις για ατομο που δεν σηκωνει πλακες;Δεν εχω "βριστει" επανειλλημενα εδω μεσα με ολους σας και ταυτοχρονα γελαμε;Και αυτο την Κυριακη απο ψιλοπλακα ξεκινησε.Αλλα μετα πλακα δεν ηταν.Πλακα ειναι να λεμε τις μαλακιες μας και να γελαμε εκατεροθεν.Οχι να πεφτει γελιο μονοπλευρα.

Δες λιγο και εσυ τι απαντησα παραπανω. Εγω τουλαχιστον δεν καταλαβα πως απο ενα σημειο και επειτα ενοχληθηκες. Και ακριβως επειδη εισαι ατομο που γενικα συμμετεχει σε πλακες (και γι αυτο τον λογο και σε συμπεριλαμβανω και εγω σε αυτες οταν συμμετεχω και εγω) δεν υποψιαστηκα πως θα μπορουσες να ενοχληθεις για θεματα τοσο γελοια οσο ηταν αυτα με τα οποια καναμε πλακα προχθες το βραδυ.

Παράθεση :
Εμενα για να πω την αληθεια μου φανηκε "ψιλοσυννενοημενο" ολο αυτο.Του στυλ "Παμε να της την πεσουμε για να γελασουμε".Τουλαχιστον ετσι φανηκε.Δεν ηταν η τυπικη πλακα που γινεται εδω μεσα.Τουλαχιστον ετσι το εισεπραξα εγω και αυτο ηταν που με πειραξε

Σε αυτο δεν ξερω πως να σου απαντησω. Μου φαινεται πολυ τραβηγμενο και μονο να σκεφτεις κατι τετοιο ειδικα οταν μιλαμε για την Κατερινα και εμενα. Λυπαμαι πολυ και μονο που το σκεφτηκες και δεν βρισκω καν και τον λογο για να υποψιαστεις κατι τετοιο. Μιλαμε πολυ καιρο τωρα διαδικτυακα, υπο αυτη την οπτικη μας ξερεις και εμενα και την Κατερινα και τον Κωστα και ολα τα παιδια εδω μεσα που συμμετεχουμε ενεργα και παντα οταν καναμε πλακες ηταν κατι στο οποιο συμμετειχαμε ολοι μαζι και ποτε δεν ηταν κακεντρεχες και ποτε δεν ειχε σκοπο να την πεσουμε ολοι μαζι σε καποιον αλλον και ποσο μαλλον να τον κανουμε να αισθανθει ασχημα. Δεν νομιζω να σου δωσαμε ποτε στο παρελθον τετοια εντυπωση.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Ιωάννινα

Castle Season 5 Spoilers Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 Spoilers   Castle Season 5 Spoilers EmptyΤρι Μαρ 12, 2013 10:18 pm

Παράθεση :

Θες την αληθεια?Δεν ειναι παντα ετσι..ειναι πολλες φορες που κανουμε πλακα και σε βλεπω που ψιλοσκαλωνεις οταν η συζητηση γυρναει σε σενα..δηλαδη μπορει να δουλευομαστε ολοι κι αν 2-3 ατομα πουνε κατι παραπανω τα παιρνεις για καποιο λογο, οταν κατι τετοιο το κανουμε με ολους....

Ποτε δεν εχει γινει αυτο.Ποτε ομως.Λιγες φορες μου την λενε ταυτοχρονα ο Κωστας,η Φιλ ή η Φελια για τα σποιλερς;Με εχεις δει να ενοχλουμαι;Ψαξε οσα ποστ δικα μου θες.Ποτε εχω πειραχτει;Μαλιστα συνεχιζω να ποσταρω το γκιφ με την εκρηξη και συνεχιζεται το αστειακι.Ρε εδω ο Κωστας με λεει Βαζελενη και δεν με πειραζει,πλακα κανουμε τωρα;


Παράθεση :
δηλαδη οταν βριζαμε και καναμε ντου στη σιχαμενη ποια ηταν η διαφορα?

οταν εγω και η σιχαμενη τρολλαραμε ολες τις ψηφοφοριες του Κωστα ποια ηταν η διαφορα?

Οταν ο Κωστας μας εκλεισε το θρεντ ποια ηταν η διαφορα?

και αλλα παααααααααααρα πολλα τετοια παραδειγματα...

γιατι εσυ με τη σιχαμενη δεν μ εχετε παρει μονοτερμα?

Σου ξαναλεω,καμια περιπτωση απο αυτες που μου γραφεις δεν ειναι ιδια.Και θα στο ρωτησω ευθεως με την ελπιδα να εισαι ειλικρινης επειδη το σχολιασα και δεν μου το απαντησες.Το ειχατε συζητησει απο πριν να το κανετε;Εγω να ξερεις οτι οτι και να πεις θα σε πιστεψω.



Παράθεση :
και ολοι λιγο ως πολυ μπορει να χουμε εκνευριστει ειτε γιατι το γαμησαμε το αστειο και ψοφησε ειτε γιατι μας παει ολη η μερα γαμησε τα και ξεσπαμε εδω...αλλα αλλο αυτο κι αλλο να απεχεις συνειδητα 3 μερες για τετοιο λογο..

Στο φορουμ δεν μπηκα 1ο) επειδη την Δευτερα ειχα 6 ωρες μαθημα και 6 ωρες διαβασμα,οπως 6 ωρες ειχα και σημερα.Τα ιδια και την Κυριακη μονο που εκει χτυπησα 8ωρο.2)Δεν μπηκα επειδη δεν ηθελα να κανουμε την κουβεντα που κανουμε τωρα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Castle Season 5 Spoilers
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 100Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3 ... 50 ... 100  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Castle Season 6 Spoilers
» Castle Season 6 Spoilers
» Castle Season 6 Spoilers
» Castle Season 5 Spoilers
» Castle Season 7 Spoilers

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Εδώ καιγόμαστε :: Castle-
Μετάβαση σε: