Telestars Boards
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Όταν το Σινεμά Λέγεται Ζωή.

Πήγαινε κάτω 
5 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
filareti
Ύαινα
filareti


Αριθμός μηνυμάτων : 5233
Ημερομηνία εγγραφής : 12/04/2010
Τόπος : αλλού

Όταν το Σινεμά Λέγεται Ζωή.  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Όταν το Σινεμά Λέγεται Ζωή.    Όταν το Σινεμά Λέγεται Ζωή.  - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Ιαν 26, 2013 3:53 pm

Ωραιο τοπικ.

felia έγραψε:
xezoulina έγραψε:
την εχω κατεβασμενη τη τριλογια το χα ξεκινησει μια φορα, αλλα κατι προεκυψε και δεν τη τελειωσα...

Ντροπη σου ρε!

Ουτε εγω το εχω δει sfirizi Και πρεπει να ομολογησω οτι πανω απο μια φορα ξεκινησα την 1η,αλλα βαρεθηκα και τη σταματησα Embarassed Laughing Εχει υπεροχη μουσικη ομως.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

Όταν το Σινεμά Λέγεται Ζωή.  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Όταν το Σινεμά Λέγεται Ζωή.    Όταν το Σινεμά Λέγεται Ζωή.  - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Ιαν 26, 2013 4:10 pm

filareti έγραψε:
Ωραιο τοπικ.

felia έγραψε:
xezoulina έγραψε:
την εχω κατεβασμενη τη τριλογια το χα ξεκινησει μια φορα, αλλα κατι προεκυψε και δεν τη τελειωσα...

Ντροπη σου ρε!

Ουτε εγω το εχω δει [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] Και πρεπει να ομολογησω οτι πανω απο μια φορα ξεκινησα την 1η,αλλα βαρεθηκα και τη σταματησα Embarassed Laughing Εχει υπεροχη μουσικη ομως.


ΦΤΟΥ ΣΟΥ ΚΑΙ ΣΕΝΑ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
filareti
Ύαινα
filareti


Αριθμός μηνυμάτων : 5233
Ημερομηνία εγγραφής : 12/04/2010
Τόπος : αλλού

Όταν το Σινεμά Λέγεται Ζωή.  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Όταν το Σινεμά Λέγεται Ζωή.    Όταν το Σινεμά Λέγεται Ζωή.  - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Ιαν 26, 2013 5:42 pm

apaksio lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Όταν το Σινεμά Λέγεται Ζωή.
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Γενικά :: Cinema-
Μετάβαση σε: