Telestars Boards
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Ο 3ος Νόμος του Πάνου Κοκκινόπουλου

Πήγαινε κάτω 
+11
Τέρψη
dorinaki
marion
nicole878
filareti
λενακι!
elina
katroulina
mkostas
john@kos
SophiaSonia21
15 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
filareti
Ύαινα
filareti


Αριθμός μηνυμάτων : 5233
Ημερομηνία εγγραφής : 12/04/2010
Τόπος : αλλού

Ο 3ος Νόμος του Πάνου Κοκκινόπουλου - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο 3ος Νόμος του Πάνου Κοκκινόπουλου   Ο 3ος Νόμος του Πάνου Κοκκινόπουλου - Σελίδα 7 EmptyΤετ Μαρ 23, 2011 3:00 pm

mkostas έγραψε:

Για τα υπόλοιπα συμφωνώ απόλυτα μαζί σου. (πρέπει να το κοιτάξω αυτό)

pppppppp Και γω οπωσδηποτε,γιατι αμα εχω φτασει στο σημειο να εκφραζω αποψεις με τις οποιες συμφωνεις απολυτως,κατι δεν παει καλα... lol!

Παντως δε νομιζω οτι ηταν η πλοκη το προβλημα..ισα ισα που ειναι πρωτοτυπη κι ενδιαφερουσα ιδεα.Αλλά δεν ξερω... ισως να εφταιγε που δεν μπορουσα να δω με ιδιαιτερη συμπαθεια καποιο χαρακτηρα.Ισως που ο βασικος πρωταγωνιστης μου κανει λιγο ξενερωτος προσωπικα αν και τον αναγνωριζω ως καλο ηθοποιο.Ισως το ολο στησιμο της ιστοριας να μη μου καθοταν καλα...τι να πω.

Καλα θα ηταν να επεστρεφε ο Κοκκινοπουλος με κατι,αλλα οπως πανε τα οικονομικα χλωμο...μονο το 50-50 ξαναρχισε που ειναι αλλη μια απο τις σειρες που αρεσε σε πολλους,αλλά σε μενα δεν εκανε καθολου κλικ.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την filareti στις Τετ Μαρ 23, 2011 3:02 pm, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mkostas
Admin
mkostas


Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010
Ηλικία : 32

Ο 3ος Νόμος του Πάνου Κοκκινόπουλου - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο 3ος Νόμος του Πάνου Κοκκινόπουλου   Ο 3ος Νόμος του Πάνου Κοκκινόπουλου - Σελίδα 7 EmptyΤετ Μαρ 23, 2011 3:02 pm

Α καλά αυτό με τους χαρακτήρες ναι. Ήταν όλοι πάρε τον έναν και χτύπα τον άλλον. Αλλά αυτό μ'άρεσε gelio Έχω δει και χειρότερα dunato gelio
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://telestarsboards.forumgreek.com
dorinaki
Πορνίδιο
dorinaki


Αριθμός μηνυμάτων : 5608
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 28

Ο 3ος Νόμος του Πάνου Κοκκινόπουλου - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο 3ος Νόμος του Πάνου Κοκκινόπουλου   Ο 3ος Νόμος του Πάνου Κοκκινόπουλου - Σελίδα 7 EmptyΤετ Μαρ 23, 2011 4:09 pm

Πετάγομαι σαν τσουτσού και λέω..Ότι τα Μαύρα Μεσάνυχτα είναι από τις πιο αγαπημένες μου σειρές...μπορεί και η πιο αγαπημένη Laughing Παίζει να την εχω δει 4,5 φορές και δεν έχω χάσει ούτε ένα επεισόδιο cheers Μόνο το τέλος με χάλασεεεε Rolling Eyes
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mkostas
Admin
mkostas


Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010
Ηλικία : 32

Ο 3ος Νόμος του Πάνου Κοκκινόπουλου - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο 3ος Νόμος του Πάνου Κοκκινόπουλου   Ο 3ος Νόμος του Πάνου Κοκκινόπουλου - Σελίδα 7 EmptyΤετ Μαρ 23, 2011 4:24 pm

Δορίνα ώρες ώρες οι κρίσεις καλού γούστου που σε πιάνουν με τρομάζουν gelio Δεν θα καταλάβω ποτέ πως από τη χήρα, τα μαύρα μεσάνυχτα και τη Ροζάριο πας στο General hospital, τη τόλμη και γοητεία και το gossip girl gelio

Εμένα το τέλος δεν ξέρω αν μ'άρεσε ή όχι. Βασικά με ανοιχτά τέλη πάντα αυτό παθαίνω. Από τη μια μ'αρέσει σαν ιδέα απ'την άλλη με ενοχλεί να μην ξέρω τι έγινε. Απλά σε αυτή τη περίπτωση αν τέλειωνε και ήταν όλα ωραία και καλά θα μου φαινόταν ξενέρωτο. Όπως επίσης θα μου φαινόταν ξενέρωτο αν έδειχνε την έκρηξη και πέθαιναν όλοι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://telestarsboards.forumgreek.com
dorinaki
Πορνίδιο
dorinaki


Αριθμός μηνυμάτων : 5608
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 28

Ο 3ος Νόμος του Πάνου Κοκκινόπουλου - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο 3ος Νόμος του Πάνου Κοκκινόπουλου   Ο 3ος Νόμος του Πάνου Κοκκινόπουλου - Σελίδα 7 EmptyΤετ Μαρ 23, 2011 4:35 pm

Ούτε εγώ θα το καταλάβω ποτεεεε dunato gelio dunato gelio
Κοίτα όσον αφορά το τέλος..Θυμάμαι τότε την επόμενη μερά από το τελευταίο επεισόδιο δείχνανε στο πρωινό το πάρτυ που είχαν μαζευτεί όλοι οι συντελέστης και είχαν ρωτήσει εναν από τους σεναριογραφους,αυτόν που έκανε τον Λάζαρο..Τί τελικά έγινε..Και λέει πιστεύω ότι πέθαναν όλοι gelio gelio gelio Ποτέ μου δεν έβγαλα άκρη..Παρακολουθώντας πάντως αυτό το εργο αντιπάθησα παρααααααα πολύ την Σκαφιδα gelio gelio Μου έχει μείνει μεχρι τώρα αυτός ο βλαμμένος χαρακτήρας της παρθενοπιπίτσας που όποτε της φωνάζανε έβαζε τα κλάματα και κλειδωνότανε στο δωμάτιο 19 χρονών γομάρα gelio και είναι ενας από τους λόγους που την μισω και στο Νησί..Δεν ξέρω γιατί gelio gelio gelio
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mkostas
Admin
mkostas


Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010
Ηλικία : 32

Ο 3ος Νόμος του Πάνου Κοκκινόπουλου - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο 3ος Νόμος του Πάνου Κοκκινόπουλου   Ο 3ος Νόμος του Πάνου Κοκκινόπουλου - Σελίδα 7 EmptyΤετ Μαρ 23, 2011 4:53 pm

Ρεεεεεε εμένα μ'άρεσε πάρα πολύ ο ρόλος της εκεί. Καμιά σχέση με τη ξενέρωτη γίδα που παίζει στο Νησί.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://telestarsboards.forumgreek.com
dorinaki
Πορνίδιο
dorinaki


Αριθμός μηνυμάτων : 5608
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 28

Ο 3ος Νόμος του Πάνου Κοκκινόπουλου - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο 3ος Νόμος του Πάνου Κοκκινόπουλου   Ο 3ος Νόμος του Πάνου Κοκκινόπουλου - Σελίδα 7 EmptyΤετ Μαρ 23, 2011 5:05 pm

Tί σ'άρεσε ακριβώς??Το ψευτοgothic αλλα κακομαθημενη μπεμπέκα ? gelio gelio gelio
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Νάγια




Αριθμός μηνυμάτων : 385
Ημερομηνία εγγραφής : 02/12/2010
Ηλικία : 32

Ο 3ος Νόμος του Πάνου Κοκκινόπουλου - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο 3ος Νόμος του Πάνου Κοκκινόπουλου   Ο 3ος Νόμος του Πάνου Κοκκινόπουλου - Σελίδα 7 EmptyΤετ Μαρ 23, 2011 8:23 pm

Φιλαρετη, παλι καλα που υπαρχει αλλη μια σαν εμενα στην ελλαδα! ειχα αρχισει να πιστευω οτι εχω καποιο προβλημα που ημουν ο μοναδικος ανθρωπος απο τους γνωστους μου που δεν εβλεπαν τα μαυρα μεσανυχτα!κι εμενα για κα ποιο λογο δεν μου κινησαν το ενδιαφερον ... βασικα τωρα που το σκεφτομαι, ουτε το ευτυχισμενοι μαζι μου αρεσε, ουτε το LAPD! Να ανησυχω σοβαρα?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mkostas
Admin
mkostas


Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010
Ηλικία : 32

Ο 3ος Νόμος του Πάνου Κοκκινόπουλου - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο 3ος Νόμος του Πάνου Κοκκινόπουλου   Ο 3ος Νόμος του Πάνου Κοκκινόπουλου - Σελίδα 7 EmptyΤετ Μαρ 23, 2011 9:04 pm

Α αυτά τα δύο δεν άρεσαν ούτε σε μένα. Το Ευτυχισμένοι μαζί το περίμενα πατάτα και τελικά ήταν συμπαθητικό αλλά όχι τόσο ώστε να το δω. Και το LAPD ενώ από το trailer περίμενα να δω ΤΗ σειρά, απογοητεύτηκα. Σειρές με τόσο τρελές καταστάσεις συνήθως μου φαίνονται ή υπερθεϊκές ή υπεργελοίες. Αυτή μου φάνηκε υπεράνευρη και υπερβαρετή. Στα τεράστια πλην της σειράς ο παντελώς ατάλαντος Χρυσοστόμου και η παντελώς ατάλαντη παρτενέρ του. Η κόρη του Μηχαϊλίδη... Απαπαπαπαπα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://telestarsboards.forumgreek.com
Νάγια




Αριθμός μηνυμάτων : 385
Ημερομηνία εγγραφής : 02/12/2010
Ηλικία : 32

Ο 3ος Νόμος του Πάνου Κοκκινόπουλου - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο 3ος Νόμος του Πάνου Κοκκινόπουλου   Ο 3ος Νόμος του Πάνου Κοκκινόπουλου - Σελίδα 7 EmptyΤετ Μαρ 23, 2011 9:19 pm

πωπω τι μου το θυμισες το αγγουρι? ευτυχως που δεν την ξαναειδα πουθενα απο τοτε!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Ο 3ος Νόμος του Πάνου Κοκκινόπουλου
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 7 από 8Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Η καλύτερη σειρά του Κοκκινόπουλου

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Τηλεόραση :: Γενικές συζητήσεις-
Μετάβαση σε: