Telestars Boards
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 SPOILERS!!!

Πήγαινε κάτω 
+4
mkostas
Eleni7
filareti
felia
8 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 17, 18, 19
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Silv
Στην αγκαλιά του Πιρουλίτο!
Silv


Αριθμός μηνυμάτων : 7389
Ημερομηνία εγγραφής : 24/04/2010
Ηλικία : 34

SPOILERS!!! - Σελίδα 19 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: SPOILERS!!!   SPOILERS!!! - Σελίδα 19 EmptyΔευ Μάης 06, 2019 3:18 pm

Παράθεση :
dunato gelio dunato gelio dunato gelio 

Πως ξεχωριζουν οι ευαισθητοι ανθρωποι.

Τεσπα.

Το μονο που με συγκινησε (σε εισαγωγικα) ειναι πως πεθανε παλι δεμενη με αλυσιδες ενω παλια ηταν σκλαβα.
Κατα τα αλλα ολο αυτο γινεται για να γυρισει το ματι της Ντανι. Αλλιως who cares dunato gelio

Δεν με στεναχώρησε/συγκίνησε. Μου φάνηκε κάπως φρικιαστικό που έτσι απλά τα κομμάτια της έπεσαν πάνω από τις πύλες σαν να ήταν σκουπίδι. Τύπου "της κόψαμε το κεφάλι και σας την πετάμε πίσω ". Ίου.


Παράθεση :
Προβλεπω παντως την φαση με την θεια και το ανηψι να βγαινει αληθινη Laughing

Έχω συμφιλιωθεί με αυτήν την ιδέα, από όταν έλεγαν οι θεωρίες ότι ο Azor Ahai θα μαχαιρώσει στην καρδιά τη γυναίκα του και μπλα μπλα.

Τέλος πάντων, δεν με χαλάει και πολύ, αρκεί να αποδοθεί σωστά και να βγάζει ένα κάποιο νόημα.  dunato gelio


Παράθεση :
Ενω τοσο καιρο σου ειχε δωσει διαφορετικη εικονα ας πουμε; Laughing

Ε, όχι σε σημείο τύπου "μόλις έστειλε να με σκοτώσουν, αλλά εγώ, τι να γίνει, είμαι καταδικασμένος να την αγαπώ, και θα τη σώσω και θα φύγουμε κάπου μακριά, να ζήσουμε μαζί". Δεν μου φαίνεται σωστή εξέλιξη του χαρακτήρα και του story του, ούτε συνάδει με τα πρόσφατα δείγματα που έχει δώσει. Από την άλλη, το να θυσιαστεί μαζί της, συνειδητοποιώντας όμως ότι πρέπει εκείνη να πεθάνει, μου φαίνεται πιο νορμάλ και ταιριαστό τέλος τόσο της ιστορίας του όσο και του άρρωστου και "θανάσιμου" έρωτά τους (ξερνάω λίγο, αλλά τεσπα).

Και μην μου υπενθυμίσεις ότι δεν θα ήταν το μόνο που δεν θα έβγαζε νόημα dunato gelio , διότι αν το πάμε έτσι, δεν πρέπει να σχολιάζουμε τίποτα πλέον. dunato gelio
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

SPOILERS!!! - Σελίδα 19 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: SPOILERS!!!   SPOILERS!!! - Σελίδα 19 EmptyΔευ Μάης 06, 2019 3:39 pm

Silv έγραψε:

Παράθεση :
Προβλεπω παντως την φαση με την θεια και το ανηψι να βγαινει αληθινη Laughing

Έχω συμφιλιωθεί με αυτήν την ιδέα, από όταν έλεγαν οι θεωρίες ότι ο Azor Ahai θα μαχαιρώσει στην καρδιά τη γυναίκα του και μπλα μπλα.





Aν ετσι το καταληξουν το θεωρω πολυ πιθανο να ειναι καμια παραλληλη σκηνη με τον Τζον να την σκοτωνει κοντα στον Θρονο οπως καποτε ο Τζειμι σκοτωσε τον πατερα της.

Παράθεση :

Τέλος πάντων, δεν με χαλάει και πολύ, 

Αντε καλε...εκπλησσομαι  dunato gelio dunato gelio

Παράθεση :
αρκεί να αποδοθεί σωστά και να βγάζει ένα κάποιο νόημα.  dunato gelio 


Καλόπιασμα Καλόπιασμα Καλόπιασμα


Παράθεση :

Ε, όχι σε σημείο τύπου "μόλις έστειλε να με σκοτώσουν, αλλά εγώ, τι να γίνει, είμαι καταδικασμένος να την αγαπώ, και θα τη σώσω και θα φύγουμε κάπου μακριά, να ζήσουμε μαζί". Δεν μου φαίνεται σωστή εξέλιξη του χαρακτήρα και του story του, ούτε συνάδει με τα πρόσφατα δείγματα που έχει δώσει. Από την άλλη, το να θυσιαστεί μαζί της, συνειδητοποιώντας όμως ότι πρέπει εκείνη να πεθάνει, μου φαίνεται πιο νορμάλ και ταιριαστό τέλος τόσο της ιστορίας του όσο και του άρρωστου και "θανάσιμου" έρωτά τους (ξερνάω λίγο, αλλά τεσπα).


Τι να σου πω τωρα. Το θεωρω εξισου πιθανο να ειναι καμμενο χαρτι ο τυπος με το να κανουν την ανατροπη και στο τελος να ειναι αυτος που θα την σκοτωσει. 
Ας ριξουν το κερμα και οτι βγει...κορωνα η γραμματα ενα πραγμα.

Ομως ετσι κι αλλιως τοσες σεζον που επρεπε να δειξουν καποια πραγματα για τον χαρακτηρα του μας επρηξαν με την εμμονη του με την Σερσι. Οποτε δεν μπορω να πω πως εχει κανει και τοσο ιδιαιτερη προοδο σαν χαρακτηρας. Αβουλος ηταν μεχρι την 8η σεζον και ακομα και τωρα προσπαθησαν μεσα σε 2 επεισοδια να δειξουν και καλα το character development του ενω επρεπε να το εχουν κανει σε τουλαχιστον 2 σεζον πριν.


Παράθεση :

Και μην μου υπενθυμίσεις ότι δεν θα ήταν το μόνο που δεν θα έβγαζε νόημα dunato gelio , διότι αν το πάμε έτσι, δεν πρέπει να σχολιάζουμε τίποτα πλέον. dunato gelio


Συ ειπας  dunato gelio dunato gelio dunato gelio
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Silv
Στην αγκαλιά του Πιρουλίτο!
Silv


Αριθμός μηνυμάτων : 7389
Ημερομηνία εγγραφής : 24/04/2010
Ηλικία : 34

SPOILERS!!! - Σελίδα 19 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: SPOILERS!!!   SPOILERS!!! - Σελίδα 19 EmptyΔευ Μάης 06, 2019 3:44 pm

felia έγραψε:

Aν ετσι το καταληξουν το θεωρω πολυ πιθανο να ειναι καμια παραλληλη σκηνη με τον Τζον να την σκοτωνει κοντα στον Θρονο οπως καποτε ο Τζειμι σκοτωσε τον πατερα της.

Καθώς η Καλήσι φωνάζει σατανικά "burn them all".  dunato gelio  dunato gelio

Συγγνώμη, αλλά κλαίω  dunato gelio  dunato gelio  dunato gelio  dunato gelio


Παράθεση :
Αντε καλε...εκπλησσομαι  dunato gelio dunato gelio

dunato gelio


Παράθεση :
Ομως ετσι κι αλλιως τοσες σεζον που επρεπε να δειξουν καποια πραγματα για τον χαρακτηρα του μας επρηξαν με την εμμονη του με την Σερσι. Οποτε δεν μπορω να πω πως εχει κανει και τοσο ιδιαιτερη προοδο σαν χαρακτηρας. Αβουλος ηταν μεχρι την 8η σεζον και ακομα και τωρα προσπαθησαν μεσα σε 2 επεισοδια να δειξουν και καλα το character development του ενω επρεπε να το εχουν κανει σε τουλαχιστον 2 σεζον πριν.

Ντάξει, έτσι κι έτσι. Εγώ διέκρινα μια μικρή πρόοδο. Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

SPOILERS!!! - Σελίδα 19 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: SPOILERS!!!   SPOILERS!!! - Σελίδα 19 EmptyΔευ Μάης 06, 2019 4:01 pm

Silv έγραψε:
felia έγραψε:

Aν ετσι το καταληξουν το θεωρω πολυ πιθανο να ειναι καμια παραλληλη σκηνη με τον Τζον να την σκοτωνει κοντα στον Θρονο οπως καποτε ο Τζειμι σκοτωσε τον πατερα της.

Καθώς η Καλήσι φωνάζει σατανικά "burn them all".  dunato gelio  dunato gelio

Συγγνώμη, αλλά κλαίω  dunato gelio  dunato gelio  dunato gelio  dunato gelio

Πιο πιθανο να ειναι μπροστα στον Θρονο. 
Μην σου πω πως θα δειξουν και την κλισεδια να προσπαθησει η αλλη να αγγιξει τον θρονο καθως πεθαινει...τοσο κοντα μα τοσο μακρια  dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio


Παράθεση :




Ντάξει, έτσι κι έτσι. Εγώ διέκρινα μια μικρή πρόοδο. Laughing


Απο το τιποτα  dunato gelio
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Silv
Στην αγκαλιά του Πιρουλίτο!
Silv


Αριθμός μηνυμάτων : 7389
Ημερομηνία εγγραφής : 24/04/2010
Ηλικία : 34

SPOILERS!!! - Σελίδα 19 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: SPOILERS!!!   SPOILERS!!! - Σελίδα 19 EmptyΔευ Μάης 06, 2019 4:06 pm

felia έγραψε:

Πιο πιθανο να ειναι μπροστα στον Θρονο. 
Μην σου πω πως θα δειξουν και την κλισεδια να προσπαθησει η αλλη να αγγιξει τον θρονο καθως πεθαινει...τοσο κοντα μα τοσο μακρια  dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio

Να σου πω, μην το γελάς το τελευταίο, γιατί θα δένει και με το vision της, που πήγε να αγγίξει τον θρόνο, αλλά τελικά βγήκε βόρεια του τείχους, στην πλευρά των νεκρών, να κάνει παρέα με τον πεθαμένο Ντρόγκο και το πεθαμένο μωρό της.

Έλα, εντάξει, αποκωδικοποιήσαμε και το όραμά της, τελείωσε.  dunato gelio
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

SPOILERS!!! - Σελίδα 19 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: SPOILERS!!!   SPOILERS!!! - Σελίδα 19 EmptyΔευ Μάης 06, 2019 4:09 pm

Silv έγραψε:
felia έγραψε:

Πιο πιθανο να ειναι μπροστα στον Θρονο. 
Μην σου πω πως θα δειξουν και την κλισεδια να προσπαθησει η αλλη να αγγιξει τον θρονο καθως πεθαινει...τοσο κοντα μα τοσο μακρια  dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio

Να σου πω, μην το γελάς το τελευταίο, γιατί θα δένει και με το vision της, που πήγε να αγγίξει τον θρόνο, αλλά τελικά βγήκε βόρεια του τείχους, στην πλευρά των νεκρών, να κάνει παρέα με τον πεθαμένο Ντρόγκο και το πεθαμένο μωρό της.

Έλα, εντάξει, αποκωδικοποιήσαμε και το όραμά της, τελείωσε.  dunato gelio


Σου εχω κι αλλο...ο Ντρογκον θα εχει καψει και το Red Keep και θα εχει μεινει μονο ο Θρονος ορθιος. Και ετσι θα κολλησει και το vision του Μπραν με τον Δρακο πανω απο το KL και το δικο της που η αιθουσα με τον θρονο ηταν κατεστραμμενη με το χιονι και τις σταχτες παντου.  dunato gelio dunato gelio dunato gelio

Ειδες μια χαρα...ολα τα βρηκαμε  dunato gelio dunato gelio dunato gelio
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Silv
Στην αγκαλιά του Πιρουλίτο!
Silv


Αριθμός μηνυμάτων : 7389
Ημερομηνία εγγραφής : 24/04/2010
Ηλικία : 34

SPOILERS!!! - Σελίδα 19 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: SPOILERS!!!   SPOILERS!!! - Σελίδα 19 EmptyΔευ Μάης 06, 2019 4:12 pm

dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

SPOILERS!!! - Σελίδα 19 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: SPOILERS!!!   SPOILERS!!! - Σελίδα 19 EmptyΤρι Μάης 21, 2019 1:48 pm

Silv έγραψε:
felia έγραψε:

Aν ετσι το καταληξουν το θεωρω πολυ πιθανο να ειναι καμια παραλληλη σκηνη με τον Τζον να την σκοτωνει κοντα στον Θρονο οπως καποτε ο Τζειμι σκοτωσε τον πατερα της.

felia έγραψε:


Πιο πιθανο να ειναι μπροστα στον Θρονο. 
Μην σου πω πως θα δειξουν και την κλισεδια να προσπαθησει η αλλη να αγγιξει τον θρονο καθως πεθαινει...τοσο κοντα μα τοσο μακρια  dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio

Silv έγραψε:

Να σου πω, μην το γελάς το τελευταίο, γιατί θα δένει και με το vision της, που πήγε να αγγίξει τον θρόνο, αλλά τελικά βγήκε βόρεια του τείχους, στην πλευρά των νεκρών, να κάνει παρέα με τον πεθαμένο Ντρόγκο και το πεθαμένο μωρό της.

Έλα, εντάξει, αποκωδικοποιήσαμε και το όραμά της, τελείωσε.  dunato gelio

felia έγραψε:


Σου εχω κι αλλο...ο Ντρογκον θα εχει καψει και το Red Keep και θα εχει μεινει μονο ο Θρονος ορθιος. Και ετσι θα κολλησει και το vision του Μπραν με τον Δρακο πανω απο το KL και το δικο της που η αιθουσα με τον θρονο ηταν κατεστραμμενη με το χιονι και τις σταχτες παντου.  dunato gelio dunato gelio dunato gelio

Ειδες μια χαρα...ολα τα βρηκαμε  dunato gelio dunato gelio dunato gelio



lmao lmao lmao lmao lmao lmao lmao lmao lmao lmao lmao lmao lmao lmao lmao lmao lmao
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Silv
Στην αγκαλιά του Πιρουλίτο!
Silv


Αριθμός μηνυμάτων : 7389
Ημερομηνία εγγραφής : 24/04/2010
Ηλικία : 34

SPOILERS!!! - Σελίδα 19 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: SPOILERS!!!   SPOILERS!!! - Σελίδα 19 EmptyΤρι Μάης 21, 2019 2:53 pm

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing dunato gelio dunato gelio
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
SPOILERS!!!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 19 από 19Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 17, 18, 19
 Παρόμοια θέματα
-
» Spoilers 36-40
» Spoilers 59-68
» Spoilers
» Spoilers 31-35
» Επ. 42 για το πορνοδορινάκι (spoilers)

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Εδώ καιγόμαστε :: Game of Thrones-
Μετάβαση σε: