Telestars Boards
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 SPOILERS!!!

Πήγαινε κάτω 
+4
mkostas
Eleni7
filareti
felia
8 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 17, 18, 19  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

SPOILERS!!! - Σελίδα 18 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: SPOILERS!!!   SPOILERS!!! - Σελίδα 18 EmptyΔευ Απρ 15, 2019 6:53 am

Προμο για το επομενο.

Το βαζω εδω για να μην γκρινιαζει η Ελενη Laughing

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

SPOILERS!!! - Σελίδα 18 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: SPOILERS!!!   SPOILERS!!! - Σελίδα 18 EmptyΔευ Απρ 22, 2019 5:51 am

Promo & Featurette για το επομενο.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

SPOILERS!!! - Σελίδα 18 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: SPOILERS!!!   SPOILERS!!! - Σελίδα 18 EmptyΔευ Απρ 29, 2019 7:57 am

Προμο και featurette για το 8χ04

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

SPOILERS!!! - Σελίδα 18 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: SPOILERS!!!   SPOILERS!!! - Σελίδα 18 EmptyΚυρ Μάης 05, 2019 10:36 pm

Λοιπον μιας και εδω ειναι η θεματικη ενοτητα για σποιλερς δεν βαζω ταγκς. Διαβαστε με δικη σας ευθυνη  Laughing

ΣΠΟΙΛΕΡ ΛΟΙΠΟΝ.


Tα σποιλερς που κυκλοφορουν πιο εντονα και ολοι μιλανε για αυτα ειναι τα εξης:

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Εγιναν διαρροες λοιπον για το 4ο επεισοδιο. 

Με μια φωτο με τον Τζειμι και την Μπριεν να κανουν σεξ και με ενα βιντεακι με την εκτελεση της Μισαντει. 



Που βασικα συμπιπτει με αυτα τα σποιλερ. Και ολοι ειναι στα καγκελα.

Και λενε πως στο τελος ο Τζον καταληγει ξανα στον τοιχο στην φρουρα σαν ο 1000ος Lord commander.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Silv
Στην αγκαλιά του Πιρουλίτο!
Silv


Αριθμός μηνυμάτων : 7389
Ημερομηνία εγγραφής : 24/04/2010
Ηλικία : 34

SPOILERS!!! - Σελίδα 18 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: SPOILERS!!!   SPOILERS!!! - Σελίδα 18 EmptyΚυρ Μάης 05, 2019 11:46 pm

Δεν αντιστάθηκα και μπήκα, αλλά ειλικρινά (με πολλή προσπάθεια) διάβασα μόνο αυτό:

Παράθεση :
Εγιναν διαρροες λοιπον για το 4ο επεισοδιο.

Με μια φωτο με τον Τζειμι και την Μπριεν να κανουν σεξ και με ενα βιντεακι με την εκτελεση της Μισαντει.

affraid scratch

Πρώτον, μου αρέσουν Τζέιμι - Μπριέν, αλλά για κάποιο λόγο μου φαίνεται φοβερά αστείο όταν τους σκέφτομαι να κάνουν σεξ. dunato gelio dunato gelio dunato gelio Ούτε καν να φιλιούνται βασικά. dunato gelio dunato gelio dunato gelio Μπορεί, όμως, και να μου αρέσει τελικά η σκηνή.

Δεύτερον, δεν ξέρω τι και πώς με Μισάντεϊ (βέβαια, βλέπω το βουνό από πίσω στο thumbnail, αν δεν κάνω λάθος), αλλά σόρι κιόλας, άχρηστη μου φαινόταν εδώ και πόσες σεζόν. Προσωπικά, σκασίλα μου. Laughing

Κατά τα άλλα, θα προσπαθήσω να αντισταθώ στα spoilers μέχρι το τέλος, γιατί αν είναι μούφες όσα θα γίνουν, τουλάχιστον να ξεγελαστώ με το σοκ της ανατροπής, όπως στο 3, για να μου μείνει καλή αίσθηση. Laughing Laughing dunato gelio dunato gelio
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Silv
Στην αγκαλιά του Πιρουλίτο!
Silv


Αριθμός μηνυμάτων : 7389
Ημερομηνία εγγραφής : 24/04/2010
Ηλικία : 34

SPOILERS!!! - Σελίδα 18 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: SPOILERS!!!   SPOILERS!!! - Σελίδα 18 EmptyΔευ Μάης 06, 2019 12:22 am

Βασικά, ανασκευάζω λίγο σε αυτό:

Silv έγραψε:

Δεύτερον, δεν ξέρω τι και πώς με Μισάντεϊ (βέβαια, βλέπω το βουνό από πίσω στο thumbnail, αν δεν κάνω λάθος), αλλά σόρι κιόλας, άχρηστη μου φαινόταν εδώ και πόσες σεζόν. Προσωπικά, σκασίλα μου. Laughing

Είδα τη σκηνή και ok, δεν ήταν τόσο σκασίλα μου, γιατί ήταν απαίσιος ο τρόπος, που έτσι όπως την αποκεφάλισε το τέρας, έπεσε και το κεφάλι της και το σώμα της εκεί από κάτω. pale
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Silv
Στην αγκαλιά του Πιρουλίτο!
Silv


Αριθμός μηνυμάτων : 7389
Ημερομηνία εγγραφής : 24/04/2010
Ηλικία : 34

SPOILERS!!! - Σελίδα 18 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: SPOILERS!!!   SPOILERS!!! - Σελίδα 18 EmptyΔευ Μάης 06, 2019 2:49 pm

felia έγραψε:

Tα σποιλερς που κυκλοφορουν πιο εντονα και ολοι μιλανε για αυτα ειναι τα εξης:

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Εγιναν διαρροες λοιπον για το 4ο επεισοδιο. 

Με μια φωτο με τον Τζειμι και την Μπριεν να κανουν σεξ και με ενα βιντεακι με την εκτελεση της Μισαντει. 



Που βασικα συμπιπτει με αυτα τα σποιλερ. Και ολοι ειναι στα καγκελα.

Και λενε πως στο τελος ο Τζον καταληγει ξανα στον τοιχο στην φρουρα σαν ο 1000ος Lord commander.

Εντάξει, αφού είδα και το 4ο επεισόδιο, ήρθα να τα διαβάσω, δεν κρατήθηκα. Laughing

Επίσης, σε σχόλιο στο youtube με spoilers από reddit, που ταιριάζουν μέσες άκρες με τα παραπάνω, διάβασα ότι ο Τζέιμι θα πεθάνει μαζί με τη Σέρσεϊ από dragon fire, καθώς τη βοηθάει να διαφύγει από το KL (;;; ). Θα μου ήταν προτιμότερο και πιο λογικό, βέβαια, να την οδηγεί σκοπίμως (και μαζί και τον εαυτό του) στον θάνατο, παρά όντως να προσπαθεί να τη σώσει, διότι διαφορετικά αποδεικνύεται απλώς ένας ηλίθιος.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

SPOILERS!!! - Σελίδα 18 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: SPOILERS!!!   SPOILERS!!! - Σελίδα 18 EmptyΔευ Μάης 06, 2019 2:50 pm

Silv έγραψε:
Βασικά, ανασκευάζω λίγο σε αυτό:

Silv έγραψε:

Δεύτερον, δεν ξέρω τι και πώς με Μισάντεϊ (βέβαια, βλέπω το βουνό από πίσω στο thumbnail, αν δεν κάνω λάθος), αλλά σόρι κιόλας, άχρηστη μου φαινόταν εδώ και πόσες σεζόν. Προσωπικά, σκασίλα μου. Laughing

Είδα τη σκηνή και ok, δεν ήταν τόσο σκασίλα μου, γιατί ήταν απαίσιος ο τρόπος, που έτσι όπως την αποκεφάλισε το τέρας, έπεσε και το κεφάλι της και το σώμα της εκεί από κάτω. pale

dunato gelio dunato gelio dunato gelio 

Πως ξεχωριζουν οι ευαισθητοι ανθρωποι.

Τεσπα.

Το μονο που με συγκινησε (σε εισαγωγικα) ειναι πως πεθανε παλι δεμενη με αλυσιδες ενω παλια ηταν σκλαβα.
Κατα τα αλλα ολο αυτο γινεται για να γυρισει το ματι της Ντανι. Αλλιως who cares dunato gelio
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

SPOILERS!!! - Σελίδα 18 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: SPOILERS!!!   SPOILERS!!! - Σελίδα 18 EmptyΔευ Μάης 06, 2019 2:54 pm

Silv έγραψε:


Επίσης, σε σχόλιο στο youtube με spoilers από reddit, που ταιριάζουν μέσες άκρες με τα παραπάνω, διάβασα ότι ο Τζέιμι θα πεθάνει μαζί με τη Σέρσεϊ από dragon fire, καθώς τη βοηθάει να διαφύγει από το KL (;;; ). Θα μου ήταν προτιμότερο και πιο λογικό, βέβαια, να την οδηγεί σκοπίμως (και μαζί και τον εαυτό του) στον θάνατο, παρά όντως να προσπαθεί να τη σώσει, διότι διαφορετικά αποδεικνύεται απλώς ένας ηλίθιος.


Οπως ξαναειπα φετος εχουν 'αφησει' να διαρρευσουν πολλα και αντικρουομενα σποιλερς για να αποφυγουν τις περσινες διαρροες. Οποτε θα δειξει τι ειναι αληθεια και τι οχι.
Αυτα που ποσταρα τα εβαλα γιατι τα ειχαν δημοσιευσει πολυ πιο πριν και εδεσαν με τον θανατο της Missandei και του Ραεγκαλ. Τωρα τι θα παιξει και τι οχι απο ολα αυτα θα δουμε. Προβλεπω παντως την φαση με την θεια και το ανηψι να βγαινει αληθινη Laughing



Κατα τα αλλα.



Παράθεση :
διότι διαφορετικά αποδεικνύεται απλώς ένας ηλίθιος.



Ενω τοσο καιρο σου ειχε δωσει διαφορετικη εικονα ας πουμε; Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

SPOILERS!!! - Σελίδα 18 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: SPOILERS!!!   SPOILERS!!! - Σελίδα 18 EmptyΔευ Μάης 06, 2019 2:55 pm

Ας βαλουμε και το προμο του επομενου λοιπον.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
SPOILERS!!!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 18 από 19Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 17, 18, 19  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Spoilers 36-40
» Spoilers 59-68
» Spoilers
» Spoilers 31-35
» Επ. 42 για το πορνοδορινάκι (spoilers)

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Εδώ καιγόμαστε :: Game of Thrones-
Μετάβαση σε: