Telestars Boards
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Ηοw I Met Your Mother (2005)

Πήγαινε κάτω 
+7
Eleni7
dorinaki
Silv
mkostas
katroulina
Maria
MariaS
11 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 24, 25, 26
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
MariaS
Κουρούνα
MariaS


Αριθμός μηνυμάτων : 6879
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34

Ηοw I Met Your Mother (2005) - Σελίδα 26 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ηοw I Met Your Mother (2005)   Ηοw I Met Your Mother (2005) - Σελίδα 26 EmptyΚυρ Σεπ 07, 2014 1:30 am

Doctor Who εννοούσα. Ο Μόφατ εδώ και καιρό τα έχεο σκατώσει, τα ξέρω απο μια φίλη μου κολλημένη με την σειρά. Αλλά επειδή δεν το παρακολουθώ έδωσα και ένα δικό μου παράδειγμα Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

Ηοw I Met Your Mother (2005) - Σελίδα 26 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ηοw I Met Your Mother (2005)   Ηοw I Met Your Mother (2005) - Σελίδα 26 EmptyΚυρ Σεπ 07, 2014 1:33 am

Aστο καλυτερα. Τετοιο αισχος και πανω απο ολα σε βασικες αρχες μιας σειρας που εχει ριζες 50 χρονων ειναι πολυ δυσκολο να βρεις. Αδυνατο βασικα. Δηλαδη το βλεπω αυτο το χαλι και ποναω. Ειδικα η καινουργια σεζον δεν βλεπεται ρε φιλε.

Δεν ειναι απλα τα κομπλεξ αλλα η απολυτη καταστροφη και σε αυτη την περιπτωση εχει ο Μοφατ τα κολληματα του και εχει καβαλησει και ενα καλαμι και εχει δεσει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
MariaS
Κουρούνα
MariaS


Αριθμός μηνυμάτων : 6879
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34

Ηοw I Met Your Mother (2005) - Σελίδα 26 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ηοw I Met Your Mother (2005)   Ηοw I Met Your Mother (2005) - Σελίδα 26 EmptyΚυρ Σεπ 07, 2014 1:38 am

Καλά ο συγκεκριμένος ειδικά πρέπει να βλέπει τα επεισόδια που έγραψε και να την παίζει, τόσο θεό θεωρεί τον εαυτό του. Τοξικό παράδειγμα showrunner. Το Σέρλοκ μάλλον ο Γκάτις το ψιλοσώζει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

Ηοw I Met Your Mother (2005) - Σελίδα 26 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ηοw I Met Your Mother (2005)   Ηοw I Met Your Mother (2005) - Σελίδα 26 EmptyΚυρ Σεπ 07, 2014 1:41 am

MariaS έγραψε:
Καλά ο συγκεκριμένος ειδικά πρέπει να βλέπει τα επεισόδια που έγραψε και να την παίζει, τόσο θεό θεωρεί τον εαυτό του. Τοξικό παράδειγμα showrunner. Το Σέρλοκ μάλλον ο Γκάτις το ψιλοσώζει.


Φιλε για να καταλαβεις περναει μεσα στην πλοκη του επεισοδιου αναφορες απο παλιοτερα δικα του επεισοδια και τα εξυμνει tourtastamoutra
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
MariaS
Κουρούνα
MariaS


Αριθμός μηνυμάτων : 6879
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34

Ηοw I Met Your Mother (2005) - Σελίδα 26 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ηοw I Met Your Mother (2005)   Ηοw I Met Your Mother (2005) - Σελίδα 26 EmptyΚυρ Σεπ 07, 2014 1:45 am

Ηοw I Met Your Mother (2005) - Σελίδα 26 Jerk-off-motion
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Ηοw I Met Your Mother (2005) - Σελίδα 26 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ηοw I Met Your Mother (2005)   Ηοw I Met Your Mother (2005) - Σελίδα 26 EmptyΚυρ Σεπ 07, 2014 1:56 am

παντως ειδικα το τελος μιας σειρας παιζει ΤΕΡΑΣΤΙΟ ρολο γιατι ειναι αυτο που σου μενει...ακομα δλδ βλεπω ολο το κοσμο να λεει για το himym...αλλα ακομα και για τον Ντεξτερ οτι ειχε ενα απ τα χειροτερα τελη σε σειρα....κατι τετοιες επιλογες στιγματιζουν μια σειρα και ειναι κριμα απο ενα επεισοδιο να κριθουν χρονια δουλειας
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SophiaSonia21
ξαναμμένη γαλοπούλα
SophiaSonia21


Αριθμός μηνυμάτων : 824
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Εδώ, εκεί, παρά πέρα...

Ηοw I Met Your Mother (2005) - Σελίδα 26 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ηοw I Met Your Mother (2005)   Ηοw I Met Your Mother (2005) - Σελίδα 26 EmptyΠαρ Σεπ 19, 2014 12:06 am

MariaS έγραψε:
ΟΚ, σοβαρά. Μετά απο ΜΗΝΕΣ πικρίας και ΑΠΕΙΡΕΣ ΚΑΚΕΣ ΚΡΙΤΙΚΕΣ για ενα φινάλε που δεν άρεσε κυριολεκτικά σε κανέναν (αυτό πρέπει να είναι κάποιο ρεκόρ...) έβγαλαν ένα Alternate finale.
Και είναι τα πάντα. ΤΑ ΠΑΝΤΑ. ΓΙΑΤΙ, ΓΙΑΤΙ ΓΙΑΤΙ 5 ΛΕΠΤΑ ΚΑΙ ΘΑ ΑΛΛΛΑΖΑΤΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΣΕΙΡΑ. Κανείς δεν θα είχε αυτή την πικρή γεύση στο στόμα!
http://peterquiill.tumblr.com/post/96819746370

Το εναλλακτικό τέλος το έδειξαν στην τηλεόραση; Ή απλά το έκανε κάποιος φαν για το ίντερνετ; Βασικά είχα δει λίγα επεισόδια από τις πρώτες σαιζόν κ πάντα γούσταρα τρελά το Τεντ/Ρόμπιν (σε σημείο που τα'χα πάρει και είχα σταματήσει εντελώς να βλέπω έστω κ τα κάποια επεισόδια όταν τα'φτιαξε με τον ξανθούλη) αλλά ήθελα πρώτα να τελειώσει για να δω αν θα καταλήξουν μαζί για να το δω μετά από την αρχή. Και χάρηκα όταν διάβασα ότι τελικά έμειναν μαζί (αν κ αυτό το "μετά από 18000 χρόνια" δεν το γουστάρω καθόλου) κ είπα να το δω κάποια στιγμή αλλά τώρα που σας χαζεύω τι λέτε, μου κόπηκε η όρεξη,
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/user/SophiaSonia21?feature=mhw5
MariaS
Κουρούνα
MariaS


Αριθμός μηνυμάτων : 6879
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34

Ηοw I Met Your Mother (2005) - Σελίδα 26 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ηοw I Met Your Mother (2005)   Ηοw I Met Your Mother (2005) - Σελίδα 26 EmptyΠαρ Σεπ 19, 2014 1:37 am

Οχι, οι δημιουργοι το έφτιαξαν γιατί έχει voiceover, όχι φανς. Αλλά είναι εναλλακτικό φινάλε, δεν το έδειξαν στην tv.
ΥΓ Σοφία, κι εμένα μου άρεσαν πάντα. Αλλά δεν αξίζει κατα την γνώμη μου, απλά...δεν. Κάνε μια προσπάθεια αμα θες, τι να σου πω...
Βλέπουμε τώρα την 2η σεζον στο νοβα και η μάνα μου ήδη προέβλεψε το Ρομπιν/Μπάρνει γιατί ''έχουν την ίδια χαζομάρα'' gelio gelio gelio gelio gelio
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SophiaSonia21
ξαναμμένη γαλοπούλα
SophiaSonia21


Αριθμός μηνυμάτων : 824
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Εδώ, εκεί, παρά πέρα...

Ηοw I Met Your Mother (2005) - Σελίδα 26 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ηοw I Met Your Mother (2005)   Ηοw I Met Your Mother (2005) - Σελίδα 26 EmptyΣαβ Σεπ 20, 2014 2:26 am

MariaS έγραψε:
Οχι, οι δημιουργοι το έφτιαξαν γιατί έχει voiceover, όχι φανς. Αλλά είναι εναλλακτικό φινάλε, δεν το έδειξαν στην tv.
ΥΓ Σοφία, κι εμένα μου άρεσαν πάντα. Αλλά δεν αξίζει κατα την γνώμη μου, απλά...δεν. Κάνε μια προσπάθεια αμα θες, τι να σου πω...
Βλέπουμε τώρα την 2η σεζον στο νοβα και η μάνα μου ήδη προέβλεψε το Ρομπιν/Μπάρνει γιατί ''έχουν την ίδια χαζομάρα'' gelio gelio gelio gelio gelio

Κι εγώ απ'τη νόβα το χαζεύω, είχε και μαραθώνιο πρώτης σαιζόν την προηγούμενη βδομάδα. Και φαινόταν τόσο καλό bounce Πάντως έχω κατεβάσει να δω και το breaking bad οπότε δεν έχω ξεμείνει από σειρές Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/user/SophiaSonia21?feature=mhw5
 
Ηοw I Met Your Mother (2005)
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 26 από 26Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 24, 25, 26
 Παρόμοια θέματα
-
» Οι πιο ωραίοι του 2004 και του 2005.
» 5x10 - Mother's Mercy - Season finale

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Τηλεόραση :: Αγγλόφωνες σειρές-
Μετάβαση σε: