Telestars Boards
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Interviews

Πήγαινε κάτω 
+2
Eleni7
katroulina
6 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 23 ... 42, 43, 44
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Interviews - Σελίδα 44 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Interviews   Interviews - Σελίδα 44 EmptyΚυρ Απρ 06, 2014 3:21 pm

οχι με πειραζουν οι ηλικιες με ΚΑΡΑπειραζουν γιατι μου θυμιζουν παντα τι ΔΕΝ εχω πετυχει στα 24 χρονια ζωης και πως τα εχω πεταξει οποτε οχι ευχαριστω  gelio
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Ιωάννινα

Interviews - Σελίδα 44 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Interviews   Interviews - Σελίδα 44 EmptyΚυρ Απρ 06, 2014 3:23 pm

xezoulina έγραψε:
οχι με πειραζουν οι ηλικιες με ΚΑΡΑπειραζουν γιατι μου θυμιζουν παντα τι ΔΕΝ εχω πετυχει στα 24 χρονια ζωης και πως τα εχω πεταξει οποτε οχι ευχαριστω  gelio

Και στα 40 δεν θα εχει αλλαξει αυτο. Παλι τιποτα δεν θα εχουμε πετυχει. Οποτε συνηθισε το  dunato gelio 

Μαλακα περα απο την πλακα. Πιστευεις οτι στα 35-40 πχ θα γραφουμε ακομη εδω μεσα ή θα εχουμε επαφες σε τετοιο βαθμο; Παντα το σκεφτομαι αυτο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Interviews - Σελίδα 44 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Interviews   Interviews - Σελίδα 44 EmptyΚυρ Απρ 06, 2014 3:30 pm

Παράθεση :
Μαλακα περα απο την πλακα. Πιστευεις οτι στα 35-40 πχ θα γραφουμε ακομη εδω μεσα ή θα εχουμε επαφες σε τετοιο βαθμο; Παντα το σκεφτομαι αυτο.



δεν ξερω αν θα μιλαμε με την ιδια συχνοτητα...εξαρταται απο τις υποχρεωσεις που θα χουμε...αλλα απο την αλλη δεν μπορω να μας φανταστω με οικογενεια οποτε πολυ πιθανο να μιλαμε με την ιδια συχνοτητα  gelio  gelio  gelio  gelio  gelio  gelio
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Ιωάννινα

Interviews - Σελίδα 44 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Interviews   Interviews - Σελίδα 44 EmptyΚυρ Απρ 06, 2014 3:32 pm

Παράθεση :
δεν ξερω αν θα μιλαμε με την ιδια συχνοτητα...εξαρταται απο τις υποχρεωσεις που θα χουμε...αλλα απο την αλλη δεν μπορω να μας φανταστω με οικογενεια οποτε πολυ πιθανο να μιλαμε με την ιδια συχνοτητα

αααααααααααααααααααααααααχαχαχχχχ
αχαχαχαχαχα
χαχαχαχαχαχ
αχαχαχαχαχαχ
αχαχαχαχαχαχαχαχαχα
dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Interviews - Σελίδα 44 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Interviews   Interviews - Σελίδα 44 EmptyΚυρ Απρ 06, 2014 3:38 pm

gelio  gelio  gelio  gelio  gelio
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Ιωάννινα

Interviews - Σελίδα 44 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Interviews   Interviews - Σελίδα 44 EmptyΤετ Απρ 30, 2014 7:01 pm

Ο Νειθαν στις 9 Μαη θα ειναι στον Letterman. Προφανως για να κανει προμοσιον εν οψει φιναλε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Interviews
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 44 από 44Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 23 ... 42, 43, 44
 Παρόμοια θέματα
-
» SPOILER ALERT! (News, Interviews, Promos etc)

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Εδώ καιγόμαστε :: Castle-
Μετάβαση σε: