Telestars Boards
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Interviews

Πήγαινε κάτω 
+2
Eleni7
katroulina
6 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 23 ... 42, 43, 44  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Ιωάννινα

Interviews - Σελίδα 43 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Interviews   Interviews - Σελίδα 43 EmptyΚυρ Απρ 06, 2014 4:04 am

Παράθεση :
A μπα...και να στα δινανε θα ξεχναγες να τα παρεις η θα επαιρνες ντεπον και θα νομιζες πως ειχες παρει τα σωστα

Τι με περασεις; Κανα γατακι;

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

Interviews - Σελίδα 43 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Interviews   Interviews - Σελίδα 43 EmptyΚυρ Απρ 06, 2014 4:12 am

Aχαχαχαχ
α
χα
χ
αχαχαχαχαχαχα
χαχαχ
αχ
αχ

αχαχαχαχα

 dunato gelio  dunato gelio  dunato gelio  dunato gelio  dunato gelio  dunato gelio  dunato gelio  dunato gelio  dunato gelio  dunato gelio  dunato gelio 


Και παλι ομως δεν ειμαστε σιγουροι πως θα επαιρνες τα σωστα και δεν θα τα μπερδευες  dunato gelio  dunato gelio  dunato gelio  dunato gelio 

Εσυ εισαι ικανη να μπερδευες τα χαπια με τις καραμελες...στο εχω στο χαλαρο  dunato gelio
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Ιωάννινα

Interviews - Σελίδα 43 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Interviews   Interviews - Σελίδα 43 EmptyΚυρ Απρ 06, 2014 4:19 am

Οχι ρε, ειπαμε. Δεν ειναι ακομη τοσο χαλια η κατασταση  Laughing 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

Interviews - Σελίδα 43 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Interviews   Interviews - Σελίδα 43 EmptyΚυρ Απρ 06, 2014 4:42 am

Mπα μην το λες  Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Interviews - Σελίδα 43 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Interviews   Interviews - Σελίδα 43 EmptyΚυρ Απρ 06, 2014 12:48 pm

ναι ρε πηρε 3 πτυχια στα 29 και κατι εγινε...σορι που το λεω αλλα δεν ξερω τι ειδους πτυχια ειναι...ναι μπορει να ναι δυσκολα αλλα μπορει να ναι και γτπ....δεν λεει κατι αυτο...ξερεις απο ποσα παιδια εχω ακουσει οτι πραγματα που μαθαινουμε εδω στην Ελλαδα απ το σχολειο εκεινοι το μαθαινουν στο πανεπιστημιο?Μπορει τα πανεπιστημια μας να μην εχουν οργανωση αλλα σε πληροφορω αυτα που γινονται σε κορυφαια πανεπιστημια οπως MIT κλπ μαθαινονται και σε μας...οχι με την ιδια ποιοτητα ή τροπο διδασκαλιας προφανως αλλα μαθαινονται...το λεω γιατι εχω παρακολουθησει βιντεακια στο youtube για συγκεκριμενα μαθηματα που μας παροτρυναν οι καθηγητες μας
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Ιωάννινα

Interviews - Σελίδα 43 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Interviews   Interviews - Σελίδα 43 EmptyΚυρ Απρ 06, 2014 2:58 pm

Καλα αυτο ισως να ισχυει. Γιατι 2 φορες σε εργασιες μου (σε διαφορετικους τομεις, ο ενας Διαφορικες Εξισωσεις, ο αλλος Αλγοριθμοι), στην μια πηρα πληροφοριες απο σελιδα του Χαρβαρντ, την αλλη οντως απο του MIT. Ανωμαλοι καθηγητες, τι περιμενες;  Laughing 

Τελοσπαντων, αυτο δεν αναιρει το γεγονος οτι στα 25 δεν εχω παρει πτυχιο dunato gelio 
Ανεξαρτητα αμα αλλου ειναι ευκολα, εδω ειναι δυσκολα κτλ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Interviews - Σελίδα 43 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Interviews   Interviews - Σελίδα 43 EmptyΚυρ Απρ 06, 2014 3:07 pm

24 εισαι μωρη σουτ  gelio
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Ιωάννινα

Interviews - Σελίδα 43 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Interviews   Interviews - Σελίδα 43 EmptyΚυρ Απρ 06, 2014 3:09 pm

24 και 9 μηνες. Με στρογγυλοποιηση;  dunato gelio dunato gelio dunato gelio 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Interviews - Σελίδα 43 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Interviews   Interviews - Σελίδα 43 EmptyΚυρ Απρ 06, 2014 3:11 pm

μονο ο πατερας μου κανει στρογγυλοποιηση στα νουμερα ειναι π.χ 10.30 το βραδυ και λεει "ελα 11 εχει παει" ενω εμενα ΠΑΝΤΑ με λεει μεγαλυτερη απ οτι ειμαι..ημουν 23 και κατι και με λεγε 24 ενω ΞΕΡΕΙ ποσο πολυ με εκνευριζει
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Ιωάννινα

Interviews - Σελίδα 43 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Interviews   Interviews - Σελίδα 43 EmptyΚυρ Απρ 06, 2014 3:15 pm

xezoulina έγραψε:
μονο ο πατερας μου κανει στρογγυλοποιηση στα νουμερα ειναι π.χ 10.30 το βραδυ και λεει "ελα 11 εχει παει" ενω εμενα ΠΑΝΤΑ με λεει μεγαλυτερη απ οτι ειμαι..ημουν 23 και κατι και με λεγε 24 ενω ΞΕΡΕΙ ποσο πολυ με εκνευριζει

Δεν το κανει μονο ο πατερας σου. Το κανει και η μανα μου. Ειδικα αυτο με την ωρα  dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio 

Εγω το εχω μαθει πλεον. Οταν λεει "Πηγε 11" προγραμματιζω οτι ειναι μιση ωρα νωριτερα  dunato gelio dunato gelio dunato gelio 

Τι σε πειραζουν μαρη οι ηλικιες;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Interviews
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 43 από 44Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 23 ... 42, 43, 44  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» SPOILER ALERT! (News, Interviews, Promos etc)

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Εδώ καιγόμαστε :: Castle-
Μετάβαση σε: