Telestars Boards
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Έλληνες VS Ξένοι

Πήγαινε κάτω 
+7
filareti
Τέρψη
dorinaki
Athina
Mik
kally
mkostas
11 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 9 ... 16  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Mik




Αριθμός μηνυμάτων : 578
Ημερομηνία εγγραφής : 13/07/2010

Έλληνες VS Ξένοι - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Έλληνες VS Ξένοι   Έλληνες VS Ξένοι - Σελίδα 2 EmptyΤετ Αυγ 03, 2011 1:56 am

mkostas έγραψε:
Αυτό πάει κόντρα σε μένα πολύ περισσότερο απ'ότι πάω εγώ κόντρα σ'αυτό [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Mόνο που εσύ είσαι μεγαλύτερος και πρέπει να δείξεις ωριμότητα... Cool
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mkostas
Admin
mkostas


Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010
Ηλικία : 32

Έλληνες VS Ξένοι - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Έλληνες VS Ξένοι   Έλληνες VS Ξένοι - Σελίδα 2 EmptyΤετ Αυγ 03, 2011 1:57 am

tsk

Αυτό είναι τόσο διεστραμμένο που μοιάζει πολύ μεγαλύτερο οπότε δεν πειράζει ooxi
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://telestarsboards.forumgreek.com
Mik




Αριθμός μηνυμάτων : 578
Ημερομηνία εγγραφής : 13/07/2010

Έλληνες VS Ξένοι - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Έλληνες VS Ξένοι   Έλληνες VS Ξένοι - Σελίδα 2 EmptyΤετ Αυγ 03, 2011 1:58 am

mkostas έγραψε:
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Αυτό είναι τόσο διεστραμμένο που μοιάζει πολύ μεγαλύτερο οπότε δεν πειράζει [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Laughing Laughing Laughing Αθώο μυαλό εσύ [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mkostas
Admin
mkostas


Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010
Ηλικία : 32

Έλληνες VS Ξένοι - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Έλληνες VS Ξένοι   Έλληνες VS Ξένοι - Σελίδα 2 EmptyΤετ Αυγ 03, 2011 2:05 am

Φυσικά και δεν είμαι αθώο μυαλό Cool

Velez και Cardona σε άλλους ρόλους:

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://telestarsboards.forumgreek.com
Athina

Athina


Αριθμός μηνυμάτων : 1981
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010

Έλληνες VS Ξένοι - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Έλληνες VS Ξένοι   Έλληνες VS Ξένοι - Σελίδα 2 EmptyΤετ Αυγ 03, 2011 2:58 am

Μαρία Ναυπλιώτου VS Gillian Anderson: Μ' αρέσει η Ναυπλιώτου αλλά η Gillian είναι θεότητα Ypoklisi Βασικά και μόνο να σκεφτείς ότι αυτή η μουρλή και θεοπάλαβη γυναίκα έχει παίξει τόσο πειστικά έναν τόσο σοβαρό ρόλο σαν την Scully καταλαβαίνεις ότι μιλάμε για επίπεδο.

Ρένια Λουϊζίδου VS Katherine Velez: Katherine Velez

Γρηγόρης Βαλτινός VS Hugh Laurrie: Ξέρω 'γω, να βάλω Χ. Και οι δύο μου αρέσουν, δεν έχω παράπονο. Το Βαλτινό τον έχω δει και στο θέατρο μάλιστα και μ' άρεσε πολύ.

Δάνης Κατρανίδης VS Victor Mallarino: Victor Mallarino αν και μου αρέσει και ο Δάνης.

Πέγκυ Τρικαλιώτη VS Lisa Edelstein: Lisa Edelstein

Παναγιώτης Μπουγιούρης VS Manolo Cardona: Manolo Cardona

Μάξιμος Μουμούρης VS Jensen Ackles: Δεν τους ξέρω τους κυρίους.

Πέτρος Μπουσουλόπουλος VS Ed Westwick: Α, ο Τσάκα-Τσάκα είναι αυτός ο Ed; Ε, τότε θα βάλω Χ γιατί ο Μπουσουλόπουλος είναι αγγούρι και το παιδί αυτό σε κάτι βιντεάκια που το είδα ΔΕΝ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mkostas
Admin
mkostas


Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010
Ηλικία : 32

Έλληνες VS Ξένοι - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Έλληνες VS Ξένοι   Έλληνες VS Ξένοι - Σελίδα 2 EmptyΤετ Αυγ 03, 2011 3:29 am

Μαρία Ναυπλιώτου VS Gillian Anderson: Χ μ'αρέσουν πολύ και οι δύο.
Ρένια Λουϊζίδου VS Katherine Velez: Katherine Velez... στη Saga ήταν ΥΠΕΡΟΧΗ. Η Λουιζίδου μ'άρεσε πολύ στη Κλεμμένη ζωή αλλά δεν έκανε για ερωτικό θρίλερ. Μ'αρέσει και στη κωμωδία αλλά εκεί δεν με ενθουσιάζει, απλά τη συμπαθώ πολύ.
Γρηγόρης Βαλτινός VS Hugh Laurrie: Laurrie. Ο Βαλτινός δεν μ'αρέσει ΚΑΘΟΛΟΥ στη τηλεόραση αλλά μ'αρέσει ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ στο θέατρο. Κι εδώ συγκρίνουμε ερμηνείες τους στον φακό γιατί στο θέατρο ούτως ή άλλως το παίξιμο του ηθοποιού αλλάζει και τους ξένους δεν τους έχουμε δει.
Δάνης Κατρανίδης VS Victor Mallarino: Victor Mallarino μακράν. Καταπληκτικός ηθοποιός. Και παίζει και δράμα και κωμωδία ενώ ο Κατρανίδης επαναλαμβάνεται. Άδικη βέβαια εν μέρει η σύγκριση γιατί τον Mallarino τον έχω δει κυρίως στο Por que diablos να παίζει φοβερό ρόλο μεγαλομανή πολιτικού που δίνει πραγματικά πατήματα για ερμηνειάρες ενώ τον Κατρανίδη σε σαπούνια της κακιάς ώρας.
Πέγκυ Τρικαλιώτη VS Lisa Edelstein: Χ αν και κλίνω λιγάκι προς τη Τρικαλιώτη δεν είμαι σίγουρος. Μερικές φορές τσιρίζει πολύ gelio
Παναγιώτης Μπουγιούρης VS Manolo Cardona: Manolo Cardona. Επίσης άδικη σύγκριση γιατί ακόμα κι αν πάρεις όλα τα ατού των τηλεοπτικών ρόλων του Μπουγιού και βγάλεις τα κουλά και φτιάξεις έναν άλλον αυτός ο άλλος ούτε τον Juan Diablo θα έφτανε έστω και στο μικρό του δαχτυλάκι, ούτε τον Martin, ούτε τον Santiago... και γενικά ούτε. Αλλά όπως και να χει η απόσταση είναι μεγάλη.
Μάξιμος Μουμούρης VS Jensen Ackles: Ackles αν και μ'αρέσει κι ο Μουμούρης.
Πέτρος Μπουσουλόπουλος VS Ed Westwick: Άντε θα πω Westwick γιατί δεν τον έχω δει πολύ και δεν μου έχει μείνει τόσο η αταλαντοσύνη του όσο του Μπουσουλόπουλου gelio Βασικά δεν μου χει μείνει καθόλου, δεν θυμάμαι καν το παίξιμό του αυτή τη στιγμή lmao

Συμπέρασμα... δεν τα πάω καλά με τους Έλληνες gelio Ούτε καν Μπουγιούρη ψήφισα που είναι με υπερτεράστια διαφορά ο αγαπημένος μου Έλληνας ηθοποιός. Φταίει και ο αντίπαλος αλλά με Arredondo ή Cadavid να τον έβαζα αν ήθελα να είμαι αντικειμενικός δεν θα μπορούσα να τον ψηφίσω. Φταίνε οι σειρές μας πάντως όπως και οι ταινίες μας. Οι ελληνικές σειρές δεν έχουν χαρακτήρες, έχουν μόνο ιστορία και αν μια σειρά δεν έχει χαρακτήρες ο ρόλος του ηθοποιού είναι καθαρά διεκπαιρεωτικός. Δεν έχει την ευκαιρία ο ηθοποιός ούτε να δείξει το ταλέντο του σε έναν τηλεοπτικό ρόλο ούτε να το εξελίξει. Για ταινίες δεν μιλάω καν... Ακρίτα-Κυρίτσης είναι από τους λίγους που δίνουν στους ηθοποιούς χώρο να παίξουν αλλά έτσι όπως τους το δίνουν καλύτερα να μην το έκαναν gelio Πχ αν η σκηνή του Καρτέλ με τον Cardona στη παραλία που έβαλα ήταν σκηνή της Εδέμ 100000000% ο Martin θα κραύγαζε, πολύ πιθανόν να έμπαινε και στη θάλασσα να αναβαπτιστεί gelio Άντε να συγκρίνεις μετά. Αν και οι κραυγές δείχνουν αν ο ηθοποιός είναι καλός ή όχι και ο Μπουγιούρης τις βγάζει υπέροχα (ο Cardona πάλι τις ξεσκίζει) ταιριάζουν σε πολύ μα πολύ ιδιαίτερες περιστάσεις. Όχι όπως στη Χεζέμ που κραυγάζει όλος ο κόσμος με επεξεργασμένο ήχο gelio
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://telestarsboards.forumgreek.com
mkostas
Admin
mkostas


Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010
Ηλικία : 32

Έλληνες VS Ξένοι - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Έλληνες VS Ξένοι   Έλληνες VS Ξένοι - Σελίδα 2 EmptyΤετ Αυγ 03, 2011 3:37 am

Έκανα edit με αλλαγή. Είδα 2 videos και άλλαξα ξανά γνώμη lmao Και ήθελα και παραπάνω ανάλυση ooxi
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://telestarsboards.forumgreek.com
dorinaki
Πορνίδιο
dorinaki


Αριθμός μηνυμάτων : 5608
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 28

Έλληνες VS Ξένοι - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Έλληνες VS Ξένοι   Έλληνες VS Ξένοι - Σελίδα 2 EmptyΤετ Αυγ 03, 2011 12:35 pm

affraid affraid affraid affraid Πως τολμάς να με συκοφαντείς εν ώρα απουσίας μου tsk
Ντροπή σου ooxi
Και φυσικά Ed ooxi
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mkostas
Admin
mkostas


Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010
Ηλικία : 32

Έλληνες VS Ξένοι - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Έλληνες VS Ξένοι   Έλληνες VS Ξένοι - Σελίδα 2 EmptyΤετ Αυγ 03, 2011 12:45 pm

Δεν πιάνεται η ψήφος σου ooxi
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://telestarsboards.forumgreek.com
mkostas
Admin
mkostas


Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010
Ηλικία : 32

Έλληνες VS Ξένοι - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Έλληνες VS Ξένοι   Έλληνες VS Ξένοι - Σελίδα 2 EmptyΤετ Αυγ 03, 2011 1:08 pm

Αθηνά, αυτοί που δεν ήξερες.

Μάξιμος Μουμούρης


Jensen Ackles
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://telestarsboards.forumgreek.com
 
Έλληνες VS Ξένοι
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 16Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 9 ... 16  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Δυο ξενοι!!

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Τηλεόραση :: Γενικές συζητήσεις-
Μετάβαση σε: