Telestars Boards
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Έλληνες VS Ξένοι

Πήγαινε κάτω 
+7
filareti
Τέρψη
dorinaki
Athina
Mik
kally
mkostas
11 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3 ... 8 ... 16  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
mkostas
Admin
mkostas


Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010
Ηλικία : 32

Έλληνες VS Ξένοι Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Έλληνες VS Ξένοι   Έλληνες VS Ξένοι EmptyΤρι Αυγ 02, 2011 12:08 pm

Ξένος οποιασδήποτε χώρας. Ο καθένας βάζει ότι θέλει αρκεί να είναι ίδιο φύλο και πάνω κάτω ίδια ηλικία. Αν βάλετε ξένους που δεν έχουν παίξει σε σειρά που έχει έρθει στην Ελλάδα και γενικά που να τον ξέρουμε, βάλτε ένα video που θεωρείτε αντιπροσωπευτικό. Όπου ψηφίσετε υποκειμενικά τονίστε το Razz Κι όπου σας αρέσουν ή δεν σας αρέσουν το ίδιο Χ.

Ξεκινάω:

Μαρία Ναυπλιώτου VS Gillian Anderson:
Ρένια Λουϊζίδου VS Katherine Velez:
Γρηγόρης Βαλτινός VS Hugh Laurrie:
Δάνης Κατρανίδης VS Victor Mallarino:
Πέγκυ Τρικαλιώτη VS Lisa Edelstein:
Παναγιώτης Μπουγιούρης VS Manolo Cardona:
Μάξιμος Μουμούρης VS Jensen Ackles:
Πέτρος Μπουσουλόπουλος VS Ed Westwick:

Videos:
Katherine Velez


Victor Mallarino


Manolo Cardona
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://telestarsboards.forumgreek.com
kally

kally


Αριθμός μηνυμάτων : 1154
Ημερομηνία εγγραφής : 18/05/2010

Έλληνες VS Ξένοι Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Έλληνες VS Ξένοι   Έλληνες VS Ξένοι EmptyΤρι Αυγ 02, 2011 11:28 pm

Duskolo...... Mono gia 2 exw sigourh apanthsh. Gia to tetarto kai to ekto. Tha to skeftw kai tha epanelthw.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mkostas
Admin
mkostas


Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010
Ηλικία : 32

Έλληνες VS Ξένοι Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Έλληνες VS Ξένοι   Έλληνες VS Ξένοι EmptyΤετ Αυγ 03, 2011 1:18 am

Εγώ μόνο στο πρώτο και στο προτελευταίο δεν έχω αποφασίσει. Για αυτό δεν έχω απαντήσει ακόμα. Τα άλλα, με καθαρά αντικειμενικά κριτήρια, είναι εύκολα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://telestarsboards.forumgreek.com
Mik




Αριθμός μηνυμάτων : 578
Ημερομηνία εγγραφής : 13/07/2010

Έλληνες VS Ξένοι Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Έλληνες VS Ξένοι   Έλληνες VS Ξένοι EmptyΤετ Αυγ 03, 2011 1:34 am

Μαρία Ναυπλιώτου VS Gillian Anderson: Δεν ξέρω, αν και τείνω προς Ναυπλιώτου.
Ρένια Λουϊζίδου VS Katherine Velez: Λουϊζίδου. Αυτή η τύπισσα που είδα στο βίντεο, έχει κάτι το πολύ αντιπαθητικό στην ομιλια της, με το πάνω χείλος, που με απωθεί. [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Γρηγόρης Βαλτινός VS Hugh Laurrie: Δεν ξέρω. Είναι τελείως διαφορετικά ήδη, τουλάχιστον στο ότι έχω δει εγώ απο τον καθένα. Θα βάλω Χ. Αγαπώ το ίδιο πάντως.
Δάνης Κατρανίδης VS Victor Mallarino: Οσο και αν θεωρώ πολύ καλό ηθοποιό τον Κατρανιδη, τα σπαστικά τικ του, και η μανούρα στο παίξιμο, με έχει χαλάσει. Αρα, αυτόν τον Mallarino.
Πέγκυ Τρικαλιώτη VS Lisa Edelstein: Καλά, βάζεις σε σύγκριση την Τρικαλιώτη? Edelstein , χαλαρά [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Παναγιώτης Μπουγιούρης VS Manolo Cardona: Μπουγιούρη γιατί είναι πιο ωραίο γκομενάκι. Ψηφισα τελείως αντικειμενικά Laughing
Μάξιμος Μουμούρης VS Jensen Ackles: Κανένας [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Πέτρος Μπουσουλόπουλος VS Ed Westwick: Ed cheers Ο Μπουσουλόπουλος είναι αγγουράκος.

Καλά ρε Κώστα, δεν μπορείς να αποφασίσεις για το τελευταίο? Δηλαδή παιζει να ψηφίσεις Μπουσουλόπουλο? Suspect
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kally

kally


Αριθμός μηνυμάτων : 1154
Ημερομηνία εγγραφής : 18/05/2010

Έλληνες VS Ξένοι Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Έλληνες VS Ξένοι   Έλληνες VS Ξένοι EmptyΤετ Αυγ 03, 2011 1:40 am

Μαρία Ναυπλιώτου VS Gillian Anderson: Naupliwtou
Ρένια Λουϊζίδου VS Katherine Velez: Velez
Γρηγόρης Βαλτινός VS Hugh Laurrie: Valtinos an kai mou aresei o Laurrie
Δάνης Κατρανίδης VS Victor Mallarino: Mallarino, edw den xreiastike kan skepsh. O Katranidhs den exei oute thn mish tou ekfrastikothta.
Πέγκυ Τρικαλιώτη VS Lisa Edelstein: Edelstein
Παναγιώτης Μπουγιούρης VS Manolo Cardona: M aresei o Mpougiourhs alla o Manolo einai kaluteros me megalh diafora. An eprepe na dialeksw me bash thn emfanish ekei omologw den tha apantousa sto topic mexri ton allon mhna Laughing
Μάξιμος Μουμούρης VS Jensen Ackles: Ackles
Πέτρος Μπουσουλόπουλος VS Ed Westwick: Kanenas den m aresei idiaitera alla o Mpousoulopoulos einai atalantos teleiws. O Westwick toulaxiston ermineuei ligo.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mkostas
Admin
mkostas


Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010
Ηλικία : 32

Έλληνες VS Ξένοι Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Έλληνες VS Ξένοι   Έλληνες VS Ξένοι EmptyΤετ Αυγ 03, 2011 1:48 am

Παράθεση :
Δηλαδή παιζει να ψηφίσεις Μπουσουλόπουλο?

Πως τολμάς; tsk Απλά δεν ξέρω αν θα ψηφίσω τον Τσάκα τσάκα ή κανέναν gelio

Παράθεση :
An eprepe na dialeksw me bash thn emfanish ekei omologw den tha apantousa sto topic mexri ton allon mhna

Αν έβαζα ποτέ κάτι τέτοιο θα το έβαζα μόνο και μόνο για να εκδικηθώ τη Ρία gelio Αλλά για να πιάσει η εκδίκηση θα έπρεπε κάτι να έχω στα χέρια μου ώστε να την εκβιάσω και να αναγκαστεί να ψηφίσει γιατί αλλιώς δεν θα το κανε ποτέ dunato gelio
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://telestarsboards.forumgreek.com
Mik




Αριθμός μηνυμάτων : 578
Ημερομηνία εγγραφής : 13/07/2010

Έλληνες VS Ξένοι Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Έλληνες VS Ξένοι   Έλληνες VS Ξένοι EmptyΤετ Αυγ 03, 2011 1:49 am

mkostas έγραψε:
Παράθεση :
Δηλαδή παιζει να ψηφίσεις Μπουσουλόπουλο?

Πως τολμάς; [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] Απλά δεν ξέρω αν θα ψηφίσω τον Τσάκα τσάκα ή κανέναν [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Είπα και γω, μπορεί άνθρωπος να ψηφίσει τον Μπουσουλόπουλο?? Laughing

Φυσικά τον Τσακα-τσάκα να ψηφίσεις . Υποκειμενικά και αντικειμενικά, εκτός αν θες να πας κόντρα στο dorinaki
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mkostas
Admin
mkostas


Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010
Ηλικία : 32

Έλληνες VS Ξένοι Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Έλληνες VS Ξένοι   Έλληνες VS Ξένοι EmptyΤετ Αυγ 03, 2011 1:53 am

Παράθεση :
εκτός αν θες να πας κόντρα στο dorinaki
affraid Εγώ τέτοιο πράγμα; affraid
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://telestarsboards.forumgreek.com
Mik




Αριθμός μηνυμάτων : 578
Ημερομηνία εγγραφής : 13/07/2010

Έλληνες VS Ξένοι Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Έλληνες VS Ξένοι   Έλληνες VS Ξένοι EmptyΤετ Αυγ 03, 2011 1:53 am

mkostas έγραψε:

affraid Εγώ τέτοιο πράγμα; affraid

Ναι σωστά, φωτιά να πέσει να με κάψει που το υπονόησα Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mkostas
Admin
mkostas


Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010
Ηλικία : 32

Έλληνες VS Ξένοι Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Έλληνες VS Ξένοι   Έλληνες VS Ξένοι EmptyΤετ Αυγ 03, 2011 1:55 am

Αυτό πάει κόντρα σε μένα πολύ περισσότερο απ'ότι πάω εγώ κόντρα σ'αυτό ooxi
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://telestarsboards.forumgreek.com
 
Έλληνες VS Ξένοι
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 16Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3 ... 8 ... 16  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Δυο ξενοι!!

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Τηλεόραση :: Γενικές συζητήσεις-
Μετάβαση σε: