Telestars Boards
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Γκαφαλοειδή γομάρια...

Πήγαινε κάτω 
+2
Silv
mkostas
6 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Silv
Στην αγκαλιά του Πιρουλίτο!
Silv


Αριθμός μηνυμάτων : 7389
Ημερομηνία εγγραφής : 24/04/2010
Ηλικία : 34

Γκαφαλοειδή γομάρια... - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γκαφαλοειδή γομάρια...   Γκαφαλοειδή γομάρια... - Σελίδα 4 EmptyΠαρ Ιουλ 29, 2011 11:54 pm

Suspect Suspect Suspect Suspect Suspect Suspect Suspect Suspect Suspect Suspect Suspect Suspect

ΓΙΑ ΘΥΜΗΣΕ ΜΟΥ... tsk tsk tsk
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
filareti
Ύαινα
filareti


Αριθμός μηνυμάτων : 5233
Ημερομηνία εγγραφής : 12/04/2010
Τόπος : αλλού

Γκαφαλοειδή γομάρια... - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γκαφαλοειδή γομάρια...   Γκαφαλοειδή γομάρια... - Σελίδα 4 EmptyΠαρ Ιουλ 29, 2011 11:59 pm



Πωπω Σιλβ οπου να 'ναι φευγεις ε?
Καλα να περασεις!
Και γω ζηλευω klaps
Αλλά καλα κανεις,πρεπει να ξεκουραστεις και να παρεις δυναμεις γιατι σε περιμενει σοβαρο διαβασμα gelio

Υ.γ. Οπως παντα ειμαι εντος θεματος.Αλλά μου δινετε το καλο παραδειγμα και πρωτος πρωτος ο αντμιν,οποτε δεν πτοουμαι gualofouska
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Silv
Στην αγκαλιά του Πιρουλίτο!
Silv


Αριθμός μηνυμάτων : 7389
Ημερομηνία εγγραφής : 24/04/2010
Ηλικία : 34

Γκαφαλοειδή γομάρια... - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γκαφαλοειδή γομάρια...   Γκαφαλοειδή γομάρια... - Σελίδα 4 EmptyΣαβ Ιουλ 30, 2011 12:02 am

Thanks Φιλ μου! cheers

Θα χαλαρώσω και θα σου γυρίσω φρέσκια και ξεκούραστη για να επιδοθούμε μαζί στο σοβαρό διάβασμα.. Twisted Evil Twisted Evil
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Silv
Στην αγκαλιά του Πιρουλίτο!
Silv


Αριθμός μηνυμάτων : 7389
Ημερομηνία εγγραφής : 24/04/2010
Ηλικία : 34

Γκαφαλοειδή γομάρια... - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γκαφαλοειδή γομάρια...   Γκαφαλοειδή γομάρια... - Σελίδα 4 EmptyΣαβ Ιουλ 30, 2011 12:05 am

affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid

angry angry angry angry angry angry angry angry angry angry angry angry angry angry angry


ΑΥΤΟ ΗΤΑΝ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! grrrrr grrrrr grrrrr grrrrr grrrrr grrrrr
ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ ΝΑ ΠΑΣΧΙΖΩ ΜΕ ΤΙΣ ΥΠΟΓΡΑΦΕΣ ΤΑ ΑΒΑΤΑΡ ΚΑΙ ΤΑ ΝΙΚ!!!!! grrrrr grrrrr grrrrr grrrrr

ΣΑΣ ΧΑΙΡΕΤΩ ΑΠΟ ΤΩΡΑ!!!! grrrrr grrrrr grrrrr grrrrr

ΚΑΛΗ ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΗ ΣΕ ΠΟΛΛΟΥΣ, ΨΟΦΟΣ ΣΕ ΟΡΙΣΜΕΝΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ. ooxi

ADIOS. ooxi
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mkostas
Admin
mkostas


Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010
Ηλικία : 32

Γκαφαλοειδή γομάρια... - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γκαφαλοειδή γομάρια...   Γκαφαλοειδή γομάρια... - Σελίδα 4 EmptyΣαβ Ιουλ 30, 2011 12:07 am

Εσύ είπες να σου θυμίσω ooxi
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://telestarsboards.forumgreek.com
dorinaki
Πορνίδιο
dorinaki


Αριθμός μηνυμάτων : 5608
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 28

Γκαφαλοειδή γομάρια... - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γκαφαλοειδή γομάρια...   Γκαφαλοειδή γομάρια... - Σελίδα 4 EmptyΣαβ Ιουλ 30, 2011 12:16 am

gelio
Eγώ φεύγω 12 Αυγούστο και για τον υπόλοιπο Αύγουστο cheers Θα μπορούσα να φύγω και την Δευτέρα αλλά προτιμώ 12 μερες χωρίς την αδερφή μου και το σπίτι άδειο παρά 12 μέρες με την αδερφή μου στο χωριο να την κυνηγάω όταν κυνηγάει τις σαύρες ooxi
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kally

kally


Αριθμός μηνυμάτων : 1154
Ημερομηνία εγγραφής : 18/05/2010

Γκαφαλοειδή γομάρια... - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γκαφαλοειδή γομάρια...   Γκαφαλοειδή γομάρια... - Σελίδα 4 EmptyΣαβ Ιουλ 30, 2011 12:38 am

Emena to el cartel m arese perissotero. To porque diablos einai eksairetikh seira alla den htan opws sto cartel pou den exana deuterolepto. Kai auto xwris na exei kapoion erwta. Poia allh seira to exei petuxei auto? Akoma kai otan den plasaroun kapoion erwta oi senariografoi ton ftiaxnoun oi thletheates me uponnooumena pou tous petane. Sto cartel den xreiasthke. Kai einai apo tis pio kalogurismenes seires pou exw dei. Isws kai h pio kalogurismenh. Kai me ti cast... Apsegadiasto!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mkostas
Admin
mkostas


Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010
Ηλικία : 32

Γκαφαλοειδή γομάρια... - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γκαφαλοειδή γομάρια...   Γκαφαλοειδή γομάρια... - Σελίδα 4 EmptyΣαβ Ιουλ 30, 2011 11:31 am

Παράθεση :
παρά 12 μέρες με την αδερφή μου στο χωριο να την κυνηγάω όταν κυνηγάει τις σαύρες
Χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα τι καμένες που είστε gelio

Η κοπρόγατα της αδερφής μου κυνηγάει σαύρες. Και τις πιάνει και τις φέρνει σπίτι η πουτάνα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://telestarsboards.forumgreek.com
elina

elina


Αριθμός μηνυμάτων : 3067
Ημερομηνία εγγραφής : 12/04/2010
Ηλικία : 35

Γκαφαλοειδή γομάρια... - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γκαφαλοειδή γομάρια...   Γκαφαλοειδή γομάρια... - Σελίδα 4 EmptyΤρι Αυγ 02, 2011 12:50 pm

Καλές διακοπές στο Δορίνι και στη Σιλβ!!!!! cheers cheers cheers

Τελικά τι θα δούμε και πότε???? lmao
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mkostas
Admin
mkostas


Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010
Ηλικία : 32

Γκαφαλοειδή γομάρια... - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γκαφαλοειδή γομάρια...   Γκαφαλοειδή γομάρια... - Σελίδα 4 EmptyΤρι Αυγ 02, 2011 12:50 pm

Βλέπουμε ήδη τη χήρα gelio
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://telestarsboards.forumgreek.com
 
Γκαφαλοειδή γομάρια...
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 4 από 5Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Τηλεόραση :: Γενικές συζητήσεις-
Μετάβαση σε: