Telestars Boards
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Οι χειρότερες σειρές

Πήγαινε κάτω 
+3
filareti
dorinaki
mkostas
7 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
filareti
Ύαινα
filareti


Αριθμός μηνυμάτων : 5233
Ημερομηνία εγγραφής : 12/04/2010
Τόπος : αλλού

Οι χειρότερες σειρές - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οι χειρότερες σειρές   Οι χειρότερες σειρές - Σελίδα 3 EmptyΤετ Ιουλ 27, 2011 10:01 pm

Ρεε σαν να ειχε δικιο ο χανος τελικα που ηθελε τοπ 100. gelio

Ειναι ντροπη να μην εχω τους Λατρεμενους γειτονες και τη Μαρια την ασχημη,ακριβως για τους λογους που ειπε. Twisted Evil

Κι αυτη τη Ροζαλιντα σαν να τη θυμαμαι αμυδρα tourtastamoutra Λεπτομερειες εχω διαγραψει απο τη μνημη μου,αλλά τη βαζω στην κατηγορια Εσμεραλντας και λοιπων.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
MariaS
Κουρούνα
MariaS


Αριθμός μηνυμάτων : 6879
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34

Οι χειρότερες σειρές - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οι χειρότερες σειρές   Οι χειρότερες σειρές - Σελίδα 3 EmptyΤετ Ιουλ 27, 2011 10:35 pm

Ελα ρε, το 10 είναι στανταρ αδικία, εκατομμύρια χειρότερες θα υπάρχουν! dunato gelio
10) 90210, Melrose Place , Secret Life Of The American Whor..eerrmmm, Sorry, Τeenager.. Ολες μια κοψιά είναι οπότε...
9) To Ρετιρέ. Σοβαρά τώρα. Ημουνα νια και γέρασα.
Cool Η Λαμψη. Η αλλιώς ''Πως να κυκλοφορείτε επι 20 χρόνια με διαφορετικά ρούχα κάθε μέρα και διαμαντικό μεσα στο σπίτι''
7) Λολα. Να ένα μήλο. Σάπιο.
6) Baywatch. Ρε, θεωρούταν ωραίος άντρας ο Χασελχοφ ποτέ?
5) Μενεξέ. Με κάνει να θέλω να χώσω μπουκέτα.
4) Τηλεμπόρα. Τηλεφόλα.
3) Battlestar Galactica. Ντροπή του sci fi. Πως έχει φανς αυτό το πράμα?
2) Μαρία η Ασχημη. Deer Gawd.
1) Ολες οι ''σειρές'' του Σεφερλή. Κακογουστιά μέχρι αηδίας!
Είμαι σίγουρη οτι έχω ξεχάσει κάποιες... Και δεν επιασα καν τα ριαλιτι. Εκεί θα επεφτε γέλιο...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Athina

Athina


Αριθμός μηνυμάτων : 1981
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010

Οι χειρότερες σειρές - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οι χειρότερες σειρές   Οι χειρότερες σειρές - Σελίδα 3 EmptyΠεμ Ιουλ 28, 2011 12:14 am

Παράθεση :
Ολες οι ''σειρές'' του Σεφερλή. Κακογουστιά μέχρι αηδίας!

Πω πω άκου Σεφερλής! emetos emetos emetos Παίζει να είναι και ο μεγαλύτερος μαλάκας που έχει περάσει ποτέ απ' την ελληνική τηλεόραση. Άξια η πρώτη θέση, Ρία!

Και για το Lost λύστε μου μια απορία ρε παιδιά που το βάζετε όλοι στις λίστες με τα χειρότερα... Τόσο χάλια ήταν; Γιατί έχω ακούσει ότι ήταν και φαινόμενο λέει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mkostas
Admin
mkostas


Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010
Ηλικία : 32

Οι χειρότερες σειρές - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οι χειρότερες σειρές   Οι χειρότερες σειρές - Σελίδα 3 EmptyΠεμ Ιουλ 28, 2011 12:18 am

Είχα ξεχάσει πως έκανε και σειρές αυτό το πράγμα Neutral

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://telestarsboards.forumgreek.com
filareti
Ύαινα
filareti


Αριθμός μηνυμάτων : 5233
Ημερομηνία εγγραφής : 12/04/2010
Τόπος : αλλού

Οι χειρότερες σειρές - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οι χειρότερες σειρές   Οι χειρότερες σειρές - Σελίδα 3 EmptyΠεμ Ιουλ 28, 2011 12:52 am

Athina έγραψε:
Παράθεση :
Ολες οι ''σειρές'' του Σεφερλή. Κακογουστιά μέχρι αηδίας!

Πω πω άκου Σεφερλής! emetos emetos emetos Παίζει να είναι και ο μεγαλύτερος μαλάκας που έχει περάσει ποτέ απ' την ελληνική τηλεόραση. Άξια η πρώτη θέση, Ρία!

Και για το Lost λύστε μου μια απορία ρε παιδιά που το βάζετε όλοι στις λίστες με τα χειρότερα... Τόσο χάλια ήταν; Γιατί έχω ακούσει ότι ήταν και φαινόμενο λέει.

Ηταν και φαινομενο Laughing

Δεν το βαζουν ολοι στις λιστες με τα χειροτερα,κανε μας τη χαρη,το εχουμε βαλει και στις λιστες με τα καλυτερα Laughing

Απλα μπλεχτηκαν πολλες θεωριες και αποριες των φανς για φαινομενα στη σειρα-που ειχε στοιχεια επστημονικης φαντασιας- και αρκετες δεν εξηγηθηκαν ικανοποιητικα.
Αποτελεσμα,αλλοι να θεωρουν οτι ηταν απολυτη μουφα κι απογοητευση που ξεκινησε δυναμικα και κατεληξε πατατα,αλλοι οτι ηταν φαινομενο κι αλλη τοσο μοναδικη σειρα δε θα υπαρξει κι αλλοι (οπως εγω) να θεωρουν οτι ηταν οντως φαινομενο κι εδωσε μοναδικες στιγμες,αλλά σε μερικα θεματα το παρατραβηξε κι εμπλεξε τα μπουτια του. lol!

Πω ρε φιλε ο Σεφερλης εκανε και σειρες ε? Τι να περιμενεις μετα...

@Το Battlestar Galactica ειναι τοσο κακο?Εγω εχω ακουσει οτι ειναι πολυ καλο και με καταπληκτικο φιναλε λεει Shocked

Εελα μωρε,η Λολα δεν ηταν τοοσο κακη ...σε συγκριση με το τι αντιπαλους ειχε gelio

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Roulita

Roulita


Αριθμός μηνυμάτων : 299
Ημερομηνία εγγραφής : 28/04/2010
Ηλικία : 39

Οι χειρότερες σειρές - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οι χειρότερες σειρές   Οι χειρότερες σειρές - Σελίδα 3 EmptyΔευ Αυγ 15, 2011 5:43 pm

για μεξικανικο-βραζιλιανικο τετοια δε θα γράψω γτ δεν έχω δει τπτ απόσα κατα καιρούς σχολιάζετε...
για ελληνικά θα συμφωνήσω με :

-σεφερλή (το πρώτο που έκανε,άρεσε γενικά και ξεσηκώθηκαν κινήσεις και ατάκες του αλλά ως ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΜΟΝΟ)

-τηλεμπόρα (δεν τοδα ποτέ αλλά και μόνο οι διαφημίσεις.......)

-της Ελλάδος τα παιδιά,λάκη γλυκούλη θα πω ότι όσο μαρέσει Μπέζος και Φιλιππίδης τόσο μίσησα αυτές τις σειρές...δε μάρεσαν ΚΑ ΘΟ ΛΟΥ !!

-για σειρές του Ρώμα μόνο το Κων.νου & Ελένης μάρεσε και βλέπω κάποια επισόδεια αν τύχει με ευχαρίστηση ξανά αλλά ότι άλλο έκανε όπως καφέ Χαράς,παρθεναγωγείο,λίφτινγκ κτλ δε μάρεσαν καθόλου και μόνο το καφέ έχω δει...τα άλλα ούτε ένα επισόδειο!!!!
θεωρώ πως ο Ρώμας έχει σε ότι κάνει ένα και μοναδικό στύλ και παίξιμο που με κουράζει...
είναι ο υπεράνω και ο ηθικός,ο σπασίκλας που στο τέλος μαλακώνει για το happy end αλλά όλοι εμείς έχουμε πάρει άαααααλο χάπιιιιιιιι......!!!

-οι γοργόνες ('ασχετα που το είδα κάποιες φορές)

-
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mkostas
Admin
mkostas


Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010
Ηλικία : 32

Οι χειρότερες σειρές - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οι χειρότερες σειρές   Οι χειρότερες σειρές - Σελίδα 3 EmptyΔευ Αυγ 15, 2011 6:00 pm

Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου για τον Ρώμα. Αλλά εμένα το Καφέ της Χαράς μ'άρεσε πολύ περισσότερο από το Κων/νου και Ελένης. Ή μάλλον το ανέχομαι πολύ περισσότερο gelio Έχω δει αρκετά επεισόδια ολόκληρα, ειδικά από τον πρώτο κύκλο. Το Κων/νου και Ελένης δεν το αντέχω. Ούτε η Ράντου το σώζει. Έχει τόσο αφελές και τόσο για νήπια χιούμορ που μου φαίνεται γελοίο. Ακόμα κι όταν ήμουνα 8 χρονών, δεν μ'άρεσε. Μου φαινόταν αφελές.

Αυτό υπάρχει σε όλες τις σειρές του Ρώμα αλλά τουλάχιστον το Καφέ είναι πιο οικογενειακό, η φύση του είναι παιδική και ταιριάζει.

Η καλύτερή του σειρά είναι το Παρθεναγωγείο... αλλά δεν θα μπορούσα ποτέ να τη δω. Αυτή τη σειρά έπρεπε να τη γράφει μόνη της η Χατζησοφιά και να πρωταγωνιστεί κάποιος άλλος και πιστεύω ότι θα μπορούσε να είναι ωραία. Αλλά με Ρώμα απλά ΔΕΝ. Ούτε το παίξιμό του ούτε το χιούμορ του κολλάει με τέτοια θεματική.

Μεν και δεν, Λίφτινγκ κτλπ δεν τα άντεχα ποτέ. Ειδικά το Λίφτινγκ είναι εγκληματικά εμετικό. Τον Dr Ρούλη δεν τον είδα ΠΟΤΕ. Ούτε trailer ολόκληρο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://telestarsboards.forumgreek.com
 
Οι χειρότερες σειρές
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 3 από 3Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3
 Παρόμοια θέματα
-
» Παλιότερες σειρές
» Χειρότερες τηλενουβέλες όλων των εποχών...
» Σειρές στο RapidShare!
» Σειρές που έρχονται!
» Υλικό από σειρές.

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Τηλεόραση :: Γενικές συζητήσεις-
Μετάβαση σε: