Telestars Boards
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Οι χειρότερες σειρές

Πήγαινε κάτω 
+3
filareti
dorinaki
mkostas
7 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
mkostas
Admin
mkostas


Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010
Ηλικία : 32

Οι χειρότερες σειρές - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οι χειρότερες σειρές   Οι χειρότερες σειρές - Σελίδα 2 EmptyΤετ Ιουλ 27, 2011 6:16 pm

tourtastamoutra kwlos
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://telestarsboards.forumgreek.com
dorinaki
Πορνίδιο
dorinaki


Αριθμός μηνυμάτων : 5608
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 28

Οι χειρότερες σειρές - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οι χειρότερες σειρές   Οι χειρότερες σειρές - Σελίδα 2 EmptyΤετ Ιουλ 27, 2011 6:21 pm

moutza moutza ugly looser
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mkostas
Admin
mkostas


Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010
Ηλικία : 32

Οι χειρότερες σειρές - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οι χειρότερες σειρές   Οι χειρότερες σειρές - Σελίδα 2 EmptyΤετ Ιουλ 27, 2011 6:24 pm

knuppel sword mpounies spasimo kefaliou
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://telestarsboards.forumgreek.com
Athina

Athina


Αριθμός μηνυμάτων : 1981
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010

Οι χειρότερες σειρές - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οι χειρότερες σειρές   Οι χειρότερες σειρές - Σελίδα 2 EmptyΤετ Ιουλ 27, 2011 6:25 pm

Παράθεση :
1. Ελλας το μεγαλειο σου

Πω πω που το θυμήθηκες αυτό το έκτρωμα; emetos emetos emetos emetos Κι ένα άλλο μου ήρθε τώρα, ένα Ιδιαιτέρα για Κλάματα με την Αλιμπέρτη. Δεν μπορούσα να δω ούτε δευτερόλεπτο απ' αυτό θυμάμαι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mkostas
Admin
mkostas


Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010
Ηλικία : 32

Οι χειρότερες σειρές - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οι χειρότερες σειρές   Οι χειρότερες σειρές - Σελίδα 2 EmptyΤετ Ιουλ 27, 2011 6:26 pm

Το Ελλάς το μεγαλείο σου παίζει να το βάλω κι εγώ πρώτο. Απ'τη μια δεν άντεξα ποτέ να δω ούτε 2 λεπτά οπότε δεν το έχω άχτι που έχω άλλες αλλά... ΗΤΑΝ ΤΟΣΟ ΑΘΛΙΟ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://telestarsboards.forumgreek.com
filareti
Ύαινα
filareti


Αριθμός μηνυμάτων : 5233
Ημερομηνία εγγραφής : 12/04/2010
Τόπος : αλλού

Οι χειρότερες σειρές - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οι χειρότερες σειρές   Οι χειρότερες σειρές - Σελίδα 2 EmptyΤετ Ιουλ 27, 2011 6:43 pm

Athina έγραψε:
Παράθεση :
1. Ελλας το μεγαλειο σου

Πω πω που το θυμήθηκες αυτό το έκτρωμα; emetos emetos emetos emetos Κι ένα άλλο μου ήρθε τώρα, ένα Ιδιαιτέρα για Κλάματα με την Αλιμπέρτη. Δεν μπορούσα να δω ούτε δευτερόλεπτο απ' αυτό θυμάμαι.

Εκανα μια ανασκοπηση να θυμηθω οσα μπορουσα gelio

Α το θυμαμαι κι αυτο που λες.Κι αυτο δεν την παλευε,αλλά για τη 10αδα νομιζω μπορεις να βρεις πολυ χειροτερες. gelio
Απλα μερικες πιστευω οτι δεν τις θυμομαστε καν ή δεν τις εχουμε δει καθολου μα καθολου για να τις κραξουμε.

Χανο lol! για το σχολιο με τους ωραιους mpoxoxo
Αντε βαλε οσες ειναι να βαλεις,ειμαι σιγουρη οτι θα διασκεδασω με το κραξιμο που θα ριξεις devil smiley

@Ρε Δορινα πλακα κανεις?Ο,τι σειρα εχεις πετυχει,ολες καλες σου φαινονται? Και μετα μας λες και για γουστο ooxi
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Ιωάννινα

Οι χειρότερες σειρές - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οι χειρότερες σειρές   Οι χειρότερες σειρές - Σελίδα 2 EmptyΤετ Ιουλ 27, 2011 6:47 pm

Ελα,βρε Φιλαρετη.Της Ελλαδος τα παιδια?Απο τις καλυτερες εμφανισεις του Μπεζου (πισω απο Απαραδεκτους,Δογκανο).Για τους Ευτυχισμενους μαζι συμφωνω.Απο ενα σημειο και μετα κουρασε ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ που δεν βλεποταν.Κατα τα αλλα συμφωνω 100%.Πανω-κατω τα ιδια εχω στην λιστα μου.Ισως με εξαιρεση τις 3 πρωτες σεζον των Μαγισσων,που παντως,πισω απο την εικονα του "μεταφυσικου" που προμοταριζαν,επι της ουσιας μιλαμε για αλλη μια εκδοχη (και μαλιστα πολυ χειροτερη) του Sex and the City (χωρις την Σαμανθα κιολας).Ειδικα απο ενα σημειο και μετα ΜΟΝΟ με τα γκομενικα τους ασχολουμασταν, με τις Πειτζ-Φοιβη να εχουν "παρει" κοσμο και ντουνια.


Προσωπικα,δεν θα τα βαλω σε σειρα.Δεν θεωρω οτι κατι ειναι αθλιο και κατι αλλο λιγοτερο αθλιο.Αλλωστε,πολλες σειρες περνανε απο αυτα τα σταδια αναμεσα στις σεζον τους.

Εχουμε λοιπον.

Πολυκατοικια.Ποτε δεν καταλαβα τον "πανικο" που γινοταν,ειδικα την πρωτη σεζον,γυρω απο την σειρα.Οσες,μα οσες φορες καθισα να το δω δεν γελασα ΟΥΤΕ ΜΙΑ.Τι?!Κωμωδια ηταν?!Δεν νομιζω Τακη.Το μονο αστειο ηταν η προσπαθειες του Τσιμιτσελη να το παιξει ηθοποιος.Κατα τα αλλα εκανε 4 σεζον.Αβυσσος η ψυχη του Μεγκα....

Ευτυχισμενοι μαζι.Με κουρασαν τοσα χρονια οι γκριματσες και το παιχνιδι του Μπεζου με την καμερα.Ολο τα ιδια και τα ιδια.Σαν ηθοποιο τον εχω σε υποληψη αλλα μεχρι εκει.Αμα βαλω και τις γκαριδες εκεινης της τυπισσας που επαιζε την θετη του κορη τοτε θελω ντεπον για ελεφαντα για να το ξαναδω σε επαναληψη.Απαπα,τι ηταν αυτη ρε?!

Η Ζωη της αλλης.Στα ποσα επεισοδια μπορει να αυτοκτονισει ενας τηλεθεατης?Παρολαυτα,το Μεγκα το συνεχιζει.Θα τους πανε μεσα για ηθικους αυτουργους....

Λακης ο Γλυκουλης.Η μεγαλυτερη μ@λακια που παιχτηκε στην ιδιωτικη τηλεοραση ΜΑΚΡΑΝ απο την δευτερη...

50-50.Επισης δεν μπορω να καταλαβω του χιουμορ αυτης της σειρας.Υποφερω οταν την βλεπω.Και σαν να μην φτανει αυτο,βλεπω το τριο να "εξαργυρωνει" την αθλιοτητα διαφημιζοντας την μπυρα Φιξ και γυριζοντας και κινηματογραφικη ταινια.Ποσα να αντεξει ο ανθρωπος....

Lost.Εθιστικο τις πρωτες 3 σεζον ,αλλα μετα ,με εφερε στα ορια να παω για ψυχοθεραπειες.....Μ@λακες.Χασανε χρυση ευκαιρια να μεινουν στην ιστορια δημιουργοντας μια θρυλικη σειρα.Πως κατεληξαν?Να εχουν αφησει μια μεγαλη fanbase (εκει οπου στηριχθηκε το δημιουργημα τους) διχασμενη....


Εραστης Δυτικων Προαστειων.Πρωταγωνιστικο διδυμο Λαμπροπουλου-Γεωργουλης.Περαστικα μας....


Σφηνακια-Σκετσακια.Τοσο μεγαλη μ@λακια που γελουσες.Δεν λεω,1-2 σκηνες αναμεσα σε 5 επεισοδια ειχαν λιγο πλακιτσα αλλα μεχρι εκει.Το Αλφα το βαζει ακομη επαναληψη παντως.Γιατι?


Λιφτινγκ-Καφε της Χαρας-οι Μεν και οι Δεν-Παρθεναγωγειο.ΤΙ?!Ειναι 4 διαφορετικες σειρες?Με τιποτα.Το τομαρι του Ρωμα παντως το εσωσε η μεγαλη Ελενη Ραντου.Αν δεν ηταν αυτη,και το Κωνσταντινου και Ελενης στην ιδια κατηγορια θα εμπαινε....

Μπαμπα μην τρεχεις.Συμπαθω τον Φανη Μουρατιδη αλλα ελεος.Σειρα χωρις καμια ουσια.Τουλαχιστον τα βρηκαν σε προσωπικο επιπεδο με την Παπαχαραλαμπους και εκαναν πραγματικη οικογενεια.Κατα τα αλλα,τζιφος



ΥΓ1.Τα μυστικα της χεζεμ απουσιαζουν απο την λιστα γιατι ουτε εκει δεν αξιζει να μπουν.Πιο πατο και απο τον πατο....

ΥΓ2.Απο σεβασμο στην αξιοζηλευτη προσωπικοτητα του Τσακα τσακα μας,δεν εβαλα μεσα το Gossip Girl



Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mkostas
Admin
mkostas


Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010
Ηλικία : 32

Οι χειρότερες σειρές - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οι χειρότερες σειρές   Οι χειρότερες σειρές - Σελίδα 2 EmptyΤετ Ιουλ 27, 2011 6:58 pm

Της Ελλάδος τα παιδιά μου άρεσαν και μένα. Είχαν πλάκα. Αν και το θεωρώ ξεπερασμένο πλέον για την εποχή του ήταν πάρα πολύ καλό.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://telestarsboards.forumgreek.com
filareti
Ύαινα
filareti


Αριθμός μηνυμάτων : 5233
Ημερομηνία εγγραφής : 12/04/2010
Τόπος : αλλού

Οι χειρότερες σειρές - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οι χειρότερες σειρές   Οι χειρότερες σειρές - Σελίδα 2 EmptyΤετ Ιουλ 27, 2011 6:59 pm

Πωπω ξεχασα το Λακη το γλυκουλη affraid .Λεω να αλλαξω το Νο10 που ετσι κι αλλιως δεν το θυμαται ουτε η μανα του και να βαλω αυτο Twisted Evil

Ελενη το της Ελλαδος τα παιδια οπως κι ο Δογκανος εμενα δε μου αρεσαν.Δε λεω οτι δεν επαιζε καλα ο Μπεζος (και της Ελλαδος τα παιδια αντε να δεχτω οτι κατι ειχαν να πουν κιολας),απλως εμενα και οι δυο σειρες με εκαναν να βαριεμαι και δεν αντεχω να βλεπω και τοσες επαναληψεις απο πανω.

Για το Ρωμα παρολο που συμφωνω με τα στραβα του που επισημαινουν πολλοι-γραφει παρομοια,το χιουμορ του ειναι καπως απλοικο κλπ,δεν εχω κακη γνωμη για ολες τις σειρες του. Το παρθεναγωγειο και το Καφε της Χαρας μεχρι καποιο σημειο τα εβλεπα.

Η Ζωη της αλλης τη γλιτωσε απλως γιατι μου τελειωσαν οι θεσεις και το GG γιατι η Μπλερ φαινεται συμπαθητικη για το ειδος της bitch που παιζει-κανονικα τετοιους χαρακτηρες(και μαλιστα σε τετοιες σειρες )τους μισεις,αλλά σε συγκριση με το τι γινεται εκει μεσα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mkostas
Admin
mkostas


Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010
Ηλικία : 32

Οι χειρότερες σειρές - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οι χειρότερες σειρές   Οι χειρότερες σειρές - Σελίδα 2 EmptyΤετ Ιουλ 27, 2011 9:45 pm

1. Λάκης ο γλυκούλης
Από τις χειρότερες σειρές που έχουν υπάρξει ποτέ. Το original κολομβιανό κόπηκε και ανήκει στις 10 πιο αποτυχημένες σειρές της κολομβιανής τηλεόρασης. Και όταν έκανε επιτυχία εδώ έβγαλε δελτίο τύπου το κανάλι για να την ανακοινώσει και το τι δούλεμα φάγαμε δεν λέγεται. Μιλάμε απλά για έκτρωμα. Ότι πρέπει για τον Φιλιππίδη αλλά ένα από τα μεγαλύτερα λάθη του MEGA.
2. Μαρία η άσχημη
Απ'αυτή τη πουτάνα ξεκίνησαν όλα. Μ'αυτή ξεκίνησε η παρακμή της ελληνικής μυθοπλασίας.
3. Rosalinda
Εδώ μιλάμε για ένα από τα χειρότερα τερατουργήματα όλων των εποχών. Τραγική, τραγική, τραγική.
4. Baywatch
Μιλάμε για ΤΗΝ μούφα. ΤΗΝ μούφα όμως.
5. Το Ρετιρέ
Υπάρχει Έλληνας που να μην το έχει αφήσει ψυχολογικό αυτό το πράγμα;
6. Ελλάς το μεγαλείο σου
Ίου, ίου, ίου, ίου.
7. Λατρεμένοι μου γείτονες
Λατρεμένοι μου γύφτοι έπρεπε να λέγεται. Απ'τις χειρότερες ξεφτίλες.
8. Cuidado con el angel
Ή αλλιώς Μαρία πουτανοτάλαντό μου. ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ;;;;;;;;; Δεν λέω, παίζει να υπήρξαν και χειρότερα μεξικάνικα αλλά αυτό είναι το τελευταίο που πέτυχα και με τραυμάτισε.
9. Lost
Και μόνο που από φαινόμενο λόγω ποιότητας κατέληξε να ναι φαινόμενο λόγω μαλάκυνσης.
10. Juegos Prohibidos
Σειρά που περίμενα πως και πως, με όλα τα εχέγγυα να είναι τοπ. Κατά τη γνώμη μου, αν και ήταν πολύ καλό στην αρχή, ποτέ δεν ήταν. Έμεινε στο θα μπορούσε να είναι. Αλλά τα τελευταία επεισόδια ήταν τόσο μα τόσο ΠΑΝΑΘΛΙΑ. Δεν έχω ξαναδεί τέτοια κατάντια ποτέ σε κανένα άλλο κολομβιανό. Κρίμα για το καστ.

Άφησα απ'έξω πολλές πίπες όπως η Χεζέμ, διάφορα τούρκικα, ο Padre Coraje και άλλα διάφορα γιατί δεν αξίζουν ούτε καν σ'αυτή τη λίστα να μπουν. Και ένα άλλο σωρό βλακείες που είναι τόσο αδιάφορες που δεν σε εμπνέουν ούτε καν για να τις θάψεις.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://telestarsboards.forumgreek.com
 
Οι χειρότερες σειρές
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 3Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Παλιότερες σειρές
» Χειρότερες τηλενουβέλες όλων των εποχών...
» Σειρές στο RapidShare!
» Σειρές που έρχονται!
» Υλικό από σειρές.

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Τηλεόραση :: Γενικές συζητήσεις-
Μετάβαση σε: