Telestars Boards
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Η καλύτερη σειρά του Κοκκινόπουλου

Πήγαινε κάτω 
+3
panda
vagvard
mkostas
7 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3, 4  Επόμενο

Ποια είναι η καλύτερη;
Μονόγραμμα
Η καλύτερη σειρά του Κοκκινόπουλου I_vote_lcap0%Η καλύτερη σειρά του Κοκκινόπουλου I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Τα σημάδια της νύχτας
Η καλύτερη σειρά του Κοκκινόπουλου I_vote_lcap0%Η καλύτερη σειρά του Κοκκινόπουλου I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Ανατομία ενός εγκλήματος
Η καλύτερη σειρά του Κοκκινόπουλου I_vote_lcap20%Η καλύτερη σειρά του Κοκκινόπουλου I_vote_rcap
 20% [ 2 ]
Κόκκινος κύκλος
Η καλύτερη σειρά του Κοκκινόπουλου I_vote_lcap0%Η καλύτερη σειρά του Κοκκινόπουλου I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Αχ και να ξερες
Η καλύτερη σειρά του Κοκκινόπουλου I_vote_lcap0%Η καλύτερη σειρά του Κοκκινόπουλου I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
10η εντολή
Η καλύτερη σειρά του Κοκκινόπουλου I_vote_lcap50%Η καλύτερη σειρά του Κοκκινόπουλου I_vote_rcap
 50% [ 5 ]
Μαύρα μεσάνυχτα
Η καλύτερη σειρά του Κοκκινόπουλου I_vote_lcap30%Η καλύτερη σειρά του Κοκκινόπουλου I_vote_rcap
 30% [ 3 ]
Τρίτος νόμος
Η καλύτερη σειρά του Κοκκινόπουλου I_vote_lcap0%Η καλύτερη σειρά του Κοκκινόπουλου I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Σύνολο Ψήφων : 10
 

ΣυγγραφέαςΜήνυμα
mkostas
Admin
mkostas


Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010
Ηλικία : 32

Η καλύτερη σειρά του Κοκκινόπουλου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Η καλύτερη σειρά του Κοκκινόπουλου   Η καλύτερη σειρά του Κοκκινόπουλου EmptyΚυρ Απρ 03, 2011 12:24 am

Μιας και το συζητάγαμε τις προάλλες...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://telestarsboards.forumgreek.com
vagvard

vagvard


Αριθμός μηνυμάτων : 1053
Ημερομηνία εγγραφής : 25/11/2010

Η καλύτερη σειρά του Κοκκινόπουλου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η καλύτερη σειρά του Κοκκινόπουλου   Η καλύτερη σειρά του Κοκκινόπουλου EmptyΚυρ Απρ 03, 2011 12:39 am

Μαύρα μεσάνυχτα εννοείται........

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
panda

panda


Αριθμός μηνυμάτων : 27
Ημερομηνία εγγραφής : 30/03/2011

Η καλύτερη σειρά του Κοκκινόπουλου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η καλύτερη σειρά του Κοκκινόπουλου   Η καλύτερη σειρά του Κοκκινόπουλου EmptyΚυρ Απρ 03, 2011 12:52 am

Ανατομία ενός εγκλήματος φυσικά Basketball και αν είχα και 2η ψήφο θα την έριχνα στο Αχ και να ξερες.

Τα σημάδια της νύχτας τί είδους σειρά ήταν scratch ? Με εγκλήματα και τα συναφή?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mkostas
Admin
mkostas


Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010
Ηλικία : 32

Η καλύτερη σειρά του Κοκκινόπουλου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η καλύτερη σειρά του Κοκκινόπουλου   Η καλύτερη σειρά του Κοκκινόπουλου EmptyΚυρ Απρ 03, 2011 1:16 am

Δεν έχω ιδέα... απλά ξέρω ότι την είχε κάνει.

Εγώ ψήφισα Μαύρα μεσάνυχτα. Την ανατομία στη πρώτη της προβολή δεν τη πέτυχα.

Το Αχ και να ξερες μ'άρεσε πάααααρα πολύ αλλά είχε στιγμές που το βαριόμουνα. Ο Μαρκουλάκης και η Βλαντή δεν είναι και το καλύτερό μου... αλλά στα Μαύρα μεσάνυχτα η Βλαντή τελικά μ'άρεσε. Κάποια άλλη θα μπορούσε να παίξει και καλύτερα τον ρόλο αλλά στην Ελλάδα δύσκολα θα βρισκόταν.

10η εντολή-Κόκκινος κύκλος μ'άρεσαν. Απλά και αυτές οι δυο και η ανατομία και ο τρίτος νόμος έχουν την ίδια θεματική. Αρκετές διαφορές στον τρόπο αφήγησης και κυρίως στη σκηνοθεσία αλλά είναι το ίδιο πράγμα. Τα Μαύρα μεσάνυχτα ήταν κάτι πολύ πιο ιδιαίτερο, μοναδικό στο είδος του και πολύ καλοδουλεμένο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://telestarsboards.forumgreek.com
dorinaki
Πορνίδιο
dorinaki


Αριθμός μηνυμάτων : 5608
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 28

Η καλύτερη σειρά του Κοκκινόπουλου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η καλύτερη σειρά του Κοκκινόπουλου   Η καλύτερη σειρά του Κοκκινόπουλου EmptyΚυρ Απρ 03, 2011 2:03 pm

Eγώ έχω δει και τις 3 σειρές με τα αυτοτελή επεισόδια αλλά η αδυναμία είναι Μαυρα Μεσάνυχταα cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Νάγια




Αριθμός μηνυμάτων : 385
Ημερομηνία εγγραφής : 02/12/2010
Ηλικία : 32

Η καλύτερη σειρά του Κοκκινόπουλου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η καλύτερη σειρά του Κοκκινόπουλου   Η καλύτερη σειρά του Κοκκινόπουλου EmptyΔευ Απρ 04, 2011 3:54 am

Μπραβο ρε Κωστα! κι ειχα σκεφτει να στο προτεινω να ανοιξεις κατι και για τον Κοκκινοπουλο! ψηφισα Ανατομια με τα χιλια!ειναι το νεο μου κολλημα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Τέρψη

Τέρψη


Αριθμός μηνυμάτων : 8268
Ημερομηνία εγγραφής : 26/04/2010

Η καλύτερη σειρά του Κοκκινόπουλου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η καλύτερη σειρά του Κοκκινόπουλου   Η καλύτερη σειρά του Κοκκινόπουλου EmptyΔευ Απρ 04, 2011 4:40 am

Για μένα είναι η 10η εντολή! Την έχω λιώσει αυτή την σειρά και την αγαπώ πολύ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Νάγια




Αριθμός μηνυμάτων : 385
Ημερομηνία εγγραφής : 02/12/2010
Ηλικία : 32

Η καλύτερη σειρά του Κοκκινόπουλου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η καλύτερη σειρά του Κοκκινόπουλου   Η καλύτερη σειρά του Κοκκινόπουλου EmptyΔευ Απρ 04, 2011 4:41 am

δεν ειναι ΤΕΛΕΙΟ επεισοδιο η μεταληψη? ειναι το αγαπημενο μου!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Τέρψη

Τέρψη


Αριθμός μηνυμάτων : 8268
Ημερομηνία εγγραφής : 26/04/2010

Η καλύτερη σειρά του Κοκκινόπουλου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η καλύτερη σειρά του Κοκκινόπουλου   Η καλύτερη σειρά του Κοκκινόπουλου EmptyΔευ Απρ 04, 2011 4:48 am

Ναι καλό επεισόδιο! Αλλά δεν το κατατασσω στα αγαπημένα μου Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Νάγια




Αριθμός μηνυμάτων : 385
Ημερομηνία εγγραφής : 02/12/2010
Ηλικία : 32

Η καλύτερη σειρά του Κοκκινόπουλου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η καλύτερη σειρά του Κοκκινόπουλου   Η καλύτερη σειρά του Κοκκινόπουλου EmptyΔευ Απρ 04, 2011 5:08 am

Ποια ειναι τα αγαπημενα σου?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Η καλύτερη σειρά του Κοκκινόπουλου
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 4Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3, 4  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Καλύτερη σειρά της Παπαοικονόμου
» Καλύτερη αδικημένη σειρά
» Καλύτερη κοινωνική σειρά
» Καλύτερη σειρά εποχής
» Καλύτερη σειρά εποχής

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Τηλεόραση :: Γενικές συζητήσεις-
Μετάβαση σε: