Telestars Boards
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Επεισόδιο 80 - ο Ανίμπαλ είναι πόρνος

Πήγαινε κάτω 
5 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Πως σας φάνηκε το επεισόδιο;
Υπεραπίστευτα θεϊκό
Επεισόδιο 80 - ο Ανίμπαλ είναι πόρνος - Σελίδα 4 I_vote_lcap60%Επεισόδιο 80 - ο Ανίμπαλ είναι πόρνος - Σελίδα 4 I_vote_rcap
 60% [ 3 ]
Υπερκαταπληκτικό
Επεισόδιο 80 - ο Ανίμπαλ είναι πόρνος - Σελίδα 4 I_vote_lcap20%Επεισόδιο 80 - ο Ανίμπαλ είναι πόρνος - Σελίδα 4 I_vote_rcap
 20% [ 1 ]
Καταπληκτικό
Επεισόδιο 80 - ο Ανίμπαλ είναι πόρνος - Σελίδα 4 I_vote_lcap0%Επεισόδιο 80 - ο Ανίμπαλ είναι πόρνος - Σελίδα 4 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Πάρα πολύ καλό
Επεισόδιο 80 - ο Ανίμπαλ είναι πόρνος - Σελίδα 4 I_vote_lcap20%Επεισόδιο 80 - ο Ανίμπαλ είναι πόρνος - Σελίδα 4 I_vote_rcap
 20% [ 1 ]
Πολύ καλό
Επεισόδιο 80 - ο Ανίμπαλ είναι πόρνος - Σελίδα 4 I_vote_lcap0%Επεισόδιο 80 - ο Ανίμπαλ είναι πόρνος - Σελίδα 4 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Σχετικά καλό
Επεισόδιο 80 - ο Ανίμπαλ είναι πόρνος - Σελίδα 4 I_vote_lcap0%Επεισόδιο 80 - ο Ανίμπαλ είναι πόρνος - Σελίδα 4 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Μέτριο
Επεισόδιο 80 - ο Ανίμπαλ είναι πόρνος - Σελίδα 4 I_vote_lcap0%Επεισόδιο 80 - ο Ανίμπαλ είναι πόρνος - Σελίδα 4 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Κακό
Επεισόδιο 80 - ο Ανίμπαλ είναι πόρνος - Σελίδα 4 I_vote_lcap0%Επεισόδιο 80 - ο Ανίμπαλ είναι πόρνος - Σελίδα 4 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Χάλια
Επεισόδιο 80 - ο Ανίμπαλ είναι πόρνος - Σελίδα 4 I_vote_lcap0%Επεισόδιο 80 - ο Ανίμπαλ είναι πόρνος - Σελίδα 4 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Σύνολο Ψήφων : 5
 

ΣυγγραφέαςΜήνυμα
elina

elina


Αριθμός μηνυμάτων : 3067
Ημερομηνία εγγραφής : 12/04/2010
Ηλικία : 35

Επεισόδιο 80 - ο Ανίμπαλ είναι πόρνος - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επεισόδιο 80 - ο Ανίμπαλ είναι πόρνος   Επεισόδιο 80 - ο Ανίμπαλ είναι πόρνος - Σελίδα 4 EmptyΣαβ Μάης 14, 2011 12:25 am

mkostas έγραψε:
Τι ήθελες να κάνει ο Camilo αναίσθητος βρε βόδι; Πως να κλέψει την παράσταση; Και από κοτζάμ Montero που κλέβει παράσταση μέχρι και από τον Delmas ώρες ώρες.

Γάιδαρε, εντάξει ήταν αναίσθητος τώρα αλλά και μετά που θα 'αναστηθεί' δεν θα έχει και μεγάλη διαφορά... Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mkostas
Admin
mkostas


Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010
Ηλικία : 32

Επεισόδιο 80 - ο Ανίμπαλ είναι πόρνος - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επεισόδιο 80 - ο Ανίμπαλ είναι πόρνος   Επεισόδιο 80 - ο Ανίμπαλ είναι πόρνος - Σελίδα 4 EmptyΣαβ Μάης 14, 2011 12:26 am

Πες μας τώρα ότι δεν είναι καλός ηθοποιός ο Rodriguez gelio
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://telestarsboards.forumgreek.com
elina

elina


Αριθμός μηνυμάτων : 3067
Ημερομηνία εγγραφής : 12/04/2010
Ηλικία : 35

Επεισόδιο 80 - ο Ανίμπαλ είναι πόρνος - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επεισόδιο 80 - ο Ανίμπαλ είναι πόρνος   Επεισόδιο 80 - ο Ανίμπαλ είναι πόρνος - Σελίδα 4 EmptyΣαβ Μάης 14, 2011 12:28 am

mkostas έγραψε:
Πες μας τώρα ότι δεν είναι καλός ηθοποιός ο Rodriguez gelio

Δεν είναι καλός ηθοποιός ο Ροντρίγκεζ!!!!!!!!! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mkostas
Admin
mkostas


Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010
Ηλικία : 32

Επεισόδιο 80 - ο Ανίμπαλ είναι πόρνος - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επεισόδιο 80 - ο Ανίμπαλ είναι πόρνος   Επεισόδιο 80 - ο Ανίμπαλ είναι πόρνος - Σελίδα 4 EmptyΣαβ Μάης 14, 2011 12:31 am

Άλλα έλεγες πριν λίγους μήνες pppppppp

Ο Rodriguez είναι πάρα πολύ καλός, σε κάποιες στιγμές τον λες από εξαιρετικό ως και καταπληκτικό. Και ο Camilo πάρα πολύ καλογραμμένος και ενδιαφέρον ρόλος. Απλά χάνει συγκριτικά με τους άλλους άντρες της σειράς όχι γιατί είναι καλύτεροι αλλά γιατί είναι πιο πρωτοκλασάτοι. Ο Rodriguez είναι πιο... της διπλανής πόρτας. Αλλά ακριβώς έτσι είναι και ο Camilo.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://telestarsboards.forumgreek.com
elina

elina


Αριθμός μηνυμάτων : 3067
Ημερομηνία εγγραφής : 12/04/2010
Ηλικία : 35

Επεισόδιο 80 - ο Ανίμπαλ είναι πόρνος - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επεισόδιο 80 - ο Ανίμπαλ είναι πόρνος   Επεισόδιο 80 - ο Ανίμπαλ είναι πόρνος - Σελίδα 4 EmptyΣαβ Μάης 14, 2011 12:37 am

mkostas έγραψε:
Άλλα έλεγες πριν λίγους μήνες pppppppp

Ο Rodriguez είναι πάρα πολύ καλός, σε κάποιες στιγμές τον λες από εξαιρετικό ως και καταπληκτικό. Και ο Camilo πάρα πολύ καλογραμμένος και ενδιαφέρον ρόλος. Απλά χάνει συγκριτικά με τους άλλους άντρες της σειράς όχι γιατί είναι καλύτεροι αλλά γιατί είναι πιο πρωτοκλασάτοι. Ο Rodriguez είναι πιο... της διπλανής πόρτας. Αλλά ακριβώς έτσι είναι και ο Camilo.

Πριν λίγους μήνες.... ήταν άλλο....! pppppppp
ο Καμίλο πάει πακέτο με την Άουρα που νομίζω ότι είναι οι δύο ρόλοι που αν και ναι καλογραμμένοι άντε να πω και οι ηθοποιοί καλοί αλλά δυστυχώς χάνουν μπροστά στους υπόλοιπους.

Επίσης άρχισα να βλέπω τη σειρά Verano en Venecia που πρωταγωνιστεί....(στο γρήγορο το έχω....)
Είχα δει ένα βίντεο σχετικά και όταν είδα ότι ήταν ο πρωταγωνιστής φαντάζεσαι πώς έκανα.... angry angry αλλά τώρα τη βλέπω έτσι για να έχω και κάτι από ρομάντσο....!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mkostas
Admin
mkostas


Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010
Ηλικία : 32

Επεισόδιο 80 - ο Ανίμπαλ είναι πόρνος - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επεισόδιο 80 - ο Ανίμπαλ είναι πόρνος   Επεισόδιο 80 - ο Ανίμπαλ είναι πόρνος - Σελίδα 4 EmptyΣαβ Μάης 14, 2011 12:46 am

Και η Aura μ'αρέσει πολύ. Η Cecilia Navia είναι καταπληκτική ηθοποιός. Είναι κι αυτή άνθρωπος της διπλανής πόρτας αλλά δεν μου φαίνεται καθόλου κακό να έχει η σειρά τέτοιους χαρακτήρες. Ίσα ίσα που αποδεικνύεται ότι το μέσο μπορεί να είναι τόσο ενδιαφέρον όσο και το άκρο. Και σε πολλούς ο Camilo άρεσε περισσότερο από τον Anibal ή και από τον Elkin ενώ με την Aura ταυτίστηκε μεγάλη μερίδα του κοινού σε πολλές περιπτώσεις.

Verano en Venecia; Αυτό το έστειλαν μεσάνυχτα gelio

Ρομάντζο έχουν όλα τα τωρινά... A mano limpia, La Pola, Chepe Fortuna και A corazon abierto από RCN και Amar y temer - La teacher de Ingles από Caracol. Τις καλύτερες κριτικές παίρνουν A mano limpia, Pola και Amar y temer. Όλα αυτά βέβαια έχουν κι άλλα θέματα εξίσου σημαντικά ή και σημαντικότερα, αλλά σε όλα το ρομάντζο είναι αρκετά κέντρο νομίζω. Θα ξεκινήσω σύντομα να βλέπω το A mano limpia.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://telestarsboards.forumgreek.com
elina

elina


Αριθμός μηνυμάτων : 3067
Ημερομηνία εγγραφής : 12/04/2010
Ηλικία : 35

Επεισόδιο 80 - ο Ανίμπαλ είναι πόρνος - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επεισόδιο 80 - ο Ανίμπαλ είναι πόρνος   Επεισόδιο 80 - ο Ανίμπαλ είναι πόρνος - Σελίδα 4 EmptyΣαβ Μάης 14, 2011 12:54 am

mkostas έγραψε:
Και η Aura μ'αρέσει πολύ. Η Cecilia Navia είναι καταπληκτική ηθοποιός. Είναι κι αυτή άνθρωπος της διπλανής πόρτας αλλά δεν μου φαίνεται καθόλου κακό να έχει η σειρά τέτοιους χαρακτήρες. Ίσα ίσα που αποδεικνύεται ότι το μέσο μπορεί να είναι τόσο ενδιαφέρον όσο και το άκρο. Και σε πολλούς ο Camilo άρεσε περισσότερο από τον Anibal ή και από τον Elkin ενώ με την Aura ταυτίστηκε μεγάλη μερίδα του κοινού σε πολλές περιπτώσεις.

Verano en Venecia; Αυτό το έστειλαν μεσάνυχτα gelio

Ρομάντζο έχουν όλα τα τωρινά... A mano limpia, La Pola, Chepe Fortuna και A corazon abierto από RCN και Amar y temer - La teacher de Ingles από Caracol. Τις καλύτερες κριτικές παίρνουν A mano limpia, Pola και Amar y temer. Όλα αυτά βέβαια έχουν κι άλλα θέματα εξίσου σημαντικά ή και σημαντικότερα, αλλά σε όλα το ρομάντζο είναι αρκετά κέντρο νομίζω. Θα ξεκινήσω σύντομα να βλέπω το A mano limpia.


Μα γιαυτό υπάρχουν οι άνθρωποι της διπλανής πόρτας για να ταυτίζεσαι μαζί τους.

Έλα ρε το στείλανε μεσάνυχτα? τόσο χάλια??????
Εμένα μου ψιλοάρεσε έτσι για αλλαγή από τα πολλά νάρκο.
Εγώ θέλω να ξεκινήσω το amar y temer που παίζει και ο Μοντέρο(αν δεν κάνω λάθος)!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mkostas
Admin
mkostas


Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010
Ηλικία : 32

Επεισόδιο 80 - ο Ανίμπαλ είναι πόρνος - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επεισόδιο 80 - ο Ανίμπαλ είναι πόρνος   Επεισόδιο 80 - ο Ανίμπαλ είναι πόρνος - Σελίδα 4 EmptyΣαβ Μάης 14, 2011 12:56 am

Ναι, παίζει τον κακό. Τον κακό έπαιξε και στο Novia para dos και τον έπαιξε πολύ καλά. Αλλά με τον Cabeto δεν συγκρίνεται κανένας ρόλος του.

Το Verano en Venecia σε γενικές γραμμές δεν είχε κακή κριτική. Όσοι το βλέπανε, καλά σχόλια κάνανε. Απλά δεν το βλέπανε πολλοί. Ξεκίνησε και σε πολύ κακή περίοδο για το κανάλι. Όλες οι άλλες νουβέλες εκείνης της χρονιάς κόπηκαν με εξαίρεση το Las detectivas y el Victor. Και το Verano en Venecia που πήγε μεσάνυχτα.

Εγώ δεν θα το έβλεπα ποτέ γιατί είναι καθαρά παραδοσιακό concept. Και αυτά πλέον τα βαριέμαι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://telestarsboards.forumgreek.com
elina

elina


Αριθμός μηνυμάτων : 3067
Ημερομηνία εγγραφής : 12/04/2010
Ηλικία : 35

Επεισόδιο 80 - ο Ανίμπαλ είναι πόρνος - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επεισόδιο 80 - ο Ανίμπαλ είναι πόρνος   Επεισόδιο 80 - ο Ανίμπαλ είναι πόρνος - Σελίδα 4 EmptyΣαβ Μάης 14, 2011 1:07 am

mkostas έγραψε:
Ναι, παίζει τον κακό. Τον κακό έπαιξε και στο Novia para dos και τον έπαιξε πολύ καλά. Αλλά με τον Cabeto δεν συγκρίνεται κανένας ρόλος του.

Το Verano en Venecia σε γενικές γραμμές δεν είχε κακή κριτική. Όσοι το βλέπανε, καλά σχόλια κάνανε. Απλά δεν το βλέπανε πολλοί. Ξεκίνησε και σε πολύ κακή περίοδο για το κανάλι. Όλες οι άλλες νουβέλες εκείνης της χρονιάς κόπηκαν με εξαίρεση το Las detectivas y el Victor. Και το Verano en Venecia που πήγε μεσάνυχτα.

Εγώ δεν θα το έβλεπα ποτέ γιατί είναι καθαρά παραδοσιακό concept. Και αυτά πλέον τα βαριέμαι.

Ναι ξέρω... Μετά τον Καρντόνα το χάος.... δεν μπορείς να συγκρίνεις τίποτα..... Laughing Laughing Laughing Laughing
Ένα καλό παραδοσιακό στόρι ποτέ δεν σε αδικεί. Εγώ ποτέ δεν θα τα βαρεθώ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mkostas
Admin
mkostas


Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010
Ηλικία : 32

Επεισόδιο 80 - ο Ανίμπαλ είναι πόρνος - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επεισόδιο 80 - ο Ανίμπαλ είναι πόρνος   Επεισόδιο 80 - ο Ανίμπαλ είναι πόρνος - Σελίδα 4 EmptyΣαβ Μάης 14, 2011 1:08 am

Που κολλάει ο Cardona βρε βούρλο; gelio gelio gelio
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://telestarsboards.forumgreek.com
 
Επεισόδιο 80 - ο Ανίμπαλ είναι πόρνος
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 4 από 6Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Επεισόδιο 67 (Αφιερωμένο σε όλους με έμφαση σε φαν Ανίμπαλ)
» Είναι τηλενουβέλα ή όχι;
» Επεισόδιο 12
» Επεισόδιο 29
» Επεισόδιο 45

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Τηλεόραση :: Λατινοαμερικάνικες σειρές :: Σειρές :: La Viuda de la Mafia-
Μετάβαση σε: