Telestars Boards
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Τραγούδια της σειράς

Πήγαινε κάτω 
3 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3, 4  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
mkostas
Admin
mkostas


Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010
Ηλικία : 32

Τραγούδια της σειράς Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Τραγούδια της σειράς   Τραγούδια της σειράς EmptyΤετ Νοε 17, 2010 3:15 pm

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

Απλά ΘΕΪΚΟ Ypoklisi
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://telestarsboards.forumgreek.com
dorinaki
Πορνίδιο
dorinaki


Αριθμός μηνυμάτων : 5608
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 28

Τραγούδια της σειράς Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τραγούδια της σειράς   Τραγούδια της σειράς EmptyΤετ Νοε 17, 2010 3:16 pm

Εμένα μου αρέσει το Mundos differentos..Μέχρι και στο κινητο μου το έχω [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mkostas
Admin
mkostas


Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010
Ηλικία : 32

Τραγούδια της σειράς Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τραγούδια της σειράς   Τραγούδια της σειράς EmptyΤετ Νοε 17, 2010 3:20 pm

Diferentes μωρή άσχετη gelio

Καλό είναι αλλά το triste y vacia μ'αρέσει περισσότερο. Όπως και το mundos diferentes του Τσικιτίτας dunato gelio dunato gelio dunato gelio
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://telestarsboards.forumgreek.com
dorinaki
Πορνίδιο
dorinaki


Αριθμός μηνυμάτων : 5608
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 28

Τραγούδια της σειράς Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τραγούδια της σειράς   Τραγούδια της σειράς EmptyΤετ Νοε 17, 2010 3:21 pm

Σιγα μωρεε..Ενα τοσο δα λαθακι εκανα [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Τσικιτιτας?? Suspect [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mkostas
Admin
mkostas


Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010
Ηλικία : 32

Τραγούδια της σειράς Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τραγούδια της σειράς   Τραγούδια της σειράς EmptyΤετ Νοε 17, 2010 3:22 pm

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

dunato gelio dunato gelio
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://telestarsboards.forumgreek.com
dorinaki
Πορνίδιο
dorinaki


Αριθμός μηνυμάτων : 5608
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 28

Τραγούδια της σειράς Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τραγούδια της σειράς   Τραγούδια της σειράς EmptyΤετ Νοε 17, 2010 3:27 pm

Iiiiiii αυτό το ξέρασμα? [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] Και ειδα και την χαζοχαρουμενη την Αννα που έκανα αιώνες να ξεχάσω [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]



[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mkostas
Admin
mkostas


Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010
Ηλικία : 32

Τραγούδια της σειράς Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τραγούδια της σειράς   Τραγούδια της σειράς EmptyΤετ Νοε 17, 2010 3:29 pm

Σκάσε ηλίθια. Εμένα μ'άρεσε περισσότερο και από τη Μπελέν ooxi

(Πέθανε η Ρομίνα Γιαν Sad )

Το ρεφρέν μ'αρέσει πάαααρα πολύ. Το υπόλοιπο δεν με τρελαίνει Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://telestarsboards.forumgreek.com
dorinaki
Πορνίδιο
dorinaki


Αριθμός μηνυμάτων : 5608
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 28

Τραγούδια της σειράς Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τραγούδια της σειράς   Τραγούδια της σειράς EmptyΤετ Νοε 17, 2010 3:32 pm

mkostas έγραψε:
Σκάσε ηλίθια. Εμένα μ'άρεσε περισσότερο και από τη Μπελέν [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

(Πέθανε η Ρομίνα Γιαν Sad )

Το ρεφρέν μ'αρέσει πάαααρα πολύ. Το υπόλοιπο δεν με τρελαίνει Razz

Ποια είναι απ'τις δυο αυτή που πέθανε?? Razz Razz Razz
Εμένα η Μπελεν με εκνευριζε που ήταν χαπατο και καταπινε αμασιτο οτι της ελεγε ο...ο..δεν θυμάμαι..ο Arana τέλος πάντων [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] Ειδικά αυτό με την φωτογραφία που την κανει εντι για να φαίνεται σαν διδυμος καρμπον μου έχει μείνει [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] Σαν να το έβλεπα τώρα [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Και εμένα το υπολοιπο δεν με τρελαίνει..αλλά το ρεφρέν είναι γαματο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mkostas
Admin
mkostas


Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010
Ηλικία : 32

Τραγούδια της σειράς Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τραγούδια της σειράς   Τραγούδια της σειράς EmptyΤετ Νοε 17, 2010 3:34 pm

Δεν το θυμάμαι αυτό με τη φωτογραφία. Δεν την είχα δει ολόκληρη εκείνη τη σαιζόν, ήταν τελείως μούφα gelio

Η Μπελέν.

(Είδα λίγο Αράνα στο tiempo final. Την αργεντίνικη version, το επεισόδιο που έπαιξαν Καρντόνα-Καρβαχάλ. Μπλιαχ!!)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://telestarsboards.forumgreek.com
dorinaki
Πορνίδιο
dorinaki


Αριθμός μηνυμάτων : 5608
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 28

Τραγούδια της σειράς Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τραγούδια της σειράς   Τραγούδια της σειράς EmptyΤετ Νοε 17, 2010 3:37 pm

Ε αφού εισαι άσχετος.. [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Απο τί πέθανε?? Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Τραγούδια της σειράς
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 4Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3, 4  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Τα τραγούδια της σειράς
» Τραγούδια τηλενουβελών
» Τραγούδια των fans
» Αγαπημένα τραγούδια
» Τραγούδια ζευγαριών

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Τηλεόραση :: Λατινοαμερικάνικες σειρές :: Σειρές :: Rosario Tijeras-
Μετάβαση σε: