Telestars Boards
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Επεισόδιο 21

Πήγαινε κάτω 
5 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Πως σας φάνηκε το επεισόδιο 21;
Υπερκαταπληκτικό
Επεισόδιο 21 - Σελίδα 2 I_vote_lcap0%Επεισόδιο 21 - Σελίδα 2 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Καταπληκτικό
Επεισόδιο 21 - Σελίδα 2 I_vote_lcap33%Επεισόδιο 21 - Σελίδα 2 I_vote_rcap
 33% [ 1 ]
Πάρα πολύ καλό
Επεισόδιο 21 - Σελίδα 2 I_vote_lcap33%Επεισόδιο 21 - Σελίδα 2 I_vote_rcap
 33% [ 1 ]
Πολύ καλό
Επεισόδιο 21 - Σελίδα 2 I_vote_lcap33%Επεισόδιο 21 - Σελίδα 2 I_vote_rcap
 33% [ 1 ]
Σχετικά καλό
Επεισόδιο 21 - Σελίδα 2 I_vote_lcap0%Επεισόδιο 21 - Σελίδα 2 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Μέτριο
Επεισόδιο 21 - Σελίδα 2 I_vote_lcap0%Επεισόδιο 21 - Σελίδα 2 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Κακό
Επεισόδιο 21 - Σελίδα 2 I_vote_lcap0%Επεισόδιο 21 - Σελίδα 2 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Σύνολο Ψήφων : 3
 

ΣυγγραφέαςΜήνυμα
kally

kally


Αριθμός μηνυμάτων : 1154
Ημερομηνία εγγραφής : 18/05/2010

Επεισόδιο 21 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επεισόδιο 21   Επεισόδιο 21 - Σελίδα 2 EmptyΠεμ Αυγ 18, 2011 11:32 pm

Teleio epeisodio, teleio. Polu agwnia!!!

Auta pou ekanan o Anibal kai o Camilo mporoume ha mporousame na to eklavoume kai san ena test gia to poios apo tous duo agapaei perissotero thn Diana.

H Ines ti asteia pou htan pali Laughing

Kai epitelous o Elkin eide thn Karen.

Merikes fores otan vlepw toso apaisiodokso ton Humberto den katalavainw an thelei na isxuoun auta pou skeftetai h an apla einai etsi Laughing

Auth th stigmh skeftomai an prepei na dw ki alla gia na ftasw sto 23 pou pairnoun fwtia ta panta h na sas perimenw Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mkostas
Admin
mkostas


Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010
Ηλικία : 32

Επεισόδιο 21 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επεισόδιο 21   Επεισόδιο 21 - Σελίδα 2 EmptyΠεμ Αυγ 18, 2011 11:37 pm

Θα έτρεχα και εγώ ως αυτό αλλά έχω να δω άλλες... 5 lmao
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://telestarsboards.forumgreek.com
mkostas
Admin
mkostas


Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010
Ηλικία : 32

Επεισόδιο 21 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επεισόδιο 21   Επεισόδιο 21 - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Αυγ 19, 2011 8:30 pm

Παρόλο που το βασικό κομμάτι του επεισοδίου είναι η δράση συνεχίζει και με κρατάει μια χαρά. Παρόλο που το έχω δει ξανά πάνω από μία φορά... και έχω και αγωνία για το τι ακολουθεί παρόλο που ξέρω τι ακολουθεί. Απλά σε τέτοια επεισόδια που καθυστερούν με διάφορα κολπάκια αυτό που ακολουθεί δεν μ'αρέσουν τόσο όσο άλλα... ενώ τη πρώτη φορά λάτρεψα αρκετά απ'αυτά.

Τα δείγματα αγάπης του Anibal ας τα αφήσω καλύτερα gelio gelio gelio Πάντα με μπερδεύουν. Του Camilo πάλι όχι.

Η Ines πάντα είναι αστεία gelio Αλλά σε κάτι τέτοιες φάσεις είναι ξεκαρδιστική lmao

Το καλύτερο του επεισοδίου για μένα ήταν το Elkin-Karen πάντως.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://telestarsboards.forumgreek.com
Athina

Athina


Αριθμός μηνυμάτων : 1981
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010

Επεισόδιο 21 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επεισόδιο 21   Επεισόδιο 21 - Σελίδα 2 EmptyΔευ Αυγ 22, 2011 9:47 pm

To highlight του επεισοδίου ήταν αναμφίβολα η Ines να χορεύει σαν ξεβιδωμένη τραγουδώντας ρυθμικά "pompis-pompis-cadera-cadera" dunato gelio Δεν μπορώωωωωωωωω dunato gelio dunato gelio ΕΙΝΑΙ ΘΕΑ, ΤΕΛΟΣ gelio gelio gelio

Ο Anibal που να 'ξερε ότι ο "Frank" του αποκάλυψε την επιχείρηση της αστυνομίας γιατί λιώνει κι αυτός για τη Diana... Κι ότι ανησυχούν κι οι δυό για την ίδια γυναίκα. Και μη μου πείτε τώρα ότι θα πέσουν σ' εκείνο το ποτάμι! Ο Camilo πάντως αν το δούμε αντικειμενικά συμπεριφέρεται πολύ αντιεπαγγελματικά. Είχε την ευκαιρία να πιάσουν το μαφιόζο και για το χατήρι μιας γυναίκας την άφησε να χαθεί. Υποτίθεται ότι θα έπρεπε να τον ενδιαφέρει πάνω απ' όλα η αποστολή του.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mkostas
Admin
mkostas


Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010
Ηλικία : 32

Επεισόδιο 21 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επεισόδιο 21   Επεισόδιο 21 - Σελίδα 2 EmptyΔευ Αυγ 22, 2011 10:21 pm

Το ζητούμενο δεν είναι να πιάσει μόνο τον Anibal αλλά να διαλύσει όλη την οργάνωση. Οπότε η κίνηση να ξεφύγουν και να αφήσει τον Anibal να κάνει την συναλλαγή με τον Abel είναι σωστή. Το ερώτημα εδώ είναι αν αυτό που τον ενδιέφερε κατά βάση ήταν να πάει για το μεγάλο ψάρι ή να σώσει τη Diana sfirizi

Θα δεις στο επόμενο τι θα κάνουν gelio

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://telestarsboards.forumgreek.com
Athina

Athina


Αριθμός μηνυμάτων : 1981
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010

Επεισόδιο 21 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επεισόδιο 21   Επεισόδιο 21 - Σελίδα 2 EmptyΔευ Αυγ 22, 2011 10:53 pm

Παράθεση :
ή να σώσει τη Diana

Ε ναι, γι' αυτό λέω κι εγώ ότι είναι αντιεπαγγελματικό. Γιατί αυτό που τον κόφτει να την σώσει είναι βασικά sfirizi
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mkostas
Admin
mkostas


Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010
Ηλικία : 32

Επεισόδιο 21 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επεισόδιο 21   Επεισόδιο 21 - Σελίδα 2 EmptyΔευ Αυγ 22, 2011 10:55 pm

Είναι εμφανές βασικά gelio Μια εμμονή την είχε εξ αρχής και γενικά σε αυτή την υπόθεση του λείπει η αντικειμενικότητα. Ήταν εξ αρχής συνδεδεμένος συναισθηματικά λόγω Alvaro και λόγω Diana.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://telestarsboards.forumgreek.com
kally

kally


Αριθμός μηνυμάτων : 1154
Ημερομηνία εγγραφής : 18/05/2010

Επεισόδιο 21 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επεισόδιο 21   Επεισόδιο 21 - Σελίδα 2 EmptyΤρι Αυγ 23, 2011 2:29 am

Παράθεση :
Ο Anibal που να 'ξερε ότι ο "Frank" του αποκάλυψε την επιχείρηση της αστυνομίας γιατί λιώνει κι αυτός για τη Diana... Κι ότι ανησυχούν κι οι δυό για την ίδια γυναίκα.
Auto den se kanei na anupomoneis gia th stigmh pou o Anibal tha ta mathei ola? Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Athina

Athina


Αριθμός μηνυμάτων : 1981
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010

Επεισόδιο 21 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επεισόδιο 21   Επεισόδιο 21 - Σελίδα 2 EmptyΤρι Αυγ 23, 2011 2:55 am

Παράθεση :
Auto den se kanei na anupomoneis gia th stigmh pou o Anibal tha ta mathei ola?

Βασικά μια αναρώτηση την έχω αλλά δεν ξέρω αν είναι καλό ή κακό αυτό... Γιατί και μόνο που σκέφτομαι τι είναι ικανός να κάνει... Και που να μάθει ότι η Diana ανταποκρίνεται... Θα τους πάρει η μπάλα και τους δύο μαζί.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Επεισόδιο 21
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
 Παρόμοια θέματα
-
» Επεισόδιο 9
» Επεισόδιο 17
» Επεισόδιο 34
» Επεισόδιο 51
» Επεισόδιο 83

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Τηλεόραση :: Λατινοαμερικάνικες σειρές :: Σειρές :: La Viuda de la Mafia-
Μετάβαση σε: