Telestars Boards
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Επεισόδιο 17

Πήγαινε κάτω 
4 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Πως σας φάνηκε το επεισόδιο;
Υπερκαταπληκτικό
Επεισόδιο 17 - Σελίδα 2 I_vote_lcap0%Επεισόδιο 17 - Σελίδα 2 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Καταπληκτικό
Επεισόδιο 17 - Σελίδα 2 I_vote_lcap50%Επεισόδιο 17 - Σελίδα 2 I_vote_rcap
 50% [ 1 ]
Πάρα πολύ καλό
Επεισόδιο 17 - Σελίδα 2 I_vote_lcap50%Επεισόδιο 17 - Σελίδα 2 I_vote_rcap
 50% [ 1 ]
Πολύ καλό
Επεισόδιο 17 - Σελίδα 2 I_vote_lcap0%Επεισόδιο 17 - Σελίδα 2 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Σχετικά καλό
Επεισόδιο 17 - Σελίδα 2 I_vote_lcap0%Επεισόδιο 17 - Σελίδα 2 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Μέτριο
Επεισόδιο 17 - Σελίδα 2 I_vote_lcap0%Επεισόδιο 17 - Σελίδα 2 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Κακό
Επεισόδιο 17 - Σελίδα 2 I_vote_lcap0%Επεισόδιο 17 - Σελίδα 2 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Χάλια
Επεισόδιο 17 - Σελίδα 2 I_vote_lcap0%Επεισόδιο 17 - Σελίδα 2 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Σύνολο Ψήφων : 2
 

ΣυγγραφέαςΜήνυμα
mkostas
Admin
mkostas


Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010
Ηλικία : 32

Επεισόδιο 17 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επεισόδιο 17   Επεισόδιο 17 - Σελίδα 2 EmptyΠεμ Αυγ 18, 2011 2:23 pm

Καλά κι εμένα μ'αρέσει τώρα. Σχεδόν τόσο όσο Diana-Camilo. Σε κάποιες φάσεις και περισσότερο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://telestarsboards.forumgreek.com
Athina

Athina


Αριθμός μηνυμάτων : 1981
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010

Επεισόδιο 17 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επεισόδιο 17   Επεισόδιο 17 - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Αυγ 19, 2011 12:35 am

Καλά αυτή η Luisa έχει πολύ θράσος τελικά όμως. Δηλαδή τι περίμενε ήταν γκόμενα του Octavio, τα 'μαθε η Diana κι έβρισε έτσι και την Ines και δε θα τη διώχνανε; Δηλαδή κάτσε να της ζητήσουνε και συγγνώμη πρέπει! Ας μην έμπλεκε με παντρεμένους άντρες να μην είχε τέτοιες συνέπειες.

Λατρεύω, ΛΑΤΡΕΥΩ την Clara όμως! Μ' αρέσει τρελά το στυλάκι της και το πως ανάβει το Lamberto και δεν ξέρει αυτός μετά πως να σβήσει χαχαχαχαχαχα. Δε μ' αρέσει, ωστόσο, που διαφαίνεται ρομάντζο μεταξύ τους... Ο τύπος αυτός είναι πολύ κομπλεξικός και πολύ λίγος για μια γυναίκα σαν εκείνη.

Κι ο Elkin συγγνώμη αλλά τι ΜΑΛΑΚΙΣΜΕΝΟ που είναι! Θα αρχίσω να δίνω δίκια στην Karen μου φαίνεται, ως ένα βαθμό τουλάχιστον. Μετά απ' αυτό το χουνέρι που διηγήθηκε στο Samy ότι της έκανε με τα ποτά έχω γίνει τούρμπο! Δε βρέθηκε κανένας να του δώσει δυό χαστούκια αυτού του παιδιού όταν ήταν μικρό να 'ρθει να στρώσει; Μάλλον όχι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mkostas
Admin
mkostas


Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010
Ηλικία : 32

Επεισόδιο 17 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επεισόδιο 17   Επεισόδιο 17 - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Αυγ 19, 2011 12:45 am

Παράθεση :
κι έβρισε έτσι και την Ines
Ε πεθερά την είπε, δεν την έβρισε lmao

Παράθεση :
Λατρεύω, ΛΑΤΡΕΥΩ την Clara όμως! Μ' αρέσει τρελά το στυλάκι της και το πως ανάβει το Lamberto και δεν ξέρει αυτός μετά πως να σβήσει χαχαχαχαχαχα. Δε μ' αρέσει, ωστόσο, που διαφαίνεται ρομάντζο μεταξύ τους... Ο τύπος αυτός είναι πολύ κομπλεξικός και πολύ λίγος για μια γυναίκα σαν εκείνη.
Θες μικρό κατά κάποιο τρόπο σποιλεράκι;

Παράθεση :
Κι ο Elkin συγγνώμη αλλά τι ΜΑΛΑΚΙΣΜΕΝΟ που είναι! Θα αρχίσω να δίνω δίκια στην Karen μου φαίνεται, ως ένα βαθμό τουλάχιστον. Μετά απ' αυτό το χουνέρι που διηγήθηκε στο Samy ότι της έκανε με τα ποτά έχω γίνει τούρμπο! Δε βρέθηκε κανένας να του δώσει δυό χαστούκια αυτού του παιδιού όταν ήταν μικρό να 'ρθει να στρώσει; Μάλλον όχι.
Βασικά δε νομίζω να ήθελε να τους στείλει στο νοσοκομείο gelio Απλά κάποια ποτά σε συνδυασμό με συγκεκριμένα αναψυκτικά είναι επικίνδυνα. Ειδικά για άτομα που δεν είναι συνηθισμένα να πίνουν gelio Αλλά ναι, ήταν πολύ βαρύ αυτό που της έκανε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://telestarsboards.forumgreek.com
Athina

Athina


Αριθμός μηνυμάτων : 1981
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010

Επεισόδιο 17 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επεισόδιο 17   Επεισόδιο 17 - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Αυγ 19, 2011 12:56 am

Παράθεση :
Ε πεθερά την είπε, δεν την έβρισε

Ε ναι, αυτό που της αντιμίλησε θέλω να πω. Έχει θράσος η κοπελιά! Σου λέει έπρεπε να της δώσουνε κι έξτρα μπόνους που ήταν η γκόμενα του αφεντικού, όχι μόνο να μη τη διώξουνε!

Παράθεση :
Θες μικρό κατά κάποιο τρόπο σποιλεράκι;

Πόσο μικρό είναι; Άντε πες αλλά άμα είναι να εκνευριστώ πολύ μην πεις!

Παράθεση :
Βασικά δε νομίζω να ήθελε να τους στείλει στο νοσοκομείο

Ε καλά, εννοείται δεν ήθελε να τους στείλει στο νοσοκομείο, αυτό του 'λειπε! Αλλά και μόνο που την έκανε τόσο ρεζίλι και μετά δεν έδωσε δεκάρα απ' ότι κατάλαβα είναι αρκετό.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mkostas
Admin
mkostas


Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010
Ηλικία : 32

Επεισόδιο 17 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επεισόδιο 17   Επεισόδιο 17 - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Αυγ 19, 2011 1:09 am

Παράθεση :
Σου λέει έπρεπε να της δώσουνε κι έξτρα μπόνους που ήταν η γκόμενα του αφεντικού, όχι μόνο να μη τη διώξουνε!
Βασικά ακριβώς έτσι σκέφτεται lmao

Παράθεση :
Πόσο μικρό είναι; Άντε πες αλλά άμα είναι να εκνευριστώ πολύ μην πεις!
Χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα βασικά νομίζω είτε σου πω, είτε δεν σου πω απάντηση θα πάρεις gelio Μην περιμένεις pareja de telenovela πάντως. Στη σειρά υπάρχουν 2 ζευγάρια και 2 αντιζευγάρια. Τα αντιζευγάρια σε αρκετούς άρεσαν και περισσότερο.

Παράθεση :
και μετά δεν έδωσε δεκάρα απ' ότι κατάλαβα είναι αρκετό.

Βασικά και μόνο που καλά καλά δεν ξέρει τη φάτσα της gelio Face to face δεν έχουν έρθει gelio
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://telestarsboards.forumgreek.com
 
Επεισόδιο 17
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
 Παρόμοια θέματα
-
» Επεισόδιο 9
» Επεισόδιο 34
» Επεισόδιο 51
» Επεισόδιο 83
» Επεισόδιο 98

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Τηλεόραση :: Λατινοαμερικάνικες σειρές :: Σειρές :: La Viuda de la Mafia-
Μετάβαση σε: