Telestars Boards
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Επεισόδιο 16

Πήγαινε κάτω 
+2
katroulina
mkostas
6 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Πως σας φάνηκε το επεισόδιο;
Υπερκαταπληκτικό
Επεισόδιο 16 - Σελίδα 3 I_vote_lcap0%Επεισόδιο 16 - Σελίδα 3 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Καταπληκτικό
Επεισόδιο 16 - Σελίδα 3 I_vote_lcap100%Επεισόδιο 16 - Σελίδα 3 I_vote_rcap
 100% [ 2 ]
Πάρα πολύ καλό
Επεισόδιο 16 - Σελίδα 3 I_vote_lcap0%Επεισόδιο 16 - Σελίδα 3 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Πολύ καλό
Επεισόδιο 16 - Σελίδα 3 I_vote_lcap0%Επεισόδιο 16 - Σελίδα 3 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Σχετικά καλό
Επεισόδιο 16 - Σελίδα 3 I_vote_lcap0%Επεισόδιο 16 - Σελίδα 3 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Μέτριο
Επεισόδιο 16 - Σελίδα 3 I_vote_lcap0%Επεισόδιο 16 - Σελίδα 3 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Κακό
Επεισόδιο 16 - Σελίδα 3 I_vote_lcap0%Επεισόδιο 16 - Σελίδα 3 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Χάλια
Επεισόδιο 16 - Σελίδα 3 I_vote_lcap0%Επεισόδιο 16 - Σελίδα 3 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Σύνολο Ψήφων : 2
 

ΣυγγραφέαςΜήνυμα
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Επεισόδιο 16 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επεισόδιο 16   Επεισόδιο 16 - Σελίδα 3 EmptyΣαβ Ιουν 12, 2010 11:27 pm

ωραια,ωραια, με εξιταρουν τα θανατικα γι αυτο.. [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

τεσπα τη κανω τωρα σκατοπαιδα...

φιλουμπεεεεεεεεεεεεεες........

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] Κουραδοσιλβ, μη σε ξαναπετυχω μεσα μονο αυτο σου λεω.. [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Silv
Στην αγκαλιά του Πιρουλίτο!
Silv


Αριθμός μηνυμάτων : 7389
Ημερομηνία εγγραφής : 24/04/2010
Ηλικία : 34

Επεισόδιο 16 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επεισόδιο 16   Επεισόδιο 16 - Σελίδα 3 EmptyΣαβ Ιουν 12, 2010 11:32 pm

katroulina έγραψε:
ωραια,ωραια, με εξιταρουν τα θανατικα γι αυτο.. [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

τεσπα τη κανω τωρα σκατοπαιδα...

φιλουμπεεεεεεεεεεεεεες........

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] Κουραδοσιλβ, μη σε ξαναπετυχω μεσα μονο αυτο σου λεω.. [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

ooxi Βγαίνω κι εγώ...

Like a Star @ heaven Θα ξεπορτίσεις μαρή ή θα την πέσεις????
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Επεισόδιο 16 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επεισόδιο 16   Επεισόδιο 16 - Σελίδα 3 EmptyΣαβ Ιουν 12, 2010 11:40 pm

Silv έγραψε:
katroulina έγραψε:
ωραια,ωραια, με εξιταρουν τα θανατικα γι αυτο.. [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

τεσπα τη κανω τωρα σκατοπαιδα...

φιλουμπεεεεεεεεεεεεεες........

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] Κουραδοσιλβ, μη σε ξαναπετυχω μεσα μονο αυτο σου λεω.. [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

ooxi Βγαίνω κι εγώ...

Like a Star @ heaven Θα ξεπορτίσεις μαρή ή θα την πέσεις????

μπα, δεν μου κατσε εξοδος τελικα...εχω κατι σχεδια να ολοκληρωσω για μια εκθεση που κανει η σχολη σχεδιου μου και μετα θα δω ταινιουλα.. [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mkostas
Admin
mkostas


Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010
Ηλικία : 32

Επεισόδιο 16 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επεισόδιο 16   Επεισόδιο 16 - Σελίδα 3 EmptyΣαβ Ιουν 12, 2010 11:41 pm

Εισέλθετε στο θέμα grrrrr
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://telestarsboards.forumgreek.com
Silv
Στην αγκαλιά του Πιρουλίτο!
Silv


Αριθμός μηνυμάτων : 7389
Ημερομηνία εγγραφής : 24/04/2010
Ηλικία : 34

Επεισόδιο 16 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επεισόδιο 16   Επεισόδιο 16 - Σελίδα 3 EmptyΣαβ Ιουν 12, 2010 11:42 pm

katroulina έγραψε:
Silv έγραψε:
katroulina έγραψε:
ωραια,ωραια, με εξιταρουν τα θανατικα γι αυτο.. [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

τεσπα τη κανω τωρα σκατοπαιδα...

φιλουμπεεεεεεεεεεεεεες........

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] Κουραδοσιλβ, μη σε ξαναπετυχω μεσα μονο αυτο σου λεω.. [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

ooxi Βγαίνω κι εγώ...

Like a Star @ heaven Θα ξεπορτίσεις μαρή ή θα την πέσεις????

μπα, δεν μου κατσε εξοδος τελικα...εχω κατι σχεδια να ολοκληρωσω για μια εκθεση που κανει η σχολη σχεδιου μου και μετα θα δω ταινιουλα.. [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Καληνύχτα τότες... Cool

Ο μπούφος θα μας σκοτώσει με το οφ πάλι.. What a Face
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
LadyOscar

LadyOscar


Αριθμός μηνυμάτων : 1426
Ημερομηνία εγγραφής : 28/04/2010

Επεισόδιο 16 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επεισόδιο 16   Επεισόδιο 16 - Σελίδα 3 EmptyΚυρ Ιουν 13, 2010 12:19 am

Θεέ μου Έλκιν πόσων ετών είσαι;;; Δεκατριών;;;
Η πρώτη φάση του τρίου Καμπέτο-Ινές-Πασκουάλ που έληξε με την παραίτηση του Πασκουάλ και την Ινές να πίνει βαλεριάνα ήταν πάρα πολύ καλογυρισμένh - πώς πετούσαν έτσι τις ατάκες του, τέλειος ρυθμός!
Αυτήν την ευαισθησία απέναντι στη Ντιάνα σήμερα δεν νομίζω ότι την ξαναείδα από τον Καμίλο. Οταν παρηγορούσε την Άουρα ήταν εμφανές βέβαια πόσο πολύ την συναισθανόταν αλλά ο τρόπος του ήταν λίγο σκληρός. Kαι με τη Χιμενά είναι λίγο απότομος.
Ευτυχώς που η Ντιάνα αντιπαρατέθηκε με την Ινές - δεν θα ήθελα να δω να γίνεται και αυτή θύμα χειραγώγησης από την Ινές. Πάντως αυτή είναι πολύ πονηρή - αμέσως κατάλαβε ότι με την ανακάλυψη της απιστίας του Οκτάβιο, δημιουργήθηκε η πρώτη ρωγμή στην τυφλή εμπιστοσύνη που είχε η Ντιάνα στον Οκτάβιο και τώρα δίνει χώρο και στις κατηγορίες της DPJ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mkostas
Admin
mkostas


Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010
Ηλικία : 32

Επεισόδιο 16 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επεισόδιο 16   Επεισόδιο 16 - Σελίδα 3 EmptyΚυρ Ιουν 13, 2010 12:33 am

Εμένα με τον Πασκουάλ μ'άρεσε πιο πολύ μετά. Τον έβαλε στη θέση του κανονικότατα τον παλιοβάτραχο.

Πονηρή η Ινές είναι πάααααρα πολύ. Παριστάνει τη καλή και γλυκιά γιαγιούλα αλλά είναι μεγάααααλη κάργια. Αλλά έχει τέτοιο στυλ και τόσο γέλιο η άτιμη που δεν μπορείς να την αντιπαθήσεις.

Στο θέμα πάντως με Ντιάνα-Ινές... δεν είμαι με καμιά από τις 2. Γιατί ναι, η Ινές ήξερε. Αυτό όμως δεν δίνει δικαίωμα στη Ντιάνα να καταστρέψει ότι απέμεινε από τον γιο της... ο οποίος μάλιστα είναι και πατέρας των παιδιών της. Σαν κίνηση την βρήκα απαράδεκτη.

Ο Καμίλο όντως με τη Ντιάνα βγάζει έναν εαυτό πολύ διαφορετικό. Πιο ευαίσθητο, πιο ρομαντικό, πιο κόντρα σε αυτό που είναι. Καμιά σχέση με τον Καμίλο πχ που πρέπει να γκρεμιστούν δέκα φούρνοι στη σειρά για να πει τη φράση "σ'αγαπώ" στη κοπέλα του.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://telestarsboards.forumgreek.com
LadyOscar

LadyOscar


Αριθμός μηνυμάτων : 1426
Ημερομηνία εγγραφής : 28/04/2010

Επεισόδιο 16 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επεισόδιο 16   Επεισόδιο 16 - Σελίδα 3 EmptyΚυρ Ιουν 13, 2010 12:39 am

Με τέτοιο σοκ που υπέστη η Ντιάνα ανακαλύπτοντας ότι ο Οκτάβιο είχε όχι μόνο μία αλλά πολλές ερωμένες στις οποίες κιόλας έκανε ακριβά δωράκια, δεν μπορείς να της πεις τίποτα. Ειδικά δε που έμαθε από το γιο της ότι είχανε βγει ο μπαμπάς, η ερωμένη και τα παιδιά. Αίσχος.
Το σημαντικό είναι που προστάτεψε τα παιδιά της από αυτήν την πτυχή του γάμου της - για τα πράγματα του Οκτάβιο δεν πειράζει τόσο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mkostas
Admin
mkostas


Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010
Ηλικία : 32

Επεισόδιο 16 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επεισόδιο 16   Επεισόδιο 16 - Σελίδα 3 EmptyΚυρ Ιουν 13, 2010 1:00 am

Καλά, άμα δεν ήταν η Ινές και κυρίως τα παιδιά εννοείται θα είχε κάθε δικαίωμα να τα κάψει όλα. Απλά τώρα πρόκειται για αναμνηστικά που δεν ανήκουν σε εκείνη. Αντέδρασε πολύ παρορμητικά.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://telestarsboards.forumgreek.com
kally

kally


Αριθμός μηνυμάτων : 1154
Ημερομηνία εγγραφής : 18/05/2010

Επεισόδιο 16 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επεισόδιο 16   Επεισόδιο 16 - Σελίδα 3 EmptyΠαρ Αυγ 12, 2011 10:34 pm

TO epeisodio. Den anteksa kai to evala amesws meta to 15. Tha sxoliasw ki ekei mazi sas alla thelw prwta na upoklithw sthn Diana kai se oles tis skhnes ths mia pros mia se auto to epeisodio. To kalutero mexri stigmhs, polu dunato.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Επεισόδιο 16
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 3 από 4Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Επεισόδιο 47
» Επεισόδιο 33
» Επεισόδιο 50
» Επεισόδιο 66
» Επεισόδιο 82

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Τηλεόραση :: Λατινοαμερικάνικες σειρές :: Σειρές :: La Viuda de la Mafia-
Μετάβαση σε: