Telestars Boards
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Επεισόδια με ελληνικούς υπότιτλους (90/90)

Πήγαινε κάτω 
+4
filareti
Eleni7
felia
mkostas
8 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 31 ... 58, 59, 60 ... 65  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
mkostas
Admin
mkostas


Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010
Ηλικία : 32

Επεισόδια με ελληνικούς υπότιτλους (90/90) - Σελίδα 59 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επεισόδια με ελληνικούς υπότιτλους (90/90)   Επεισόδια με ελληνικούς υπότιτλους (90/90) - Σελίδα 59 EmptyΤετ Σεπ 11, 2013 9:24 pm

Διάβαζα κάτι παλιά ποστ σε ισπανικό φόρουμ και πέτυχα έναν χαμό που είχε γίνει γιατί η Carolina Ramirez δε κατέληξε υποψήφια για TV y Novelas ενώ Esparza, Navarro, Arango, Galvis και Estupiñan, ήταν LaughingΒέβαια, μόνο η Estupiñan κέρδισε.

Actor Telenovela Resultado
Javier Jattin Chepe Fortuna - Canal RCN Ganador
Claudio Cataño A Mano Limpia - Canal RCN Nominado
Patrick Delmas Hilos de amor - Canal Caracol Nominado
Emmanuel Esparza La Pola - Canal RCN Nominado
Mauricio Ochmann El Clon - Canal Caracol Nominado

Actriz Telenovela Resultado
Kristina Lilley Chepe Fortuna - Canal RCN Ganadora
Adriana Campos Bella Calamidades - Canal Caracol Nominada
Geraldine Zivic El Clon - Canal Caracol Nominada
Juliana Galvis La Pola - Canal RCN Nominada
Juliana Galvis Hilos de amor - Canal Caracol Nominada

Actor Telenovela Resultado
Pedro Palacio Chepe Fortuna - Canal RCN Ganador
Andrés Juan A Mano Limpia - Canal RCN Nominado
Gustavo Angarita Bella Calamidades - Canal Caracol Nominado
Juan Pablo Raba El Clon - Canal Caracol Nominado
Manuel Navarro La Pola - Canal RCN Nominado

Actor/Actriz Telenovela/Serie Resultado
Ana María Estupiñán La Pola - Canal RCN Ganadora
Juan David Restrepo Rosario Tijeras - Canal RCN Nominado
Santiago Felipe Gómez Bella Calamidades - Canal Caracol Nominado
Sebastían Vega A Mano Limpia - Canal RCN Nominado
Ximena Duque Los Victorinos - City TV Nominada

Actriz Telenovela Resultado
Julieth Restrepo A Mano Limpia - Canal RCN Ganadora
Judy Henríquez Chepe Fortuna - Canal RCN Nominada
Linda Lucia Callejas El Clon - Canal Caracol Nominada
Luly Bossa El Clon - Canal Caracol Nominada
Sara Corrales El Clon - Canal Caracol Nominada

Actriz Telenovela Resultado
Julieth Restrepo A Mano Limpia - Canal RCN Ganadora
Judy Henríquez Chepe Fortuna - Canal RCN Nominada
Linda Lucia Callejas El Clon - Canal Caracol Nominada
Luly Bossa El Clon - Canal Caracol Nominada
Sara Corrales El Clon - Canal Caracol Nominada

Κάποια, πάντως, μου ανεβάζουν κι εμένα το αίμα στο κεφάλι anibalΕιδικά το ότι έβαλαν Pola, AML, Chepe στις νουβέλες για να μην έχει ανταγωνισμό το A pierna abierta στις σειρές και να τα πάρει όλα και να φύγει angryΆντε μην αρχίσω και με τη βραβειοκλέφτρα την αγγούρω την ανοργασμική angry Άντε και μην αρχίσω και με όλα τα άλλα κι άντε και μην αρχίσω και με το ότι μόνο σε 3 κατηγορίες βγήκαν αυτά που ψήφισα angry
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://telestarsboards.forumgreek.com
mkostas
Admin
mkostas


Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010
Ηλικία : 32

Επεισόδια με ελληνικούς υπότιτλους (90/90) - Σελίδα 59 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επεισόδια με ελληνικούς υπότιτλους (90/90)   Επεισόδια με ελληνικούς υπότιτλους (90/90) - Σελίδα 59 EmptyΠαρ Σεπ 20, 2013 7:30 pm

Θα τη βάλει επανάληψη το Golden. Κάθε Πέμπτη θα τη δείχνει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://telestarsboards.forumgreek.com
mkostas
Admin
mkostas


Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010
Ηλικία : 32

Επεισόδια με ελληνικούς υπότιτλους (90/90) - Σελίδα 59 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επεισόδια με ελληνικούς υπότιτλους (90/90)   Επεισόδια με ελληνικούς υπότιτλους (90/90) - Σελίδα 59 EmptyΠαρ Σεπ 27, 2013 8:10 pm

Επεισόδια με ελληνικούς υπότιτλους (90/90) - Σελίδα 59 4815e8f2f290a362bbe1d201b744ae02
ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

Αυτός είναι ο... ... ... ... Pablo Morillo, ο αρχικακός της σειράς lmao lmao Ο οποίος παρεμπιπτόντως δεν έχω καταλάβει αν είναι γκέι ή όχι...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://telestarsboards.forumgreek.com
kally

kally


Αριθμός μηνυμάτων : 1154
Ημερομηνία εγγραφής : 18/05/2010

Επεισόδια με ελληνικούς υπότιτλους (90/90) - Σελίδα 59 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επεισόδια με ελληνικούς υπότιτλους (90/90)   Επεισόδια με ελληνικούς υπότιτλους (90/90) - Σελίδα 59 EmptyΣαβ Σεπ 28, 2013 10:49 pm

Etsi lene giati se ena making of tou Chepe pou eipe oti apo tote pou eide ton Jattin egine gay.. Laughing Alla plaka tha ekane..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

Επεισόδια με ελληνικούς υπότιτλους (90/90) - Σελίδα 59 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επεισόδια με ελληνικούς υπότιτλους (90/90)   Επεισόδια με ελληνικούς υπότιτλους (90/90) - Σελίδα 59 EmptyΣαβ Οκτ 26, 2013 10:27 pm

Το αρχειο με το επεισοδιο 71 δεν ειναι επεισοδιο της Πολα παντως. Ειναι απο αλλη σειρα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mkostas
Admin
mkostas


Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010
Ηλικία : 32

Επεισόδια με ελληνικούς υπότιτλους (90/90) - Σελίδα 59 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επεισόδια με ελληνικούς υπότιτλους (90/90)   Επεισόδια με ελληνικούς υπότιτλους (90/90) - Σελίδα 59 EmptyΣαβ Οκτ 26, 2013 10:41 pm

Πως σκατά το κατάλαβες, μωρή; Ήταν η εκδίκηση μου για το τρολλάρισμα που μου έκανες στο επεισόδιο όταν πρωτοείδα τη σειρά lloradera 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://telestarsboards.forumgreek.com
mkostas
Admin
mkostas


Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010
Ηλικία : 32

Επεισόδια με ελληνικούς υπότιτλους (90/90) - Σελίδα 59 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επεισόδια με ελληνικούς υπότιτλους (90/90)   Επεισόδια με ελληνικούς υπότιτλους (90/90) - Σελίδα 59 EmptyΣαβ Οκτ 26, 2013 10:46 pm

Το ανεβάζω τώρα Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://telestarsboards.forumgreek.com
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

Επεισόδια με ελληνικούς υπότιτλους (90/90) - Σελίδα 59 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επεισόδια με ελληνικούς υπότιτλους (90/90)   Επεισόδια με ελληνικούς υπότιτλους (90/90) - Σελίδα 59 EmptyΣαβ Οκτ 26, 2013 11:00 pm

mkostas έγραψε:
Πως σκατά το κατάλαβες, μωρή; Ήταν η εκδίκηση μου για το τρολλάρισμα που μου έκανες στο επεισόδιο όταν πρωτοείδα τη σειρά lloradera 

Παντα ανοιγω τα αρχεια στην αρχη για να βεβαιωθω πως ειναι τα σωστα lmao (κουσουρι απο την παλια σχολη αχαχαχα) Επισης αυτο φαινοταν απο το thumbnail του πως ειχε θεμα Laughing...αφου εδειχνε εναν τυπο με μια μπλουζα που ανηκει σε αυτον τον αιωνα...κοινως δεν χρειαστηκε καν να το ανοιξω για να δω οτι δεν ηταν της Πολα το επεισοδιο αχαχαχαχα 


# Δεν ειμαι χθεσινη ρε...ειπαμε dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mkostas
Admin
mkostas


Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010
Ηλικία : 32

Επεισόδια με ελληνικούς υπότιτλους (90/90) - Σελίδα 59 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επεισόδια με ελληνικούς υπότιτλους (90/90)   Επεισόδια με ελληνικούς υπότιτλους (90/90) - Σελίδα 59 EmptyΣαβ Οκτ 26, 2013 11:02 pm

Έναν τύπο; Laughing Σε μένα δείχνει μια τύπισσα και φοβόμουνα πως θα το δεις και θα το καταλάβεις αλλά ήλπιζα πως το έχεις ορίσει αλλιώς, ώστε να φαίνονται μόνο τίτλοι ή ότι έστω δε θα το προσέξεις Laughing Κι ότι θα έβαζες να δεις συνέχεια του 70 και θα έπεφτες πάνω σε άλλο και θα έπρεπε να περιμένεις Laughing Γιατί εγώ περίμενα για να μη δω 2 επεισόδια τη μέρα ενώ είχα λυσσάξει κι εσύ με τρόλλαρες angry
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://telestarsboards.forumgreek.com
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

Επεισόδια με ελληνικούς υπότιτλους (90/90) - Σελίδα 59 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επεισόδια με ελληνικούς υπότιτλους (90/90)   Επεισόδια με ελληνικούς υπότιτλους (90/90) - Σελίδα 59 EmptyΣαβ Οκτ 26, 2013 11:06 pm

mkostas έγραψε:
Έναν τύπο; LaughingΣε μένα δείχνει μια τύπισσα και φοβόμουνα πως θα το δεις και θα το καταλάβεις αλλά ήλπιζα πως το έχεις ορίσει αλλιώς, ώστε να φαίνονται μόνο τίτλοι ή ότι έστω δε θα το προσέξεις LaughingΚι ότι θα έβαζες να δεις συνέχεια του 70 και θα έπεφτες πάνω σε άλλο και θα έπρεπε να περιμένεις LaughingΓιατί εγώ περίμενα για να μη δω 2 επεισόδια τη μέρα ενώ είχα λυσσάξει κι εσύ με τρόλλαρες angry

dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio 


Εν το μεταξυ δεν εχω φτασει καν εκει αχαχαχαχαχα dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio 


Μα να μην σου καθετε ουτε καν το τρολλαρισμα ρε συ; dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio 


Και τωρα αυτο ξερεις τι σημαινει ετσι; Καλόπιασμα ....Ηρθε η σειρα μου για αντιποινα sword 

Βεβαια τι να πεις...εγω δεν ειμαι τοσο καλο τρολ οσο εσυ (χαχαχαχαχαχαχα) αλλα θα κανω μια φιλοτιμη προσπαθεια βρε Καλόπιασμα 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Επεισόδια με ελληνικούς υπότιτλους (90/90)
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 59 από 65Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 31 ... 58, 59, 60 ... 65  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Spoilers Επεισόδια 6-10
» ΟΛΑ (51) τα επεισόδια του Καρτέλ 2 με αγγλικούς υπότιτλους
» Spoilers Επεισόδια 16-20
» ΟΛΑ (57) τα επεισόδιο του Καρτέλ με αγγλικούς υπότιτλους
» Επεισόδια 57/57

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Τηλεόραση :: Λατινοαμερικάνικες σειρές :: Σειρές :: La Pola-
Μετάβαση σε: