Telestars Boards
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Επεισόδιο 7

Πήγαινε κάτω 
+2
LadyOscar
mkostas
6 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Πως σας φάνηκε το επεισόδιο 7;
Υπερκαταπληκτικό
Επεισόδιο 7 - Σελίδα 2 I_vote_lcap0%Επεισόδιο 7 - Σελίδα 2 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Καταπληκτικό
Επεισόδιο 7 - Σελίδα 2 I_vote_lcap50%Επεισόδιο 7 - Σελίδα 2 I_vote_rcap
 50% [ 1 ]
Πάρα πολύ καλό
Επεισόδιο 7 - Σελίδα 2 I_vote_lcap50%Επεισόδιο 7 - Σελίδα 2 I_vote_rcap
 50% [ 1 ]
Πολύ καλό
Επεισόδιο 7 - Σελίδα 2 I_vote_lcap0%Επεισόδιο 7 - Σελίδα 2 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Σχετικά καλό
Επεισόδιο 7 - Σελίδα 2 I_vote_lcap0%Επεισόδιο 7 - Σελίδα 2 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Μέτριο
Επεισόδιο 7 - Σελίδα 2 I_vote_lcap0%Επεισόδιο 7 - Σελίδα 2 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Κακό
Επεισόδιο 7 - Σελίδα 2 I_vote_lcap0%Επεισόδιο 7 - Σελίδα 2 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Χάλια
Επεισόδιο 7 - Σελίδα 2 I_vote_lcap0%Επεισόδιο 7 - Σελίδα 2 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Σύνολο Ψήφων : 2
 

ΣυγγραφέαςΜήνυμα
LadyOscar

LadyOscar


Αριθμός μηνυμάτων : 1426
Ημερομηνία εγγραφής : 28/04/2010

Επεισόδιο 7 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επεισόδιο 7   Επεισόδιο 7 - Σελίδα 2 EmptyΔευ Μάης 31, 2010 12:30 am

Θα αλλάξει ε; Εγώ περιμένω να γίνει από έφηβος, άντρας.

Βασικά τώρα που το ξανασκέφτομαι, ίσως τον Ανίμπαλ να μην τον πόνεσε τόσο ο θάνατος του Οκτάβιο όσο το ζήτημα τιμής. Εννοώ ότι έχασε την παρτίδα από την αστυνομία, καθώς αντί να φυγαδεύσει τον αδερφό του, αυτός κατέληξε νεκρός.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
elina

elina


Αριθμός μηνυμάτων : 3067
Ημερομηνία εγγραφής : 12/04/2010
Ηλικία : 35

Επεισόδιο 7 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επεισόδιο 7   Επεισόδιο 7 - Σελίδα 2 EmptyΔευ Μάης 31, 2010 1:24 am

Όχι ο Ανίμπαλ βάζει την οικογένειά του πάνω από όλους... Απλά αυτό το κόλλημα με τη Ντιάνα τον κάνει να φαίνεται αναίσθητος διότι πιος νοήμων άνθρωπος χάνει τον αδελφό του και την αμέσως επόμενη κοιτάει πώς θα ρίξει την κουνιάδα του???? Όχι δεν έχει να κάνει με πόλεμο με την αστυνομία τουλ όχι σε τόσο μεγάλο βαθμό....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
LadyOscar

LadyOscar


Αριθμός μηνυμάτων : 1426
Ημερομηνία εγγραφής : 28/04/2010

Επεισόδιο 7 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επεισόδιο 7   Επεισόδιο 7 - Σελίδα 2 EmptyΔευ Μάης 31, 2010 11:03 am

Λες ε; Σ' ευχαριστώ για τη διευκρίνιση elina!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
elina

elina


Αριθμός μηνυμάτων : 3067
Ημερομηνία εγγραφής : 12/04/2010
Ηλικία : 35

Επεισόδιο 7 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επεισόδιο 7   Επεισόδιο 7 - Σελίδα 2 EmptyΤρι Ιουν 01, 2010 3:02 am

Απλά η άποψή μου.... Στη διάθεσή σου όποτε τη χρειάζεσαι....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mkostas
Admin
mkostas


Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010
Ηλικία : 32

Επεισόδιο 7 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επεισόδιο 7   Επεισόδιο 7 - Σελίδα 2 EmptyΤρι Ιουν 01, 2010 3:14 am

Ο Ανίμπαλ αγαπάει πάρα πολύ την οικογένειά του. Αναμφισβήτητα. Αγαπούσε τον Οκτάβιο και ρίσκαρε τη ζωή του για να μην πάει φυλακή, άλλωστε αυτός τον έβαλε σ'αυτή τη δουλειά. Αλλά εγώ βάζω το χέρι μου στη φωτιά ότι τον ζήλευε και μάλιστα πάρα πολύ. Δυο εμμονές έχει ο Ανίμπαλ: η δουλειά με τη μαφία και η Ντιάνα. Ο Οκτάβιο τον προσπέρασε και στα 2. Αυτός άνοιξε τις πόρτες στη δουλειά και τους έκανε πλούσιους, αυτός παντρεύτηκε τη Ντιάνα. Αυτός ήταν ο αγαπημένος γιος της Ινές και ο Έλκιν μοιάζει περισσότερο σ'αυτόν παρά στον πατέρα του. Μάλιστα αν θέλει να γίνει κι αυτός μαφιόζος, το θέλει επηρεαζόμενος από τον Οκτάβιο. Άρα ο Οκτάβιο ασκούσε μεγαλύτερη επιρροή πάνω του απ'ότι ο Ανίμπαλ. Ο Ανίμπαλ όσο ζούσε ο Οκτάβιο τον σεβάστηκε. Δεν προσπάθησε να πάρει τη θέση του, δεν προσπάθησε να του πάρει τα ηνία στη δουλειά, ούτε προσπάθησε να του πάρει τη Ντιάνα. Αντιθέτως, μέχρι τώρα κανείς δεν είχε καταλάβει τι νιώθει για εκείνη. Αλλά αυτό βοήθησε στο να μεγαλώσουν οι εμμονές του. Και τώρα που πέθανε ο Οκτάβιο, η μανία του να κερδίσει όλα όσα έχασε χωρίς καν να παλέψει γι'αυτά, είναι μεγαλύτερη από τον πόνο του για τον θάνατο του Οκτάβιο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://telestarsboards.forumgreek.com
elina

elina


Αριθμός μηνυμάτων : 3067
Ημερομηνία εγγραφής : 12/04/2010
Ηλικία : 35

Επεισόδιο 7 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επεισόδιο 7   Επεισόδιο 7 - Σελίδα 2 EmptyΤρι Ιουν 01, 2010 4:24 am

Τον Ανίμπαλ τον ψυχολόγησες!!!!!!!!!! Τον εαυτό σου πότε????? pppppppp
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kally

kally


Αριθμός μηνυμάτων : 1154
Ημερομηνία εγγραφής : 18/05/2010

Επεισόδιο 7 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επεισόδιο 7   Επεισόδιο 7 - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Αυγ 05, 2011 8:32 pm

Kataplhktiko epeisodio!!! Me polu kales skhnes kai grhgoro.

O Elkin einai o pio sexy mafiozos junior pou uparxei enamor Einai uperoxos xarakthras, se kerdizei apo thn prwth stigmh. Den mporeis kai na ton antipathiseis. Antitheta ton Anibal arga h grhgora katalhgeis na to kaneis oso kai an an s aresei.

H sunanthsh Diana Camilo polu kalh. Polu wraio zeugari kai vgazoun amesws mia polu truferh xhmeia kai auto einai pou m aresei pio polu s autous tous duo. Vgazoun mia truferothta. Vgazoun AGAPH enamor enamor enamor Kala, agaph apo twra oxi alla tha erthei suntoma.

M aresei opws thn leei o Cabeto ston Anibal Laughing Ki autos klama gia ton aderfo tou, lussa pou den ton eswse kai pou ton skotwsan kai den ton apoxairethse alla eukairia den xanei. Sxedon thn peftei sthn Diana. Den ntrepetai ligo? Kala tou leei o Cabeto, akoma den kruwsan ta kokkala tou Octavio.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mkostas
Admin
mkostas


Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010
Ηλικία : 32

Επεισόδιο 7 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επεισόδιο 7   Επεισόδιο 7 - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Αυγ 05, 2011 8:38 pm

O Elkin και μένα μ'άρεσε απ'την αρχή gelio Το έχω ξαναπεί. Δεν ξέρω αν μ'αρέσει περισσότερο ο Elkin τώρα ή μετά. Έχει πολύ γέλιο έτσι. Είναι καθίκι αλλά λόγω ηλικίας δεν τον κρίνεις όπως τους άλλους. Έχει και γέλιο και κάνει μπαμ πως δεν έχει συνειδητοποιήσει ούτε τι κάνει ούτε τι κάνουν. Αυτό φαίνεται περισσότερο στο 8. Που βασικά εκεί βλέπουμε λίιιιγο τον mafioso junior. Ή αλλιώς mafioso de recreo gelio Αυτούς τους τίτλους του έχουν αποδώσει το internet dunato gelio

Αργότερα ή αύριο θα κάνω περισσότερα σχόλια για το επεισόδιο. Πάρα πολύ ωραίο cheers Αρχίζει σιγά σιγά το νερό να μπαίνει στο αυλάκι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://telestarsboards.forumgreek.com
Athina

Athina


Αριθμός μηνυμάτων : 1981
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010

Επεισόδιο 7 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επεισόδιο 7   Επεισόδιο 7 - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Αυγ 05, 2011 10:21 pm

Κι εμένα μ' αρέσει ο Elkin. Όχι σαν άντρας δηλαδή γιατί ε, δεν είναι άντρας, παιδάκι είναι (εμένα το γούστο μου είναι για λίγο μεγαλύτερους στην ηλικία) αλλά έχει ωραίο στυλάκι και πλάκα. Και δεν έχω καταλάβει ακόμα πόσα ακριβώς ξέρει για τις δουλειές της οικογένειάς του.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mkostas
Admin
mkostas


Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010
Ηλικία : 32

Επεισόδιο 7 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επεισόδιο 7   Επεισόδιο 7 - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Αυγ 06, 2011 2:56 pm

Παράθεση :
H sunanthsh Diana Camilo polu kalh. Polu wraio zeugari kai vgazoun amesws mia polu truferh xhmeia kai auto einai pou m aresei pio polu s autous tous duo. Vgazoun mia truferothta. Vgazoun AGAPH Kala, agaph apo twra oxi alla tha erthei suntoma.
Θα συμφωνήσω. Βασικά αυτός είναι ο λόγος που ξεχωρίζω αυτό το ζευγάρι χωρίς να είναι από τα πολύ αγαπημένα μου. Γιατί ενώ είναι από τους έρωτες που δυσκολότερα προκύπτουν και ακόμα δυσκολότερα εξελίσσονται, κατάφερε να ναι από τους πιο πειστικούς. Βοήθησε η χημεία αλλά κυρίως οι ερμηνείες των ηθοποιών και ακόμα περισσότερο το σενάριο.

Παράθεση :
Ki autos klama gia ton aderfo tou, lussa pou den ton eswse kai pou ton skotwsan kai den ton apoxairethse alla eukairia den xanei. Sxedon thn peftei sthn Diana. Den ntrepetai ligo? Kala tou leei o Cabeto, akoma den kruwsan ta kokkala tou Octavio.
O Anibal δεν θεωρεί κακό να είναι ερωτευμένος με τη Diana για διάφορους λόγους που εξηγούνται παραπάνω. Αλλά ένας από τους βασικούς είναι η νοοτροπία του που είναι καθαρά νοοτροπία μαφιόζου. Και σύμφωνα με αυτή τη νοοτροπία η Diana δεν έχει δικαίωμα να βγει από την οικογένεια. Και οι γυναίκες της μαφίας θεωρητικά χρειάζονται πάντα έναν άντρα να τις προστατεύει. Και ποιος καλύτερος από τον αρχηγό, αδερφό του μακαρίτη και θείο των παιδιών της; Ειδικά όταν υπάρχει έρωτας. Έτσι λειτουργούν και αυτά. Και συμβαίνει και σε συμμορίες, το είδαμε και στο Por que diablos. Σε τέτοιες περιπτώσεις το πένθος ξεπερνιέται πιο γρήγορα. Ίσα ίσα που εδώ αργεί κιόλας γιατί αν και ο Anibal έχει αυτή τη νοοτροπία, κρατάει την εικόνα σοβαρού επιχειρηματία και νορμάλ ανθρώπου γενικότερα.

Παράθεση :
Κι εμένα μ' αρέσει ο Elkin. Όχι σαν άντρας δηλαδή γιατί ε, δεν είναι άντρας, παιδάκι είναι (εμένα το γούστο μου είναι για λίγο μεγαλύτερους στην ηλικία) αλλά έχει ωραίο στυλάκι και πλάκα. Και δεν έχω καταλάβει ακόμα πόσα ακριβώς ξέρει για τις δουλειές της οικογένειάς του.
Βασικά έχει έναν πολύ διασκεδαστικό τρόπο να είναι καθίκι gelio Τώρα το πόσα ξέρει, πόσο συμμετέχει κτλπ είναι αρκετά πολύπλοκο. Ξεδιπλώνεται όμως αρκετά γρήγορα.

Η σκηνή στη πισίνα πάντως είχε πολύ γέλιο gelio Μετά από 2 κηδείες τα σκηνικά του 7 χρειαζόντουσαν.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://telestarsboards.forumgreek.com
 
Επεισόδιο 7
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 3Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Επεισόδιο 97
» Επεισόδιο 113
» Επεισόδιο 129
» Επεισόδιο 47
» Επεισόδιο 16

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Τηλεόραση :: Λατινοαμερικάνικες σειρές :: Σειρές :: La Viuda de la Mafia-
Μετάβαση σε: