Telestars Boards
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Castle Season 5 General Discussion

Πήγαινε κάτω 
5 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 47 ... 90, 91, 92 ... 95 ... 100  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 91 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 91 EmptyΤετ Νοε 21, 2012 2:43 am

Παράθεση :
ΑΑΑΑΑΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

ΧΤΥΠΙΕΜΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΓΕΛΙΑ!ΑΑΑΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

Ειναι το tweet που ειχε γραψει την προηγουμενη βδομαδα για τον καλυτερο Caskett shipper;


ΝΑΙ ΝΑΙ ΝΑΙ ΝΑΙ ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

Παράθεση :
Φαντασου και τον Νειθαν απο πισω να κανει αυτα που κανει ο τυπος.ΤΕΛΕΙΩΣΕΣ [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


ΓΑΜΗΣΕ ΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Τέρψη

Τέρψη


Αριθμός μηνυμάτων : 8268
Ημερομηνία εγγραφής : 26/04/2010

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 91 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 91 EmptyΠαρ Νοε 23, 2012 2:52 pm

Κορίτσια μου τι κάνετε? Σας έχασα γιατί δεν είχα και συνεχίζω δηλαδή επι της ουσίας να μην έχω υπολογιστή και επίσης είχα πάει εξωτερικό για κάποιες μέρες. Με την σειρά τι παίζει? Έχω ξεχάσει και που έχω μείνει. Χριστέ μου νιώθω απλά εκτός πραγματικότητας χωρίς υπολογιστή.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Ιωάννινα

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 91 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 91 EmptyΠαρ Νοε 23, 2012 3:01 pm

Που εισαι μαρη;Νομιζα οτι πεθανες!Σου χαλασε το pc;!

Με την σειρα που ειχες μεινει;Στο 506;
Εφαγες και λιγο σποιλερ απο την υπογραφη μου Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Τέρψη

Τέρψη


Αριθμός μηνυμάτων : 8268
Ημερομηνία εγγραφής : 26/04/2010

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 91 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 91 EmptyΠαρ Νοε 23, 2012 3:07 pm

Χαχχα όχι δεν πέθανα εγώ, το pc μου τα έπαιξε και ακόμα δεν είναι καλά, απλά δανείστηκα του αδελφού μου σήμερα γιατί δεν θα άντεχα άλλο! Είχα πάει βέβαια και Βουδαπέστη οπότε και καλά να ήταν το pc δεν θα μπορούσα εκ των πραγμάτων να μπαίνω τις τελευταίες μέρες.

Ναι έχω μείνει στο επεισόδιο με τον τρελάρα που είχε κατηγορηθεί ο Κάστλ νομίζω, το 6 ήταν? Δεν θυμάμαι. Η υπογραφή σου πολύ καλή όμως και παρά το μικρό spoiler την εγκρίνω τα μάλα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Ιωάννινα

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 91 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 91 EmptyΠαρ Νοε 23, 2012 3:19 pm

Αγαπητη,αυτο με τον τρελαρα ειναι το 505.Χρωστας 506,507 και 508.Να κατασχεθει περικαλω το pc του αδερφου σου (σιγα μην τον ρωτησουμε κιολλα) και ξεκινα τωρα μαραθωνιο!

Και δεν εχει σημασια αν εγκρινεις ή οχι.Σου εκανα σποιλερ!
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Ωραια η Βουδαπεστη,ε;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Τέρψη

Τέρψη


Αριθμός μηνυμάτων : 8268
Ημερομηνία εγγραφής : 26/04/2010

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 91 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 91 EmptyΠαρ Νοε 23, 2012 3:28 pm

Δεν ξέρεις τον αδελφό μου γι'αυτό λες πως μπορώ να το κατασχέσω και να δω. Ήδη με πήρε και το ζήτησε. Δεν ξέρω και γω πότε θα τα δω Suspect

Η Βουδαπέστη τέλεια και ακόμη πιο τέλειοι οι Muse που ακούσαμε live. Τα έσπασαν κυριολεκτικά, ήταν θεοί. Και μετά απλά γύρισα στην πραγματικότητα της Ελλάδας και της σχολής και είμαι σε υπέρτατη ξενέρα δυο μέρες τώρα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Ιωάννινα

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 91 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 91 EmptyΠαρ Νοε 23, 2012 3:46 pm

Λατρευω Muse!!!!Πολυ τυχερη εισαι που τους ειδες απο κοντα!

Και ο αδερφος σου στην ιδια πολη σπουδαζει;Ε,απειλησε να μην πλυνεις τα πιατα ή τα σωβρακα του για μια βδομαδα και θα δεις μετα πως θα στο δωσει dunato gelio
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 91 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 91 EmptyΠαρ Νοε 23, 2012 4:09 pm

Ελα ρε φιλεεεεεεε Muse στη Βουδαπεστη????????????

Αυτα ειναιαααααα!!!!!! cheers cheers cheers cheers

Και μου χε ξεφυγει η Ουγγαρια,ηταν να παμε Τσεχια ή Ουγγαρια τοτε που καναμε το τουρ της κεντρικης αλλα διαλεξαμε Πραγα...δεν πειραζει next timeeeeeeee cheers cheers cheers cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Τέρψη

Τέρψη


Αριθμός μηνυμάτων : 8268
Ημερομηνία εγγραφής : 26/04/2010

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 91 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 91 EmptyΣαβ Νοε 24, 2012 1:25 pm

Eleni7 έγραψε:
Λατρευω Muse!!!!Πολυ τυχερη εισαι που τους ειδες απο κοντα!
Ήταν πραγματικά υπέροχοι. Τους λάτρευα αλλά μετά το live τους υπερλάτρεψα. Καταπληκτικοί.
Δείτε απλά την υπέρτατη έναρξη. Βέβαια τα βίντεο που έχω εγώ ήταν μακράν καλύτερα από αυτά που έχουν ανέβει γιατί ήμασταν αρένα Α και τους βλέπαμε τόσο κοντά.


Και ένα από τα πιο λατρεμένα μου τραγούδια τους




Παράθεση :
Και ο αδερφος σου στην ιδια πολη σπουδαζει;Ε,απειλησε να μην πλυνεις τα πιατα ή τα σωβρακα του για μια βδομαδα και θα δεις μετα πως θα στο δωσει dunato gelio
Χαχαχαχα καλή ιδέα! Αλλά είναι τέτοιος γάιδαρος που και έτσι δεν θα βρω χαΐρι. Αυτός προτιμάει να μην έχει βρακί να φορέσει παρά να αποχωριστεί το pc για λίγο.


xezoulina έγραψε:
Ελα ρε φιλεεεεεεε Muse στη Βουδαπεστη????????????

Αυτα ειναιαααααα!!!!!! cheers cheers cheers cheers

Και μου χε ξεφυγει η Ουγγαρια,ηταν να παμε Τσεχια ή Ουγγαρια τοτε που καναμε το τουρ της κεντρικης αλλα διαλεξαμε Πραγα...δεν πειραζει next timeeeeeeee cheers cheers cheers cheers
Η Βουδαπέστη ήταν υπέροχη πραγματικά. Εγώ θέλω να ξαναπάω οπωσδήποτε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 91 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 91 EmptyΣαβ Νοε 24, 2012 2:02 pm

psssssss τι λες τωρα...απιστευτο opening...φανταζομαι τελειως διαφορετικη αισθηση κιολας να το ζεις απο κοντα.... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Castle Season 5 General Discussion
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 91 από 100Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 47 ... 90, 91, 92 ... 95 ... 100  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Castle Season 6 General Discussion
» Castle Season 8 General Discussion
» Castle Season 5 General Discussion
» Castle Season 8 General Discussion
» Castle Season 5 General Discussion

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Εδώ καιγόμαστε :: Castle-
Μετάβαση σε: