Telestars Boards
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Grey's Anatomy

Πήγαινε κάτω 
+11
MariaS
felia
katroulina
Silv
filareti
dorinaki
Mik
mkostas
Τέρψη
Eleni7
vagvard
15 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3 ... 15 ... 29  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
vagvard

vagvard


Αριθμός μηνυμάτων : 1053
Ημερομηνία εγγραφής : 25/11/2010

Grey's Anatomy Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Grey's Anatomy   Grey's Anatomy EmptyΔευ Απρ 04, 2011 2:27 am

Είδε κανείς το τελευταίο επεισόδιο?Πολύ κλάμα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Ιωάννινα

Grey's Anatomy Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Grey's Anatomy   Grey's Anatomy EmptyΔευ Απρ 04, 2011 3:16 am

Φυσικα και το ειδα (καμμενη με την σαπουνοπερα που λεγεται Grey's).Αναλυτικοτερα αυριο....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
vagvard

vagvard


Αριθμός μηνυμάτων : 1053
Ημερομηνία εγγραφής : 25/11/2010

Grey's Anatomy Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Grey's Anatomy   Grey's Anatomy EmptyΔευ Απρ 04, 2011 3:55 pm

Πόσο ηλίθια είναι αυτή η Αριζόνα?Η άλλη να είναι ετοιμοθάνατη κι αυτή να κάθεται έξω από την εντατική και να ξεμαλιάζεται με τον Μαρκ μη τυχόν και το ξανακάνουν?Έλεος... Και μετά πήγε της τα λεγε κιόλας,πόσο δίκιο είχε ο Μαρκ κι αυτή δεν είναι τίποτα και κλαψ-κλαψ............
Μόνο αυτή μου την έσπασε,κατά τα άλλα το επεισόδιο ήταν τα καλύτερο της σεζόν.Αν και ήθελα περισσότερη Άντισον,ίσως όμως να είναι και στο επόμενο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Τέρψη

Τέρψη


Αριθμός μηνυμάτων : 8268
Ημερομηνία εγγραφής : 26/04/2010

Grey's Anatomy Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Grey's Anatomy   Grey's Anatomy EmptyΔευ Απρ 04, 2011 7:37 pm

Το είδα και γω! Από εσάς πληροφορήθηκα ό,τι παίχτηκε γιατί με τόσες σειρές που έχουν κάνει ταράστιο διάλειμμα αυτές τις μέρες, το έχω χάσει λίγο.

Δεν μπορώ να πω ότι τρελάθηκα. Βρήκα ας πούμε καλύτερο το προηγούμενο που τελείωσε με το ατύχημα. Το τόσο happy end επίσης μου μοιάζει και ψεύτικο.
Λυπήκα την Arizona, λυπήθηκα και τον Marc. Γενικώς αυτή η κατάσταση με τους τρείς τους δεν μ'αρέσει καθόλου. Το θεωρώ αρκετά άρρωστο να κάνεις παιδί με την κολλητή σου που τυχαίνει να είναι και ομοφυλόφιλη και να πρέπει το παιδάκι να τα υποστεί όλα αυτά. Οι άνθρωποι έκαναν παιδί από το πουθενά! Ο μόνος λόγος που το χαίρομαι αυτό είναι γιατί ξέμπλεξε από τον Marc η μικρή Grey.
Τα τραγούδια δεν με χάλασαν εν γένει, αλλά θεωρώ ότι το παρατράβηξαν και μ'αυτά.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
vagvard

vagvard


Αριθμός μηνυμάτων : 1053
Ημερομηνία εγγραφής : 25/11/2010

Grey's Anatomy Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Grey's Anatomy   Grey's Anatomy EmptyΔευ Απρ 04, 2011 8:20 pm

Εμένα βασικά δεν μου άρεσε η ιδέα να χαροπαλεύει έγκυος γυναίκα (γενικά δεν μου αρέσουν τέτοιου τύπου ιδέες σε σειρές ή ταινίες),να της πάρουν πολύ πρόωρα το μωρό και εν τέλη να χαροπαλεύουν κι οι δυο.Δηλαδή το ήθελα το χάπυ.Και θα τα πάρω κρανίο αν τελικά το μωράκι πεθάνει.Τώρα για το τρίο (δεν είναι ακριβώς όπως τα λες,δηλαδή η Κάλυ δεν είναι ομοφυλόφυλη,είναι μπάι και μέχρι πρόσφατα στρέιτ,μετά τον γάμο της γύρισε.Και με τον Μαρκ τα είχαν παλιά).Αλλά δεν είναι εκεί το θέμα,απλά η σεναριογράφος είναι λεσβία και βγάζει εκεί τα απωθυμένα της.Δεν έχω κάτι με τους γκέι,αλλά το βγάζει με λάθος τρόπο.Π.χ. σε ένα γκέι ζευγάρι,είτε άντρες είτε γυναίκες,ο ένας έχει τον ρόλο της γυναίκας κι ο άλλος του άντρα.Στο συγκεκριμένο ζευγάρι θα έλεγε κανείς ότι η Κάλυ είναι ο άντρας λόγω τσαμπουκά,αλλά τότε η Αριζόνα θα έπρεπε να κάνει το παιδί,αλλά αυτή δεν ήθελε καν παιδί.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Ιωάννινα

Grey's Anatomy Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Grey's Anatomy   Grey's Anatomy EmptyΔευ Απρ 04, 2011 8:34 pm

Το λεω εξ αρχης.Ειμαι φανατικα ΚΑΤΑ του τριο Μαρκ-Αριζονα-Καλι.Ελεος ρε παιδια.Επειδη γουσταρει η τρελη να το γυρισει στο modern family θα την πληρωσουν τα νευρα μου?Το ζευγαρακι Αριζονα-Καλι λεει.Θα μπορουσαν να υιοθετησουν ή να γινει μια εξωσωματικη και τελος.Αυτο το θεωρω εντελως γελοιο.Οσο για την Καλι,οκ ειναι μπαυ,αλλα οποτε θυμωνει με την Αριζονα θα κοιμαται με τον Μαρκ?Απο την αλλη Μαρκ και Αριζονα προχθες κανανε σαν 5χρονα παιδακια (πχ,Εσυ πες!,οχι εσυ!,Θα τα πω ολα στην μαμα μου).Ελεος...

Στα του επεισοδιου.Ηταν λιγο οτι να ναι.Καμια σχεση η επιλογη των περισσοτερων τραγουδιων με τα γεγονοτα.Οι διαλογοι στο ενδιαμεσο δεν κολουσαν πουθενα.Γενικα το βρηκα λιγο προχειρο και σκηνοθετικα (πχ,σκηνη με τον Ντερεκ στον ουρανο,η σκηνη με τα ζευγαρια καρμπον απο Bollywood) ενω σε 2 σκηνες με τον Οουεν λυθηκα (στην αρχη με τον φορειο και μετα που μαλωνουν οι γιατροι και αυτος πεταγεται και τραγουδαει caaaaaaalm doooown!).Σαν ιστορια,δεν λεω,ηταν πολυ δυναμικη,αλλα κατα την γνωμη μου επρεπε να το κανουν σαν νορμαλ επεισοδιο (θα τα "εσπαγε") και οχι μιουζικαλ.

υγ1.Δεν σχολιαζω καν την 2 λεπτη εμφανιση της Αντισον.Απλα κοροιδια.Και δεν επαιξε και στο επεισοδιο του Private Practice επειδη συμμετειχε στο μιουζικαλ....


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Eleni7 στις Δευ Απρ 04, 2011 8:38 pm, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Τέρψη

Τέρψη


Αριθμός μηνυμάτων : 8268
Ημερομηνία εγγραφής : 26/04/2010

Grey's Anatomy Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Grey's Anatomy   Grey's Anatomy EmptyΔευ Απρ 04, 2011 8:38 pm

Ναι το θυμάμαι πως υπήρξε και straight η Callie και πως ακόμα μπορεί να πάει και με άντρες και με γυναίκες, αλλά και πάλι υγιές δεν το βρίσκω αυτό απ'όλες τις απόψεις. Ήθελε παιδί και η Arizona δεν ήθελε με τίποτα και ξαφνικά έμεινε έγκυος από το κολλητό με τον οποίο πήγε σε άκυρη φάση όπου και εκείνη μυξόκλαιγε που έφυγε η Arizona και εκείνος μυξόκλαιγε που η Lexie τον είχα στείλει στον αγύριστο. Έμεινε από σπόντα έγκυος και το καρατάνε λες και είναι το πιο φυσιλογικό πράγμα να μεγαλώσει ένα παιδάκι με δύο μαμάδες και έναν μπαμπά καραάκυρο. Ό,τι να 'ναι δηλαδή!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
vagvard

vagvard


Αριθμός μηνυμάτων : 1053
Ημερομηνία εγγραφής : 25/11/2010

Grey's Anatomy Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Grey's Anatomy   Grey's Anatomy EmptyΤρι Απρ 05, 2011 1:07 pm

Eleni7 έγραψε:
Σαν ιστορια,δεν λεω,ηταν πολυ δυναμικη,αλλα κατα την γνωμη μου επρεπε να το κανουν σαν νορμαλ επεισοδιο (θα τα "εσπαγε") και οχι μιουζικαλ.

Θα συμφωνήσω.

Υ.Γ. Γενικά,θα ξαναπώ,νομίζω ότι η σεναριογράφος βγάζει τα αποθυμένα της στη σειρά.Βέβαια,δεν είναι κάτι που βλέπουμε για πρώτη φορά.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Τέρψη

Τέρψη


Αριθμός μηνυμάτων : 8268
Ημερομηνία εγγραφής : 26/04/2010

Grey's Anatomy Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Grey's Anatomy   Grey's Anatomy EmptyΤετ Ιουν 01, 2011 11:16 pm

Μόλις έμαθα ότι ο Patrick Dempsey δεν θα μείνει στην σειρά για την επόμενη σεζόν.
Ειλικρινά απορώ πώς θα το μπαλώσουν κάτι τέτοιο. Μου την σπάει μέχρι θανάτου η Meredith ούτως ή άλλως, χωρίς αυτόν δεν θέλω ουτε καν να την βλέπω. Κρίμα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mkostas
Admin
mkostas


Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010
Ηλικία : 32

Grey's Anatomy Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Grey's Anatomy   Grey's Anatomy EmptyΤετ Ιουν 01, 2011 11:31 pm

Αυτός ο ρόλος φεύγει και απ'τη κολομβιανή version αλλά δεν φαίνεται να τους απασχολεί και πολύ. Βασικά, με τον τρόπο τους, αυτοί τον έδιωξαν gelio
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://telestarsboards.forumgreek.com
 
Grey's Anatomy
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 29Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3 ... 15 ... 29  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Grey's Anatomy - Season 11
» Grey's Anatomy - Season 12
» Grey's Anatomy, Season 10, Συζητήσεις

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Τηλεόραση :: Αγγλόφωνες σειρές :: Greys Anatomy-
Μετάβαση σε: