Telestars Boards
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Τι βλέπετε αυτόν τον καιρό...

Πήγαινε κάτω 
5 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
mkostas
Admin
mkostas


Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010
Ηλικία : 32

Τι βλέπετε αυτόν τον καιρό... - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι βλέπετε αυτόν τον καιρό...   Τι βλέπετε αυτόν τον καιρό... - Σελίδα 6 EmptyΠαρ Φεβ 04, 2011 2:19 pm

Εεεεεεεε tsk

Αυτό πάει απ'ότι καταλαβαίνω για τη πρωταγωνίστρια του Καρτέλ, τη κράζουν αγριότατα, αλλά όχι για τη Carvajal tsk

Εγώ πάντως κρίνοντας από το juegos prohibidos τουλάχιστον αυτή την εποχή δεν θέλω σειρά με ζευγάρι και ούτε ξέρω κι αν ξαναθελήσω. Προτιμώ να ναι όπως στη χήρα ή στον διάολο. Όταν το ζευγάρι είναι στο κέντρο, ειδικά αν είναι πολύ ρομαντικό, βαριέμαι. Και αυτό συμβαίνει εδώ και χρόνια... Μέχρι και στο la hija del mariachi έκανα πάρα πολύ fast forward... Και το είδα πριν καταλάβω ότι έχω βαρεθεί το κλασσικό ρομάντζο gelio

Επίσης Ελίνα, ο Luis στο mesa para tres είναι το στοιχείο σου 100% gelio Πρωταγωνιστής και κακός σε ένα gelio Και δεν έχει και πολύ ρομάντζο οπότε ίσως σου χρειαστεί η Estela. Εμένα δεν μου χρειάστηκε τέτοια σειρά γιατί το mesa para tres είχε πάρα πολύ χιούμορ και δεν μου πεφτε βαρύ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://telestarsboards.forumgreek.com
elina

elina


Αριθμός μηνυμάτων : 3067
Ημερομηνία εγγραφής : 12/04/2010
Ηλικία : 35

Τι βλέπετε αυτόν τον καιρό... - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι βλέπετε αυτόν τον καιρό...   Τι βλέπετε αυτόν τον καιρό... - Σελίδα 6 EmptyΠαρ Φεβ 04, 2011 3:29 pm

gelio gelio gelio

Πρόσεξε μην του πεις κουβέντα για την Carvajal δεν σηκώνει μύγα στο σπαθί του... gelio

την έχει πιο ψηλά από τη Γκόμεζ ακόμα... gelio

Το Καρτέλ το άρχισα αλλά το άφησα πριν καν δω δέκα επεισόδια... και επίσης... τον Μανόλο τον σνόμπαρα πριν τον δω στους διαόλους λόγω Μαρίνας...(το είχε βάλει το σταρ αν θυμάσαι...) gelio

@Κώστας
Επιτέλους και ένας κακός που πρωταγωνιστεί.... γιατί τον άλλον που λάτρεψα τον έφαγαν οι κότες.... lloradera
gelio

Εγώ όμως θα τη χρειαστώ την Εστέλα διότι η κρύα καμήλα του mesa para tres μου έπεσε ολίγον βαριά....
Άσε που δεν θα βλέπω και πολύ την Εστέλα... όσο τον Αντριάνο... gelio gelio gelio
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mabik2000




Αριθμός μηνυμάτων : 44
Ημερομηνία εγγραφής : 31/01/2011

Τι βλέπετε αυτόν τον καιρό... - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι βλέπετε αυτόν τον καιρό...   Τι βλέπετε αυτόν τον καιρό... - Σελίδα 6 EmptyΠαρ Φεβ 04, 2011 3:40 pm

Παράθεση :
Άσε που δεν θα βλέπω και πολύ την Εστέλα... όσο τον Αντριάνο

Ακριβώς Ελίνα μου μόλις τώρα ανακάλυψες τό πραγματικό ενδιαφερον αυτης της νουβέλας.
Να τον ακούσεις να λέει ερωτολογα να πεθάνεις.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
elina

elina


Αριθμός μηνυμάτων : 3067
Ημερομηνία εγγραφής : 12/04/2010
Ηλικία : 35

Τι βλέπετε αυτόν τον καιρό... - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι βλέπετε αυτόν τον καιρό...   Τι βλέπετε αυτόν τον καιρό... - Σελίδα 6 EmptyΠαρ Φεβ 04, 2011 3:44 pm

mabik2000 έγραψε:
Παράθεση :
Άσε που δεν θα βλέπω και πολύ την Εστέλα... όσο τον Αντριάνο

Ακριβώς Ελίνα μου μόλις τώρα ανακάλυψες τό πραγματικό ενδιαφερον αυτης της νουβέλας.
Να τον ακούσεις να λέει ερωτολογα να πεθάνεις.



Ε δεν ήθελε και πολύ σκέψη... gelio
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mkostas
Admin
mkostas


Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010
Ηλικία : 32

Τι βλέπετε αυτόν τον καιρό... - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι βλέπετε αυτόν τον καιρό...   Τι βλέπετε αυτόν τον καιρό... - Σελίδα 6 EmptyΠαρ Φεβ 04, 2011 3:51 pm

Ααααα όχι. Τη Carvajal πιο ψηλά από τη Gomez δεν την έχω. Ας είναι καλύτερη ηθοποιός gelio

O Luis πάντως δεν είναι κακός που πρωταγωνιστεί τύπου Rubi ή Teresa. Είναι πιο πολύπλοκος, πιο ενδιαφέρον και πολύ πιο ανθρώπινος. Και πιο καλοπαιγμένος επίσης. Μην περιμένεις δηλαδή να δεις ακριβώς σειρά με κακό πρωταγωνιστή με όλη τη σημασία της λέξεως.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://telestarsboards.forumgreek.com
lorizza

lorizza


Αριθμός μηνυμάτων : 624
Ημερομηνία εγγραφής : 01/05/2010

Τι βλέπετε αυτόν τον καιρό... - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι βλέπετε αυτόν τον καιρό...   Τι βλέπετε αυτόν τον καιρό... - Σελίδα 6 EmptyΠαρ Φεβ 04, 2011 4:02 pm

Παρακολουθώ το Xica Da Silva και το El Ultimo Matrimonio Feliz. Η κάθε μία αποτελεί μία από τις καλύτερες προτάσεις στο είδος της. Ψάχνω όμως και κάποια τρίτη μικρή. Μάλλον θα δω Rosario Tijeras.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
elina

elina


Αριθμός μηνυμάτων : 3067
Ημερομηνία εγγραφής : 12/04/2010
Ηλικία : 35

Τι βλέπετε αυτόν τον καιρό... - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι βλέπετε αυτόν τον καιρό...   Τι βλέπετε αυτόν τον καιρό... - Σελίδα 6 EmptyΠαρ Φεβ 04, 2011 4:06 pm

lorizza έγραψε:
Παρακολουθώ το Xica Da Silva και το El Ultimo Matrimonio Feliz. Η κάθε μία αποτελεί μία από τις καλύτερες προτάσεις στο είδος της. Ψάχνω όμως και κάποια τρίτη μικρή. Μάλλον θα δω Rosario Tijeras.


Διόρθωσέ με αν κάνω λάθος αλλά κοινωνικό δεν είναι το στόρι τους?
Θα αρχίσεις Ροζάριο??? Μπράβο σου... καλή δύναμη... gelio gelio
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
lorizza

lorizza


Αριθμός μηνυμάτων : 624
Ημερομηνία εγγραφής : 01/05/2010

Τι βλέπετε αυτόν τον καιρό... - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι βλέπετε αυτόν τον καιρό...   Τι βλέπετε αυτόν τον καιρό... - Σελίδα 6 EmptyΠαρ Φεβ 04, 2011 4:14 pm

To El Ultimo Matrimonio Feliz ναι. Το Xica da Silva όχι. Είναι βραζιλιάνικο. Εκτυλίσσεται στην εποχή της σκλαβιάς των μαύρων.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
elina

elina


Αριθμός μηνυμάτων : 3067
Ημερομηνία εγγραφής : 12/04/2010
Ηλικία : 35

Τι βλέπετε αυτόν τον καιρό... - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι βλέπετε αυτόν τον καιρό...   Τι βλέπετε αυτόν τον καιρό... - Σελίδα 6 EmptyΠαρ Φεβ 04, 2011 9:48 pm

lorizza έγραψε:
To El Ultimo Matrimonio Feliz ναι. Το Xica da Silva όχι. Είναι βραζιλιάνικο. Εκτυλίσσεται στην εποχή της σκλαβιάς των μαύρων.

Είναι σειρά εποχής επομένως... δεν έχω δει ποτέ μου σειρά εποχής...
είναι καλό?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mkostas
Admin
mkostas


Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010
Ηλικία : 32

Τι βλέπετε αυτόν τον καιρό... - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι βλέπετε αυτόν τον καιρό...   Τι βλέπετε αυτόν τον καιρό... - Σελίδα 6 EmptyΠαρ Φεβ 04, 2011 9:58 pm

Ψάχνεις και τρίτη σειρά; gelio

Γιατί αν ναι σου χω κι εγώ προτάσεις ooxi

(Να δεις το por que diablos σκασμένη. Είναι καλύτερο από το mesa para tres.)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://telestarsboards.forumgreek.com
 
Τι βλέπετε αυτόν τον καιρό...
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 6 από 7Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Τι βλέπετε αυτή τη περίοδο;
» Πόσα επεισόδια βλέπετε την ημέρα;
» Ποιες σειρές βλέπετε φέτος;

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Τηλεόραση :: Γενικές συζητήσεις-
Μετάβαση σε: