Telestars Boards
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Καλύτερη σειρά της Παπαοικονόμου

Πήγαινε κάτω 
+3
marion
Roulita
mkostas
7 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Ποια σειρά της Παπαοικονόμου σας άρεσε περισσότερο;
Αναστασία
Καλύτερη σειρά της Παπαοικονόμου I_vote_lcap9%Καλύτερη σειρά της Παπαοικονόμου I_vote_rcap
 9% [ 1 ]
Μη φοβάσαι τη φωτιά
Καλύτερη σειρά της Παπαοικονόμου I_vote_lcap9%Καλύτερη σειρά της Παπαοικονόμου I_vote_rcap
 9% [ 1 ]
Λόγω τιμής
Καλύτερη σειρά της Παπαοικονόμου I_vote_lcap27%Καλύτερη σειρά της Παπαοικονόμου I_vote_rcap
 27% [ 3 ]
Η ζωή που δεν έζησα
Καλύτερη σειρά της Παπαοικονόμου I_vote_lcap0%Καλύτερη σειρά της Παπαοικονόμου I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Λένη
Καλύτερη σειρά της Παπαοικονόμου I_vote_lcap18%Καλύτερη σειρά της Παπαοικονόμου I_vote_rcap
 18% [ 2 ]
Έτσι ξαφνικά
Καλύτερη σειρά της Παπαοικονόμου I_vote_lcap18%Καλύτερη σειρά της Παπαοικονόμου I_vote_rcap
 18% [ 2 ]
Μωβ-ροζ
Καλύτερη σειρά της Παπαοικονόμου I_vote_lcap0%Καλύτερη σειρά της Παπαοικονόμου I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Ιωάννα της καρδιάς
Καλύτερη σειρά της Παπαοικονόμου I_vote_lcap18%Καλύτερη σειρά της Παπαοικονόμου I_vote_rcap
 18% [ 2 ]
Σύνολο Ψήφων : 11
 

ΣυγγραφέαςΜήνυμα
mkostas
Admin
mkostas


Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010
Ηλικία : 32

Καλύτερη σειρά της Παπαοικονόμου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Καλύτερη σειρά της Παπαοικονόμου   Καλύτερη σειρά της Παπαοικονόμου EmptyΔευ Δεκ 06, 2010 2:21 pm

Δεν βάζω το Νησί γιατί ακόμα παίζεται.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://telestarsboards.forumgreek.com
Roulita

Roulita


Αριθμός μηνυμάτων : 299
Ημερομηνία εγγραφής : 28/04/2010
Ηλικία : 39

Καλύτερη σειρά της Παπαοικονόμου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλύτερη σειρά της Παπαοικονόμου   Καλύτερη σειρά της Παπαοικονόμου EmptyΔευ Δεκ 06, 2010 2:24 pm

τα περισσότερα δεν ταχω δει.....έχω δει αναστασία λόγω τιμής και έτσι ξαφνικά!!!!
και θα επιλέξω τα 2 τελευταία που προανέφερα!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mkostas
Admin
mkostas


Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010
Ηλικία : 32

Καλύτερη σειρά της Παπαοικονόμου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλύτερη σειρά της Παπαοικονόμου   Καλύτερη σειρά της Παπαοικονόμου EmptyΔευ Δεκ 06, 2010 2:29 pm

Δεν έχω βάλει πολλαπλής όμως.

Εγώ έχω δει διάφορα επεισόδια από Λόγω τιμής και Η ζωή που δεν έζησα. Περισσότερο όμως έχω δει Λένη, Έτσι ξαφνικά και Ιωάννα της καρδιάς. Ψηφίζω Ιωάννα της καρδιάς. Μετά η ζωή που δεν έζησα, Έτσι ξαφνικά και Λένη. Το Λόγω τιμής για κάποιο λόγο δεν με ξετρέλανε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://telestarsboards.forumgreek.com
Roulita

Roulita


Αριθμός μηνυμάτων : 299
Ημερομηνία εγγραφής : 28/04/2010
Ηλικία : 39

Καλύτερη σειρά της Παπαοικονόμου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλύτερη σειρά της Παπαοικονόμου   Καλύτερη σειρά της Παπαοικονόμου EmptyΔευ Δεκ 06, 2010 3:07 pm

είχα ακούσει ότι το ''μη φοβάσαι τη φωτιά'' και ΄΄η ζωή που δεν έζησα'' ήταν πολύ καλά!!
δεν έχω δει όμως ούτε επισόδειο΄........
οκ,ψήφισα το ένα.... Rolling Eyes
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
marion

marion


Αριθμός μηνυμάτων : 1135
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 45

Καλύτερη σειρά της Παπαοικονόμου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλύτερη σειρά της Παπαοικονόμου   Καλύτερη σειρά της Παπαοικονόμου EmptyΔευ Δεκ 06, 2010 3:20 pm

Ψηφιζω το "ετσι ξαφνικα"...Ειναι αλλωστε και το μονο που εχω δει απο Παπαοικονομου,χαχαχαχαχα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mkostas
Admin
mkostas


Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010
Ηλικία : 32

Καλύτερη σειρά της Παπαοικονόμου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλύτερη σειρά της Παπαοικονόμου   Καλύτερη σειρά της Παπαοικονόμου EmptyΔευ Δεκ 06, 2010 3:23 pm

Το είχες δει τη πρώτη φορά που το έδειξε ή στην επανάληψη για κάποιον άλλο λόγο; sfirizi
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://telestarsboards.forumgreek.com
marion

marion


Αριθμός μηνυμάτων : 1135
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 45

Καλύτερη σειρά της Παπαοικονόμου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλύτερη σειρά της Παπαοικονόμου   Καλύτερη σειρά της Παπαοικονόμου EmptyΔευ Δεκ 06, 2010 3:27 pm

Την πρωτη φορα για Χειλακη και τη δευτερη για καποιον αλλοοοοοον... sfirizi gelio
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
vagvard

vagvard


Αριθμός μηνυμάτων : 1053
Ημερομηνία εγγραφής : 25/11/2010

Καλύτερη σειρά της Παπαοικονόμου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλύτερη σειρά της Παπαοικονόμου   Καλύτερη σειρά της Παπαοικονόμου EmptyΔευ Δεκ 06, 2010 3:44 pm

Ψήφισα Λένη.Μαζί με το Έτσι ξαφνικά είναι τα αγαπημένα μου.Αλλά μου ψιλοάρεσαν επίσης Λογω τιμής,Αναστασία.Την Ζωή που δεν έζησα την θυμάμαι σαν τίτλο αλλά δεν είμαι σίγουρη πιο είναι.Το Μη φοβάσαι τη φωτιά δεν το θυμάμαι καθόλου.Το μωβ-ροζ ήταν άθλιο,δεν το έβλεπα και για την Ιωάννα της καρδιάς δεν τρελάθηκα,το ψιλοείδα όμως φέτος το καλοκαίρι.





Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Νάγια




Αριθμός μηνυμάτων : 385
Ημερομηνία εγγραφής : 02/12/2010
Ηλικία : 32

Καλύτερη σειρά της Παπαοικονόμου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλύτερη σειρά της Παπαοικονόμου   Καλύτερη σειρά της Παπαοικονόμου EmptyΤρι Μαρ 22, 2011 12:34 pm

δεν εχω δει κανενα!ειδα μονο λιγο το λογω τιμης ενα καλοκαιρι που παιζοταν επαναληψη. Στα υπολοιπα ή ημουν αγγενητο (Αναστασια) ή πολυ μικρο και δεν μ'αφηναν να τα δω (η ζωη που δεν εζησα), η για καποιο λογο δεν τα πηρα πρεφα..το λογω τιμης παντως απο το λιγο που ειδα, καλο μου φανηκε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
panda

panda


Αριθμός μηνυμάτων : 27
Ημερομηνία εγγραφής : 30/03/2011

Καλύτερη σειρά της Παπαοικονόμου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλύτερη σειρά της Παπαοικονόμου   Καλύτερη σειρά της Παπαοικονόμου EmptyΣαβ Απρ 02, 2011 12:16 am

Γυναίκες(που αν ήταν στην λίστα θα ψήφιζα αυτήν)-Μη φοβάσαι την φωτιά(μου άρεσε υπερβολικά το τέλος που δεν ήταν happy end για κανέναν)-Λόγω Τιμής(καταπληκτική σειρά)-Αναστασία(επίσης πολύ καλό). And the vote goes to..............Μην φοβάσαι την φωτιά sfirizi .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Καλύτερη σειρά της Παπαοικονόμου
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 2Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Καλύτερη αδικημένη σειρά
» Καλύτερη κοινωνική σειρά
» Καλύτερη σειρά εποχής
» Καλύτερη σειρά εποχής
» Η καλύτερη σειρά του Κοκκινόπουλου

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Τηλεόραση :: Γενικές συζητήσεις-
Μετάβαση σε: