Telestars Boards
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 lost!!!!

Πήγαινε κάτω 
+11
marion
Silv
Roulita
Τέρψη
GIOTA
spiral_nebula
SophiaSonia21
elina
dorinaki
Nenie
xrysaki:-)
15 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Ιωάννινα

lost!!!! - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: lost!!!!   lost!!!! - Σελίδα 12 EmptyΣαβ Δεκ 21, 2013 1:33 am

felia έγραψε:
Eleni7 έγραψε:
felia έγραψε:
Καλόπιασμα  Καλόπιασμα.... to kapelo tou gianni ....  Καλόπιασμα  Καλόπιασμα  Καλόπιασμα  Καλόπιασμα  Καλόπιασμα  Καλόπιασμα  Καλόπιασμα  Καλόπιασμα  Καλόπιασμα  Καλόπιασμα  Καλόπιασμα  Καλόπιασμα 


# Ειπα μετα απο την ταλαιπωρια της ημερας να σου κανω και εγω ενα δωρακι βρε!  Καλόπιασμα

Ταλαιπωρηθηκες;


Δεν εχεις ιδεα  dunato gelio  dunato gelio  dunato gelio
Εχω.Εβλεπες Μπρουσκο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

lost!!!! - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: lost!!!!   lost!!!! - Σελίδα 12 EmptyΣαβ Δεκ 21, 2013 1:37 am

Eleni7 έγραψε:
felia έγραψε:
Eleni7 έγραψε:
felia έγραψε:
Καλόπιασμα  Καλόπιασμα.... to kapelo tou gianni ....  Καλόπιασμα  Καλόπιασμα  Καλόπιασμα  Καλόπιασμα  Καλόπιασμα  Καλόπιασμα  Καλόπιασμα  Καλόπιασμα  Καλόπιασμα  Καλόπιασμα  Καλόπιασμα  Καλόπιασμα 


# Ειπα μετα απο την ταλαιπωρια της ημερας να σου κανω και εγω ενα δωρακι βρε!  Καλόπιασμα

Ταλαιπωρηθηκες;


Δεν εχεις ιδεα  dunato gelio  dunato gelio  dunato gelio
Εχω.Εβλεπες Μπρουσκο.


Χχαχαχαχαχαχαχαχα αμε...μου αφησε μεχρι και γευση στο στομα μην σου πω  Laughing 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Ιωάννινα

lost!!!! - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: lost!!!!   lost!!!! - Σελίδα 12 EmptyΣαβ Δεκ 21, 2013 1:41 am

felia έγραψε:
Eleni7 έγραψε:
felia έγραψε:
Eleni7 έγραψε:
felia έγραψε:
Καλόπιασμα  Καλόπιασμα.... to kapelo tou gianni ....  Καλόπιασμα  Καλόπιασμα  Καλόπιασμα  Καλόπιασμα  Καλόπιασμα  Καλόπιασμα  Καλόπιασμα  Καλόπιασμα  Καλόπιασμα  Καλόπιασμα  Καλόπιασμα  Καλόπιασμα 


# Ειπα μετα απο την ταλαιπωρια της ημερας να σου κανω και εγω ενα δωρακι βρε!  Καλόπιασμα

Ταλαιπωρηθηκες;


Δεν εχεις ιδεα  dunato gelio  dunato gelio  dunato gelio
Εχω.Εβλεπες Μπρουσκο.


Χχαχαχαχαχαχαχαχα αμε...μου αφησε μεχρι και γευση στο στομα μην σου πω  Laughing 

Ολα τα μαθα  Laughing 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

lost!!!! - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: lost!!!!   lost!!!! - Σελίδα 12 EmptyΣαβ Δεκ 21, 2013 2:17 am

Eleni7 έγραψε:
felia έγραψε:
Eleni7 έγραψε:
felia έγραψε:
Eleni7 έγραψε:
felia έγραψε:
Καλόπιασμα  Καλόπιασμα.... to kapelo tou gianni ....  Καλόπιασμα  Καλόπιασμα  Καλόπιασμα  Καλόπιασμα  Καλόπιασμα  Καλόπιασμα  Καλόπιασμα  Καλόπιασμα  Καλόπιασμα  Καλόπιασμα  Καλόπιασμα  Καλόπιασμα 


# Ειπα μετα απο την ταλαιπωρια της ημερας να σου κανω και εγω ενα δωρακι βρε!  Καλόπιασμα

Ταλαιπωρηθηκες;


Δεν εχεις ιδεα  dunato gelio  dunato gelio  dunato gelio
Εχω.Εβλεπες Μπρουσκο.


Χχαχαχαχαχαχαχαχα αμε...μου αφησε μεχρι και γευση στο στομα μην σου πω  Laughing 

Ολα τα μαθα  Laughing 

 Laughing 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Ιωάννινα

lost!!!! - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: lost!!!!   lost!!!! - Σελίδα 12 EmptyΤετ Απρ 01, 2015 2:36 am

Θα ερθω Αμερικη και θα σας βρω καργιοληδες. Εσεις στο χωμα και εγω στην φυλακη. Παραλιγο με ριξετε στα βαρια ηρεμιστικα μεχρι να θυμηθω τι μερα ειναι σημερα. 

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

Ευτυχως δηλαδη που ο Emerson εχει φουλ δουλεια στο Person Of Interest αλλιως θα το πιστευα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
MariaS
Κουρούνα
MariaS


Αριθμός μηνυμάτων : 6879
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34

lost!!!! - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: lost!!!!   lost!!!! - Σελίδα 12 EmptyΤετ Απρ 01, 2015 2:46 am

Αχαχα, ξέχασα οτι ήταν πρωταπριλιά....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
MariaS
Κουρούνα
MariaS


Αριθμός μηνυμάτων : 6879
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34

lost!!!! - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: lost!!!!   lost!!!! - Σελίδα 12 EmptyΤετ Απρ 01, 2015 2:52 am

Ρε, είχε πάρει το μάτι μου τίτλο οτι ο Αμελ του Arrow θα έπαιζε στα Χελωνονιντζάκια 2 και το πίστεψα, και διαβάζω οτι είναι πλάκα. Πάλι καλά τον άνθρωπο, να παίζει τον γκόμενο της Φοξ????
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SophiaSonia21
ξαναμμένη γαλοπούλα
SophiaSonia21


Αριθμός μηνυμάτων : 824
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Εδώ, εκεί, παρά πέρα...

lost!!!! - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: lost!!!!   lost!!!! - Σελίδα 12 EmptyΤετ Απρ 01, 2015 2:57 am

Eleni7 έγραψε:
Θα ερθω Αμερικη και θα σας βρω καργιοληδες. Εσεις στο χωμα και εγω στην φυλακη. Παραλιγο με ριξετε στα βαρια ηρεμιστικα μεχρι να θυμηθω τι μερα ειναι σημερα. 

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

Ευτυχως δηλαδη που ο Emerson εχει φουλ δουλεια στο Person Of Interest αλλιως θα το πιστευα.

Σου την έδινε το λοστ αν κατάλαβα καλά? gelio
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/user/SophiaSonia21?feature=mhw5
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

lost!!!! - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: lost!!!!   lost!!!! - Σελίδα 12 EmptyΤετ Απρ 01, 2015 3:01 am

SophiaSonia21 έγραψε:
Eleni7 έγραψε:
Θα ερθω Αμερικη και θα σας βρω καργιοληδες. Εσεις στο χωμα και εγω στην φυλακη. Παραλιγο με ριξετε στα βαρια ηρεμιστικα μεχρι να θυμηθω τι μερα ειναι σημερα. 

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

Ευτυχως δηλαδη που ο Emerson εχει φουλ δουλεια στο Person Of Interest αλλιως θα το πιστευα.

Σου την έδινε το λοστ αν κατάλαβα καλά? gelio


Σςςςςςς!

Δεν τα ρωταμε αυτα!


Υ.γ:

Ελενηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη


[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]


Καλόπιασμα Καλόπιασμα Καλόπιασμα Καλόπιασμα Καλόπιασμα Καλόπιασμα Καλόπιασμα Καλόπιασμα Καλόπιασμα Καλόπιασμα Καλόπιασμα Καλόπιασμα Καλόπιασμα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
MariaS
Κουρούνα
MariaS


Αριθμός μηνυμάτων : 6879
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34

lost!!!! - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: lost!!!!   lost!!!! - Σελίδα 12 EmptyΤετ Απρ 01, 2015 3:07 am

Νταξ ρε, πέτα κι έναν Μουφάσα να μη μας ξαναμιλήσει ποτέ dunato gelio dunato gelio dunato gelio
Έλεν σ'αγαπάμε κι ας σε πειράζουμε!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
lost!!!!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 12 από 14Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Goodbye Lost! The End!
» LOST SEASON 2- EPISODE 13
» ΗΟW LOST SHOULD HAVE ENDED!
» lost video
» LOST SEASON 1- EPISODE 5

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Τηλεόραση :: Αγγλόφωνες σειρές :: Lost-
Μετάβαση σε: