Telestars Boards
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Ποιο ήταν χειρότερο από τα δύο?????

Πήγαινε κάτω 
5 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Ποια θεωρείτε χειρότερη???
Κορίνα η αγριόγατα.
Ποιο ήταν χειρότερο από τα δύο????? I_vote_lcap75%Ποιο ήταν χειρότερο από τα δύο????? I_vote_rcap
 75% [ 6 ]
Πεντάμορφη....
Ποιο ήταν χειρότερο από τα δύο????? I_vote_lcap25%Ποιο ήταν χειρότερο από τα δύο????? I_vote_rcap
 25% [ 2 ]
Σύνολο Ψήφων : 8
 

ΣυγγραφέαςΜήνυμα
elina

elina


Αριθμός μηνυμάτων : 3067
Ημερομηνία εγγραφής : 12/04/2010
Ηλικία : 35

Ποιο ήταν χειρότερο από τα δύο????? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Ποιο ήταν χειρότερο από τα δύο?????   Ποιο ήταν χειρότερο από τα δύο????? EmptyΤρι Αυγ 03, 2010 8:32 pm

Η Μαρλέν Φαβέλα, πρωταγωνίστησε σε δύο σειρές που προβάλλονται ή προβλήθηκαν από δύο μεγάλα κανάλια...
Το contra viento y marea ή αλλιώς Πεντάμορφη που πρόβαλλε πέρσι ο Άλφα και το gata salvaje... ή αλλιώς κορίνα η αγριόγατα που προβάλλει το σταρ.....

Τελικά ποια από τις δύο ήταν χειρότερη???????
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
elina

elina


Αριθμός μηνυμάτων : 3067
Ημερομηνία εγγραφής : 12/04/2010
Ηλικία : 35

Ποιο ήταν χειρότερο από τα δύο????? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιο ήταν χειρότερο από τα δύο?????   Ποιο ήταν χειρότερο από τα δύο????? EmptyΤρι Αυγ 03, 2010 8:36 pm

Έπεσα σήμερα το μεσημεράκι στην Κορίνα....
και σκέφτηκα αυτό το δημοψήφισμα.... gelio gelio gelio

Δίλημμα... Δεν ξέρω ποια να διαλέξω....
Και οι δύο ήταν για τα καρναβάλια....
Πληθώρα ατάλαντων ηθοποιών.... και το κιτς ζει και βασιλεύει.....

Διαλέγω το Πεντάμορφη.... πρώτον γιατί την Κορίνα δεν κάθισα να δω ολόκληρο επεισόδιο ποτέ.... (ευτυχώς για τα εγκεφαλικά μου κύτταρα!!)
και δεύτερον γιατί θέλει μια ψήφο το γεγονός ότι ξοδεύτηκαν περισσότερα λεφτά για το κολύριο παρά για τους μισθούς των ηθοποιών....
gelio gelio gelio
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
dorinaki
Πορνίδιο
dorinaki


Αριθμός μηνυμάτων : 5608
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 28

Ποιο ήταν χειρότερο από τα δύο????? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιο ήταν χειρότερο από τα δύο?????   Ποιο ήταν χειρότερο από τα δύο????? EmptyΤρι Αυγ 03, 2010 9:17 pm

Axxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx τί μου κανεις???????????????????Τα έχω δει και τα 2 από την αρχή μέχρι το τέλος...Και τα 2 άθλιαααααααααααααααααα....

Η Κορίνα είχε τελείως μούφα στορυ.....Όλοι οι ηθοποιοί ήταν παρ'τον έναν και χτύπα τον άλλο... Ποιο ήταν χειρότερο από τα δύο????? 982789 Το γέλιο της ζωής μου βέβαια το έριξα που στο τέλος την κακιά Εύα Ποιο ήταν χειρότερο από τα δύο????? 895771 την τρώει ένας κροκόδειλος.........Άκουνε κάποιοι κάποιοι προς μεσογείων πλευρα??ΤΗΝ ΚΑ-ΚΙΑ ΕΥ-Α ΤΗΝ Ε-ΦΑ-ΓΕ ΚΡΟ-ΚΟ-ΔΕΙ-ΛΟΣ Ποιο ήταν χειρότερο από τα δύο????? 895771 Ποιο ήταν χειρότερο από τα δύο????? 895771
Εντωμεαξύ είχε 590205702374023 κακούς....Τον Πατρίσιο,Την Καμέλια,Την Εύα,Την Εντουάρντα,Την Μαριμπέλα,την Ρεγγίνα,την Χούλια..Ήμαρτον δηλαδή.. Ποιο ήταν χειρότερο από τα δύο????? 554253 Μόνο ο Πατρίσιο έβγαζε αυθεντική κακία....που ω τί συμπτωσις μας βγήκε αδελφουλης του καλού και αγαθού Μάριο Ποιο ήταν χειρότερο από τα δύο????? 742605
Και ήταν και αυτό το σκατόπαιδο η Μαργαρίτα που κάθε φορά που την έβλεπα ήθελα να την αρχίσω στα χαστούκια..Έχει τόσο εκνευριστική φάτσα...Μάγουλα πιο παχια και από χοιρινή σπαλομπριζόλα χείλη μποτοξαρισμένα και είδικα με αυτά τα κολωκοτσίδια η κατάσταση γίνεται ακόμα χειρότερη Ποιο ήταν χειρότερο από τα δύο????? 554253 Ποιο ήταν χειρότερο από τα δύο????? 554253 Ποιο ήταν χειρότερο από τα δύο????? 554253 Ποιο ήταν χειρότερο από τα δύο????? 554253

Η Πεντάμορφη είχε μόνο 2 θετικά...
Το ότι ο ρόλος της κακιάς τους βγήκε στο 100000000000000000000% και επισκίασε τους πάντες
και ότι έπαίζε ο Ρούλι... Ποιο ήταν χειρότερο από τα δύο????? 754558

Το 2ο αυτόματα ακυρώνεται γιατί ο Ρούλι εκεί ήταν μελαχροινός και δεν μου άρεσε Ποιο ήταν χειρότερο από τα δύο????? 804147 ...ενώ στην Ρούμπι ΑΠΛΑ ΘΕΟΣ..

Εκτός από την Θεά Απολλόνια κανείς δεν άξιζε εκεί πέρα τίποτα...Α ναι...και η ημιθεα αλκοολικιά Καρλότα Ποιο ήταν χειρότερο από τα δύο????? 982789

Ο ένας πιο σπαστικός από τον άλλο..Η Φαβέλα με την Φονσεκα να έχουν κάνει χορωδία και να κλαίνε στην διαπασόν εναλαξ...Παναγία μου βοηθαμε η Φαβέλα..Πατερούλη μου η Φονσεκα..Α ναι μην ξεχάσω..και ως γκεστ-σταρ την λούγκρα Αλβάρο-Ρεγγίνα..Ήμαρτον Ποιο ήταν χειρότερο από τα δύο????? 554253 Ποιο ήταν χειρότερο από τα δύο????? 554253 Ποιο ήταν χειρότερο από τα δύο????? 554253 Ως συνέπεια να υπάρχει έλλειψη κολλυριου σε όλη τη Λατινική Αμερική Ποιο ήταν χειρότερο από τα δύο????? 554253
Ακυρο στόρι και εδω...Καλά χώρια όλη η παρωδία με το ποιος είναι ο γιος της Απολονια που και οι 2 ερωτεύονται την Πενταμορφη Ποιο ήταν χειρότερο από τα δύο????? 211198 το top of the top είναι το στορι Αλβάρο/Ρεγγίνα Ποιο ήταν χειρότερο από τα δύο????? 982789 Ποιο ήταν χειρότερο από τα δύο????? 982789 Ποιο ήταν χειρότερο από τα δύο????? 982789 Ποιο ήταν χειρότερο από τα δύο????? 982789 Ποιο ήταν χειρότερο από τα δύο????? 982789 Ποιο ήταν χειρότερο από τα δύο????? 982789 Δεν μπορωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω τα νεφρά μου....Μα καλά αυτήν την καλαμια βρήκαν για τέτοιο ρόλο???????Αφασία σκετη Ποιο ήταν χειρότερο από τα δύο????? 982789

Πάντως σοβαρά...Τόσο κλάμα ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ να υπάρχει σε σειρά.. Ποιο ήταν χειρότερο από τα δύο????? 982789 Δηλαδή ειδικά με την Ναταλία που ανα μια σκηνή έκλαιγε είναι ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ Ποιο ήταν χειρότερο από τα δύο????? 982789 Εντωμεταξύ αυτοί μας προιδεαζουν έτσι οπως ξεκινάει η σειρά που η Ναταλία ωωωω τί συμπτωσις σκουζει κλαιει και οδύρεται που ο κακος θείος πήγε να την βιασει και μετά πέφτει στους νταβατζήδες που την πάνε στην τσατσα που ωωωωωωωωωω τι συμπτωσις κλαίει και οδύρεται............. Ποιο ήταν χειρότερο από τα δύο????? 751785 Ποιο ήταν χειρότερο από τα δύο????? 751785 Ποιο ήταν χειρότερο από τα δύο????? 751785
Αφασία πάντως έχει και το φινάλε που η Απολονια και η Καρλότα πεθαίνουν από λυσσα Ποιο ήταν χειρότερο από τα δύο????? 982789 Ποιο ήταν χειρότερο από τα δύο????? 982789 Ποιο ήταν χειρότερο από τα δύο????? 982789 Ποιο ήταν χειρότερο από τα δύο????? 982789 Ποιο ήταν χειρότερο από τα δύο????? 982789 Αχααααααααα πεθαίνω..
Και το άλλο το νευρόσπαστο που μοιάζει σαν τους πακιστανούς που καθαρίζουν τα παρμπριζ πεθαίνει από αυτές τις ημικρανίες και πάει στην κόλαση Ποιο ήταν χειρότερο από τα δύο????? 982789 Ποιο ήταν χειρότερο από τα δύο????? 982789

Αχχχχχχχ δεν ξέρω...Είμαι σε δίλλημα Ποιο ήταν χειρότερο από τα δύο????? Icon_scratch
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mkostas
Admin
mkostas


Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010
Ηλικία : 32

Ποιο ήταν χειρότερο από τα δύο????? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιο ήταν χειρότερο από τα δύο?????   Ποιο ήταν χειρότερο από τα δύο????? EmptyΤρι Αυγ 03, 2010 9:36 pm

Φυσικά ψηφίζω τη Κορίνα τη πορνόγατα. Από τις πιο σιχαμένες νουβέλες ever. ΔΕΝ ΒΛΕΠΕΤΑΙ. Με τίποτα όμως. ΜΑ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ. Και έχει και 252 επεισόδια η καραπουτανάρα. Και έκανε τη Φαβέλω και το Ζυμάρι stars.

Η Πεντάμορφη όπως είπε και το πορνοδορινάκι είχε 2 ή μάλλον 3 για μένα θετικά. 1. Η ΘΕΑ ΑΠΟΛΟΝΙΑ. Φοβερή η Ρόμπινσον στον ρόλο. Έφαγαν τη σκόνη της άπειρες cult κακές, ακόμα και η Σοράγια. Είχε τρελό γέλιο η γυναίκα. Ήταν καρικατούρα αλλά φοβερή καρικατούρα. 2. Η μάνα της. Η γριά μπεκρού είχε απίστευτο γέλιο. Και μόνο που την έβλεπα γέλαγα. Οι καβγάδες των 2 τους ήταν σκέτη αφασία. Οι μοναδικοί διάλογοι της σειράς που έβγαζαν γέλιο επειδή το στόχευαν. Και 3. ο Rulli. Μισό βέβαια αυτό γιατί ο ρόλος και η παρτενέρ ήταν για χέσιμο, αλλά μ'αρέσει πολύ σαν ηθοποιός. Στο δράμα πάντα. Τη κωμωδία να την αφήσει. Και για τους λόγους αυτούς, που και που όταν ήμουνα ξύπνιος το έβαζα. Αντίθετα τη κουραδόγατα δεν μπόρεσα να την δω ΠΟΤΕ. Παρόλο που κάθε Παρασκευή με ανάγκαζε η γιαγιά μου γιατί ερχόταν σπίτι και καθόταν στο δωμάτιό μου... δεν έβλεπα... έφευγα απ'αυτό... δηλαδή δεν παλευόταν.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://telestarsboards.forumgreek.com
dorinaki
Πορνίδιο
dorinaki


Αριθμός μηνυμάτων : 5608
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 28

Ποιο ήταν χειρότερο από τα δύο????? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιο ήταν χειρότερο από τα δύο?????   Ποιο ήταν χειρότερο από τα δύο????? EmptyΤρι Αυγ 03, 2010 9:46 pm

Zυμάρι λες τον mr ισιωτική στην κορινα - mr μπούκλα δαχτυλίδι στο pdg?? Ποιο ήταν χειρότερο από τα δύο????? Icon_scratch
Πάντως κι εγώ προς Κορίνα κλείνω...Έχει και μπόλικη δόση απ'ότι μισώ σε νουβέλα...Τους μονολόγους σε καθρέφτες κλπ...Δεν θα σου δώσω ποτέ διαζύγοιο Μαριο τ'ακούς??Ποτέ...
Θα σε εκδικηθώ, θα πληρώσεις για όλο το κακό που μου έκανες...
Και μιλάνε σε ντουβάρια..Ποιο ήταν χειρότερο από τα δύο????? 982789 Ποιο ήταν χειρότερο από τα δύο????? 982789 Ποιο ήταν χειρότερο από τα δύο????? 982789 Ποιο ήταν χειρότερο από τα δύο????? 982789 Ποιο ήταν χειρότερο από τα δύο????? 982789
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
elina

elina


Αριθμός μηνυμάτων : 3067
Ημερομηνία εγγραφής : 12/04/2010
Ηλικία : 35

Ποιο ήταν χειρότερο από τα δύο????? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιο ήταν χειρότερο από τα δύο?????   Ποιο ήταν χειρότερο από τα δύο????? EmptyΤρι Αυγ 03, 2010 11:40 pm

Kαλά ο σχολιασμός σου Δορινάκι όλα τα λεφτά....
Μιλάμε έπεσα από την καρέκλα από το γέλιο..... gelio gelio gelio gelio


ΥΓ. Κώστα από την Δορίνα το περίμενα...
Σ αρέσει ο Rulli αν είναι δυνατόν.... livan livan livan
Καλά δεν θα πω... στην Ρουμπί όταν τον σκότωσε η συφοριασμένη και έμεινε μπακούρι η Έλενα είχα σκάσει από το κακό μου.... αλλά δεν τον πάω με τίποτα...
ούτε σε δράμα ούτε σε κωμωδία....
grrrrr grrrrr
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mkostas
Admin
mkostas


Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010
Ηλικία : 32

Ποιο ήταν χειρότερο από τα δύο????? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιο ήταν χειρότερο από τα δύο?????   Ποιο ήταν χειρότερο από τα δύο????? EmptyΤρι Αυγ 03, 2010 11:44 pm

Μ'άρεσε πολύ η ερμηνεία του στη Rubi. Ενώ τον είχα για τελείως ξενέρωτο αγγούρι, εκεί με διέψευσε. Εξαφάνισε τον οικτρό Santamarina ενώ αυτός, η Carillo και o Goyri ήταν οι μόνοι που είχαν ενδιαφέρον σαν ρόλοι, πλην της Rubi βέβαια. Και αυτοί που είχαν την καλύτερη χημεία μαζί της. Και ο Rulli πολλές φορές έκλεβε τη παράσταση, άλλες όμως γινόταν πολύ υπερβολικός. Ωστόσο ήταν ο μοναδικός στη συγκεκριμένη σειρά που έβγαλε αληθινά δάκρυα. Και ήταν η πρώτη και μάλλον η τελευταία φορά που πρόσεξα κάτι τέτοιο σε σειρά της televisa. ΠΑΝΤΑ βάζουν 10 μπουκαλάκια κολλύριο. Δεν αφήνουν τους ηθοποιούς καν να προσπαθήσουν να βγάλουν δάκρυα δικά τους.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://telestarsboards.forumgreek.com
dorinaki
Πορνίδιο
dorinaki


Αριθμός μηνυμάτων : 5608
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 28

Ποιο ήταν χειρότερο από τα δύο????? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιο ήταν χειρότερο από τα δύο?????   Ποιο ήταν χειρότερο από τα δύο????? EmptyΤρι Αυγ 03, 2010 11:51 pm

Τον Ρούλι να μην τον πιάνεις στο στόμα σου ακους?????? Ποιο ήταν χειρότερο από τα δύο????? 71252 Τον Ξανθό Ρούλι....Τον μελαχροινό καν'τον ό,τι θες Ποιο ήταν χειρότερο από τα δύο????? 804147
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
MariaS
Κουρούνα
MariaS


Αριθμός μηνυμάτων : 6879
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34

Ποιο ήταν χειρότερο από τα δύο????? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιο ήταν χειρότερο από τα δύο?????   Ποιο ήταν χειρότερο από τα δύο????? EmptyΤρι Αυγ 03, 2010 11:56 pm

........................
Eχετε καεί εντελώς, έτσι? dunato gelio
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
elina

elina


Αριθμός μηνυμάτων : 3067
Ημερομηνία εγγραφής : 12/04/2010
Ηλικία : 35

Ποιο ήταν χειρότερο από τα δύο????? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιο ήταν χειρότερο από τα δύο?????   Ποιο ήταν χειρότερο από τα δύο????? EmptyΤρι Αυγ 03, 2010 11:56 pm

dorinaki έγραψε:
Τον Ρούλι να μην τον πιάνεις στο στόμα σου ακους?????? Ποιο ήταν χειρότερο από τα δύο????? 71252 Τον Ξανθό Ρούλι....Τον μελαχροινό καν'τον ό,τι θες Ποιο ήταν χειρότερο από τα δύο????? 804147

Τον ξανθό δεν τον πιάνω... Τον μελαχρινό τον στέλνω στην Πεντάμορφή του διότι είναι γνωστό ότι δεν αντέχει χωρίς εκείνη....

Πάντως στη Ρουμπί, εμένα μου την έσπαγε που ήταν τόσο μαλάκας και έφαγε τα ψέμματα της Ρουμπί... αλλά όταν μπήκε η Γιαντίρα στο ρόλο της Έλενα το ζευγάρι τα έσπαγε....

Ο Σανταμαρίνα είναι οικτρός....
Χάλια μαύρα....
Η Μαριμπέλ λίγο ψωνισμένη μου φαινόταν και η Ρουμπί πολύ γκάριζε καμιά φορά αλλά οι διάλογοί της με τον στυλίστα της που είχε και ένα σκυλάκι ήταν όλα τα λεφτά...

Άσχετο.... Μαλακία τέλος δεν είχε; Πέρα από ότι πέθανε τελικά ο Έκτορ, δεν μου άρεσε που η ανιψιά της Ρουμπί έγινε κλώνος της και αποπλάνησε πατέρα και γιο.... livan livan livan livan
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Ποιο ήταν χειρότερο από τα δύο?????
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 2Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Χειρότερο κανάλι
» Αυτός παραλίγο θα ήταν ο Camilo
» Οι ηθοποιοί που θα ναι στη ταινία ενώ δεν ήταν στη σειρά

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Τηλεόραση :: Λατινοαμερικάνικες σειρές-
Μετάβαση σε: