Telestars Boards
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Chepe Fortuna

Πήγαινε κάτω 
5 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
mkostas
Admin
mkostas


Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010
Ηλικία : 32

Chepe Fortuna Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Chepe Fortuna   Chepe Fortuna EmptyΠεμ Ιουλ 15, 2010 6:59 pm

Παλιοδορίνα, αυτό θα βάλει τελικά στη θέση του Rosario Tijeras. Το trailer που έδειξε ήταν μικρό ή μεγάλο; Ναι, παίζει η ΘΕΑ Ινές. Σε αμιγώς κωμικό ρόλο θα είναι σκέτη απόλαυση. Την άλλη ηθοποιό που ανέφερες, ναι, τη ξέρω. Μ'άρεσε πολύ στο perro amor αλλά στο porque diablos τα σπάει. Πλησιάζει το επίπεδο της Ινές. Είναι μια θεϊκή κάργια Ypoklisi Στο PDG ο ρόλος της ήταν για χέσιμο.

Είδα στο youtube πάντως το trailer και δεν με ενθουσίασε. Βασικά το πρωταγωνιστικό ζευγάρι μου έκανε πολύυυυυυυ μέτριο. Πάαααααααρα πολύ όμως. Είναι και οι 2 πρωτοεμφανιζόμενοι. Οι δεύτεροι ρόλοι μακράν καλύτεροι αλλά γενικά δεν με τραβάει. Σπάνια μου αρέσουν κολομβιανές κωμωδίες. Η μόνη κανονική κωμωδία που μ'αρέσει είναι το en los tacones de eva. Τα άλλα που μ'άρεσαν δεν ήταν 100% κωμωδίες. Αλλά φαντάζομαι πως θα σκίσει, τέτοιου είδους κωμωδίες πουλάνε στη Κολομβία.

Trailer με αγγλικούς υπότιτλους:

Ο πρωταγωνιστής ψιλοαγγούρι και η πρωταγωνίστρια ψιλοκοτούλα...


Έχει επεξεργασθεί από τον/την mkostas στις Τετ Ιαν 02, 2013 11:08 pm, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://telestarsboards.forumgreek.com
dorinaki
Πορνίδιο
dorinaki


Αριθμός μηνυμάτων : 5608
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 28

Chepe Fortuna Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Chepe Fortuna   Chepe Fortuna EmptyΠεμ Ιουλ 15, 2010 8:16 pm

Χμμμ είδες που στα 'λεγα ότι αυτό θα είναι στη θέση της Ροζάριο??? Chepe Fortuna 372272 Chepe Fortuna 372272 Chepe Fortuna 372272
Μικρό το τρέιλερ που είδα εγώ....Ούτε εμένα με ενθουσίασε ...Άκρως αδιάφορο κατα τη γνώμη μου αλλά το έψαξα λόγω της Κάστρο
.........................................................................................
Τώρα είδα το τρείλερ που ανέβασες εσύ και είμαι έτσι Chepe Fortuna Icon_eek Chepe Fortuna Icon_eek Chepe Fortuna Icon_eek Chepe Fortuna Icon_eek Chepe Fortuna Icon_eek Chepe Fortuna Icon_eek Καθόλου δεν μ'αρέσει η ιστόρια του,μα καθόλου όμως...Και το χειρότερο είναι ότι δώσανε στον δευτερότριτοξάδερφο του Φουρθιώτη το όνομα ΑΝΙΜΠΑΛ Chepe Fortuna 554253 Chepe Fortuna 554253 Chepe Fortuna 554253 Chepe Fortuna 554253 Chepe Fortuna 554253 Chepe Fortuna 554253 Αν αυτό δεν είναι ύβρις τότε τί είναι?? Chepe Fortuna 932655
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mkostas
Admin
mkostas


Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010
Ηλικία : 32

Chepe Fortuna Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Chepe Fortuna   Chepe Fortuna EmptyΤετ Ιαν 02, 2013 11:07 pm


Ένα από τα ελάχιστα καλά πράγματα της σειράς: το τραγούδι. Μου κόλλησε Evil or Very Mad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://telestarsboards.forumgreek.com
elina

elina


Αριθμός μηνυμάτων : 3067
Ημερομηνία εγγραφής : 12/04/2010
Ηλικία : 35

Chepe Fortuna Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Chepe Fortuna   Chepe Fortuna EmptyΤετ Ιαν 02, 2013 11:08 pm

ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!! lmao
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mkostas
Admin
mkostas


Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010
Ηλικία : 32

Chepe Fortuna Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Chepe Fortuna   Chepe Fortuna EmptyΤετ Ιαν 02, 2013 11:11 pm

Από εκεί να καταλάβεις μυαλό όμως. Έχουν τέτοιο τραγούδι και πήγαν κι έβαλαν στους τίτλους αρχής τραγούδι που λέει "Tiburon que se duerme se convierte en shuchi, si tu quieres comerme, hazme cuchi cuchi" moutza


Έχει επεξεργασθεί από τον/την mkostas στις Τετ Ιαν 02, 2013 11:20 pm, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://telestarsboards.forumgreek.com
elina

elina


Αριθμός μηνυμάτων : 3067
Ημερομηνία εγγραφής : 12/04/2010
Ηλικία : 35

Chepe Fortuna Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Chepe Fortuna   Chepe Fortuna EmptyΤετ Ιαν 02, 2013 11:15 pm

lmao lmao κλαίω από τα γέλια!!!!!!!!

Απορώ πώς αυτή η σειρά θεωρείται κορυφαία στο είδος της! ΠΩΣ!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mkostas
Admin
mkostas


Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010
Ηλικία : 32

Chepe Fortuna Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Chepe Fortuna   Chepe Fortuna EmptyΤετ Ιαν 02, 2013 11:17 pm

Αν είχες δει Las Juanas, La Costeña y el Cachaco ή Donde carajos esta Umaña νομίζω θα καταλάβαινες lmao Το ερώτημα είναι πως αρέσει τόσο το συγκεκριμένο είδος livan



lmao lmao lmao
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://telestarsboards.forumgreek.com
elina

elina


Αριθμός μηνυμάτων : 3067
Ημερομηνία εγγραφής : 12/04/2010
Ηλικία : 35

Chepe Fortuna Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Chepe Fortuna   Chepe Fortuna EmptyΤετ Ιαν 02, 2013 11:25 pm

Νομίζω ότι οι περισσότεροι απλά ατενίζουν τα μάτια του πρωταγωνιστή... ή τα .. κάλλη της πρωταγωνίστριας και απλά... ξεχνάνε τα υπόλοιπα!! Laughing Laughing Laughing

Επίσης άρχισα Primera Dama! cheers

Eπίσης χάνε θα μπορούσες να με προειδοποιήσεις!! Twisted Evil
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mkostas
Admin
mkostas


Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010
Ηλικία : 32

Chepe Fortuna Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Chepe Fortuna   Chepe Fortuna EmptyΤετ Ιαν 02, 2013 11:28 pm

Η κακιά είναι πολύυυυυυυ καλύτερη από τη πρωταγωνίστρια. Σε όλα τα επίπεδα Cool

Σίγουρα πάντως Jattin-Vargas είναι πολύ καλύτερο οφθαλμόλουτρο από Novoa-Cepeda, Abello-Σιγά μη θυμάμαι πως τη λένε και Trujillo-Carvajal gelio

Να σχολιάσεις στο τόπικ της. Αν και βασικά το μοιράζεται με τη Rubi και τη Teresa gelio Για τι πράγμα έπρεπε να σε προειδοποιήσω;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://telestarsboards.forumgreek.com
elina

elina


Αριθμός μηνυμάτων : 3067
Ημερομηνία εγγραφής : 12/04/2010
Ηλικία : 35

Chepe Fortuna Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Chepe Fortuna   Chepe Fortuna EmptyΤετ Ιαν 02, 2013 11:32 pm

To σχολίασες ήδη! Ότι η πρωταγωνίστρια είναι γλάστρα και η κακιά είναι καλύτερη. Και το λέω αυτό γιατί δεν ξεκίνησα τη σειρά σαν κάθε νορμάλ τηλεθεατή-όχι!! Πρώτα είδα βιντεο της Παλόμα και του Μαριάνο και μετά!! dunato gelio dunato gelio

Επίσης έπεσε και το μάτι μου και σε μια telemundoσειρά. Corazon Valiente λέγεται. Laughing Laughing Laughing Βάλτο και αυτό στις υποψηφιότητες!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Chepe Fortuna
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 7Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Τηλεόραση :: Λατινοαμερικάνικες σειρές-
Μετάβαση σε: