Telestars Boards
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 [S1ngles] Ράνια VS Λίλα

Πήγαινε κάτω 
+9
katroulina
Silv
mikaella
Elite_insolence
filareti
GIOTA
marion
Mik
mkostas
13 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Ποια προτιμούσατε;
Ράνια (Σολωμού)
[S1ngles] Ράνια VS Λίλα - Σελίδα 2 I_vote_lcap63%[S1ngles] Ράνια VS Λίλα - Σελίδα 2 I_vote_rcap
 63% [ 10 ]
Λίλα (Χατζηαργύρη)
[S1ngles] Ράνια VS Λίλα - Σελίδα 2 I_vote_lcap37%[S1ngles] Ράνια VS Λίλα - Σελίδα 2 I_vote_rcap
 37% [ 6 ]
Σύνολο Ψήφων : 16
 

ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Silv
Στην αγκαλιά του Πιρουλίτο!
Silv


Αριθμός μηνυμάτων : 7389
Ημερομηνία εγγραφής : 24/04/2010
Ηλικία : 34

[S1ngles] Ράνια VS Λίλα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [S1ngles] Ράνια VS Λίλα   [S1ngles] Ράνια VS Λίλα - Σελίδα 2 EmptyΤετ Ιουλ 14, 2010 4:26 pm

marion1 έγραψε:
Καποτε πρεπει να αναλαβεις την ευθυνη των επιλογων σου,δεν μπορεις να πατας και στις δυο βαρκες συγχρονως! ooxi tourtastamoutra

gelio gelio gelio gelio gelio gelio gelio gelio gelio gelio gelio gelio gelio gelio

Ό,τι να΄ναι όμως! gelio gelio
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
marion

marion


Αριθμός μηνυμάτων : 1135
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 45

[S1ngles] Ράνια VS Λίλα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [S1ngles] Ράνια VS Λίλα   [S1ngles] Ράνια VS Λίλα - Σελίδα 2 EmptyΤετ Ιουλ 14, 2010 5:00 pm

Ε βεβαια,δεν μπορεις να παραδεχτεις οτι εισαι αναποφασιστη και ανευθυνη και οτι θες και τον σκυλο χορτατο και την πιτα ολοκληρη και το ριχνεις στο γελιο (και καλα). ooxi
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

[S1ngles] Ράνια VS Λίλα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [S1ngles] Ράνια VS Λίλα   [S1ngles] Ράνια VS Λίλα - Σελίδα 2 EmptyΤετ Ιουλ 14, 2010 9:13 pm

Λιλα γιατι ηταν μακραν ΥΠΕΡΤΑΤΗ! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

[S1ngles] Ράνια VS Λίλα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [S1ngles] Ράνια VS Λίλα   [S1ngles] Ράνια VS Λίλα - Σελίδα 2 EmptyΤετ Ιουλ 14, 2010 10:51 pm

ρανια ασυζητητι [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Silv
Στην αγκαλιά του Πιρουλίτο!
Silv


Αριθμός μηνυμάτων : 7389
Ημερομηνία εγγραφής : 24/04/2010
Ηλικία : 34

[S1ngles] Ράνια VS Λίλα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [S1ngles] Ράνια VS Λίλα   [S1ngles] Ράνια VS Λίλα - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Ιουλ 16, 2010 1:42 am

marion1 έγραψε:
Ε βεβαια,δεν μπορεις να παραδεχτεις οτι εισαι αναποφασιστη και ανευθυνη και οτι θες και τον σκυλο χορτατο και την πιτα ολοκληρη και το ριχνεις στο γελιο (και καλα). ooxi

angry angry angry

Αυτό με την πίτα και το σκύλο μου το είπανε χθες κι άλλοι! grrrrr

ΜΗΝ - ΜΕ - ΤΣΙΤΩΝΕΙΣ ! grrrrr lloradera
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
marion

marion


Αριθμός μηνυμάτων : 1135
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 45

[S1ngles] Ράνια VS Λίλα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [S1ngles] Ράνια VS Λίλα   [S1ngles] Ράνια VS Λίλα - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Ιουλ 16, 2010 2:28 pm

Silv έγραψε:
marion1 έγραψε:
Ε βεβαια,δεν μπορεις να παραδεχτεις οτι εισαι αναποφασιστη και ανευθυνη και οτι θες και τον σκυλο χορτατο και την πιτα ολοκληρη και το ριχνεις στο γελιο (και καλα). ooxi

angry angry angry

Αυτό με την πίτα και το σκύλο μου το είπανε χθες κι άλλοι! grrrrr

ΜΗΝ - ΜΕ - ΤΣΙΤΩΝΕΙΣ ! grrrrr lloradera

Aρα ισχυει. ooxi

Καλα, σταματαω. geek geek
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Τέρψη

Τέρψη


Αριθμός μηνυμάτων : 8268
Ημερομηνία εγγραφής : 26/04/2010

[S1ngles] Ράνια VS Λίλα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [S1ngles] Ράνια VS Λίλα   [S1ngles] Ράνια VS Λίλα - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Αυγ 07, 2010 1:41 am

Ράνια ψήφισα κι αυτό με δυσκολία γιατί μου άρεσαν πολύ και οι δύο.Ήμουν έτοιμη να ψηφίσω Λίλα λόγω της Σολωμού,που παρ'ότι τότε την πήγαινα,έχω αλλάξει 180 μοίρες άποψη γι'αυτήν.Δεν αντέχω να την βλέπω να παίζει...την θεωρούσα μια χαρά ηθοποιό και μάλλον είχα κάνει λάθος.Πλέον δεν αντέχεται,αλλά δεν άντεξα να μην ψηφίσω Ράνια που τόσο λάτρευα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Νάγια




Αριθμός μηνυμάτων : 385
Ημερομηνία εγγραφής : 02/12/2010
Ηλικία : 32

[S1ngles] Ράνια VS Λίλα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [S1ngles] Ράνια VS Λίλα   [S1ngles] Ράνια VS Λίλα - Σελίδα 2 EmptyΤρι Μαρ 22, 2011 12:30 pm

Τέρψη έγραψε:
Ράνια ψήφισα κι αυτό με δυσκολία γιατί μου άρεσαν πολύ και οι δύο.Ήμουν έτοιμη να ψηφίσω Λίλα λόγω της Σολωμού,που παρ'ότι τότε την πήγαινα,έχω αλλάξει 180 μοίρες άποψη γι'αυτήν.Δεν αντέχω να την βλέπω να παίζει...την θεωρούσα μια χαρά ηθοποιό και μάλλον είχα κάνει λάθος.Πλέον δεν αντέχεται,αλλά δεν άντεξα να μην ψηφίσω Ράνια που τόσο λάτρευα!

το ιδιο ισχυει και για μενα, αλλα ακομα δεν καταλαβα για ποιο λογο την αντιπαθησα.. μαλλον μου την εδωσαν οι δηλωσεις που εκανε κατα καιρους και το γεγονος οτι και στην επομενη δουλεια της, απο το λιγο που ειδα καταλαβα οτι ο ρολος δεν απεχει και πολυ απο τη ''Ρανια''. Πραγμα που με εκανε να ανησυχω σοβαρα για το υποκριτικο της ταλεντο.. Ωστοσο, ψηφισα Ρανια για λατρευα αυτο το χαρακτηρα λιγο περισσοτερο απο τη Λιλα και γιατι σε κατι υστερικες κρισεις που παθαινε μου θυμιζε εμενα! Τολμω να πω οτι μεσω αυτου του χαρακτηρα καταλαβα γιατι με λενε υστερω!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mkostas
Admin
mkostas


Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010
Ηλικία : 32

[S1ngles] Ράνια VS Λίλα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [S1ngles] Ράνια VS Λίλα   [S1ngles] Ράνια VS Λίλα - Σελίδα 2 EmptyΤρι Μαρ 22, 2011 4:28 pm

Η Σολωμού όπως έπαιξε στο S1ngles 2 δεν έχει παίξει πουθενά αλλού. Εκεί είχε κάνει τη Ράνια 100% δικιά της. Μετά της την χάλασε το σενάριο. Στη τηλεόραση είναι λογικό να της δίνουν να παίξει το ίδιο πράγμα... 100% ελληνική τηλεόραση. Δεν υπάρχει γενικότερα μεγάλη ποικιλία στους ρόλους. Η Σολωμού μ'άρεσε σε κόντρα ρόλους στη 10η εντολή. Δεν έχει ΤΟ ταλέντο, αλλά είναι πάρα πολύ καλή. Και από τις λίγες Ελληνίδες ηθοποιούς που έχουν Παρουσία με το κεφαλαίο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://telestarsboards.forumgreek.com
Νάγια




Αριθμός μηνυμάτων : 385
Ημερομηνία εγγραφής : 02/12/2010
Ηλικία : 32

[S1ngles] Ράνια VS Λίλα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [S1ngles] Ράνια VS Λίλα   [S1ngles] Ράνια VS Λίλα - Σελίδα 2 EmptyΤρι Μαρ 22, 2011 4:41 pm

στη 10η εντολη τη θυμαμαι σε ενα επεισοδιο με τον Στανκογλου ( Ypoklisi ) νομιζω κλειστες πορτες λεγοταν.. οντως ηταν καλη, επαιζε μια αθωα,αβγαλτη και καταπιεσμενη φοιτητρια νομιζω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
[S1ngles] Ράνια VS Λίλα
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 4Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Τηλεόραση :: Γενικές συζητήσεις-
Μετάβαση σε: