Telestars Boards
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Criminal minds

Πήγαινε κάτω 
+4
MariaS
elina
mkostas
marion
8 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
marion

marion


Αριθμός μηνυμάτων : 1135
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 45

Criminal minds Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Criminal minds   Criminal minds EmptyΚυρ Απρ 11, 2010 11:00 pm

Μια εξειδικευμένη ομάδα επίλεκτων αστυνομικών καλείται να εξιχνιάσει αποτρόπαια εγκλήματα, σκιαγραφώντας την προσωπικότητα του εγκληματία. Με την πείρα, το ένστικτό τους και τις γνώσεις κοινωνικής ψυχολογίας, τα μέλη της ομάδας προσπαθούν να «μπουν στο μυαλό» του άγνωστου εγκληματία και να προβλέψουν την επόμενη κίνησή του. Δολοφόνοι κατ? εξακολούθηση, βιαστές, πυρομανείς, τρομοκράτες και ψυχικά διαταραγμένες εγκληματικές προσωπικότητες, αποτελούν το αντικείμενο των ερευνών της ομάδας, στα αυτοτελή επεισόδια της συναρπαστικής αυτής σειράς.

ΠΑΡΑΓΩΓΗ:
ΗΠΑ
ΣΥΝΤΕΛΕΣΤΕΣ:
Τζο Μαντένια Τόμας Γκίμπσον Σέμαρ Μουρ Πέιτζετ Μπριούστερ Μάθιου Γκρέι Γκούμπλερ Έι Τζέι Κουκ Κίρστεν Βάνγκσνες

@Ως γνωστον απο αυτη τη σειρα ειχε εμπνευστει το συγγραφικο διδυμο της συμφορας την τετραπλη απαγωγη στα μυστικα.
lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mkostas
Admin
mkostas


Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010
Ηλικία : 32

Criminal minds Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Criminal minds   Criminal minds EmptyΔευ Απρ 12, 2010 1:17 am

Χαχαχαχαχαχαχαχα και το θεωρούσαν μαγκιά που το παραδεχόντουσαν. Τον Παπακαλιάτη που αντιγράφει και μάλιστα αντιγράφει καλά όλοι τον λιθοβολούν, αυτοί που έχουν κατακρεουργήσει πόσες ξένες ιδέες μένουν στο απυρόβλητο γιατί κανείς δεν ασχολείται με το τι γίνεται στις σαπουνόπερες...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://telestarsboards.forumgreek.com
elina

elina


Αριθμός μηνυμάτων : 3067
Ημερομηνία εγγραφής : 12/04/2010
Ηλικία : 35

Criminal minds Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Criminal minds   Criminal minds EmptyΔευ Απρ 12, 2010 2:04 pm

τέλεια σειρά που ξεκίνησε χαλαρά αλλά τώρα διανύει τις πιο επιτυχημένες σεζόν της....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
marion

marion


Αριθμός μηνυμάτων : 1135
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 45

Criminal minds Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Criminal minds   Criminal minds EmptyΔευ Απρ 12, 2010 2:40 pm

mkostas έγραψε:
Χαχαχαχαχαχαχαχα και το θεωρούσαν μαγκιά που το παραδεχόντουσαν. Τον Παπακαλιάτη που αντιγράφει και μάλιστα αντιγράφει καλά όλοι τον λιθοβολούν, αυτοί που έχουν κατακρεουργήσει πόσες ξένες ιδέες μένουν στο απυρόβλητο γιατί κανείς δεν ασχολείται με το τι γίνεται στις σαπουνόπερες...

Aκομα γελαω με το πώς ειχε προσπαθησει να παρουσιασει την τετραπλη απαγωγη η ακριδα...

Ο Παπακαλιατης μπορει να ειναι ο,τι ειναι αλλα κανει εξαιρετικη δουλεια στις αντιγραφες,βγαινουν μια χαρα Cool
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
marion

marion


Αριθμός μηνυμάτων : 1135
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 45

Criminal minds Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Criminal minds   Criminal minds EmptyΔευ Απρ 12, 2010 2:40 pm

elina έγραψε:
τέλεια σειρά που ξεκίνησε χαλαρά αλλά τώρα διανύει τις πιο επιτυχημένες σεζόν της....

Εχω κολλησει με τη συγκεκριμενη σειρα ασχημα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
elina

elina


Αριθμός μηνυμάτων : 3067
Ημερομηνία εγγραφής : 12/04/2010
Ηλικία : 35

Criminal minds Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Criminal minds   Criminal minds EmptyΔευ Απρ 12, 2010 3:44 pm

και εγώ.....έχω ξενερώσει απίστευτα με τη σφαγή του καστ στα csi με τους θανάτους και τις αποχωρήσεις και στην σειρά αυτή βρήκα διέξοδο.... Λατρεύω Ριντ και τζ. τζ με γουίλ, όπως επίσης και τους διαλόγους μόργκαν και γκαρσία....
γενικά αυτή η σειρά έχει το λιγότερο δράμα σε ζευγάρια από όλες όσες έχω δει μέχρι τώρα. Είμαστε στην 5(?) σεζόν και δεν τα έχει μπλέξει κανένας με κανέναν από την ομάδα μέχρι τώρα!!!!!!!!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
marion

marion


Αριθμός μηνυμάτων : 1135
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 45

Criminal minds Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Criminal minds   Criminal minds EmptyΔευ Απρ 12, 2010 3:51 pm

Ναι,και εγω εχω ξενερωσει με τα csi...ειδικα το csi las vegas εχει αποδεκατιστει,δεν εχει μεινει και κανενας!

Εμενα οι αγαπημενοι μου στο criminal minds ειναι ο hotch και o morgan!Γενικα με καθηλωνει η ατμοσφαιρα του συγκεκριμενου σηριαλ!Και μου αρεσει οπως και σε σενα που δεν υπαρχουν ερωτικες ιστοριες αναμεσα στα μελη της ομαδας...την θεωρω αρκετα πρωτοτυπη σειρα στο ειδος της και με εξαιρετικα ενδιαφερουσες ιστοριες...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
elina

elina


Αριθμός μηνυμάτων : 3067
Ημερομηνία εγγραφής : 12/04/2010
Ηλικία : 35

Criminal minds Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Criminal minds   Criminal minds EmptyΔευ Απρ 12, 2010 3:54 pm

δεν χρειάζεται ερωτικές ιστορίες γιατί απλούστατα οι υποθέσεις είναι καθηλωτικές από μόνες τους...
έχω μια απορία σχετικά με τον μόργκαν. Ο Shemar Moore, δεν έπαιζε κάποτε στα Ατίθασα Νιάτα; ή άλλον ηθοποιό θυμάμαι????
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
marion

marion


Αριθμός μηνυμάτων : 1135
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 45

Criminal minds Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Criminal minds   Criminal minds EmptyΔευ Απρ 12, 2010 4:06 pm

Ω ναι,σωστα θυμασαι!Εχει παιξει!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
MariaS
Κουρούνα
MariaS


Αριθμός μηνυμάτων : 6879
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34

Criminal minds Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Criminal minds   Criminal minds EmptyΔευ Απρ 12, 2010 9:18 pm

Αρκετά καλή σειρά, αλλά για μένα έχει την τάση να γίνεται λίγο κουραστική....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Criminal minds
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 3Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Τηλεόραση :: Αγγλόφωνες σειρές-
Μετάβαση σε: