Telestars Boards
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 House

Πήγαινε κάτω 
+8
mkostas
dorinaki
filareti
MariaS
kalymera_george
Τέρψη
SophiaSonia21
Maria
12 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3 ... 18 ... 35  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Maria
Slasher
Maria


Αριθμός μηνυμάτων : 2717
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 36

House Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: House   House EmptyΚυρ Απρ 11, 2010 8:28 pm

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

tsk
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Maria
Slasher
Maria


Αριθμός μηνυμάτων : 2717
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 36

House Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: House   House EmptyΤετ Απρ 14, 2010 4:40 am

Βλαμμένα αγγλικά...

Και ρε φίλε, εγώ να δεχτώ ότι την Cuddy την έχετε γραμμένη στα @@ σας. Τον Wilson που μας έχετε πρήξει τα συκώτια με τον παπάρα όλη τη σαιζόν, βλέπω φρύδι και θέλω να αρχίσω να βαράω σφαλιάρες αδιακρίτως?

Είναι ο House κλεισμένος με έναν ασθενή που αρνήθηκε να αναλάβει και ο οποίος σε λίγες ώρες πεθαίνει και μαθαίνουμε ότι ο House είναι THE BEST DOCTOR EVAH!!!1!11 (χαίρω πολύ), ότι πονάει το πόδι του και θέλει Vicodin (Χαιρόπουλος) και ότι μωρέ έχει χρυσή καρδιά κατά βάθος (μπισκότα Παπαδόπουλος)? Είναι δυνατόν?

Α, ναι. Ξέχασα γιατί είμαι τσαντισμένη. Η συγκλονιστική καινούργια λεπτομέρεια, που να μη σώναμε να την μαθαίναμε Παναγία μου. Η χαμένη αγάπη του House είναι η... ΧΟΝΤΡΗ ΓΕΡΜΑΝΙΔΑΑΑΑ! cheers cheers cheers cheers Κι έχει και στους συγγραφείς τον Shore το επεισόδιο. Καλά, πατάτε καθόλου καλά? Έχετε την ευκαιρία να μας αποκαλύψετε κάτι για τον House (το οποίο θα το πει κι όπως θα το πει και μέχρι να τελειώσει τη φράση θα έχετε ξεχάσει κι εσείς κι αυτός ότι είπε, ξέρω, δεν είμαι μαλάκας να περιμένω οτιδήποτε σε πράξη. Θα είχα σκάσει στο America με τα πανό και θα φώναζα να παραιτηθούν κι ο Laurie κι η Edelstein μαζί άμα είχα τέτοιες τρελές απαιτήσεις) και μας λέτε αυτό?

Δηλαδή, όχι, το καταλαβαίνω. Έχει μια λογική. Μίλαγαν για γυναίκες. Όταν έδιωξε τη Stacy αποφάσισε ότι περνά και μόνος του καλά, τα καταφέρνει μια χαρά (παπατζιλίκια, κοντεύει να χρεοκοπήσει από τις πουτάνες και τις τσόντες. Δεν υπολογίζω καν τα χαρτομάντιλα και το Herbal Essences). Μετά κάτι έπαιξε με την Cuddy τέλος πάντων, αλλά έλεγε ότι είναι καλύτερα μόνος του. Και ύστερα γνώρισε την Lydia. Που ήταν ξανθιά, χοντρή, νοικοκυρά και παντρεμένη με κάποιον που τον είχε χεσμένο γιατί ήταν αδερφός της κατατονικής κολλητής της και επίσης έδωσε στον ψυχασθενή αυτοκίνητο για να πάει τον άλλο ψυχασθενή στο λούνα παρκ και να τον φουντάρει από τον τρίτο (σόρι, καμάρι μου αλλά αυτό έγινε. Κόντεψες να το φας το παλικάρι, μαλάκα). Η γελοία. Δηλαδή, πώς είναι ο τύπος του? Καμία σχέση. Έπαιξαν 1-2 φορές πιάνο, μίλησαν άλλες 1-2 φορές και μετά το έκαναν [s]κι ο House θυμήθηκε ότι προτιμάει να κάνει σεξ τζάμπα[/s] και μετά τον παράτησε κι έφυγε, γιατί ήταν παντρεμένη η γυναίκα. Το ήξεραν από την αρχή ότι δε θα οδηγήσει πουθενά. Αλλιώς σιγά μην της καθόταν ο ναρκομανής-ψυχασθενής-σακάτης (κελεπούρι μου εσύ!). Κι αυτός πληγώθηκε μεν, αλλά το ξεπέρασε, γιατί στην τελική την είχε και χεσμένη. Και μετά βγήκε από το τρελάδικο και γύρισε στην πραγματική ζωή για να εφαρμόσει αυτά που έμαθε και να κοιτάξει να διορθώσει τίποτα με άτομα που είναι πραγματικά σημαντικά γι'αυτόν, βλ. Wilson και Cuddy, γιατί τον μπαμπά τον φάγατε. Πού πήγε αυτό? Κάνατε ολόκληρο τζερτζελέ για να μας πείτε τι? Ότι ο House απογοητεύεται από το real life και αρχίζει να σκέφτεται ότι ήταν καλύτερα στο Mayfield? Άμα είναι να τον ρίξετε ξανά στα Vicodin, τι μας βασανίζετε ολόκληρη σαιζόν? Παπάρες?

Τουλάχιστον έδειξε την Cuddy και αυτή βρήκε το μωρό και πρωταγωνιστές ήταν αυτοί κι ο House κι όλοι οι άλλοι ήταν για comic relief. Hilson, go suck a fat one! cheers bounce cheers bounce cheers


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Lirisa στις Τετ Απρ 14, 2010 4:45 am, 2 φορές συνολικά (Λόγος της επεξεργασίας : ρε, γιατί δεν έχει strikeτέτοιο?)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SophiaSonia21
ξαναμμένη γαλοπούλα
SophiaSonia21


Αριθμός μηνυμάτων : 824
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Εδώ, εκεί, παρά πέρα...

House Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: House   House EmptyΤετ Απρ 14, 2010 12:15 pm

Ποιόν μπαμπά έφαγαν? Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked


Κ μία απορία γιατί είμαι της αγγλικής κ μπορεί να μου χρειαστεί στο μελλόν...αυτό το [s][/s] τι είναι?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/user/SophiaSonia21?feature=mhw5
Maria
Slasher
Maria


Αριθμός μηνυμάτων : 2717
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 36

House Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: House   House EmptyΤετ Απρ 14, 2010 5:33 pm

Ο πατέρας του House πέθανε. Παπατζιλίκια.

[s][/s] βάζεις για να βγει διαγραμμένο αυτό που έγραψες. Στο άλλο φόρουμ, νομίζω ότι έπιανε...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SophiaSonia21
ξαναμμένη γαλοπούλα
SophiaSonia21


Αριθμός μηνυμάτων : 824
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Εδώ, εκεί, παρά πέρα...

House Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: House   House EmptyΤετ Απρ 14, 2010 10:39 pm

Αααα, οκ, tnx


Θεός χωρέστον :p
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/user/SophiaSonia21?feature=mhw5
Maria
Slasher
Maria


Αριθμός μηνυμάτων : 2717
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 36

House Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: House   House EmptyΠεμ Απρ 15, 2010 2:39 am

ΟΧΙ. ooxi

Κανονικά έπρεπε να πάει στο τρελάδικο και μετά στη φυλακή να γνωρίσει τον Bubba σαν τον μπαμπά του Pablo. Εδώ απλά τους τρώνε. Κι ούτε καν πριν την ώρα τους. Αίσχος. Τουλάχιστον στο Μεξικό τους καίνε ζωντανούς.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Maria
Slasher
Maria


Αριθμός μηνυμάτων : 2717
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 36

House Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: House   House EmptyΠεμ Απρ 15, 2010 7:50 am

I'm close to quitting, too. A few weeks ago I actually caved in and added 3 strangers so I could buy the new rooms because I loved PetVille so much and now I want to leave. I already play only once in a couple of days and I hardly ever finish the visits.

I'm ok with earning money being a bit tedious. I mostly play because I love decorating and seeing how my friends have decorated their houses. Also, I love Ebony. I didn't mind cleaning before and I liked the bonus that we collect for keeping our neighborhoods clean. I also like the fact that there are 4 pieces of trash tops in every room, it makes it kind of easier.

That said, I hate the amount of trash, especially seeing as they cost like 3 or 7 coins a piece. The ones that cost 50 coins have practically disappeared... The last time I decided to clean my entire neighborhood it took me at least 3 hours, what with all the lagging and having to open the game on a new tab every 7 houses or so. I got close to breaking down and crying. :p At this point I just feel like it's not worth the time and energy... Why increase the amount of trash and not the amount of coins per piece of trash?

Before you repeat it for the umpteenth time, yes, for me cleaning houses and pets is the only way to make coins. I hate having to litter my wall with the damn feeds almost as much as I hate begging for gifts, since most of my friends have stopped playing. And the flowers and the kibble don't give us nearly enough money. Not when a dresser costs 70,000 coins!

And in the similar game the options may be less, but it doesn't lag as much as PetVille does, it takes a lot less time and effort, you can trade and they don't expect you to spend real money on *detergents*. Plus, the items that require real money are very few.!Smile I hope we are not only allowed to break the rules and mention other facebook games to say that they are worse than PetVille.Smile

Πσσσσσσσστ, τα'σπασα πάλι! ooxi Ελπίζω να μην τα κατέστρεψα πολύ τα αγγλικά, το γραπτό λόγο μου μέσα. %$#$$@%#%$#@%#%$#
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Maria
Slasher
Maria


Αριθμός μηνυμάτων : 2717
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 36

House Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: House   House EmptyΠεμ Απρ 15, 2010 11:38 pm

Παράθεση :
This finale will be like the last one. Not much Wilson, lots of Cuddy. The Usual.
Stupid piece of shit! $%$#%#%$#%$#^%$@#%#%#@%$#%$#$ Είσαι καθόλου σοβαρή? Άκου The Usual! Έχω σιχαθεί να τον βλέπω τον χοντρέλα σας, λέμε! Κανόνισε να μου απολύσουν την LE και θα ρθω και θα σας το κάψω το μπουρδέλο!

OMG η graceasaur ήρθε και σου την είπε! ΚΑΝΕΙΣ ΤΗΝ graceasaur ΝΑ ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ ΛΟΓΙΚΗ! Αυτοκτόνα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SophiaSonia21
ξαναμμένη γαλοπούλα
SophiaSonia21


Αριθμός μηνυμάτων : 824
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Εδώ, εκεί, παρά πέρα...

House Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: House   House EmptyΠαρ Απρ 16, 2010 6:10 pm

Wow, ρε μιλάς πολύ καλά τ'αγγλικά, congrats girl! cheers


Επίσης, σε ποιά σαιζόν είναι ο House? Τελειώνει already??? Εγώ έχω μείνει στον τρίτο κύκλο (στο βιλαμπάχο, ακόμα τρίβουν Razz). Βασικά την έκοψα γιατί θυμάμαι ότι κάθε ασθένεια που έβαζαν στο κάθε επεισόδιο, φοβόμουν ότι θα την πάθω Razz Το ίδιο είχε γίνει κ με το gray's anatomy. Κ λέω, δεν αντέχω τόσο πανικό για δύο σειρές!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/user/SophiaSonia21?feature=mhw5
Maria
Slasher
Maria


Αριθμός μηνυμάτων : 2717
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 36

House Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: House   House EmptyΠαρ Απρ 16, 2010 9:50 pm

Χαχαχαχαχα, δεν έχω ξαναγράψει τόσο μεγάλο ποστ στα αγγλικά και ψιλοχέστηκα μόλις το είδα. Επίσης είναι πολύ ξεχωριστό επειδή άλλοι με λιγότερα παίρνουν warning και suspension κι εμένα δε μου έκαναν τίποτα! Και κορόιδευα και την ηλίθια τη mod με τα χαμόγελα, δεν ανέφερα απλά άλλο παιχνίδι! Και είναι το 1ο ποστ.

Εσύ είσαι Hameron, τι τον θες τον House? scratch Αυτοί μας τέλειωσαν. H U D D Y υπάρχει! Στην 6η σαιζόν είναι και έχει τουλάχιστον άλλες 2. Ένας γνωστός μου ήταν πορωμένος χωρίς να το έχει δει και του έδωσα τα επεισόδια και τα είδε μαζεμένα. Ούτε στην τουαλέτα δεν μπορούσε να πάει. Ήταν σίγουρος ότι θα χέσει αίμα! dunato gelio It's not for the faint of heart! ooxi Στο GA πού τις βρήκες τις αρρώστιες για να σε τρομάξουν? Surprised
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
House
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 35Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3 ... 18 ... 35  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» House md season 7 premiere-Now What?
» 5x02 - Τhe house of black and white

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Τηλεόραση :: Αγγλόφωνες σειρές :: House MD-
Μετάβαση σε: